Περικλής Ηλίας και Α.Ο Θησέας Ζωγράφου πρωταθλητές στο ΜΤΒ

cross  country mtb championship 2013

Team relay mtb 2013

Στο Καρπενήσι διεξήχθη το Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Ορεινής Ποδηλασίας με τον Περικλή Ηλία (Π.Σ. Κρόνος Νίκαιας) να αναδεικνύεται πρωταθλητής Ελλάδος για 10η φορά στην καριέρα του στο συγκεκριμένο αγώνισμα. Στην δεύτερη θέση ακολούθησε ο νεαρός ποδηλάτης του Α.Ο. Θησέα  Μολλά Χαρούν και το ολοκληρώθηκε με τον Χασαπίδη Δημήτρη του Α.Σ. Μαχητές Πεύκων.

Στο Team Relay, πρωταθλήτρια ομάδα για το 2013 κυρήχθηκε ο Α.Ο. Θησέας με τους Βασιλαντωνάκη Στέφανο, Μούκα Ειρήνη, Ματιάτο Χαράλαμπο και Μολλά Χαρούν, ενώ στην δεύτερη θέση ακολούθησε η ομάδα του Α.Σ. Ο Ποδηλάτη και στην τρίτη ο Π.Σ. Κρόνος Νίκαιας.

Στην κατηγορία Εφήβων, ο Κακαβελάκης Γιάννης (Π.Ο.Χ. Τάλως) μετά την νίκη του στο Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Δρόμου αναδείχθηκε πρωταθλητής και στην ορεινή ποδηλασία. Το βάθρο συμπλήρωσαν οι Βροχίδης Αλέξανδρος (Α.Σ. Άρης) και Δοξαράς Ευάγγελος (Π.Γ.Σ. Λάρισας) στην δεύτερη και τρίτη θέση αντίστοιχα.

Η Λαζοπούλου Βασιλική (Π.Σ. Κρόνος Νίκαιας) ήταν η Πρωταθλήτρια Ελλάδος στην κατηγορία των γυναικών και ο Κουφοπαντελής Μάρκος (Α.Ο. Παράδεισος), πρωταθλητής στην κατηγορία παίδων.

Αναλυτικά τα αποτελέσματα του Πανελληνίου Πρωταθλήματος MTB:

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ  CROSS COUNTRY ΠΑΙΔΩΝ:

A/A     No ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΧΡΟΝΟΣ
1 6 ΚΟΥΦΟΠΑΝΤΕΛΗΣ ΜΑΡΚΟΣ Α.Ο ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΑΜΑΡ. 0:50:01
ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ 2013
2 5 ΒΑΣΙΛΑΝΤΩΝΑΚΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ Α.Ο ΘΗΣΕΑΣ 0:51:22
3 3 ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Α.Σ.Ο.ΠΟΔΗΛΑΤΗΣ 0:53:11
4 4 ΚΑΛΙΒΡΕΤΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Π.Ο.Χ.ΤΑΛΩΣ Ν.Κ. 0:53:15
5 38 ΣΤΑΥΡΑΚΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α.Ο.ΚΥΔΩΝ 0:54:06
6 35 ΚΟΛΟΒΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Γ.Π.Σ.ΑΓΡΙΝΙΟΥ 0:56:20
7 11 ΚΟΥΣΟΥΤΖΙΔΗΣ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ Α.Γ.Σ.ΣΙΘΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 0:56:28
8 36 ΚΑΒΑΘΑΝΤΖΙΔΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ Γ.Π.Σ.ΑΓΡΙΝΙΟΥ 0:56:46
9 10 ΒΡΑΧΑΜΗΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ Α.Ο ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΑΜΑΡ. 0:56:46
10 33 ΓΚΟΓΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α.Π.Σ ΜΑΧΗΤΗΣ ΣΕΡΡΩΝ 0:57:12
11 2 ΦΡΑΓΚΕΔΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Α.Ο.ΚΥΔΩΝ 0:57:24
12 42 ΝΕΡΑΤΖΑΚΗΣ ΦΟΙΒΟΣ Π.Ο.Χ.ΤΑΛΩΣ Ν.Κ. 0:57:59
13 8 ΣΑΒΒΙΔΗΣ ΙΕΡΕΜΙΑΣ Α.Γ.Σ.ΣΙΘΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 0:58:27
14 1 ΠΑΣΧΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ Α.Σ.Ο.ΠΟΔΗΛΑΤΗΣ 0:59:01
15 24 ΣΥΡΙΓΟΣ ΟΡΦΕΑΣ Π.Α.Σ.ΕΡΜΗΣ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ 1:00:47
16 43 ΜΑΤΙΑΤΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ Α.Ο ΘΗΣΕΑΣ 1:03:10
17 19 ΠΑΓΚΑΛΤΣΟΣ ΑΝΕΣΤΗΣ Β.Α.Ο 1:03:59
18 16 ΚΑΤΣΑΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Π.Ο.ΚΑΡΔΙΤΣΑ 1:03:59
19 9 ΤΕΡΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Α.Σ.Ο.ΠΟΔΗΛΑΤΗΣ 1:04:19
20 15 ΤΣΑΚΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Π.Ο.ΚΑΡΔΙΤΣΑ 1:04:20
21 22 ΖΟΥΜΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Α.Ο 1:04:21
22 23 ΝΤΟΚΟΣ ΕΥΘΥΜΗΣ ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Α.Ο 1:04:23
23 41 ΚΑΝΟΥΠΑΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ Π.Ο.Χ.ΤΑΛΩΣ Ν.Κ. 1:04:58
24 12 ΚΟΥΣΟΥΤΖΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Α.Γ.Σ.ΣΙΘΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 1:05:00
25 14 ΣΤΑΜΑΤΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ ΠΕΣΑ ΑΣΤΕΡΑΣ 1:05:17
26 29 ΛΕΚΟΒΙΤΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Π.Α.Ο.Κ. 1:05:51
27 39 ΦΡΑΓΚΕΔΑΚΗΣ ΙΑΚΩΒΟΣ Α.Ο.ΚΥΔΩΝ 1:06:46
28 37 ΚΑΛΤΣΟΥΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Γ.Π.Σ.ΑΓΡΙΝΙΟΥ 1:12:03
29 31 ΜΠΟΥΝΙΑΛΕΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Α.Ο ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Π.ΧΑΙΔ. 1:15:25
30 30 ΛΕΙΒΑΔΑΡΟΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ Α.Ο.ΔΟΞΑ ΠΕΥΚΗΣ 1:15:26
31 21 ΚΟΥΡΟΥΚΛΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Β.Α.Ο ΄-1 ΣΤΡΟΦΗ
32 25 ΣΤΑΘΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Π.Α.Σ.ΕΡΜΗΣ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ ΄-1 ΣΤΡΟΦΗ
33 40 ΦΥΤΙΛΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ Α.Ο.ΚΥΔΩΝ ΄-1 ΣΤΡΟΦΗ
34 18 ΘΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΛΕΑΝΔΡΟΣ Π.Ο.ΚΑΡΔΙΤΣΑ ΄-1 ΣΤΡΟΦΗ
35 7 ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Π.Ο.ΠΑΤΡΩΝ ΄-1 ΣΤΡΟΦΗ
36 17 ΠΑΓΟΥΡΤΖΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Π.Ο.ΚΑΡΔΙΤΣΑ ΄-1 ΣΤΡΟΦΗ
37 20 ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΙΟΡΔΑΝΗΣ Β.Α.Ο ΄-1 ΣΤΡΟΦΗ
38 32 ΜΠΟΥΝΙΑΛΕΤΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Α.Ο ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Π.ΧΑΙΔ. ΄-1 ΣΤΡΟΦΗ
39 27 ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ Π.Α.Σ.ΕΡΜΗΣ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ ΄-1 ΣΤΡΟΦΗ
40 13 ΤΣΑΤΣΑΒΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ Π.Γ.Σ ΛΑΡΙΣΑΣ ΄-1 ΣΤΡΟΦΗ
34 ΜΗΛΙΑΡΑΚΗΣ ΙΑΚΩΒΟΣ Π.Α.Ο.ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΕΓΚΑΤΕΛΕΙΨΕ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ  CROSS COUNTRY ΕΦΗΒΩΝ:

A/A     No ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΧΡΟΝΟΣ
1 51 ΚΑΚΑΒΕΛΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ Π.Ο.Χ.ΤΑΛΩΣ Ν.Κ. 1:21:53
ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ  2013
2 53 ΒΡΟΧΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Α.Σ.ΑΡΗΣ 1:23:00
3 54 ΔΟΞΑΡΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ Π.Γ.Σ ΛΑΡΙΣΑΣ 1:27:04
4 58 ΜΕΤΑΛΛΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Π.Ο.ΒΕΛΟΣ 1:27:25
5 55 ΜΠΟΥΚΟΥΒΑΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Α.Σ.ΑΡΗΣ 1:28:11
6 52 ΛΟΥΤΖΙΔΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ Α.Σ.ΑΡΗΣ 1:29:14
7 60 ΚΑΤΣΙΚΑΡΟΣ ΣΩΤΗΡΗΣ Α.Σ.ΠΡΩΤΕΑΣ 1:33:36
8 64 ΚΟΥΜΠΕΤΣΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ Π.Ο ΠΑΤΡΩΝ 1:33:37
9 65 ΣΑΡΡΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ Α.Γ.Σ.ΣΙΘΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 1:33:37
10 59 ΣΟΥΛΙΟΣ ΖΗΣΗΣ Π.Ο.ΚΑΡΔΙΤΣΑ 1:38:37
11 57 ΤΣΟΥΡΟΥΝΑΚΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ Α.Ο.ΚΥΔΩΝ 1:39:47
12 56 ΖΕΓΚΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Π.Σ ΚΡΟΝΟΣ 1:40:46
13 62 ΚΙΡΠΟΥΙΚΗΣ ΑΡΣΕΝΙΟΣ Β.Α.Ο ΄-1 στροφή
14 61 ΤΟΥΡΛΟΥΜΟΥΣΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Α.Σ.ΠΡΩΤΕΑΣ ΄-1 στροφή
15 69 ΧΑΤΖΗΚΑΝΕΛΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ Α.Σ.ΠΡΩΤΕΑΣ ΄-1 στροφή
16 73 ΚΑΠΠΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΕΟΣ ΑΧΑΡΝΩΝ ΄-1 στροφή
17 67 ΧΡΟΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Α.Ο ΔΟΞΑ ΠΕΥΚΗΣ ΄-2 στροφές
18 74 ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Π.Ο ΠΑΤΡΩΝ ΄-2 στροφές
19 63 ΖΩΗΣ ΟΡΕΣΤΗΣ Α.Ε.Κ. ΄-2 στροφές
20 68 ΣΙΣΑΝΕΣ ΑΓΓΕΛΟΣ Α.Ο ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Π.ΧΑΙΔ. ΄-3 στροφές
21 75 ΚΟΠΑΝΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Π.Ο.Χ.ΤΑΛΩΣ Ν.Κ. ΄-3 στροφές

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ  CROSS COUNTRY ΓΥΝΑΙΚΩΝ:

A/A     No ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΧΡΟΝΟΣ
1 81 ΛΑΖΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΒΑΡΒΑΡΑ Π.Σ ΚΡΟΝΟΣ 1:16:40
ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΡΙΑ ΕΛΛΑΔΑΣ 2013
2 96 ΠΛΕΣΙΩΤΗ ΔΗΜΗΤΡΑ Α.Σ.Ο.ΠΟΔΗΛΑΤΗΣ 1:17:51
3 92 ΔΙΑΚΑΚΗ ΕΛΕΝΗ Π.Ο.Ρ ΡΟΔΗΛΙΟΣ 1:23:02
4 82 ΜΟΥΚΑ ΕΙΡΗΝΗ Α.Ο.ΘΗΣΕΑΣ 1:23:20
5 89 ΒΑΡΔΑΝΙΔΟΥ ΔΟΜΝΑ Α.Σ.1000 ΔΕΝΤΡΑ 1:32:15
6 83 ΤΒΙΣΣ ΣΑΜΠΡΙΝΑ ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ 1:39:23
7 84 ΔΑΓΚΟΠΟΥΛΟΥ ΔΑΝΑΗ Α.Σ.ΑΡΗΣ ΄-1 στροφή
8 93 ΤΕΡΖΗ ΕΙΡΗΝΗ ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Α.Ο ΄-1 στροφή
9 88 ΛΕΜΟΝΗ ΘΑΛΕΙΑ Π.Γ.Σ ΛΑΡΙΣΑΣ ΄-2 στροφές
10 95 ΚΑΠΟΔΙΣΤΡΙΑ ΜΑΡΙΑ Α.Ο.ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΄-2 στροφές
11 85 ΚΑΠΕΛΛΑ ΦΑΝΗ Π.Γ.Σ ΛΑΡΙΣΑΣ ΄-2 στροφές
12 86 ΣΟΥΛΑ ΕΛΕΝΗ ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΄-2 στροφές
13 91 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ B.A.O. ΄-2 στροφές
14 94 ΚΑΡΟΥΣΑΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Α.Ο ΄-3 στροφές
15 87 ΣΤΡΑΤΗΓΟΠΟΥΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Α.Ο ΄-3 στροφές
16 98 ΠΑΡΑΓΥΙΟΥ ΜΑΡΙΝΑ Π.Ο.Χ.ΤΑΛΩΣ Ν.Κ. ΄-3 στροφές

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ  CROSS COUNTRY ΑΝΔΡΩΝ:

A/A   No   ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΧΡΟΝΟΣ
1 1 ΗΛΙΑΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ Π.Σ ΚΡΟΝΟΣ 1:47:00
ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ 2013
2 4 ΜΟΛΛΑ ΑΛΙ ΟΓΛΟΥ ΧΑΡΟΥΝ Α.Ο ΘΗΣΕΑΣ 1:51:18
3 37 ΧΑΣΑΠΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Α.Σ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΥΚΩΝ 1:52:07
4 44 ΣΗΜΑΝΤΗΡΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Π.Σ ΚΡΟΝΟΣ 1:54:30
5 28 ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Π.Ο ΠΑΤΡΩΝ 1:54:32
6 23 ΚΟΥΡΜΠΕΤΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΠΕΣΑ ΑΣΤΕΡΑΣ 1:55:24
7 3 ΠΑΤΤΕΣ- ΤΟΥΜΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α.Σ.ΠΡΩΤΕΑΣ 1:56:11
8 5 ΠΕΤΡΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ Α.Ο ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ ΑΜΑΡ. 1:56:49
9 12 ΙΟΡΔΑΝΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Α.Σ.ΧΙΛΙΑ  ΔΕΝΤΡΑ 1:57:16
10 81 ΠΑΡΡΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Α.Π.Σ.ΑΤΛΑΣ 1:59:10
11 38 ΠΑΠΑΝΝΙΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Α.Σ.ΧΙΛΙΑ  ΔΕΝΤΡΑ 1:59:12
12 14 ΡΟΒΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Π.Ο.Χ.ΤΑΛΩΣ Ν.Κ. 1:59:14
13 7 ΝΕΙΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α.Ο ΑΙΟΛΟΣ 2:00:10
14 13 ΑΔΑΜΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ Π.Γ.Σ ΛΑΡΙΣΑΣ 2:01:28
15 69 ΧΟΡΤΟΜΑΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Α.Π.Σ ΜΑΧΗΤΗΣ ΣΕΡΡΩΝ 2:02:33
16 57 ΣΑΡΑΙΔΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α.Σ.ΠΡΩΤΕΑΣ ΄-1 ΣΤΡΟΦΗ
17 20 ΜΠΑΛΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Π.Ο.Χ.ΤΑΛΩΣ Ν.Κ. ΄-1 ΣΤΡΟΦΗ
18 16 ΣΙΜΙΤΖΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΠΕΣΑ ΑΣΤΕΡΑΣ ΄-1 ΣΤΡΟΦΗ
19 2 ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Α.Σ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΥΚΩΝ ΄-1 ΣΤΡΟΦΗ
20 41 ΒΙΤΖΗΛΑΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Α.Σ.Λ.ΦΙΛΑΝΔΡΟΣ ΄-2 ΣΤΡΟΦΕΣ
21 11 ΚΟΡΤΣΙΔΑΚΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ Π.Ο.Χ.ΤΑΛΩΣ Ν.Κ. ΄-2 ΣΤΡΟΦΕΣ
22 46 ΛΑΜΠΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ Π.Σ ΚΡΟΝΟΣ ΄-2 ΣΤΡΟΦΕΣ
23 18 ΣΚΟΡΔΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΕΣΑ ΑΣΤΕΡΑΣ ΄-2 ΣΤΡΟΦΕΣ
24 48 ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ ΘΟΔΩΡΗΣ ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Α.Ο ΄-2 ΣΤΡΟΦΕΣ
25 79 ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ Α.Ο ΘΗΣΕΑΣ ΄-2 ΣΤΡΟΦΕΣ
26 55 ΖΕΝΕΤΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ Α.Ο ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ ΑΜΑΡ. ΄-2 ΣΤΡΟΦΕΣ
27 42 ΤΣΑΚΑΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΄-3 ΣΤΡΟΦΕΣ
28 52 ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ Α.Ο ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ ΑΜΑΡ. ΄-3 ΣΤΡΟΦΕΣ
29 39 ΠΑΠΟΥΝΙΔΗΣ ΧΑΡΗΣ Α.Σ.ΧΙΛΙΑ  ΔΕΝΤΡΑ ΄-3 ΣΤΡΟΦΕΣ
30 54 ΚΑΚΟΥΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Α.Ο ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ ΑΜΑΡ. ΄-3 ΣΤΡΟΦΕΣ
31 53 ΣΑΠΛΑΟΥΡΑΣ ΜΑΝΟΥΣΟΣ Α.Ο ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ ΑΜΑΡ. ΄-3 ΣΤΡΟΦΕΣ
32 58 ΚΑΡΑΜΠΕΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Α.Σ.ΠΡΩΤΕΑΣ ΄-3 ΣΤΡΟΦΕΣ
33 66 ΜΥΛΩΝΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Α.Ε.Κ ΄-3 ΣΤΡΟΦΕΣ
34 72 ΜΑΤΘΑΙΑΣΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Α.Ο.ΦΛΥΑ ΄-3 ΣΤΡΟΦΕΣ
35 60 ΚΑΡΑΒΟΥΛΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Α.Σ.ΠΡΩΤΕΑΣ ΄-3 ΣΤΡΟΦΕΣ
36 21 ΚΟΥΤΜΕΡΙΔΗΣ ΣΤΑΘΗΣ Α.Σ.ΧΙΛΙΑ  ΔΕΝΤΡΑ ΄-3 ΣΤΡΟΦΕΣ
37 68 ΣΑΝΤΟΡΙΝΑΙΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ Α.Ο ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Π.ΧΑΙΔ. ΄-3 ΣΤΡΟΦΕΣ
38 49 ΑΜΟΥΤΖΙΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Α.Σ.ΑΡΗΣ ΄-3 ΣΤΡΟΦΕΣ
39 70 ΒΑΣΚΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΠΑΣ ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ ΄-3 ΣΤΡΟΦΕΣ
40 75 ΚΟΥΠΑΤΣΙΑΡΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Π.Ο.Χ.ΤΑΛΩΣ Ν.Κ. ΄-3 ΣΤΡΟΦΕΣ
41 63 ΓΑΖΕΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Α.Ε.Κ ΄-4 ΣΤΡΟΦΕΣ
42 59 ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ Α.Σ.ΠΡΩΤΕΑΣ ΄-4 ΣΤΡΟΦΕΣ
43 83 ΠΑΓΑΝΟΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ Π.Α.Σ.ΠΗΝΕΙΟΣ ΄-4 ΣΤΡΟΦΕΣ
44 77 ΓΚΑΖΩΝΗΣ ΠΕΤΡΟΣ Α.Ο ΘΗΣΕΑΣ ΄-4 ΣΤΡΟΦΕΣ
45 43 ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΠΕΛΟΤΟΝ Π.Ο. ΄-4 ΣΤΡΟΦΕΣ
46 84 ΚΑΛΑΜΠΟΚΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ Γ.Π.Σ.ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΄-4 ΣΤΡΟΦΕΣ
47 24 ΔΟΥΒΙΚΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΕΟΣ ΑΧΑΡΝΩΝ ΄-4 ΣΤΡΟΦΕΣ
48 22 ΠΑΓΑΝΟΣ ΚΩΣΤΑΣ Π.Α.Σ.ΠΗΝΕΙΟΣ ΄-4 ΣΤΡΟΦΕΣ
49 67 ΠΕΤΡΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Α.Ο ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Π.ΧΑΙΔ. ΄-4 ΣΤΡΟΦΕΣ
50 25 ΣΗΦΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΕΟΣ ΑΧΑΡΝΩΝ ΄-5 ΣΤΡΟΦΕΣ
51 61 ΑΛΕΞΙΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ Α.Σ.ΠΡΩΤΕΑΣ ΄-5 ΣΤΡΟΦΕΣ
52 51 ΒΛΑΣΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Ο.Φ.Ν.ΙΩΝΙΑΣ ΄-5 ΣΤΡΟΦΕΣ
53 82 ΤΣΙΡΑΝΙΔΗΣ ΝΙΚΟΣ Π.Α.Σ.ΠΗΝΕΙΟΣ ΄-5 ΣΤΡΟΦΕΣ
54 64 ΝΙΝΟΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ Α.Ε.Κ ΄-5 ΣΤΡΟΦΕΣ
55 73 ΑΣΛΑΝΗΣ ΣΠΥΡΟΣ Α.Ο.ΦΛΥΑ ΄-5 ΣΤΡΟΦΕΣ
56 71 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΑΝΔΡΕΑΣ Α.Ο ΑΙΟΛΟΣ ΄-5 ΣΤΡΟΦΕΣ
57 32 ΔΟΞΑΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Π.Γ.Σ ΛΑΡΙΣΑΣ ΄-5 ΣΤΡΟΦΕΣ
58 31 ΠΕΤΡΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ Π.Γ.Σ ΛΑΡΙΣΑΣ ΄-5 ΣΤΡΟΦΕΣ
59 10 ΟΡΦΑΝΟΥΔΑΚΗΣ ΚΩΣΤΑΣ Π.Ο.Χ.ΤΑΛΩΣ Ν.Κ. ΄-5 ΣΤΡΟΦΕΣ
60 76 ΣΤΑΥΡΟΥΛΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Π.Ο.Χ.ΤΑΛΩΣ Ν.Κ. ΄-6 ΣΤΡΟΦΕΣ
61 47 ΞΗΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΚΩΣΤΗΣ ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Α.Ο ΄-6 ΣΤΡΟΦΕΣ
ΑΚ 26 ΚΟΥΜΠΑΡΕΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΕΟΣ ΑΧΑΡΝΩΝ ΑΚΥΡΟΣ
ΕΓΚ 8 ΜΠΑΞΕΒΑΝΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Π.Γ.Σ ΛΑΡΙΣΑΣ ΕΓΚΑΤΕΛΕΙΨΕ
ΕΓΚ 17 ΔΑΝΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΕΣΑ ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΓΚΑΤΕΛΕΙΨΕ
ΕΓΚ 30 ΚΡΟΜΜΥΔΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ Π.Ο ΠΑΤΡΩΝ ΕΓΚΑΤΕΛΕΙΨΕ
ΕΓΚ 33 ΜΠΑΤΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Π.Γ.Σ ΛΑΡΙΣΑΣ ΕΓΚΑΤΕΛΕΙΨΕ
ΕΓΚ 36 ΚΟΥΚΛΑΚΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ Π.Σ.ΞΑΝΘΗΣ Ο ΠΗΓΑΣΟΣ ΕΓΚΑΤΕΛΕΙΨΕ
ΕΓΚ 40 ΠΑΝΤΑΖΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Α.Σ.ΧΙΛΙΑ  ΔΕΝΤΡΑ ΕΓΚΑΤΕΛΕΙΨΕ
ΕΓΚ 56 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Α.Σ.ΠΡΩΤΕΑΣ ΕΓΚΑΤΕΛΕΙΨΕ
ΕΓΚ 74 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΑΛΕΞΗΣ Π.Ο.Χ.ΤΑΛΩΣ Ν.Κ. ΕΓΚΑΤΕΛΕΙΨΕ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ TEAM RELAY:

A/A   Νο ΚΑΤ ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΤΕΛΙΚΟΣ ΧΡΟΝΟΣ ΕΝΔΙΑΜΕΣΟΙ ΧΡΟΝΟΙ
1 Α.Ο.ΘΗΣΕΑΣ 1:09:01
Π ΒΑΣΙΛΑΝΤΩΝΑΚΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 0:16:52
Γ ΜΟΥΚΑ ΕΙΡΗΝΗ 0:19:00
Π ΜΑΤΙΑΤΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 0:18:30
Α ΜΟΛΛΑ ΑΛΙ ΟΓΛΟΥ ΧΑΡΟΥΝ 0:14:39
ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΡΙΑ ΟΜΑΔΑ  ΕΛΛΑΔΑΣ 2013
2 Α.Σ.Ο ΠΟΔΗΛΑΤΗΣ 1:11:20
Π ΠΑΣΧΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 0:17:12
Γ ΠΛΕΣΙΩΤΗ ΔΗΜΗΤΡΑ 0:18:31
Π ΤΕΡΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 0:19:11
Π ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 0:16:26
3 Π.Σ.ΚΡΟΝΟΣ 1:13:00
Ε ΖΕΓΚΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 0:17:44
Γ ΛΑΖΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΒΑΡΒΑΡΑ 0:18:10
Ν ΠΛΕΓΑ ΓΑΒΡΙΛΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ 0:22:13
Α ΗΛΙΑΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ 0:14:53
4 Π.Ο.Χ.ΤΑΛΩΣ Ν.Κ. 1:14:21
Γ ΠΑΡΑΓΥΙΟΥ ΜΑΡΙΝΑ 0:25:53
Α ΚΟΡΤΣΙΔΑΚΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 0:15:47
Π ΚΑΛΙΒΡΕΤΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 0:17:15
Ε ΚΑΚΑΒΕΛΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 0:15:26
5 Α.Γ.Σ. ΣΙΘΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 1:16:08
Π ΚΟΥΣΟΥΤΖΙΔΗΣ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ 0:17:09
Π ΣΑΒΒΙΔΗΣ ΙΕΡΕΜΙΑΣ 0:17:52
Κ ΑΚΡΙΤΙΔΟΥ ΜΑΡΙΝΑ 0:23:03
Ε ΣΑΡΡΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ 0:18:04
6 Α.Ο.ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ 1:18:37
10α Α ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ 0:17:04
10β Π ΚΟΥΦΟΠΑΝΤΕΛΗΣ ΜΑΡΚΟΣ 0:16:17
10γ Π ΒΡΑΧΑΜΗΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ 0:17:48
10δ Γ ΚΑΠΟΔΙΣΤΡΙΑ ΜΑΡΙΑ 0:27:28
7 Π.Γ.Σ. ΛΑΡΙΣΑΣ 1:22:07
Α ΜΠΑΞΕΒΑΝΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 0:15:38
Ε ΔΟΞΑΡΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 0:16:11
Γ ΛΕΜΟΝΗ ΘΑΛΕΙΑ 0:26:23
Π ΤΣΑΤΣΑΒΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 0:23:55
8 Β.Α.Ο. 1:40:34
Ε ΚΙΡΠΟΥΙΚΗΣ ΑΡΣΕΝΙΟΣ 0:18:24
Π ΠΑΓΚΑΛΤΣΟΣ ΑΝΕΣΤΗΣ 0:18:28
Π ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΙΟΡΔΑΝΗΣ 0:25:28
Γ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 0:38:14
9 Π.Ο.ΠΑΤΡΩΝ ΄-1 ΣΤΡΟΦΗ
Ε ΚΟΥΜΠΕΤΣΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 0:18:18
Π ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 0:22:07
Κ ΒΑΡΒΙΑ ΣΤΕΛΛΑ
Α ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ