Αγώνας Τριάθλου Σπριντ, Λίμνη Δόξα

Πηγή:triathlonworld.gr

Αγώνας Σπριντ στην Τεχνητή Λίμνη Δόξα στην Ορεινή Κορινθία.

Κολύμβηση : 1060 μέτρα (με wetsuit). Τριγωνική διαδρομή με κυματισμό.

Ποδηλασία 21,5χλμ (5 στροφές κυκλικής διαδρομής, 5 Χ4,3χλμ)

Τρέξιμο 4,7 χλμ (ασφάλτινη κυκλική διαδρομή υπο σκιά το μεγαλύτερο τμήμα το αγώνα)

Ώρα Έναρξης 18:15

Ατμοσφαιρική Θερμοκρασία : 27  Βαθμούς Κελσίου

Ταχύτητα Ανέμου : 13χλμ./ώρα από  Δυτικές- Νοτιοδυτικές Διευθύνσεις

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

Κατ. Κατ. Επίθετο Ονομα Κατ. Swim Bike Run Total
1 1 ΔΑΝΙΗΛ ΓΕΩΡΓΙΟΣ A2 0:14:23 0:30:36 0:18:31 1:07:06
2 1 ΓΑΡΕΦΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ A7 0:15:26 0:32:45 0:18:14 1:07:40
3 1 ΑΛΥΦΑΝΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ A4 0:15:41 0:33:39 0:18:10 1:08:52
4 1 ΧΡΥΣΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΟΣ A1 0:14:25 0:33:54 0:19:46 1:09:10
5 2 ΣΙΟΥΤΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ A4 0:14:52 0:35:48 0:17:51 1:10:08
6 1 ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ A3 0:17:17 0:35:44 0:16:53 1:11:42
7 2 ΔΑΜΟΡΑΚΗΣ ΜΑΝΟΥΣΟΣ A3 0:17:56 0:33:32 0:17:37 1:12:08
8 3 ΚΑΣΜΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ A3 0:16:20 0:37:11 0:17:17 1:12:11
9 2 ΚΑΦΩΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ-ΑΛΚΗΣ A1 0:16:06 0:36:28 0:18:32 1:12:35
10 1 ΡΩΜΑΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ A5 0:19:22 0:34:07 0:17:00 1:12:49
11 2 ΜΠΑΜΠΑΝΙΚΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ A5 0:16:31 0:35:23 0:19:51 1:13:03
12 1 ΨΑΡΕΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ A6 0:17:48 0:35:08 0:18:39 1:13:03
13 1 ΔΗΜΑΚΗ ΝΤΕΝΙΖ Γ2 0:15:49 : 0:20:17 1:13:13
14 3 ΓΚΟΥΝΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ A5 0:17:30 0:35:30 0:18:56 1:13:19
15 4 ΞΥΝΟΜΗΛΑΚΗΣ DAVIDE A3 0:19:44 0:34:21 0:18:16 1:13:32
16 3 ΔΡΑΓΟΥΤΣΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ A4 0:17:40 0:34:13 0:20:37 1:13:39
17 4 ΣΑΡΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ A4 0:17:11 0:34:30 0:21:04 1:14:12
18 3 ΤΣΕΡΕΝΤΖΟΥΛΙΑΣ ΜΑΡΙΟΣ A1 0:20:10 0:35:30 0:18:23 1:15:34
19 5 ΜΕΓΑΡΙΤΗΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ A3 0:18:17 0:36:09 0:19:21 1:15:35
20 6 ΚΑΤΣΙΟΣ ΝΕΣΤΟΡΑΣ A3 0:20:32 0:35:08 0:17:42 1:15:37
21 5 ΚΟΥΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ A4 0:16:49 0:36:36 0:19:14 1:15:38
22 7 ΔΑΜΑΛΑΣ ΣΩΤΗΡΗΣ A3 0:19:16 : 0:21:36 1:15:42
23 6 ΚΑΚΑΒΟΓΙΑΝΝΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ A4 0:15:27 0:36:11 0:22:29 1:16:07
24 7 ΡΑΦΑΗΛΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ A4 0:21:29 0:33:36 0:19:07 1:16:37
25 1 KILLAM CARLY Γ1 0:17:48 0:38:32 0:19:00 1:17:22
26 4 ΚΑΠΕΤΑΝΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ A5 0:19:27 0:37:27 0:19:03 1:17:34
27 8 ΓΕΙΤΟΝΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ A3 0:19:47 0:36:09 0:19:12 1:17:34
28 9 STOCK DANNY A3 0:19:31 0:37:29 0:19:38 1:17:36
29 4 ΚΕΡΑΜΕΙΑΝΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ A1 0:16:50 0:39:24 0:20:22 1:18:09
30 5 ΤΕΚΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ A5 0:17:56 0:36:42 0:21:23 1:18:09
31 2 ΓΕΡΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ A6 0:17:47 0:37:44 0:20:47 1:18:15
32 8 ΞΥΝΟΓΑΛΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ A4 0:20:53 0:35:48 0:19:44 1:18:22
33 10 ΔΑΒΡΑΔΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ A3 0:18:00 0:38:39 0:18:20 1:18:31
34 2 ΑΛΙΦΕΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ A2 0:19:20 0:36:25 0:20:57 1:18:37
35 11 ΧΑΝΤΖΙΑΡΑΣ ΠΟΛΥΔΕΥΚΗΣ A3 0:22:09 0:35:49 0:19:19 1:19:26
36 6 ΝΙΑΡΗΣ ΚΛΕΑΝΘΗΣ A5 0:22:38 0:35:36 0:19:46 1:19:53
37 9 ΒΑΜΒΑΚΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ A4 0:15:50 0:39:31 0:22:47 1:20:11
38 7 ΚΑΣΤΡΙΤΣΕΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ A5 0:19:11 0:37:18 0:21:30 1:20:20
39 3 ΜΠΑΣΤΕΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ A6 0:20:49 0:37:37 0:20:16 1:20:21
40 12 ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΗΛΟΣ A3 0:18:27 0:39:22 0:21:15 1:21:00
41 8 ΙΣΡΑΕΛΙΑΝ ΛΑΜΠΡΟΣ A5 0:18:20 0:39:08 0:21:40 1:21:11
42 10 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ A4 0:17:11 : 0:23:17 1:21:17
43 2 ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΟΥ ΑΝΔΡΕΑΣ A7 0:21:36 0:36:17 0:21:21 1:21:18
44 13 ΜΑΛΑΤΟΣ ΜΗΝΑΣ A3 0:22:04 0:34:22 0:23:37 1:21:27
45 5 ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ A1 0:23:34 0:39:58 0:16:37 1:21:33
46 4 ΤΣΑΟΥΤΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ A6 0:22:01 0:36:22 0:21:28 1:21:39
47 11 ΑΣΠΡΟΜΟΥΓΓΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ A4 0:21:30 0:37:50 0:20:53 1:21:46
48 5 ΚΑΝΤΟΥΝΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ A6 0:22:13 0:36:04 0:21:46 1:21:49
49 12 ΠΕΡΙΣΤΕΡΑΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ A4 0:21:04 0:35:55 0:23:40 1:22:11
50 14 ΑΝΑΓΝΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ A3 0:24:07 0:35:53 0:20:59 1:22:50
51 9 ΜΑΥΡΙΚΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ A5 0:21:02 0:40:07 0:20:12 1:23:08
52 13 ΜΠΟΣΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ A4 0:17:46 0:39:20 0:22:49 1:23:13
53 14 ΠΑΝΑΓΩΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ A4 0:24:43 0:35:57 0:20:37 1:23:28
54 6 ΠΑΠΠΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ A1 0:19:57 0:37:59 0:24:27 1:23:44
55 6 ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΚΗΣ ΜΑΝΟΣ A6 0:20:00 0:38:32 0:23:23 1:23:47
56 15 ΔΟΥΔΑΛΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ A4 0:19:59 0:38:41 0:24:35 1:25:03
57 16 ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ A4 0:25:31 0:38:16 0:20:16 1:25:10
58 7 VERSTEEG JAN A6 0:21:12 0:41:02 0:21:50 1:25:44
59 2 ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΥ ΓΚΡΕΤΑ Γ2 0:19:46 0:39:52 0:23:55 1:25:52
60 10 ΜΑΛΑΧΙΑΣ ΘΕΟΛΟΓΟΣ A5 0:17:50 0:40:50 0:25:08 1:26:16
61 15 ΚΑΤΣΙΠΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ A3 0:25:45 0:37:21 0:21:55 1:26:50
62 16 ΚΑΨΟΥΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ A3 0:21:55 0:40:33 0:21:04 1:26:50
63 17 ΙΩΑΝΝΟΓΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ A4 0:19:17 0:43:08 0:22:52 1:26:58
64 3 ΑΛΕΒΙΖΑΚΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ Γ2 0:22:39 0:41:49 0:20:40 1:27:11
65 11 ΡΑΥΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΗΣ A5 0:23:12 0:37:31 0:25:40 1:27:20
66 18 ΤΣΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ A4 0:21:38 0:41:40 0:20:25 1:27:21
67 17 ΓΑΛΑΝΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ A3 0:24:33 0:40:11 0:20:32 1:27:26
68 3 ΔΡΥΜΩΝΑΚΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ A2 0:16:37 0:40:03 0:27:09 1:27:28
69 2 ΙΩΑΝΝΙΔΗ ΟΛΓΑ Γ1 0:18:00 0:45:16 0:22:42 1:27:30
70 3 ΛΙΑΤΣΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ A7 0:26:20 0:37:58 0:22:07 1:27:35
71 18 ΚΩΤΣΟΓΙΑΝΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ A3 0:20:45 0:42:42 0:23:17 1:27:54
72 4 ΑΛΕΞΙΟΥ ΕDDY A7 0:21:16 0:38:36 0:26:01 1:28:00
73 12 ΠΑΝΑΓΟΥ ΝΤΙΝΟΣ A5 0:24:47 0:36:21 0:24:31 1:28:07
74 19 ΚΑΡΤΕΛΙΑΣ ΚΗΡΥΚΟΣ A3 0:19:22 0:42:20 0:25:11 1:28:11
75 8 ΧΑΤΖΗΣ ΤΑΣΟΣ A6 0:23:52 0:37:29 0:25:13 1:28:24
76 9 WAGNER STEPHANE A6 0:24:01 0:37:46 0:25:42 1:28:51
77 19 ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ A4 0:21:57 0:41:35 0:22:33 1:29:00
78 3 ΒΕΛΛΗ ΟΛΓΑ Γ1 0:22:44 0:40:47 0:24:26 1:29:03
79 13 ΑΛΕΥΡΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ A5 0:20:56 0:40:26 0:26:07 1:29:22
80 14 ΜΙΧΕΛΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ A5 0:21:09 0:41:06 0:25:24 1:29:32
81 5 ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΕΛΙΟΣ A7 0:21:15 0:42:44 0:22:30 1:29:34
82 15 ΒΟΡΔΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ A5 0:23:03 0:43:19 0:20:55 1:29:37
83 20 ΠΑΡΛΑΛΗΣ ΛΕΥΤΕΡΗΣ A3 0:24:10 0:40:41 0:23:43 1:29:48
84 20 ΜΑΛΑΧΙΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ A4 0:21:26 0:43:37 0:22:30 1:29:56
85 7 ΣΩΤΗΡΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ A1 0:24:14 0:42:14 0:22:02 1:30:03
86 16 ΠΙΠΕΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ A5 0:27:41 0:39:01 0:21:58 1:30:21
87 4 ΜΠΙΚΩΦ ΜΑΝΙΑ Γ2 0:19:47 0:44:48 0:22:59 1:30:22
88 21 ΛΟΓΑΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ A4 0:23:14 0:41:16 0:22:44 1:30:28
89 4 ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ A2 0:24:42 0:41:43 0:22:20 1:30:31
90 6 ΜΕΓΑΚΛΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ A7 0:27:02 : 0:25:29 1:30:36
91 5 ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ A2 0:22:58 0:43:30 0:22:09 1:30:54
92 10 ΘΕΟΔΩΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ A6 0:28:56 0:40:50 0:18:37 1:31:35
93 17 ΜΑΥΡΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ A5 0:29:09 0:35:37 0:24:16 1:31:56
94 21 ΜΑΛΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ A3 0:26:02 0:40:43 0:23:12 1:32:02
95 7 ΠΕΡΔΙΚΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ A7 0:24:26 0:38:19 0:26:08 1:32:18
96 18 ΧΑΛΚΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ A5 0:19:59 0:44:18 0:25:15 1:32:36
97 8 ΓΙΑΝΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ A7 0:26:34 0:01:30 0:23:48 1:32:47
98 4 ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ Γ1 0:21:41 0:44:27 0:23:27 1:33:33
99 9 KLOPFER AXEL A7 0:29:48 0:38:41 0:22:12 1:33:39
100 22 ΣΕΦΤΕΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ A4 0:27:01 0:43:43 0:22:30 1:34:00
101 19 ΤΕΡΓΑΣ ΣΩΤΗΡΗΣ A5 0:29:50 0:39:46 0:21:08 1:34:05
102 20 ΚΑΚΑΡΑΝΤΖΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ A5 0:18:50 0:43:10 0:26:03 1:34:05
103 11 ΚΟΜΠΟΠΟΥΛΟΣ ΑΔΡΙΑΝΟΣ A6 0:24:22 0:42:23 0:25:26 1:34:11
104 23 ΔΗΜΟΣ ΘΩΜΑΣ A4 0:24:55 0:42:09 0:24:10 1:34:16
105 24 CAMPUS PAOLO A4 0:22:04 0:48:33 0:23:12 1:34:22
106 25 ΚΟΥΡΤΗΣ ΠΕΤΡΟΣ A4 0:24:35 0:38:40 0:27:13 1:34:30
107 12 ΙΝΤΖΕΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ A6 0:24:08 0:45:03 0:23:47 1:35:24
108 5 ΧΑΡΔΑΛΙΑ ΜΑΡΙΑ Γ1 0:22:01 0:47:02 0:26:13 1:35:51
109 21 ΣΟΥΚΙΟΥΡΟΓΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ A5 0:25:01 0:42:59 0:25:04 1:36:11
110 6 ΣΑΡΡΗ ΝΙΟΒΗ Γ1 0:24:10 0:42:34 0:27:39 1:36:19
111 5 ΕΥΣΤΡΑΤΙΑΔΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ Γ2 0:24:40 0:43:16 0:25:38 11:32:21
112 26 ΛΑΜΠΡΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ A4 0:28:05 0:01:30 0:19:24 1:36:44
113 27 ΤΣΙΡΙΜΩΚΟΣ ΦΩΤΗΣ A4 0:34:15 0:40:40 0:19:47 1:36:46
114 13 ΜΙΛΗΔΑΚΗΣ ΔΟΞΗΣ A6 0:31:18 0:40:37 0:21:38 1:37:35
115 8 ΚΥΛΙΚΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ A1 0:25:20 : 1:09:29 1:37:43
116 14 ΚΥΛΙΚΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ A6 0:26:23 0:44:43 0:23:20 1:37:43
117 22 ΛΕΒΕΝΤΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ A3 0:29:08 0:41:44 0:23:39 1:37:48
118 10 ΧΑΡΑΜΗΣ ΚΩΣΤΑΣ A7 0:28:09 0:42:05 0:24:01 1:38:03
119 23 ΣΥΡΕΓΓΕΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ A3 0:27:42 0:43:27 0:23:34 1:38:07
120 28 ΚΑΤΣΙΚΑΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ A4 0:25:26 0:49:55 0:20:24 1:38:20
121 22 ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ A5 0:27:57 0:42:48 0:24:46 1:38:20
122 23 ΚΕΡΚΟΥΛΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ A5 0:30:46 0:00:27 0:22:24 1:38:31
123 24 ΚΥΡΙΑΖΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ A3 0:30:44 0:40:26 0:22:37 1:38:44
124 29 ΠΕΤΣΟΥΛΑΣ ΜΑΡΙΟΣ A4 0:27:51 0:44:04 0:24:06 1:39:03
125 15 ΛΑΜΠΑΔΙΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ A6 0:23:01 0:43:12 0:26:26 1:39:50
126 25 ΚΛΟΥΤΣΙΝΙΟΤΗΣ ΠΑΝΟΣ A3 0:24:36 0:49:28 0:25:27 1:39:52
127 6 ΜΗΛΑ ΜΑΡΙΑ Γ2 0:29:42 0:01:25 0:24:52 1:40:02
128 24 ΚΟΣΒΟΓΙΑΝΝΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ A5 0:23:37 0:44:48 0:28:54 1:40:32
129 7 ΤΖΟΥΜΕΛΕΚΑ ΑΘΑΝΑΣΙΑ Γ1 0:32:43 0:43:07 0:21:08 1:40:33
130 11 ΑΝΑΤΟΛΙΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ A7 0:24:29 0:42:31 0:30:48 1:40:54
131 25 ΜΕΛΑΣ ΝΙΚΟΣ A5 0:27:39 0:48:13 0:24:53 1:41:33
132 7 ΡΩΣΣΗ ΣΤΕΛΛΑ Γ2 0:25:55 0:02:10 0:25:52 1:41:53
133 6 BARRANGER NICOLAS A2 0:20:22 0:01:33 0:27:17 1:42:01
134 26 ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ A3 0:29:35 0:45:05 0:25:35 1:42:28
135 12 ΤΣΙΑΜΠΟΥΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ A7 0:29:06 0:44:10 0:25:10 1:43:17
136 27 ΜΠΑΚΟΥΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ A3 0:32:58 0:41:14 0:28:21 1:45:12
137 28 ΜΠΡΙΣΙΜΙΤΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ A3 0:33:27 0:45:16 0:25:27 1:45:34
138 13 ΠΟΘΗΤΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ A7 0:29:08 0:46:33 0:28:07 1:45:41
139 16 ΠΑΠΑΔΕΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ A6 0:28:02 0:48:49 0:26:00 1:46:46
140 26 ΜΠΕΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ A5 0:32:46 0:45:08 0:24:47 1:46:50
141 30 ΓΕΝΙΤΣΑΡΕΛΗΣ ΣΑΡΑΝΤΗΣ A4 0:29:47 0:49:28 0:26:22 1:48:40
142 8 ΜΠΟΥΤΟΥΡΗ ΦΩΤΕΙΝΗ Γ2 0:35:25 0:43:19 0:27:22 1:48:47
143 14 ΣΤΑΜΠΟΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ A7 0:34:34 0:46:12 0:26:36 1:50:17
144 17 ΤΑΒΟΥΛΑΡΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ A6 0:29:20 0:51:32 0:26:52 1:50:34
145 31 ΣΤΡΙΓΚΟΣ ΣΩΤΗΡΗΣ A4 0:33:54 0:49:04 0:24:51 1:50:39
146 32 ΜΩΥΣΙΑΔΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ A4 0:37:52 0:47:48 0:21:47 1:50:41
147 1 ΚΟΡΔΑΤΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ PAR 0:29:57 0:47:13 0:32:09 1:52:14
148 27 ΚΟΥΤΣΟΜΗΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΗΣ A5 0:32:06 0:51:32 0:24:08 1:52:28
149 7 ΚΕΡΑΜΙΔΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ GIUSEPPE A2 0:33:38 0:48:13 0:30:48 1:53:07
150 28 ΓΙΑΝΝΙΤΣΙΩΤΗΣ ΣΑΒΒΑΣ A5 0:25:37 0:57:53 0:27:10 1:53:15
151 29 ΝΤΙΛΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ A5 0:33:59 0:45:32 0:32:16 1:56:38
152 29 ΔΗΜΑΚΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ A3 0:40:41 : 0:30:03 1:57:28
153 33 ΜΑΛΙΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ A4 0:32:06 1:00:30 0:22:21 1:57:29
154 15 ΤΣΙΡΔΗΜΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ A7 0:43:12 0:44:36 0:34:08 2:06:03
155 34 ΠΑΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ A4 0:40:17 : 1:31:36 2:14:47