Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Διάθλου 2014

Ανεπίσημα Αποτελέσματα, Transition Sports

 

ΓΕΝΙΚΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ
Γ.Κ. Κ.Κ. BIB ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΧΟΡΗΓΟΣ Κατ. Φυλ. Δρόμος T1 Ποδηλασία T2 Δρόμος Σύνολο
1 1 2 ΣΚΟΥΛΑΡΙΚΗΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ www.trinews.gr ΠΑ M 0:19:56 0:25 0:30:09 0:36 0:10:07 1:01:15
2 1 57 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ TRI-ADDICT TRAINING, TRANSITION SPORTS, ZIPVIT A2 M 0:20:26 0:25 0:30:19 0:22 0:10:19 1:01:54
3 2 4 ΚΡΟΜΜΥΔΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ – ΠΑ M 0:20:16 0:26 0:30:24 0:27 0:10:31 1:02:05
4 2 3 ΣΟΥΒΑΤΖΟΓΛΟΥ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ NS COACHING – PEARL IZUMI A2 M 0:21:04 0:31 0:29:34 0:23 0:10:34 1:02:08
5 1 97 ΝΙΚΟΛΟΥΖΟΣ ΣΠΥΡΟΣ zip vit- your bike A4 M 0:22:27 0:49 0:30:02 0:42 0:11:27 1:05:29
6 1 18 ΡΩΜΑΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ Romas Pro Training  ΘΗΣΕΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΒΑ M 0:21:05 0:44 0:32:57 0:44 0:11:02 1:06:34
7 1 26 ΜΑΥΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΓΑΣ ΙΛΙΣΟΣ ΠΕΦ M 0:21:21 0:27 0:33:54 0:34 0:10:33 1:06:50
8 3 14 ΤΣΕΠΕΤΗΣ ΑΙΜΙΛΙΟΣ Άνεμος Χανίων ΠΑ M 0:22:54 0:45 0:31:03 0:32 0:11:37 1:06:53
9 2 93 ΖΟΡΜΠΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ . A4 M 0:21:04 0:29 0:33:51 0:28 0:11:34 1:07:28
10 4 12 ΚΟΚΟΛΑΚΗΣ ΜΑΡΙΟΣ ΘΗΣΕΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΠΑ M 0:23:13 0:27 0:31:46 0:28 0:11:35 1:07:32
11 1 73 ΑΓΓΕΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ – A3 M 0:22:07 0:46 0:32:43 0:44 0:11:34 1:07:56
12 2 64 ΔΑΜΟΡΑΚΗΣ ΜΑΝΟΥΣΟΣ Athens Triathlon Team A3 M 0:22:28 0:35 0:33:21 0:36 0:11:47 1:08:50
13 5 162 ΜΕΓΑΡΙΤΗΣ ΔΗΜΟΣ Krommidas Coaching Services ΠΑ M 0:22:34 0:27 0:33:49 0:12 0:11:51 1:08:55
14 6 10 ΚΑΚΑΕΣ ΒΑΪΟΣ – ΠΑ M 0:21:06 0:26 0:35:22 0:31 0:11:36 1:09:03
15 3 67 ΞΥΝΟΜΙΛΑΚΗΣ DAVIDE NS COACHING A3 M 0:23:53 0:24 0:32:42 0:20 0:11:57 1:09:17
16 4 74 ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ – A3 M 0:21:42 0:45 0:35:03 0:37 0:11:13 1:09:22
17 1 50 ΤΣΕΡΕΝΤΖΟΥΛΑΣ ΜΑΡΙΟΣ TRI-ADDICT TRAINING A1 M 0:21:59 0:47 0:34:27 0:50 0:11:26 1:09:31
18 7 9 ΚΑΦΩΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ-ΑΛΚΗΣ ΑΕ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΠΑ M 0:21:49 0:32 0:35:14 0:32 0:11:26 1:09:36
19 1 1 ΔΗΜΑΚΗ ΝΤΕΝΙΖ XENDURANCE,GARMIN.HIGH5,BIKEME.GR ΠΓ F 0:21:31 0:28 0:35:53 0:29 0:11:19 1:09:41
20 2 51 ΧΑΣΙΩΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ – A1 M 0:22:40 0:55 0:33:40 0:49 0:11:58 1:10:04
21 8 15 ΚΟΚΚΙΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ NSCOACHING ΠΑ M 0:23:13 0:49 0:32:58 0:37 0:12:31 1:10:10
22 1 101 ΚΑΛΟΕΙΔΑΣ ΑΛΚΙΒΙΑΔΗΣ – A5 M 0:22:51 0:55 0:34:16 0:50 0:11:17 1:10:12
23 2 113 ΧΑΝΟΥΜΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ protypo.com.gr A5 M 0:24:26 0:36 0:32:24 0:31 0:12:24 1:10:23
24 3 84 ΡΑΦΑΪΛΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ NS COACHING A4 M 0:24:19 0:31 0:32:22 0:24 0:12:54 1:10:32
25 3 100 NIKOLOV GANCHO Transition 3 A5 M 0:24:09 0:39 0:33:18 0:41 0:11:58 1:10:47
26 2 20 ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΗΣ – ΒΑ M 0:23:34 0:43 0:34:14 0:27 0:12:09 1:11:08
27 1 131 ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ – A6 M 0:22:28 0:52 0:35:30 0:45 0:11:49 1:11:26
28 3 23 ΚΑΜΠΑΡΑΚΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΘΗΣΕΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΒΑ M 0:25:33 0:50 0:31:35 0:54 0:12:34 1:11:29
29 3 49 ΤΕΡΚΕΤΑΛΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ – A1 M 0:24:21 0:53 0:32:51 0:50 0:12:50 1:11:47
30 4 46 ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ ΣΠΥΡΟΣ ΠΕΛΟΠΑΣ ΠΑΤΡΩΝ A1 M 0:23:51 0:33 0:35:01 0:32 0:11:49 1:11:48
31 5 158 ΔΑΜΑΛΑΣ ΣΩΤΗΡΗΣ – A3 M 0:24:10 1:00 0:33:25 0:56 0:12:14 1:11:48
32 6 76 ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΜΗΝΑΣ SAFANS A3 M 0:23:48 0:41 0:34:24 0:39 0:12:27 1:12:01
33 9 13 ΚΑΤΣΙΟΣ ΝΕΣΤΟΡΑΣ – ΠΑ M 0:22:54 0:48 0:35:38 0:41 0:12:33 1:12:36
34 4 22 ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ ΣΔΥ ΠΕΙΡΑΙΑ ΒΑ M 0:22:51 1:04 0:36:33 0:53 0:12:03 1:13:26
35 4 96 ΜΙΧΑΛΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ WWW.MOUNTAIN-SPORTS.GR A4 M 0:25:34 0:52 0:33:00 0:43 0:13:25 1:13:36
36 2 127 ΠΟΥΛΟΠΑΤΗΣ ΚΩΣΤΑΣ Αμεινιας A6 M 0:24:28 0:46 0:35:40 0:30 0:12:13 1:13:39
37 7 59 ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΜΕΝΕΛΑΟΣ ΓΑΣ Χολαργού A3 M 0:23:42 0:57 0:36:38 0:35 0:11:54 1:13:48
38 4 102 ΝΙΑΡΗΣ ΚΛΕΑΝΘΗΣ BIKE ELEVATED A5 M 0:25:10 0:28 0:34:13 0:28 0:13:36 1:13:57
39 2 30 ΚΩΣΤΑΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΑΣ ΙΛΙΣΟΣ ΠΕΦ M 0:23:52 0:49 0:36:38 0:38 0:12:14 1:14:12
40 8 75 ΔΗΜΗΣΕΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ A3 M 0:23:23 1:04 0:37:01 0:59 0:11:58 1:14:27
41 3 29 ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΟΣ ΝΟΚΥ ΠΕΦ M 0:25:09 0:22 0:35:51 0:22 0:12:44 1:14:30
42 2 7 ΣΥΝΤΖΑΝΑΚΗ ΝΑΝΤΙΑ ΑΝΕΜΟΣ ΧΑΝΙΩΝ ΠΓ F 0:24:11 0:45 0:36:10 0:33 0:12:51 1:14:30
43 5 19 ΙΩΣΗΦΙΔΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ – ΒΑ M 0:23:12 1:03 0:36:51 0:43 0:12:44 1:14:35
44 1 137 ΣΠΑΝΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ CYCLADI-OLIVE OIL A7 M 0:24:52 0:44 0:35:30 0:40 0:12:50 1:14:38
45 5 78 ΚΑΡΥΟΦΥΛΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ – A4 M 0:25:34 1:05 0:34:53 0:30 0:12:48 1:14:53
46 5 114 ΚΑΠΕΤΑΝΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ – A5 M 0:24:20 0:40 0:36:10 0:42 0:13:06 1:15:00
47 10 153 ΖΑΡΟΚΩΣΤΑΣ ΗΛΙΑΣ – ΠΑ M 0:25:10 0:34 0:35:38 0:38 0:13:31 1:15:33
48 11 148 ΑΔΑΛΟΓΛΟΥ ΜΑΡΙΟΣ Θησέας ΠΑ M 0:25:13 0:50 0:35:05 0:58 0:13:38 1:15:46
49 9 58 FONDRIER ELIAS – A3 M 0:24:39 0:44 0:36:29 0:40 0:13:27 1:16:01
50 2 134 KLOPFER AXEL – A7 M 0:26:19 0:30 0:35:33 0:20 0:13:42 1:16:26
51 10 60 ΛΕΙΒΑΔΙΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ telmisos A3 M 0:24:52 1:11 0:36:32 0:53 0:12:55 1:16:26
52 5 47 ΤΟΠΟΥΖΙΔΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ ATHENS TRIATHLON TEAM A1 M 0:25:12 0:59 0:36:04 0:55 0:13:21 1:16:32
53 3 117 ΚΑΝΤΟΥΝΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ – A6 M 0:27:33 0:25 0:34:43 0:32 0:14:33 1:17:48
54 3 52 ΑΛΙΦΕΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ – A2 M 0:26:13 0:46 0:37:01 0:34 0:13:13 1:17:49
55 12 16 ΝΙΝΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ – ΠΑ M 0:23:57 1:08 0:39:03 0:57 0:12:49 1:17:55
56 4 53 ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΣ – A2 M 0:28:04 0:56 0:34:10 0:43 0:14:10 1:18:04
57 6 152 ΡΙΓΓΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΑΣ – A5 M 0:26:45 0:38 0:36:19 0:45 0:13:44 1:18:12
58 3 139 ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΘΩΜΑΣ ΤRISPORTSHELLAS A7 M 0:25:25 0:41 0:37:39 0:39 0:13:55 1:18:22
59 1 32 ΧΑΤΖΗΜΠΕΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ kromydas COACHING services PAR M 0:25:34 0:37 0:38:38 0:34 0:12:59 1:18:24
60 6 90 ΑΣΠΡΟΜΟΥΓΓΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ATHENS TRIATHLON TEAM A4 M 0:25:57 0:55 0:37:50 0:48 0:13:21 1:18:52
61 4 120 MACGOWAN LAURENCE Ανεξάρτητος A6 M 0:25:32 0:57 0:37:49 0:48 0:13:59 1:19:07
62 7 99 ΣΟΥΛΙΩΤΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ MOLON LAVE A4 M 0:28:06 1:14 0:35:09 0:44 0:14:01 1:19:17
63 8 98 ΝΤΑΛΑΚΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ myathlete A4 M 0:26:27 0:44 0:37:27 0:29 0:14:14 1:19:23
64 11 71 ΓΕΙΤΟΝΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ – A3 M 0:25:46 0:49 0:38:24 0:39 0:13:43 1:19:24
65 5 118 ΛΙΑΔΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ – A6 M 0:26:35 0:47 0:36:40 0:52 0:14:36 1:19:32
66 1 25 ΣΤΑΣΙΝΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ Nscoaching ΠΝΕ F 0:25:11 0:29 0:40:14 0:27 0:13:18 1:19:42
67 9 157 ΞΥΝΟΓΑΛΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ – A4 M 0:26:45 0:54 0:38:25 0:29 0:13:18 1:19:53
68 1 42 ΚΕΡΑΜΙΔΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΑTHENS TRIATHLON TEAM-SUNICK Γ2 F 0:26:12 0:44 0:39:09 0:32 0:13:29 1:20:07
69 4 151 ΠΑΥΛΟΥ ΚΩΣΤΗΣ – A7 M 0:24:43 1:18 0:40:02 0:24 0:13:57 1:20:25
70 6 129 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ ΥΓΕΙΑ & ΔΙΑΠΛΑΣΗ A6 M 0:26:41 1:04 0:38:22 0:44 0:13:32 1:20:25
71 7 121 ΒΑΡΣΑΜΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ ΑΠΣ A6 M 0:26:07 0:41 0:38:59 0:30 0:14:41 1:21:00
72 5 144 ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΟΥ ΑΝΔΡΕΑΣ – A7 M 0:28:22 0:57 0:36:10 0:49 0:14:48 1:21:08
73 5 150 ΚΙΟΥΣΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΗΣ – A2 M 0:25:34 0:48 0:39:36 0:50 0:14:25 1:21:15
74 6 48 ΣΠΥΡΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ – A1 M 0:24:14 0:45 0:42:31 0:30 0:13:21 1:21:22
75 7 107 ΘΩΜΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΑΣ Γαία A5 M 0:27:33 0:33 0:37:05 0:31 0:15:43 1:21:28
76 10 83 ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΝΑΥΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ A4 M 0:27:24 0:41 0:38:48 0:36 0:14:02 1:21:33
77 8 133 ΧΑΤΖΗΣ ΤΑΣΣΟΣ – A6 M 0:28:54 1:12 0:35:36 0:49 0:15:04 1:21:37
78 8 108 ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΕΟΣ ΣΠΑΤΩΝ A5 M 0:27:07 0:51 0:38:54 0:38 0:14:30 1:22:02
79 11 89 ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ POLYECO A4 M 0:27:58 0:37 0:38:58 0:25 0:14:18 1:22:18
80 4 28 ΠΟΛΙΤΗΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ NS COACHING ΠΕΦ M 0:28:30 0:28 0:37:37 0:37 0:15:06 1:22:20
81 9 125 ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΚΗΣ ΜΑΝΟΣ ATHENS TRIATHLON TEAM A6 M 0:28:00 0:50 0:37:19 0:36 0:15:44 1:22:30
82 12 72 ΚΑΨΟΥΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ – A3 M 0:27:50 0:55 0:38:53 0:39 0:14:15 1:22:34
83 13 66 ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ – A3 M 0:26:51 0:51 0:39:09 0:50 0:14:59 1:22:42
84 10 123 ΠΙΠΕΡΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΟΡΙΒΑΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΣΠΑΤΩΝ A6 M 0:26:58 0:45 0:40:03 0:48 0:14:21 1:22:56
85 9 115 ΧΑΤΖΗΠΟΠΗΣ ΜΑΚΗΣ πρωτυπο gum A5 M 0:30:21 1:15 0:36:40 0:48 0:14:24 1:23:31
86 12 79 ΞΗΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΚΩΣΤΗΣ ROMASPROTRAINING A4 M 0:27:59 1:08 0:39:04 0:57 0:14:24 1:23:34
87 13 82 ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ – A4 M 0:28:01 0:51 : 40:40:00 0:14:17 1:23:51
88 14 63 ΔΑΒΡΑΔΟΣ NIKOLAOS – A3 M 0:26:05 1:07 0:42:14 0:56 0:13:58 1:24:22
89 10 160 ΡΟΣΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ – A5 M 0:25:26 1:02 0:42:15 0:17 0:15:26 1:24:28
90 15 70 ΑΦΡΑΤΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ – A3 M 0:25:55 1:17 0:42:01 1:00 0:14:17 1:24:33
91 2 33 ΜΠΑΡΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ πηγασος Κυψέλης Paratriathlon PAR M 0:29:11 1:57 0:36:34 1:40 0:15:20 1:24:43
92 14 86 ΚΑΡΥΔΗΣ ΣΠΥΡΟΣ – A4 M 0:27:12 1:26 0:42:26 0:35 0:13:21 1:25:02
93 15 92 ΔΕΔΕΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ – A4 M 0:28:26 1:31 0:38:31 1:44 0:15:24 1:25:37
94 11 109 ΚΩΝΣΤΙΑΝΤΙΝΙΑΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΑΣ ΓΑΙΑ A5 M 0:28:37 1:36 0:39:11 1:00 0:15:30 1:25:56
95 1 149 ΛΥΜΠΟΥΣΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Γ1 F 0:25:47 0:59 0:46:02 0:40 0:13:16 1:26:46
96 16 156 ΒΟΓΓΕΛΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ A3 M 0:27:31 1:12 0:42:19 0:57 0:14:48 1:26:49
97 16 80 ΟΡΦΑΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ PWC RUNNING TEAM A4 M 0:26:56 1:15 0:41:58 1:01 0:15:40 1:26:51
98 12 104 ΚΟΡΑΚΑΣ ΚΩΣΤΑΣ – A5 M 0:28:43 1:19 0:41:09 0:35 0:15:18 1:27:06
99 11 124 ΤΣΑΚΑΓΙΑΝΝΗΣ ΘΩΜΑΣ – A6 M 0:27:10 1:06 0:43:31 0:33 0:14:47 1:27:09
100 6 21 ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΑΠΣ ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ ΒΑ M 0:23:58 1:05 0:48:44 0:55 0:12:38 1:27:22
101 6 54 ΚΟΛΛΙΑΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ – A2 M 0:28:02 1:07 0:42:10 0:51 0:15:46 1:27:58
102 17 81 ΣΩΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ – A4 M 0:28:34 1:30 0:40:50 1:23 0:15:45 1:28:03
103 6 164 ΓΙΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ – A7 M 0:28:27 1:38 0:40:24 0:22 0:17:21 1:28:13
104 17 77 ΠΑΡΛΑΛΗΣ ΛΕΥΤΕΡΗΣ – A3 M 0:31:12 0:57 0:39:53 0:30 0:15:47 1:28:21
105 7 146 MODIANO JOHNNY – A7 M 0:30:03 1:09 0:39:40 1:25 0:16:30 1:28:49
106 3 31 ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ ΑΛΕΞΗΣ NSCOACHING PAR M 0:30:04 0:46 0:41:26 0:34 0:16:07 1:28:58
107 8 136 ΜΕΓΑΚΛΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ – A7 M 0:28:41 0:41 : 44:53:00 0:14:45 1:29:02
108 9 135 ΚΛΕΤΣΑΣ VASSILIS INDEPENDENT A7 M 0:30:38 0:54 0:40:55 0:45 0:15:50 1:29:04
109 12 119 ΠΕΡΒΑΝΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Γ. Α. ΠΕΡΒΑΝΑΣ Α.Χ.Ε.Π.Ε.Υ. A6 M 0:29:17 1:23 : 43:49:00 0:14:34 1:29:04
110 3 5 ΓΚΟΤΖΙΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ nscoaching ΠΓ F 0:30:04 0:40 0:42:48 0:44 0:15:06 1:29:23
111 10 140 ΡΟΥΣΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ – A7 M 0:31:11 0:43 0:40:12 0:46 0:16:41 1:29:35
112 11 166 ΜΑΘΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ – A7 M 0:30:11 1:35 0:43:13 1:11 0:14:19 1:30:32
113 18 65 ΖΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ – A3 M 0:28:03 1:01 : : 1:01:37 1:30:42
114 19 69 ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ protypo.com.gr A3 M 0:31:18 0:55 0:41:45 1:03 0:15:48 1:30:51
115 18 88 ΛΑΛΛΟΣ ΣΠΥΡΟΣ – A4 M 0:30:10 0:39 0:42:50 0:38 0:17:01 1:31:20
116 13 110 ΜΑΛΤΕΖΟΣ ΝΙΚΟΣ CYCLADI-OLIVE OIL A5 M 0:30:17 1:50 0:43:02 1:01 0:15:17 1:31:29
117 1 8 ΣΑΜΑΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΛΙΚΗ Ελληνικη οιμοσπονδια τριάθλου ΒΓ F 0:34:50 0:58 0:37:21 0:53 0:18:42 1:32:45
118 2 36 ΣΩΜΑΡΑΚΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ATHENS TRIATLHON TEAM Γ1 F 0:31:17 0:59 0:43:23 0:48 0:16:24 1:32:53
119 13 130 ΠΑΝΤΕΛΙΔΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ PUNKT A6 M 0:30:06 1:27 0:00:17 43:20:00 0:18:38 1:33:49
120 14 132 ΚΟΤΖΙΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ MARATHON TEAM GREECE A6 M 0:30:00 0:42 0:46:24 0:50 0:16:04 1:34:03
121 2 40 ΓΙΑΝΝΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ – Γ2 F 0:31:01 1:22 0:43:58 1:16 0:16:35 1:34:13
122 20 161 ΖΑΝΝΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ – A3 M 0:31:19 0:41 0:47:31 0:16 0:14:28 1:34:17
123 3 34 ΒΟΓΙΑΤΖΗ ΓΙΟΥΛΗ yourbike Γ1 F 0:32:17 1:09 0:43:06 0:52 0:16:52 1:34:18
124 21 62 ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΗΣ – A3 M 0:34:26 0:38 0:41:34 0:29 0:17:16 1:34:25
125 3 43 ΤΣΙΩΜΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ KROMMIDAS COACHING Γ2 F 0:32:53 1:23 0:43:04 0:49 0:16:32 1:34:44
126 14 111 ΣΟΥΚΙΟΥΡΟΓΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ – A5 M 0:31:26 1:37 0:42:33 2:03 0:17:02 1:34:44
127 19 94 ΜΑΒΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ – A4 M 0:29:07 0:44 0:47:59 0:40 0:16:38 1:35:10
128 12 163 ΤΣΙΑΜΠΟΥΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ – A7 M 0:32:10 1:49 0:44:00 0:24 0:17:41 1:36:07
129 4 39 ΦΙΛΙΠΠΙΔΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ – Γ1 F 0:28:10 1:19 0:50:44 0:38 0:15:24 1:36:17
130 13 145 ΒΛΑΧΟΥΤΣΙΚΟΣ ΑΡΓΥΡΗΣ – A7 M 0:31:09 1:28 0:46:34 1:28 0:16:11 1:36:52
131 14 141 ΤΟΠΟΥΖΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ATHENS TRIATHLON TEAM A7 M 0:33:53 1:18 0:43:56 0:34 0:17:35 1:37:17
132 15 126 ΠΕΡΑΚΗΣ ΣΤΡΑΤΟΣ CYCLADI-OLIVE OIL A6 M 0:34:32 0:45 0:41:45 0:41 0:19:43 1:37:28
133 22 68 ΣΟΦΑΖΤΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ELTRAK GROUP A3 M 0:31:53 0:38 0:46:16 0:31 0:18:34 1:37:54
134 16 116 ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ – A6 M 0:30:58 0:46 0:48:21 0:40 0:17:19 1:38:06
135 20 91 ΓΟΥΡΤΖΕΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ – A4 M 0:33:33 2:01 0:42:28 1:39 0:18:51 1:38:34
136 15 138 ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ Baltiza Runners A7 M 0:36:54 1:25 0:39:46 1:33 0:19:13 1:38:53
137 7 55 ΛΑΜΠΙΡΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ – A2 M 0:31:53 0:56 0:46:39 0:40 0:19:00 1:39:10
138 8 155 ΚΑΡΑΝΤΖΑΣ ΔΗΜΟΣ – A2 M 0:34:28 0:56 0:48:33 0:34 0:15:45 1:40:19
139 15 106 ΒΥΣΣΟΥΛΗΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ – A5 M 0:33:07 0:45 0:48:19 0:51 0:17:18 1:40:21
140 17 122 ΔΕΜΟΙΡΟΣ ΙΑΣΩΝ – A6 M 0:32:13 3:22 0:45:14 1:42 0:18:38 1:41:11
141 16 143 ΠΟΘΗΤΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ – A7 M 0:34:59 0:37 0:46:29 : 0:18:37 1:41:53
142 4 41 ΣΑΡΡΗ ΝΙΟΒΗ – Γ2 F 0:33:39 0:44 0:49:48 0:24 0:17:25 1:42:02
143 17 147 ΓΑΛΑΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΣ TVD Holland A7 M 0:32:50 0:55 0:49:03 0:47 0:18:56 1:42:33
144 5 38 ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ – Γ1 F 0:36:39 0:37 0:47:18 0:24 0:21:15 1:46:15
145 16 112 ΤΣΙΑΚΑΝΙΚΑΣ ΛΑΜΠΡΟΣ – A5 M 0:35:57 1:22 0:49:00 1:10 0:20:53 1:48:24
146 21 87 ΚΑΣΣΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ – A4 M 0:33:31 0:41 0:56:36 0:46 0:18:33 1:50:08
147 5 44 ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ – Γ2 F 0:34:01 0:58 1:01:15 0:49 0:20:07 1:57:12
148 23 61 ΡΕΣΤΕΜΗΣ ΠΕΤΡΟΣ – A3 M 0:38:20 0:30 : 1:16 0:22:33 2:02:41
149 6 45 ΜΠΑΡΛΑ ΙΩΑΝΝΑ – Γ2 F 0:38:22 0:50 1:00:12 0:47 0:22:31 2:02:44
150 18 142 ΤΡΑΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ – A7 M 0:42:23 1:32 1:01:40 0:54 0:26:32 2:13:03