Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Ατομικής Χρονομέτρησης-Αντοχής

 

aponomes Time trial

Α/Α   Νο   ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΤΕΛΙΚΟΣ
            ΧΡΟΝΟΣ
1   4   ΤΣΑΒΑΡΗ ΕΛΕΝΗ ΜΙΧΑΛΙΤΣΑ Α.Ο.ΘΗΣΕΑΣ 00:35:23
        ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΡΙΑ ΕΛΛΑΔΑΣ 2013    
2   22 ΖΩΓΛΗ ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ Α.Ε.Κ 00:38:28
3   12 ΦΑΣΟΗ ΒΑΡΒΑΡΑ Α.Ο.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡ.ΧΑΙΔ 00:38:37
4   15   ΤΣΕΣΜΕΤΖΙΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ Π.Α.Σ.ΠΗΝΕΙΟΣ 00:38:52
5   7 ΠΡΙΝΤΕΖΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ Π.Ε.Σ.Α.ΑΣΤΕΡΑΣ 00:39:49
6   17 ΤΒΙΣΣ ΣΑΜΠΡΙΝΑ ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ Α.Σ. 00:40:06
7   13 ΜΑΝΤΖΟΥΡΑΝΗ ΕΙΡΗΝΗ Α.Ο.ΑΙΟΛΟΣ 00:40:55
8   3 ΑΝΔΡΕΑΔΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ Α.Ο.ΘΗΣΕΑΣ 00:41:14
9   25   ΣΑΡΗΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΖΩΗ Α.Σ.Ο ΠΟΔΗΛΑΤΗΣ 00:41:55
10   23   ΠΛΕΣΙΩΤΗ ΔΗΜΗΤΡΑ Α.Σ.Ο ΠΟΔΗΛΑΤΗΣ 00:42:04
11   2 ΜΟΥΚΑ ΕΙΡΗΝΗ Α.Ο.ΘΗΣΕΑΣ 00:42:55
12   8   ΛΕΜΟΝΗ ΘΑΛΕΙΑ Π.Γ.Σ.ΛΑΡΙΣΑΣ 00:42:59
13   18 ΚΑΡΑΜΑΝΗ ΕΥΓΕΝΙΑ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ Α.Ο. 00:44:05
14   24   ΠΟΜΠΙΕΡΗ ΜΑΓΔΑ Α.Σ.Ο ΠΟΔΗΛΑΤΗΣ 00:45:02
15   20 ΤΕΡΖΗ ΕΙΡΗΝΗ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ Α.Ο. 00:47:08
16   19 ΣΤΡΑΤΗΓΟΠΟΥΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ Α.Ο. 00:47:32
17   14 ΚΟΣΜΑ ΝΙΚΟΛΙΤΣΑ,ΚΩΝ/ΝΑ Γ.Σ.ΔΥΜΗΣ 00:48:09
18   11 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΣΤΡΑΤΙΑ Α.Σ.ΠΡΩΤΕΑΣ 00:48:33
19   10   ΠΑΠΑΡΓΥΡΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ Π.Γ.Σ.ΛΑΡΙΣΑΣ 00:49:00
20   9   ΚΑΠΕΛΛΑ ΦΑΝΗ Π.Γ.Σ.ΛΑΡΙΣΑΣ 00:54:09
    6 ΚΛΑΠΑΝΑΡΑ ΕΛΕΝΗ Π.Σ.ΚΡΟΝΟΣ ΕΓΚΑΤΕΛΕΙΨΕ

 

Αποτελέσματα Ατομικής Χρονομέτρησης Νέων 39χλμ:

Α/Α   Νο   ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΤΕΛΙΚΟΣ
      ΧΡΟΝΟΣ
1 28   ΣΠΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΕΛΟΤΟΝ Π.Ο. 00:51:09
      ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ 2013    
2 50   ΚΟΡΤΣΙΔΑΚΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ Π.Ο.Χ.ΤΑΛΩΣ 00:53:02
3 43 ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Α.Σ.ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΥΚΩΝ 00:53:16
4 23   ΚΑΣΤΡΑΝΤΑΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ Π.Ο.Η.ΚΑΣΤΡΟ 00:53:25
5 40 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Α.Ο.ΘΗΣΕΑΣ 00:55:10
6 22 ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΣ Π.Ο.Η.ΚΑΣΤΡΟ 00:55:19
7 81 ΑXΤΥΠΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ Π.Ο.ΠΑΤΡΩΝ 00:55:20
8 3 ΤΖΟΥΜΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Π.Α.Ο.Κ. 00:55:35
9 64   ΕΥΘΥΜΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Α.Σ.ΑΚΡΑΤΟΣ ΒΟΛΟΥ 00:56:09
10 119 ΓΑΖΕΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Α.Ε.Κ. 00:56:33
11 49 ΣΤΑΜΑΤΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ Π.Ο.Χ.ΤΑΛΩΣ 00:57:08
12 47 ΖΑΧΑΡΙΟΥ ΦΙΛΗΜΩΝ Ο.Α.ΣΟΥΔΑΣ 00:57:34
13 7 ΧΑΤΖΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ Π.Σ.ΚΡΟΝΟΣ 00:58:03
14 21 ΠΑΠΟΥΤΣΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Π.Ο.Η.ΚΑΣΤΡΟ 00:58:36
15 51 ΤΣΟΠΟΥΡΟΓΛΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Π.Γ.Σ.ΛΑΡΙΣΑΣ 00:58:50
16 67 ΑΝΔΡΟΝΙΚΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Π.Ο.ΒΕΛΟΣ 00:58:54
17 53 ΠΕΤΡΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ Π.Γ.Σ.ΛΑΡΙΣΑΣ 00:59:44
18 100 ΚΑΚΟΥΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Α.Ο.ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ 00:59:48
19 48   ΚΑΡΑΜΠΙΝΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Ο.Α.ΣΟΥΔΑΣ 00:59:54
20 99 ΒΛΑΧΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Α.Ο.ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ 01:01:19
21 139 ΤΣΙΡΑΝΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Π.Α.Σ.ΠΗΝΕΙΟΣ 01:03:46
22 20 ΗΛΙΑΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Π.Ο.Η.ΚΑΣΤΡΟ 01:03:57
23 152 ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ Α.Σ. 01:05:53
24 52 ΖΕΣΤΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Π.Γ.Σ.ΛΑΡΙΣΑΣ 01:10:30
25 54 ΔΙΟΜΗΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Π.Γ.Σ.ΛΑΡΙΣΑΣ 01:12:54

Αποτελέσματα Ατομικής Χρονομέτρησης Ανδρών 39χλμ:

Α/Α   Νο   ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΤΕΛΙΚΟΣ ΧΙΛ
            ΧΡΟΝΟΣ  
1   1 ΤΑΜΟΥΡΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Π.Α.Ο.Κ. 00:49:22
      ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ 2013
2   10 ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΔΗΣ ΜΑΓΚΟΥΡΑΣ ΝΕΟΦΥΤΟΣ Π.Σ.ΚΡΟΝΟΣ 00:50:53
3   4 ΤΖΩΡΤΖΑΚΗΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ GUIDON CHALETTOIS 00:51:02
4   17 ΜΠΟΥΓΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΕΣΑ ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡ. 00:51:28
5   9 ΠΟΛΥΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Π.Σ.ΚΡΟΝΟΣ 00:52:04
6   12 ΜΠΟΥΓΛΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΠΕΣΑ ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡ. 00:52:32
7   111 ΝΕΙΛΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Α.Ο.ΑΙΟΛΟΣ 00:52:54
8   79 ΧΑΛΚΙΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΥΛΟΣ Π.Ο.ΠΑΤΡΩΝ 00:53:02
9   125 ΜΑΛΙΣΙΟΒΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Α.Ε.Κ. 00:53:15
10   34 ΚΑΤΡΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Α.Ο.ΘΗΣΕΑΣ 00:53:40
11   5 ΔΡΑΚΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ GUIDON CHALETTOIS 00:53:49
12   66 ΔΕΛΗΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ Π.Ο.ΒΕΛΟΣ 00:54:00
13   83 ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ Σ.Π.Ο.Κ.ΕΥΚΛΗΣ 00:54:01
14   105 ΙΟΡΔΑΝΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Α.Σ.ΧΙΛΙΑ ΔΕΝΤΡΑ 00:54:57
15   31 ΣΚΟΥΛΑΡΙΚΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ Α.Ο.ΘΗΣΕΑΣ 00:55:03
16   145 ΠΑΓΑΝΟΣ ΚΩΣΤΑΣ Π.Α.Σ.ΠΗΝΕΙΟΣ 00:55:36
17   137 ΓΕΡΟΛΥΜΑΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Α.Ο.ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ 00:55:38
18   110 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΑΝΔΡΕΑΣ Α.Ο.ΑΙΟΛΟΣ 00:55:47
19   30 ΚΩΤΣΑΝΤΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΠΕΛΟΤΟΝ Π.Ο. 00:55:54
20   16 ΚΟΥΡΜΠΕΤΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΠΕΣΑ ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡ. 00:56:09
21   59 ΜΠΑΞΕΒΑΝΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Π.Γ.Σ.ΛΑΡΙΣΑΣ 00:56:11
22   78 ΤΣΙΜΟΓΙΑΝΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Π.Ο.ΠΑΤΡΩΝ 00:56:17
23   46 ΜΑΡΑΒΕΛΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Ο.Α.ΣΟΥΔΑΣ 00:56:20
24   27 ΚΑΜΠΡΙΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Π.Ο.Η.ΚΑΣΤΡΟ 00:56:36
25   71 ΜΠΟΥΚΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ Π.Ο.ΠΑΤΡΩΝ 00:56:54
26   75 ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Π.Ο.ΠΑΤΡΩΝ 00:56:55
27   26 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ Π.Ο.Η.ΚΑΣΤΡΟ 00:57:12
28   97 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΥΛΟΣ Α.Ο.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡ.ΧΑΙΔ 00:57:25
29   15 ΠΟΛΥΠΑΘΕΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΕΣΑ ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡ. 00:57:39
30   25 ΓΚΙΑΝΤΣΗΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ Π.Ο.Η.ΚΑΣΤΡΟ 00:57:55
31   124 ΝΙΝΟΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ Α.Ε.Κ. 00:58:18
32   45 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ Ο.Α.ΣΟΥΔΑΣ 00:58:44
33   55 ΜΠΑΤΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Π.Γ.Σ.ΛΑΡΙΣΑΣ 00:58:49 444
34   68 ΤΣΙΑΒΕΣ ΦΩΤΗΣ Α.Σ.Ο ΠΟΔΗΛΑΤΗΣ 00:58:49 596
35   109 GEORG GANGLBAUER Α.Ο.ΑΙΟΛΟΣ 00:58:49 740
36   121 ΤΑΡΑΤΣΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ Α.Ε.Κ. 00:58:54
37   141 ΠΑΓΑΝΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ Π.Α.Σ.ΠΗΝΕΙΟΣ 00:59:14
38   136 ΚΡΙΠΠΕΛ ΜΑΤΤΙΑΣ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ Α.Ο. 00:59:31
39   123 ΧΑΤΖΗΜΑΝΩΛΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Α.Ε.Κ. 00:59:48
40   24 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΣ Π.Ο.Η.ΚΑΣΤΡΟ 00:59:54
41   77 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Π.Ο.ΠΑΤΡΩΝ 01:00:54
42   108 ΑΝΑΔΙΩΤΗΣ ΙΑΣΩΝΑΣ Α.Ο.ΑΙΟΛΟΣ 01:00:56
43   87 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Α.Σ.ΠΡΩΤΕΑΣ 01:00:58
44   140 ΚΑΡΑΓΓΕΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Π.Α.Σ.ΠΗΝΕΙΟΣ 01:01:06
45   88 ΛΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ Α.Σ.ΠΡΩΤΕΑΣ 01:01:19
46   70 ΠΑΠΠΑΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ Π.Α.Σ.ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ 01:01:26
47   84 ΓΥΦΤΕΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Σ.Π.Ο.Κ.ΕΥΚΛΗΣ 01:01:33
48   118 ΚΟΣΜΑΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ Ο.Φ.ΠΟΔ.ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ-ΟΦΠΙ 01:01:47
49   58 ΓΙΑΝΝΙΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ Π.Γ.Σ.ΛΑΡΙΣΑΣ 01:01:55
50   96 ΓΙΟΥΝΗΣ ΘΑΝΑΣΗΣ Α.Ο.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡ.ΧΑΙΔ 01:02:09
51   122 ΑΛΕΒΙΖΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ Α.Ε.Κ. 01:02:22
52   60 ΑΔΑΜΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ Π.Γ.Σ.ΛΑΡΙΣΑΣ 01:03:09
53   117 ΚΟΛΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Ο.Φ.ΠΟΔ.ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ-ΟΦΠΙ 01:03:16
54   106 ΤΣΟΥΠΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Α.Ο.ΑΙΟΛΟΣ 01:03:32
55   89 ΚΑΡΑΜΠΕΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Α.Σ.ΠΡΩΤΕΑΣ 01:03:50
56   107 ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Α.Ο.ΑΙΟΛΟΣ 01:04:04
57   29 ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΠΕΛΟΤΟΝ Π.Ο. 01:04:48
58   135 ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ ΘΟΔΩΡΗΣ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ Α.Ο. 01:04:57
59   95 ΚΟΥΜΟΥΛΑΣ ΣΑΒΒΑΣ Α.Ο.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡ.ΧΑΙΔ 01:05:00
60   76 ΣΤΑΜATΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Π.Ο.ΠΑΤΡΩΝ 01:05:56
61   94 ΠΕΤΡΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ Α.Ο.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡ.ΧΑΙΔ 01:06:50
62   72 ΤΣΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Π.Ο.ΠΑΤΡΩΝ 01:06:55
63   134 ΖΔΡΑΛΗΣ ΚΩΣΤΑΣ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ Α.Ο. 01:07:44
64   73 ΣΑΙΝΤΙΝΤ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ Π.Ο.ΠΑΤΡΩΝ 01:08:19
65   149 ΞΑΝΘΟΣ ΗΛΙΑΣ Β.Α.Ο. 01:09:09
66   144 ΛΑΜΠΡΟΓΙΩΡΓΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Π.Α.Σ.ΠΗΝΕΙΟΣ 01:09:22
67   63 ΠΑΣΚΩΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Π.Γ.Σ.ΛΑΡΙΣΑΣ 01:09:41
68   138 ΑΛΙΦΕΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Α.Ο.ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ 01:09:47
69   133 ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ Α.Ο. 01:11:29
70   151 ΠΛΥΤΑΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ Α.Σ. 01:12:26
71   142 ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ Π.Α.Σ.ΠΗΝΕΙΟΣ 01:14:04
72   90 ΚΑΝΔΕΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Α.Σ.ΠΡΩΤΕΑΣ 01:17:51
    8 ΣΗΜΑΝΤΗΡΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Π.Σ.ΚΡΟΝΟΣ ΕΓΚΑΤΕΛΕΙΨΕ
    143 ΜΠΑΛΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Π.Α.Σ.ΠΗΝΕΙΟΣ ΕΓΚΑΤΕΛΕΙΨΕ
    13 ΔΑΝΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΕΣΑ ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡ. ΕΓΚΑΤΕΛΕΙΨΕ

 

Αποτελέσματα Αντοχής Ανδρών:

Α/Α   Νο Α   ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΧΡΟΝΟΣ
1 1 Α   ΤΑΜΟΥΡΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Π.Α.Ο.Κ. 03:44:17
        ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ 2013  
2 17 Α ΜΠΟΥΓΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΕΣΑ ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡ. 03:45:53
3 12 Α ΜΠΟΥΓΛΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΠΕΣΑ ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡ. ΄΄
4 4 A ΤΖΩΡΤΖΑΚΗΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ GUIDON CHALETTOIS 03:49:21
5 10 Α ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΔΗΣ ΜΑΓΚΟΥΡΑΣ ΝΕΟΦΥΤΟΣ Π.Σ.ΚΡΟΝΟΣ 03:53:09
6 14 Α ΚΑΡΑΤΖΙΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΕΣΑ ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡ. 03:53:31
7 82 Α ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Σ.Π.Ο.Κ.ΕΥΚΛΗΣ 03:53:35
8 36 Α ΓΚΑΖΩΝΗΣ ΠΕΤΡΟΣ Α.Ο.ΘΗΣΕΑΣ 03:53:38
9 40   ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Α.Ο.ΘΗΣΕΑΣ ΄΄
10 23   ΚΑΣΤΡΑΝΤΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ Π.Ο.Η.ΚΑΣΤΡΟ 04:00:25
11 28   ΣΠΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΕΛΟΤΟΝ Π.Ο.
12 48   ΚΑΡΑΜΠΙΝΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Ο.Α.ΣΟΥΔΑΣ
13 79 Α ΧΑΛΚΙΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΥΛΟΣ Π.Ο.ΠΑΤΡΩΝ
14 137 Α ΓΕΡΟΛΥΜΑΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Α.Ο.ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ
15 43 ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Α.Σ.ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΥΚΩΝ 04:01:08
16 7   ΧΑΤΖΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ Π.Σ.ΚΡΟΝΟΣ 04:01:21
17 8 Α ΣΗΜΑΝΤΗΡΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Π.Σ.ΚΡΟΝΟΣ 04:04:05
18 22   ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΣ Π.Ο.Η.ΚΑΣΤΡΟ 04:06:06
19 111 Α ΝΕΙΛΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Α.Ο.ΑΙΟΛΟΣ
20 5 A ΔΡΑΚΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ GUIDON CHALETTOIS 04:08:49
21 9 Α ΠΟΛΥΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Π.Σ.ΚΡΟΝΟΣ
22 66 Α ΔΕΛΗΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ Π.Ο.ΒΕΛΟΣ 04:08:52
23 65 Α ΚΑΒΟΥΡΤΣΙΚΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Π.Ο.ΒΕΛΟΣ
24 81   ΑXTYΠΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ Π.Ο.ΠΑΤΡΩΝ
25 37 Α ΡΑΠΤΗΣ ΟΡΕΣΤΗΣ Α.Ο.ΘΗΣΕΑΣ
26 105 Α ΙΟΡΔΑΝΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Α.Σ.ΧΙΛΙΑ ΔΕΝΤΡΑ
27 16 Α ΚΟΥΡΜΠΕΤΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΠΕΣΑ ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡ.
28 83 Α ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ Σ.Π.Ο.Κ.ΕΥΚΛΗΣ
29 49   ΣΤΑΜΑΤΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ Π.Ο.Χ.ΤΑΛΩΣ
30 25 Α ΓΚΙΑΝΤΣΗΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ Π.Ο.Η.ΚΑΣΤΡΟ
31 18 Α ΣΙΜΙΤΖΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΠΕΣΑ ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡ.
32 19 Α ΣΚΟΡΔΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΕΣΑ ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡ.
33 39   ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ Α.Ο.ΘΗΣΕΑΣ
34 148 Α ΤΖΑΝΗΣ ΚΙΜΩΝ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΑΤΛΑΣ Α.Π.Σ.
35 67   ΑΝΔΡΟΝΙΚΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Π.Ο.ΒΕΛΟΣ 04:09:08
36 50   ΚΟΡΤΣΙΔΑΚΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ Π.Ο.Χ.ΤΑΛΩΣ
37 15 Α ΠΟΛΥΠΑΘΕΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΕΣΑ ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡ. 04:09:16
38 51   ΤΣΟΠΟΥΡΟΓΛΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Π.Γ.Σ.ΛΑΡΙΣΑΣ 04:09:20
39 147 Α ΜΑΡΙΟΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΤΛΑΣ Α.Π.Σ.
40 21   ΠΑΠΟΥΤΣΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Π.Ο.Η.ΚΑΣΤΡΟ 04:09:27
41 47   ΖΑΧΑΡΙΟΥ ΦΙΛΗΜΩΝ Ο.Α.ΣΟΥΔΑΣ
42 71 Α ΜΠΟΥΚΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ Π.Ο.ΠΑΤΡΩΝ 04:09:37
43 99   ΒΛΑΧΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Α.Ο.ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ
44 59 Α ΜΠΑΞΕΒΑΝΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Π.Γ.Σ.ΛΑΡΙΣΑΣ
45 42   ΜΟΛΛΑ ΑΜΕΤ ΑΛΗ ΟΓΛΟΥ ΧΑΡΟΥΝ Α.Ο.ΘΗΣΕΑΣ
46 30 Α ΚΩΤΣΑΝΤΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΠΕΛΟΤΟΝ Π.Ο.
47 136 Α ΚΡΙΠΠΕΛ ΜΑΤΤΙΑΣ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ Α.Ο.
48 145 Α ΠΑΓΑΝΟΣ ΚΩΣΤΑΣ Π.Α.Σ.ΠΗΝΕΙΟΣ
49 55 Α ΜΠΑΤΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ ΧΡ Π.Γ.Σ.ΛΑΡΙΣΑΣ
50 2 Α ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Π.Α.Ο.Κ.
51 60 Α ΑΔΑΜΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ Π.Γ.Σ.ΛΑΡΙΣΑΣ
52 110 Α ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΑΝΔΡΕΑΣ Α.Ο.ΑΙΟΛΟΣ 04:09:39
53 11   ΚΟΥΡΟΥΜΠΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΕΣΑ ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡ. 04:09:48
54 126 Α ΤΣΟΥΝΑΣ ΟΡΕΣΤΗΣ Α.Ε.Κ. 04:09:52
55 46 Α ΜΑΡΑΒΕΛΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Ο.Α.ΣΟΥΔΑΣ
56 91 Α ΠΑΤΤΕΣ -ΤΟΥΜΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α.Σ.ΠΡΩΤΕΑΣ
57 33 Α ΠΟΤΟΥΡΙΔΗΣ ΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΣ Α.Ο.ΘΗΣΕΑΣ
58 104 Α ΠΕΤΡΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ Α.Ο.ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ 04:09:59
59 76 Α ΣΤΑΜATOΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Π.Ο.ΠΑΤΡΩΝ 04:12:36
60 124 Α ΝΙΝΟΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ Α.Ε.Κ.
61 131 Α ΚΟΥΒΕΛΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ Τ.Π.Σ.ΠΟΔΗΛΑΤΟΔΡΟΜΟΣ ΠΥΡΓΟΥ
62 32 Α ΚΟΛΙΑΔΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ Π.Ο.ΡΟΔΗΛΙΟΣ
63 31 Α ΣΚΟΥΛΑΡΙΚΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ Α.Ο.ΘΗΣΕΑΣ 04:13:00
64 35 Α ΓΚΙΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α.Ο.ΘΗΣΕΑΣ 04:17:08
65 100   ΚΑΚΟΥΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Α.Ο.ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ 04:20:36
66 97 Α ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΥΛΟΣ Α.Ο.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡ.ΧΑΙΔ 04:21:11
67 3   ΤΖΟΥΜΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Π.Α.Ο.Κ.
68 103 Α ΚΑΡΕΛΛΑΣ ΔΙΟΝΥΣΟΣ Α.Ο.ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ 04:21:36
69 29 Α ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΠΕΛΟΤΟΝ Π.Ο. 04:21:41
70 113 Α ΤΖΑΝΕΤΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Α.Ο.ΑΙΟΛΟΣ
71 106 Α ΤΣΟΥΠΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Α.Ο.ΑΙΟΛΟΣ 04:21:56
72 109 Α GEORG GANGLBAUER Α.Ο.ΑΙΟΛΟΣ 04:22:02
73 128 Α ΜΥΛΩΝΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Α.Ε.Κ. 04:22:07
74 156 Α ΠΑΠΟΥΝΙΔΗΣ ΧΑΡΗΣ Α.Σ.ΧΙΛΙΑ ΔΕΝΤΡΑ 04:24:57
75 41   ΣΤΕΛΛΑΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α.Ο.ΘΗΣΕΑΣ 04:26:32
76 112   ΑΓΓΕΛΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Α.Ο.ΑΙΟΛΟΣ 04:27:01
77 132 Α ΚΑΛΟΓΕΡΑΣ ΛΕΥΤΕΡΗΣ Τ.Π.Σ.ΠΟΔΗΛΑΤΟΔΡΟΜΟΣ ΠΥΡΓΟΥ
78 123 Α ΧΑΤΖΗΜΑΝΩΛΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Α.Ε.Κ. 04:31:31
79 70 Α ΠΑΠΠΑΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ Π.Α.Σ.ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ
80 101   ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ Α.Ο.ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ 04:33:11
81 159 Α ΠΑΝΤΑΖΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ Α.Σ.ΧΙΛΙΑ ΔΕΝΤΡΑ 04:34:34
82 38 Α ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ Α.Ο.ΘΗΣΕΑΣ
83 108 Α ΑΝΑΔΙΩΤΗΣ ΙΑΣΩΝΑΣ Α.Ο.ΑΙΟΛΟΣ
84 98 Α ΚΑΜΝΙΤΣΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Α.Ο.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡ.ΧΑΙΔ
85 58 Α ΓΙΑΝΝΙΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ Π.Γ.Σ.ΛΑΡΙΣΑΣ
86 86 Α ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΑΚΗΣ Γ. Σ.Π.Ο.Κ.ΕΥΚΛΗΣ 04:35:39
87 53   ΠΕΤΡΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ Π.Γ.Σ.ΛΑΡΙΣΑΣ 04:36:11
88 77 Α ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Π.Ο.ΠΑΤΡΩΝ
89 74 Α ΣΩΡΟΚΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ Π.Ο.ΠΑΤΡΩΝ 04:45:33
90 93 Α ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ Α.Σ.ΠΡΩΤΕΑΣ .-1 ΣΤΡΟΦΗ
91 75 Α ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Π.Ο.ΠΑΤΡΩΝ .-1 ΣΤΡΟΦΗ
92 84 Α ΓΥΦΤΕΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Σ.Π.Ο.Κ.ΕΥΚΛΗΣ .-1 ΣΤΡΟΦΗ
93 122 Α ΑΛΕΒΙΖΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ Α.Ε.Κ. .-1 ΣΤΡΟΦΗ
94 87 Α ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Α.Σ.ΠΡΩΤΕΑΣ .-1 ΣΤΡΟΦΗ
95 152   ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ Α.Σ. .-1 ΣΤΡΟΦΗ
96 89 Α ΚΑΡΑΜΠΕΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Α.Σ.ΠΡΩΤΕΑΣ .-1 ΣΤΡΟΦΗ
97 72 Α ΤΣΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Π.Ο.ΠΑΤΡΩΝ .-1 ΣΤΡΟΦΗ
98 88 Α ΛΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ Α.Σ.ΠΡΩΤΕΑΣ .-1 ΣΤΡΟΦΗ
99 107 Α ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Α.Ο.ΑΙΟΛΟΣ .-1 ΣΤΡΟΦΗ
100 121 Α ΤΑΡΑΤΣΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ Α.Ε.Κ. .-1 ΣΤΡΟΦΗ
101 157 Α ΙΩΑΚΕΙΜΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ Α.Σ.ΧΙΛΙΑ ΔΕΝΤΡΑ .-1 ΣΤΡΟΦΗ
102 127 Α ΚΟΛΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Α.Ε.Κ. .-1 ΣΤΡΟΦΗ
103 94 Α ΠΕΤΡΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ Α.Ο.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡ.ΧΑΙΔ .-1 ΣΤΡΟΦΗ
104 117 Α ΚΟΛΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Ο.Φ.ΠΟΔ.ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ-ΟΦΠΙ .-1 ΣΤΡΟΦΗ
105 140 Α ΚΑΡΑΓΓΕΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Π.Α.Σ.ΠΗΝΕΙΟΣ .-1 ΣΤΡΟΦΗ
ΕΓΚ 20   ΗΛΙΑΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Π.Ο.Η.ΚΑΣΤΡΟ ΕΓΚΑΤΕΛΕΙΨΕ
ΕΓΚ 34 Α ΚΑΤΡΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Α.Ο.ΘΗΣΕΑΣ ΕΓΚΑΤΕΛΕΙΨΕ
ΕΓΚ 52   ΖΕΣΤΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Π.Γ.Σ.ΛΑΡΙΣΑΣ ΕΓΚΑΤΕΛΕΙΨΕ
ΕΓΚ 62 Α ΔΟΞΑΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Π.Γ.Σ.ΛΑΡΙΣΑΣ ΕΓΚΑΤΕΛΕΙΨΕ
ΕΓΚ 63 Α ΠΑΣΚΩΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Π.Γ.Σ.ΛΑΡΙΣΑΣ ΕΓΚΑΤΕΛΕΙΨΕ
ΕΓΚ 68 Α ΤΣΙΑΒΕΣ ΦΩΤΗΣ Α.Σ.Ο ΠΟΔΗΛΑΤΗΣ ΕΓΚΑΤΕΛΕΙΨΕ
ΕΓΚ 102   ΣΑΛΠΑΟΥΡΑΣ ΜΑΝΟΥΣΟΣ Α.Ο.ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΕΓΚΑΤΕΛΕΙΨΕ
ΕΓΚ 116 Α ΚΑΤΣΟΥΛΙΔΗΣ ΠΕΤΡΟΣ Ο.Φ.ΠΟΔ.ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ-ΟΦΠΙ ΕΓΚΑΤΕΛΕΙΨΕ
ΕΓΚ 119   ΓΑΖΕΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Α.Ε.Κ. ΕΓΚΑΤΕΛΕΙΨΕ
ΕΓΚ 125 Α ΜΑΛΙΣΙΟΒΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Α.Ε.Κ. ΕΓΚΑΤΕΛΕΙΨΕ
ΕΓΚ 134 Α ΖΔΡΑΛΗΣ ΚΩΣΤΑΣ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ Α.Ο. ΕΓΚΑΤΕΛΕΙΨΕ
ΕΓΚ 139   ΤΣΙΡΑΝΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Π.Α.Σ.ΠΗΝΕΙΟΣ ΕΓΚΑΤΕΛΕΙΨΕ
ΕΓΚ 144 Α ΛΑΜΠΡΟΓΙΩΡΓΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Π.Α.Σ.ΠΗΝΕΙΟΣ ΕΓΚΑΤΕΛΕΙΨΕ
ΕΓΚ 149 Α ΞΑΝΘΟΣ ΗΛΙΑΣ Β.Α.Ο. ΕΓΚΑΤΕΛΕΙΨΕ
ΕΓΚ 151 Α ΠΛΥΤΑΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ Α.Σ. ΕΓΚΑΤΕΛΕΙΨΕ
ΕΓΚ 153 Α ΚΗΠΟΥΡΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Α.Σ.ΧΙΛΙΑ ΔΕΝΤΡΑ ΕΓΚΑΤΕΛΕΙΨΕ
ΕΓΚ 6 Α ΚΑΝΤΖΟΥΡΑΣ ΕΩΡΓΙΟΣ ΟΠ.Τ.ΤΡ.Ο ΙΠΠΟΚΛΗΣ ΕΓΚΑΤΕΛΕΙΨΕ
ΕΓΚ 24 Α ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΣ Π.Ο.Η.ΚΑΣΤΡΟ ΕΓΚΑΤΕΛΕΙΨΕ
ΕΓΚ 69 Α ΒΑΣΚΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ Π.Α.Σ.ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ ΕΓΚΑΤΕΛΕΙΨΕ
ΕΓΚ 80 Α ΒΑΦΕΙΑΔΗΣ ΝΙΚΟΣ Π.Ο.ΠΑΤΡΩΝ ΕΓΚΑΤΕΛΕΙΨΕ
ΕΓΚ 90 Α ΚΑΝΔΕΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Α.Σ.ΠΡΩΤΕΑΣ ΕΓΚΑΤΕΛΕΙΨΕ
ΕΓΚ 95 Α ΚΟΥΜΟΥΛΑΣ ΣΑΒΒΑΣ Α.Ο.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡ.ΧΑΙΔ ΕΓΚΑΤΕΛΕΙΨΕ
εγκ 114 Α ΒΛΑΧΟΣ ΧΡΙΣΤΟΣ Α.Ο.ΑΙΟΛΟΣ ΕΓΚΑΤΕΛΕΙΨΕ
ΕΓΚ 120   ΒΑΓΙΑΝΑΣ ΣΤΕΛΙΟΣ Α.Ε.Κ. ΕΓΚΑΤΕΛΕΙΨΕ
ΕΓΚ 129 Α ΚΑΚΛΑΜΑΝΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ Α.Ε.Κ. ΕΓΚΑΤΕΛΕΙΨΕ
ΕΓΚ 130 Α ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΘΩΜΑΣ Τ.Π.Σ.ΠΟΔΗΛΑΤΟΔΡΟΜΟΣ ΠΥΡΓΟΥ ΕΓΚΑΤΕΛΕΙΨΕ
ΕΓΚ 138 Α ΑΛΙΦΕΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Α.Ο.ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ ΕΓΚΑΤΕΛΕΙΨΕ
ΕΓΚ 141 Α ΠΑΓΑΝΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ Π.Α.Σ.ΠΗΝΕΙΟΣ ΕΓΚΑΤΕΛΕΙΨΕ
ΕΓΚ 150   ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΗΣ ΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ.ΔΥΜΗΣ ΕΓΚΑΤΕΛΕΙΨΕ
ΕΓΚ 158 Α ΒΑΣΙΛΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ Α.Σ.ΧΙΛΙΑ ΔΕΝΤΡΑ ΕΓΚΑΤΕΛΕΙΨΕ
ΕΓΚ 78 Α ΤΣΙΜΟΓΙΑΝΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Π.Ο.ΠΑΤΡΩΝ ΕΓΚΑΤΕΛΕΙΨΕ
ΕΓΚ 13 Α ΔΑΝΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΕΣΑ ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡ. ΕΓΚΑΤΕΛΕΙΨΕ
ΕΓΚ 26 Α ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ Π.Ο.Η.ΚΑΣΤΡΟ ΕΓΚΑΤΕΛΕΙΨΕ
ΕΓΚ 27 Α ΚΑΜΠΡΙΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Π.Ο.Η.ΚΑΣΤΡΟ ΕΓΚΑΤΕΛΕΙΨΕ
ΕΓΚ 45 Α ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ Ο.Α.ΣΟΥΔΑΣ ΕΓΚΑΤΕΛΕΙΨΕ
ΕΓΚ 96 Α ΓΙΟΥΝΗΣ ΘΑΝΑΣΗΣ Α.Ο.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡ.ΧΑΙΔ ΕΓΚΑΤΕΛΕΙΨΕ
ΕΓΚ 135 Α ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ ΘΟΔΩΡΗΣ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ Α.Ο. ΕΓΚΑΤΕΛΕΙΨΕ
ΔΠ 146 Α ΚΟΥΡΗΣ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ ΑΤΛΑΣ Α.Π.Σ. ΔΕΝ ΠΡΟΣΗΛΘΕ
ΔΠ 143 Α ΜΠΑΛΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Π.Α.Σ.ΠΗΝΕΙΟΣ ΔΕΝ ΠΡΟΣΗΛΘΕ
ΔΠ 118 Α ΚΟΣΜΑΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ Ο.Φ.ΠΟΔ.ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ-ΟΦΠΙ ΔΕΝ ΠΡΟΣΗΛΘΕ
ΔΠ 85 Α ΣΙΝΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Σ.Π.Ο.Κ.ΕΥΚΛΗΣ ΔΕΝ ΠΡΟΣΗΛΘΕ
ΔΠ 92 ΧΟΡΤΟΜΑΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Α.Π.Σ.ΜΑΧΗΤΗΣ ΣΕΡΡΩΝ ΔΕΝ ΠΡΟΣΗΛΘΕ
ΔΠ 44 Α ΧΑΣΑΠΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Α.Σ.ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΥΚΩΝ ΔΕΝ ΠΡΟΣΗΛΘΕ

Αποτελέσματα Αντοχής Γυναικών:

Α/Α Νο   ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΧΡΟΝΟΣ
1 4 ΤΣΑΒΑΡΗ ΕΛΕΝΗ ΜΙΧΑΛΙΤΣΑ Α.Ο.ΘΗΣΕΑΣ 02:53:40
    ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΡΙΑ ΕΛΛΑΔΑΣ 2013    
2 15   ΤΣΕΣΜΕΤΖΙΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ Π.Α.Σ.ΠΗΝΕΙΟΣ 02:54:22
3 12 ΦΑΣΟΗ ΒΑΡΒΑΡΑ Α.Ο.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡ.ΧΑΙΔ 02:57:14
4 25   ΣΑΡΗΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΖΩΗ Α.Σ.Ο ΠΟΔΗΛΑΤΗΣ 03:02:22
5 17 ΤΒΙΣΣ ΣΑΜΠΡΙΝΑ ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ Α.Σ. 03:06:26
6 23   ΠΛΕΣΙΩΤΗ ΔΗΜΗΤΡΑ Α.Σ.Ο ΠΟΔΗΛΑΤΗΣ 03:08:47
7 13 ΜΑΝΤΖΟΥΡΑΝΗ ΕΙΡΗΝΗ Α.Ο.ΑΙΟΛΟΣ 03:11:46
8 3 ΑΝΔΡΕΑΔΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ Α.Ο.ΘΗΣΕΑΣ 03:16:15
9 21 ΚΑΡΟΥΣΑΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ Α.Ο. 03:17:37
10 8   ΛΕΜΟΝΗ ΘΑΛΕΙΑ Π.Γ.Σ.ΛΑΡΙΣΑΣ 03:21:49
11 18 ΚΑΡΑΜΑΝΗ ΕΥΓΕΝΙΑ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ Α.Ο. 03:23:18
12 24   ΠΟΜΠΙΕΡΗ ΜΑΓΔΑ Α.Σ.Ο ΠΟΔΗΛΑΤΗΣ 03:35:41
13 20 ΤΕΡΖΗ ΕΙΡΗΝΗ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ Α.Ο. 03:36:56
14 19 ΣΤΡΑΤΗΓΟΠΟΥΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ Α.Ο. 03:36:56
15 10   ΠΑΠΑΡΓΥΡΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ Π.Γ.Σ.ΛΑΡΙΣΑΣ ΄- 1 ΣΤΡΟΦΗ
16 9   ΚΑΠΕΛΛΑ ΦΑΝΗ Π.Γ.Σ.ΛΑΡΙΣΑΣ ΄- 1 ΣΤΡΟΦΗ
  2 ΜΟΥΚΑ ΕΙΡΗΝΗ Α.Ο.ΘΗΣΕΑΣ ΕΓΚΑΤΕΛΕΙΨΕ
  14 ΚΟΣΜΑ ΝΙΚΟΛΙΤΣΑ,ΚΩΝ/ΝΑ Γ.Σ.ΔΥΜΗΣ ΕΓΚΑΤΕΛΕΙΨΕ
  6 ΚΛΑΠΑΝΑΡΑ ΕΛΕΝΗ Π.Σ.ΚΡΟΝΟΣ ΕΓΚΑΤΕΛΕΙΨΕ
  16 ΜΗΛΑΚΗ ΑΡΓΥΡΩ Π.Ο.ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΕΓΚΑΤΕΛΕΙΨΕ
  11 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΣΤΡΑΤΙΑ Α.Σ.ΠΡΩΤΕΑΣ ΔΕΝ ΠΡΟΣΗΛΘΕ