Δίαθλο Κυπαρισσίας 2014. AΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

Romas StamatisΤΕΛΙΚΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΓΩΝΩΝ ΔΙΑΘΛΟΥ – ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑ 23-2-2014

Έφηβοι- Νεανίδες- Άνδρες- Γυναίκες – Βετεράνοι –Σκυταλοδρομία (Ομαδικό).

ΚΑΤΑΤΑΞΗ – ΑΓΩΝ/ΚΟΣ ΑΡΙΘΜΟΣ – ΤΡΕΞΙΜΟ 5.000Μ ΠΟΔΗΛΑΤΟ 20.000Μ – ΤΡΕΞΙΜΟ 2.500 – ΤΕΛΙΚΟΣ ΧΡΟΝΟΣ

1 35, ΡΩΜΑΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ 18,27 35,23 10,08

1,03,58

2 40, ΔΑΝΙΗΛ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 20,40 33,20 10,47

1,04,47

3 56, ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΟΣ 20,41 39,06 11,38

1,11,25

4 41, ΖΑΡΟΚΩΣΤΑΣ ΗΛΙΑΣ 22,09 37,56 11,41

1,11,46

5 100 , ΚΟΛΛΙΑΣ ΠΕΤΡΟΣ/ΚΑΝΝΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜ 22,09 39,18 12,04

1,13,31

6 64, ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ ΠΑΥΛΟΣ 22,09 39,31 12,00

1,13,40

7 47, ΜΑΝΟΥΣΟΠΟΥΛΟΣ/ΚΑΛΟΓΕΡΑΣ 26,10 35,17 12,33 1,14,00

8 55, ΠΕΡΑΜΑΤΖΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ 21,50 42,25 12,19

1,16,34

9 34, ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜ, 23,50 41,13 13,14

1,18,17

10 82, ΟΡΦΑΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 23,59 41,11 14,27

1,18,37

11 36, ΞΗΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΚΩΣΤΗΣ 25,02 41,25 13,26

1,19,53

12 73, ΚΑΤΣΑΡΟΣ ΑΛΕΞΗΣ 23,37 43,03 13,15

1,19,55

13 83, ΚΑΤΣΑΟΥΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 24,35 41,35 14,04

1,20,14

14 76, ΖΗΝΟΒΙΟΥ ΜΑΡΙΑ/ΤΡΙΠΥΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 27,40 41,00 12,30

1,21,10

15 61, ΚΑΠΕΤΑΝΕΑΣ ΜΑΤΘΑΙΟΣ 24,35 43,18 13,39

1,21,32

16 25, ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 22,18 49,14 10,54

1,22,26

17 42, ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΖΑΧ/ΚΑΡΑΤΖΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 26,11 43,58 13,01

1,23,10

18 38, ΔΑΝΙΗΛ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 26,13 45,47 11,39

1,23,39

19 88, ΜΑΝΤΖΟΥΝΕΑ ΚΑΛΛΙΟΠΗ 24,35 46,03 13,39

1,24,17

20 70, ΠΟΛΙΤΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 28,15 43,11 15,39

1,27,05

21 98, ΜΠΟΥΖΑΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ/ ΔΙΑΝΕΖΑ ΤΕΝΤΥ 27,12 47,00 13,18

1,27,30

22 91, ΚΟΚΚΙΝΑΚΗΣ ΔΗΜ/ΣΟΥΦΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 28,54 43,59 15,35

1,27,48

23 94, ΠΑΝΤΟΥΝΑΣ ΑΝΔ/ΠΟΛΙΤΗΣ ΘΩΜΑΣ 28,13 41,41 18,00 1,27,54

24 77, ΠΑΝΤΕΛΙΔΑΚΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 25,43 46,36 16,05

1,28,24

25 95, ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ, 28,13 44,51 15,40

1,28,44

26 67, ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΠΟΥΛΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ 28,13 43,40 16,59 1,28,52

27 58, ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΛΕΝΑ 30,58 44,17 16,41 1,31,56

28 78, ΚΕΛΕΠΟΥΡΗ ΜΑΡΙΑ/ΔΡΑΚΟΥΛΑΚΟΣ Π 30,20 46,10 15,58 1,32,18

29 37, ΞΥΠΟΛΥΤΟΣ ΣΤΕΛΙΟΣ 26,18 52,35 15,23

1,34,16

30 99, ΠΟΛΙΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 32,51 42,22 19,22

1,34,35

31 48, ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ 30,53 53,47 16,27

1,40,27

32 69, ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ 28,23 57,33 17,57

1,43,13

33 39, ΚΟΡΔΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 27,55 1,00,05 16,04

1,43,24

34 60, ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 31,39 54,36 18,14

1,43,49

35 92, ΚΑΝΑΚΗΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ 32,53 51,52 19,44

1,43,49

36 23, ΕΦΤΥΧΙΑΚΟΥ ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΑ 32,51 55,38 18,54

1,46,43

37 22, ΣΟΥΜΠΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ DNF DNF DNF

38 51, ΚΩΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 25,13 DNF DNF

Παίδες-Κορασίδες -Παμπαίδες- Παγκορασίδες

ΚΑΤΑΤΑΞΗ – ΑΓΩΝ/ΚΟΣ ΑΡΙΘΜΟΣ – ΤΡΕΞΙΜΟ 2.500 -ΠΟΔΗΛΑΤΟ ΤΡΕΞΙΜΟ – 1.250 ΤΕΛΙΚΟΣ ΧΡΟΝΟΣ

1 49. ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΘΑΝΑΣ. 10:20 19:10 6:10 35:40

2 45. WOODGATE LUIS 11:34 18:49 5:52

36:15

3 81. ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΡΗΣ 11:50 20:29 6:22

38:41

4 46. ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡ. 11:50 21:04 6:32 39:26

5 57. ΒΕΛΛΗΣ ΗΛΙΑΣ 12:12 20:53 6:38

39:43

6 96. WOODGATE ROBIN 12:45 22:34 6:44

42:03

7 90. ΚΑΚΟΥΤΗ ΜΑΛΕΝΑ 12:45 22:34 6:53

42:12

8 62. ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛ 11:54 23:36 6:48

42:18

9 72. ΤΟΝΕΦ ΒΑΣΙΛΗΣ 10:20 25:32 8:43

44:35

10 44. ΝΤΑΗΣ ΖΩΗΣ 12:52 23:00 8:43

44:35

11 84.ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓ. 11:34 25:26 7:35

44:58

12 54. ΤΟΔΕ ΕΥΑ 13:13 25:32 7:54

46:39

13 50. ΑΡΝΟΚΟΥΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 16:46 25:13 9:14

51:13

14 18. ΓΚΡΙΤΖΑΛΗΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ DNF

15 43. MANOΥΣΟΠΟΥΛΟΥ ΘΑΛΕΙΑ DNF

Συνοπτικά αποτελέσματα για τους 3 πρώτους αθλητές κάθε κατηγορίας.
ΑΝΔΡΕΣ 18- 35 ΕΤΩΝ :

1. ΔΑΝΙΗΛ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1:04:47»

2. ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΟΣ 1:11:25»

3. ΖΑΡΟΚΩΣΤΑΣ ΗΛΙΑΣ 1:11:46»
ΑΝΔΡΕΣ 36 ΕΤΩΝ ΚΑΙ ΑΝΩ:

1 .ΡΩΜΑΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ 1:03:58»

2 .ΠΕΡΑΜΑΤΖΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ 1:16:34»

3. ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ 1:18:17»
ΓΥΝΑΙΚΕΣ:

1. ΜΑΤΖΟΥΝΕΑ ΚΑΛΛΙΟΠΗ 1:24:17»

2. ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΛΕΝΑ 1:31:56»

3.ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ 1:40:27»
ΣΚΥΤΑΛΟΔΡΟΜΙΑ:

1.ΚΟΛΛΙΑΣ ΠΕΤΡΟΣ – ΚΑΝΝΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1:13:31»

2.ΜΑΝΟΥΣΟΠΟΥΛΟΣ ΠΡΟΚΟΠΗΣ –ΚΑΛΟΓΕΡΑΣ ΛΕΥΤΕΡΗΣ 1:14:00»

3.ΖΗΝΟΒΙΟΥ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ – ΤΡΙΠΥΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1:21:10»
ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΕΣ:

1. WOODGATE ROBIN

2. ΚΑΚΟΥΤΗ ΜΑΛΕΝΑ

3. ΤΟΔΕ ΕΥΑ
ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ:

1. WOODGATE LOUIS

2. ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΗΣ

3. ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ
ΠΑΙΔΕΣ:

1. ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΗΣ

2. ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΡΗΣ

3. ΒΕΛΛΗΣ ΗΛΙΑΣ