Aποτελέσματα 21ου Κολοκοτρώνειου δρόμου 10.000μ.

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 21ου ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΕΙΟΥ ΔΡΟΜΟΥ 10.000μ
4/9/2011

ΓΕΝΙΚΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ ΑΘΛΗΤΩΝ-ΑΘΛΗΤΡΙΩΝ
Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΧΡΟΝΟΣ
1 ΚΑΛΔΗΣ ΣΑΚΗΣ ΟΣΦΠ 2 35.43
2 ΤΑΝΝΟΥΣ ΑΜΠΝΤΑΛΑ ΣΔΝ ΑΡΓΟΛΙΔΟΣ 3 36.15
3 ΜΠΑΚΑΣ ΗΛΙΑΣ ΕΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ 3 37.38
4 ΖΕΥΚΙΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΣΔΥΑ 4 37.53
5 ΜΠΟΜΠΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΑ 1 38.33
6 ΚΑΤΣΙΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΣΔΥΜ 1 38.42
7 ΚΑΤΣΙΚΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ΦΕΙΔΙΠΠΙΔΗΣ 4 38.51
8 ΓΙΑΝΝΟΥΣΑΣ ΘΩΜΑΣ ΑΝΕΞ 3 39.13
9 ΚΟΛΑΪΤΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΣΔΥΠ 3 39.16
10 ΚΑΚΚΑΒΑΣ ΣΩΤΗΡΗΣ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑ 4 39.23
11 ΚΑΛΟΜΟΙΡΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΑ 2 39.24
12 ΡΩΜΑΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΣΔΥΑ 3 39.33
13 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΑΝΕΞ 5 39.38
14 ΠΟΥΛΙΔΟΥ ΦΙΛΙΠΠΑ ΓΑΣ ΙΛΙΣΣΟΣ 4 39.46
15 ΔΟΥΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΔΥΑ 4 39.46
16 ΨΑΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΡΟΜΕΑΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 4 39.51
17 ΚΟΤΣΩΝΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΣΕΒΑΣ Ν.ΗΛΕΙΑΣ 3 40.26
18 ΚΑΠΕΛΕΣ ΦΩΤΗΣ ΑΝΕΞ 4 40.31
19 ΔΑΣΚΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ Ο ΣΠΑΡΤΙΑΤΗΣ 5 40.36
20 ΑΔΑΚΤΥΛΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Γ.Σ. ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ 2 40.46
21 ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΑΔ 5 40.52
22 ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΣΑΔ 5 41.00
23 ΠΙΠΕΡΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΑΡΓΟΛΙΔΟΣ 4 41.05
24 ΣΚΟΥΠΑΣ ΜΙΧΑΛΗΣ ΣΔΥΠ 4 41.07
25 ΚΑΡΕΛΟΣ ΝΙΚΟΣ ΣΔΥΠ 5 41.18
26 ΖΟΥΜΠΟΥΛΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ ΣΔΥΠ 3 41.19
27 ΖΗΣΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΑΝΕΞ 3 41.24
28 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ ΣΔΥΑ 5 41.28
29 ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ ΣΔΥΜ 3 42.03
30 ΜΠΡΑΖΙΟΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ ΑΝΕΞ 4 42.18
31 ΚΑΝΝΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΑ 4 42.19
32 ΦΛΩΡΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΑ 4 42.24
33 ΚΑΒΒΑΘΕΑΣ ΑΚΙΣ ΣΔΥΜ 4 42.25
34 ΠΑΤΟΥΛΙΩΤΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΑΝΑΤΟΛΗ Ν.ΙΩΝΙΑΣ 2 42.34
35 ΜΠΕΣΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΑΝΕΞ 4 42.36
36 ΕΠΙΤΡΟΠΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΑ 6 42.49
37 ΜΑΝΙΦΑΒΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΝΕΞ 4 43.07
38 ΜΠΕΡΔΟΥΣΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΓΣΑ 1 43.15
39 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΑ 6 43.19
40 ΚΑΡΑΦΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΣΕΒ 5 44.15
41 ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΑ 3 44.17
42 ΚΟΥΜΑΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΧΙΛΙΟΜΟΔΙ 3 44.25
43 ΝΕΞΙΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΧΙΛΙΟΜΟΔΙ 3 44.25
44 ΒΟΓΑΣ ΜΑΝΩΛΗΣ ΣΔΥΠ 4 44.45
45 ΜΑΡΑΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΑ 6 44.46
46 ΖΑΡΓΑΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΝΕΞ 7 44.46
47 ΝΙΚΟΛΑΚΕΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΝΙΑΞ 1 44.57
48 ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΔΥΠ 3 45.11
49 ΞΗΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΚΩΣΤΗΣ ΠΑΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 3 45.11
50 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ 5 45.21
51 ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΣΔΥΠ 5 45.33
52 ΧΑΡΜΠΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΣΑΔ 5 45.34
53 ΣΤΡΟΦΥΛΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΣΔΥ ΤΡΙΠΟΛΗΣ 4 45.34
54 ΠΑΤΑΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΑ 2 45.57
55 ΞΥΔΕΑΣ ΜΙΧΑΗΛ ΑΝΕΞ 2 45.58
56 ΣΟΥΡΣΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΑΡΓΟΛΙΔΟΣ 3 46.02
57 ΣΑΡΑΝΤΕΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΣΔΥΜ 3 46.06
58 ΜΙΧΕΛΟΓΚΟΝΑΣ ΝΙΚΟΣ ΣΔΥΠ 5 46.21
59 ΚΑΡΛΟΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΣΕΦΑ ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ 2 46.30
60 ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΣΕΒΑΣ ΗΛΕΙΑΣ 6 46.39
61 ΤΣΙΡΙΒΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΣΔΥΜ 5 46.44
62 ΚΑΡΕΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΔΥΠ 5 46.55
63 ΝΑΘΑΝΑΗΛ ΝΙΚΟΣ ΣΔΥΜ 4 47.01
64 ΣΑΚΑΛΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΑΝΕΞ 3 47.09
65 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΣΤΑΥΡΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ 5 47.16
66 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΝΕΞ 3 47.41
67 ΖΑΡΓΑΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΝΕΞ 3 47.42
68 ΣΠΥΡΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΝΕΞ 5 47.44
69 ΠΑΣΠΑΤΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΑ 5 47.48
70 ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΑΡΓΟΛΙΔΟΣ 5 47.55
71 ΝΤΑΛΙΑΝΗΣ ΠΕΤΡΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΑΡΓΟΛΙΔΟΣ 4 47.56
72 ΣΙΔΕΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΣΔΥΑ 3 48.06
73 ΜΠΟΥΣΤΑ ΑΝΝΑ ΣΔΥΑ 3 48.21
74 ΚΟΣΚΙΝΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΝΕΞ 2 48.22
75 ΓΙΑΣΕΜΙΔΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΣΔΥΑ 5 48.24
76 ΠΑΡΘΕΝΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΣΔΥΜ 4 48.30
77 ΜΑΝΤΖΟΥΝΕΑ ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΜΑΝΙΑΞ 3 48.31
78 ΖΑΝΝΗΣ ΑΛΕΞΗΣ ΣΔΥΜ 4 48.32
79 ΒΙΓΚΟΣ ΤΡΥΦΩΝΑΣ ΣΔΥΜ 4 48.33
80 ΤΑΒΟΥΛΑΡΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΑΝΕΞ 4 48.36
81 ΥΦΑΝΤΙΔΗΣ ΙΩΑΚΕΙΜ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΑ 5 48.40
82 ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΣΔΥΑ 4 48.44
83 ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΣΔΥ ΤΡΙΠΟΛΗΣ 6 48.59
84 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΣΔΥ ΤΡΙΠΟΛΗΣ 4 49.00
85 ΤΣΑΓΚΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΣΑΔ 5 49.02
86 ΚΑΓΚΕΛΙΔΗΣ ΘΑΝΑΣΗΣ ΣΔΥΠ 3 49.03
87 ΓΚΟΒΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΝΕΞ 4 49.16
88 ΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΝΕΞ 4 49.26
89 ΝΙΚΟΛΗΣ ΑΡΗΣ ΔΡΟΜΕΑΣ CLUB 5 49.28
90 ΚΑΡΑΜΑΝΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΝΕΞ 1 49.30
91 ΜΠΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ ΣΑΦΑΝΣ 4 49.47
92 ΚΛΗΣΑΡΗ ΜΑΤΑ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΑΡΓΟΛΙΔΟΣ 4 49.51
93 ΚΑΡΕΛΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ ΣΔΥΠ 6 49.55
94 ΜΑΛΗΣΤΩΡΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΑΝΕΞ 4 49.58
95 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΝΕΞ 4 50.10
96 ΗΛΙΑΔΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΑ 4 50.16
97 ΜΙΧΑΣ ΠΑΥΛΟΣ ΣΔΥΑ 4 50.17
98 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΣΔΥ ΤΡΙΠΟΛΗΣ 3 50.30
99 ΜΙΧΕΛΟΓΚΟΝΑΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ΦΕΙΔΙΠΠΙΔΗΣ 1 50.35
100 ΚΑΡΕΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΣΔΥ ΠΕΙΡΑΙΑ 3 50.48
101 ΚΟΥΓΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΔΥ ΠΕΙΡΑΙΑ 6 50.53
102 ΣΤΑΥΡΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΝΕΞ 3 51.03
103 ΣΑΛΑΚΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΝΕΞ 3 51.12
104 ΔΕΛΙΑΚΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΑΝΕΞ 3 51.12
105 ΔΟΥΡΑΜΑΝΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ ΦΕΙΔΙΠΠΙΔΗΣ 5 51.26
106 ΒΕΝΕΤΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΑ 4 51.32
107 ΣΙΑΧΑΜΗΣ ΝΙΚΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΑΡΓΟΛΙΔΟΣ 4 51.48
108 ΜΙΧΕΛΟΓΚΟΝΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΦΕΙΔΙΠΠΙΔΗΣ 5 51.58
109 ΚΑΡΚΟΥΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΝΕΞ 3 51.59
110 ΒΑΓΙΟΣ ΣΠΥΡΟΣ ΒΑΤΙΚΙΩΤΙΚΟΣ ΑΓΩΝΑΣ ΖΩΗΣ 6 52.05
111 ΤΣΕΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΚΟΥΡΟΣ 4 52.10
112 ΧΑΡΤΟΦΥΛΑΞ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΣΔΥΠ 5 52.11
113 ΤΖΙΝΙΟΛΗΣ ΕΡΡΙΚΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΑ 6 52.12
114 ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΤΑΣΟΣ ΑΝΕΞ 3 52.19
115 ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΟΣ ΑΝΕΞ 3 52.21
116 ΤΖΗΚΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΣΔΥΠ 5 52.22
117 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΝΕΞ 4 52.25
118 ΠΑΣΙΠΟΥΛΑΡΙΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ ΑΝΕΞ 3 52.31
119 ΛΑΓΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΠΟΔΗΛΑΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ 4 52.37
120 ΓΕΡΑΚΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΑΔ 5 52.44
121 ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΕΦΥΡΑΙΟΙ ΩΚΥΠΟΔΕΣ 5 52.49
122 ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ΑΠΟΛΛΩΝ 5 52.52
123 ΚΟΡΟΒΕΣΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΝΕΞ 4 53.11
124 ΜΑΝΤΑΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΝΕΞ 4 53.18
125 ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΣΔΥ ΤΡΙΠΟΛΗΣ 3 53.19
126 ΓΕΩΡΓΙΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΣΤΑΣ ΣΔΥΜ 4 53.20
127 ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΘΥΜΙΟΣ ΣΔΥΜ 5 53.22
128 ΣΙΑΤΕΡΛΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΑΡΓΟΛΙΔΟΣ 4 53.23
129 ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΑΠΟΛΛΩΝ 4 53.36
130 ΤΣΑΓΚΑΡΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΔΥΑ 6 53.47
131 ΣΠΑΝΟΣ ΝΙΚΟΣ ΑΝΕΞ 1 53.53
132 ΚΕΧΑΓΙΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΑΝΕΞ 3 54.08
133 ΜΑΣΟΥΡΑΣ ΝΙΚΟΣ ΣΔΥΑ 5 54.09
134 ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΣΔΥΑ 5 54.31
135 ΚΑΜΜΕΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 6 54.37
136 ΠΡΕΑΡΗΣ ΝΙΚΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ 4 54.44
137 ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 4 54.48
138 ΡΑΧΙΩΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΔΥΠ 5 54.49
139 ΚΑΡΑΒΑΣΙΛΗΣ ΒΛΑΣΗΣ ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 3 54.50
140 ΚΡΗΤΙΚΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΔΡΟΜΕΑΣ CLUB 5 54.51
141 ΤΣΑΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΔΥΑ 2 54.54
142 ΚΡΑΣΟΠΟΥΛΑΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ 3 55.01
143 ΜΕΝΑΓΙΑΣ ΠΡΟΚΟΠΗΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΑΡΓΟΛΙΔΟΣ 4 55.03
144 ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ ΝΟ ΖΑΧΑΡΩΣ 6 55.04
145 ΣΤΡΑΤΗΓΟΠΟΥΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΑΝΕΞ 4 55.05
146 ΝΤΡΟΥΔΗΣ ΝΙΚΟΣ ΕΦΥΡΑΙΟΙ ΩΚΥΠΟΔΕΣ 5 55.26
147 ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΕΒΑΣ ΗΛΕΙΑΣ 5 55.35
148 ΔΕΜΠΗΣ ΑΡΗΣ ΑΝΕΞ 2 55.41
149 SUHAN GUNERMENGI ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 5 55.47
150 ΧΑΤΖΗΣ ΚΩΣΤΑΣ ΑΝΕΞ 5 55.53
151 ΓΙΩΤΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΝΕΞ 3 55.55
152 ΠΑΝΤΑΖΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΣΔΥΠ 3 55.56
153 ΤΣΙΟΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΔΥΑ 5 55.57
154 ΓΙΑΝΝΟΥΛΑΣ ΜΑΝΘΟΣ ΑΝΕΞ 5 55.58
155 ΓΑΡΙΔΗ ΧΡΙΣΤΙΑΝΝΑ ΣΔΥΜ 6 56.15
156 ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΣΔΥΑ 3 56.20
157 ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΣΕΒΑΣ ΝΑΥΠΛΙΟΥ 7 56.28
158 ΛΑΜΠΡΙΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΝΕΞ 2 56.30
159 ΖΟΥΖΟΥΛΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΣΔΥΜ 4 56.35
160 ΚΑΡΑΝΑΣΙΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΑΡΓΟΛΙΔΟΣ 3 56.43
161 ΣΑΜΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ 5 56.44
162 ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΔΥ ΠΑΤΡΑΣ 4 56.45
163 ΟΡΦΑΝΟΥ ΓΙΑΝΝΗΣ ΑΝΕΞ 3 56.50
164 ΜΠΥΡΟΕΙΔΗΣ ΧΡΟΝΗΣ ΑΝΕΞ 3 57.10
165 ΜΠΙΛΛΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΝΕΞ 4 57.19
166 ΨΑΡΑΚΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΝΕΞ 6 57.30
167 ΚΑΠΕΤΑΝΟΣ ΣΤΑΘΗΣ ΑΝΕΞ 4 57.52
168 ΜΟΥΖΟΥΡΑΚΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ ΑΠΟΛΛΩΝ 4 58.00
169 ΔΡΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΔΥΑ 5 58.19
170 ΚΑΡΑΝΑΣΙΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΟΣ 1 58.22
171 ΜΑΡΑΓΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΣΕΒΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 6 58.27
172 ΧΑΡΑΤΣΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΣΔΥΑ 2 58.34
173 ΤΣΑΛΙΚΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΣΔΥΑ 3 58.35
174 ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΣΔΥΑ 1 58.36
175 ΚΑΡΑΝΑΣΙΟΣ ΣΤΕΛΙΟΣ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔ. 5 58.36
176 ΦΑΤΟΥΡΟΣ ΒΕΝΕΤΣΙΑΝΟΣ ΑΝΕΞ 4 58.41
177 ΤΣΟΥΡΑΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ ΑΝΕΞ 6 58.43
178 ΒΙΓΚΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΣΔΥΜ 5 59.03
179 ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΝΙΚΗ ΒΥΡΩΝΑ 1 59.08
180 ΓΙΑΝΝΗΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΝΕΞ 1 59.14
181 ΚΛΑΔΗ ΝΕΚΤΑΡΙΑ ΣΔΥΑ 3 59.15
182 ΜΠΑΚΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΑΝΕΞ 4 59.23
183 ΚΑΡΑΚΥΡΙΑΚΟΣ ΘΕΜΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ 4 59.49
184 ΝΙΚΟΛΑΠΤΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΝΕΞ 4 59.50
185 ΛΑΜΠΡΟΥ ΝΙΚΟΣ ΑΝΕΞ 4 59.53
186 ΝΤΕΝΙΚΟΛΟ ΡΟΜΠΕΑΤΟ ΑΝΕΞ 1 59.54
187 ΠΑΛΙΟΓΙΑΝΝΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΣΔΥ ΤΡΙΠΟΛΗΣ 5 1.00.10
188 ΚΑΡΟΥΜΠΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΝΕΞ 2 1.00.36
189 ΒΥΡΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΑΡΓΟΛΙΔΟΣ 5 1.00.52
190 ΣΑΜΑΡΤΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΑΡΓΟΛΙΔΟΣ 3 1.01.23
191 ΚΑΛΟΜΟΙΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ 5 1.01.58
192 ΦΑΡΑΝΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΝΕΞ 3 1.02.04
193 ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 7 1.02.05
194 ΜΑΖΑΡΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΦΕΙΔΙΠΠΙΔΗΣ 5 1.02.23
195 ΤΖΙΚΑ ΓΙΟΥΛΑ ΣΔΥΠ 5 1.03.02
196 ΠΑΠΑΜΙΧΑΗΛ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΝΕΞ 3 1.03.03
197 ΝΤΑΣΗΣ ΚΩΣΤΑΣ ΣΔΥΠ 7 1.03.04
198 ΤΑΚΒΟΡΙΑΝ ΠΕΤΡΟΣ ΣΔΥΠ 6 1.03.10
199 ΚΟΥΛΙΚΗΣ ΜΑΤΘΑΙΟΣ ΣΔΥΠ 7 1.03.35
200 ΠΑΠΑΝΤΩΝΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΣΔΥ ΤΡΙΠΟΛΗΣ 1 1.03.38
201 ΚΑΡΑΜΑΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΟΣ 1 1.03.49
202 ΠΕΤΡΟΥ ΑΝΤΩΝΗΣ ΑΝΕΞ 5 1.03.50
203 ΦΥΤΙΛΗ ΓΙΟΥΛΗ ΣΕΒΑΣ ΦΘΙΩΤΙΔΟΣ 4 1.03.51
204 ΧΟΛΕΒΑΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ 4 1.04.09
205 ΚΑΡΟΥΝΤΖΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΝΕΞ 2 1.04.20
206 ΓΙΑΝΝΟΥΛΑΣ ΜΠΑΜΠΗΣ ΑΝΕΞ 5 1.04.23
207 ΚΑΤΣΟΥΛΑΣ ΠΑΥΛΟΣ ΑΝΕΞ 3 1.04.27
208 ΜΠΟΥΖΑΛΑΣ ΕΤΥΛΙΑΝΟΣ ΣΔΥΑ 1 1.04.28
209 ΑΚΑΚΤΣΕ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ 5 1.04.41
210 ΠΑΠΑΡΑΚΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ ΣΔΥΑ 7 1.04.46
211 ΧΟΥΜΑΣ ΝΙΚΟΣ ΣΔΥΠ 5 1.04.51
212 ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ ΣΑΔ 4 1.04.54
213 ΚΑΣΑΝΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΣΔΥΠ 6 1.05.15
214 ΔΕΛΗΜΠΑΣΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΣΔΥΑ 4 1.05.17
215 ΠΑΣΙΠΟΥΛΑΡΙΔΗΣ ΛΕΩΣΘΕΝΑΣ ΑΝΕΞ 3 1.05.23
216 ΚΑΡΕΛΟΥ ΣΑΝΑ ΣΔΥΠ 5 1.05.30
217 ΜΠΟΥΖΑΛΑΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ ΣΔΥΑ 4 1.05.31
218 ΣΤΑΓΑΚΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ ΑΠΟΛΛΩΝ 6 1.05.46
219 ΠΑΝΑΓΟΣ ΚΩΣΤΑΣ ΑΝΕΞ 6 1.06.37
220 ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΣΤΑΣ ΑΝΕΞ 3 1.06.38
221 ΚΑΡΕΛΟΥ ΕΛΕΝΗ ΣΔΥΠ 2 1.07.05
222 ΠΑΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΑΠΟΛΛΩΝ 2 1.07.06
223 ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ 5 1.07.52
224 ΠΑΠΑΝΤΩΝΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΔΥ ΤΡΙΠΟΛΗΣ 1 1.08.19
225 ΠΑΪΔΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΠΟΛΛΩΝ 4 1.08.20
226 ΜΑΡΙΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΦΕΙΔΙΠΠΙΔΗΣ 7 1.08.51
227 ΛΑΜΠΡΙΝΟΣ ΗΛΙΑΣ ΑΝΕΞ 3 1.08.52
228 ΜΟΝΟΓΙΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΣΕΒΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ 6 1.08.57
229 ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΗΣ ΣΔΥ ΤΡΙΠΟΛΗΣ 5 1.11.27
230 ΣΙΔΕΡΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΑΝΕΞ 3 1.11.42
231 ΓΙΑΚΟΥΜΗ ΜΑΡΙΤΙΝΑ ΑΝΕΞ 1 1.11.57
232 ΚΑΡΑΜΑΝΟΥ ΑΙΜΙΛΙΑ ΑΝΕΞ 1 1.12.03
233 ΜΠΕΡΤΣΑΤΟΥ ΕΛΕΝΗ ΣΔΥΑ 6 1.13.35
234 ΣΥΝΤΙΧΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΣΔΥΠ 6 1.13.49
235 ΚΑΡΕΛΟΥ ΒΑΣΩ ΣΔΥΠ 3 1.15.52
236 ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΣΔΥΠ 7 1.15.52
237 ΤΣΙΠΟΥΛΑΝΗ ΣΔΥΑ 6 1.16.23
238 ΤΗΛΙΑΚΟΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ ΣΔΥΠ 5 1.19.03
239 ΜΑΖΑΡΑΚΗ ΑΝΤΙΓΟΝΗ ΦΕΙΔΙΠΠΙΔΗΣ 5
ΝΙΚΗΤΕΣ ΓΕΝΙΚΗΣ ΚΑΤΑΤΑΞΗΣ
1 ΚΑΛΔΗΣ ΣΑΚΗΣ ΟΣΦΠ 35.43
2 ΤΑΝΝΟΥΣ ΑΜΠΝΤΑΛΑ ΣΔΝ ΑΡΓΟΛΙΔΟΣ 36.15
3 ΜΠΑΚΑΣ ΗΛΙΑΣ ΕΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ 37.38

 

ΝΙΚΗΤΡΙΕΣ ΓΕΝΙΚΗΣ ΚΑΤΑΤΑΞΗΣ
1 ΠΟΥΛΙΔΟΥ ΦΙΛΙΠΠΑ ΓΑΣ ΙΛΙΣΣΟΣ 39.46
2 ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ ΣΔΥΜ 42.03
3 ΜΠΕΡΔΟΥΣΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΓΣΑ 43.15

ΝΙΚΗΤΕΣ 1ης ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΑΝΔΡΩΝ( ΕΩΣ19 ετών)
1 ΜΠΟΜΠΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΠΟΛΛΩΝ Δ.Α 38.33
2 ΚΑΤΣΙΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΣΔΥΜ 38.42
3 ΝΙΚΟΛΑΚΕΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΝΙΑΞ 44.57

ΝΙΚΗΤΕΣ 2ης ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΑΝΔΡΩΝ(20-29)
1 ΚΑΛΟΜΟΙΡΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ ΑΠΟΛΛΩΝ Δ.Α 39.24
2 ΑΔΑΚΤΥΛΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Γ.Σ. ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ 40.46
3 ΠΑΤΟΥΛΙΩΤΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΑΝΑΤΟΛΗ Ν.ΙΩΝΙΑΣ 42.34
ΝΙΚΗΤΕΣ 3ης ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΑΝΔΡΩΝ(30-39)
1 ΓΙΑΝΝΟΥΣΑΣ ΘΩΜΑΣ ΑΝΕΞ 39.13
2 ΚΟΛΑΪΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΔΥ Πειραιά 39.16
3 ΡΩΜΑΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΣΔΥΑ 39.33

ΝΙΚΗΤΕΣ 4ης ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΑΝΔΡΩΝ(40-49)
1 ΖΕΥΚΙΛΗΣ ΠΑΝ/ΤΗΣ ΣΔΥΑ 37.53
2 ΚΑΤΣΙΚΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ΦΕΙΔΙΠΠΙΔΗΣ 38.51
3 ΚΑΚΚΑΒΑΣ ΣΩΤΗΡΗΣ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑ 39.23

ΝΙΚΗΤΕΣ 5ης ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΑΝΔΡΩΝ(50-59)
1 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΑΝΕΞ 39.38
2 ΔΑΣΚΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ Ο ΣΠΑΡΤΙΑΤΗΣ 40.36
3 ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ Σ.Α.Δ 40.52

ΝΙΚΗΤΕΣ 6ης ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΑΝΔΡΩΝ(60-69)
1 ΕΠΙΤΡΟΠΟΥ ΠΑΝ/ΤΗΣ ΑΠΟΛΛΩΝ Δ.Α 42.49
2 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ Δ.Α 43.19
3 ΜΑΡΑΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΑΠΟΛΛΩΝ Δ.Α 44.46

ΝΙΚΗΤΕΣ 7ης ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΑΝΔΡΩΝ(70 κ άνω)
1 ΖΑΡΓΑΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΝΕΞ 44.46
2 ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΠΑΝ/ΤΗΣ ΣΕΒΑΣ ΝΑΥΠΛΙΟΥ 56.28
3 ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 1.02.05

ΝΙΚΗΤΡΙΕΣ 1ης ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ (ΕΩΣ 19 ετών)
1 ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝ/ΝΑ ΝΙΚΗ ΒΥΡΩΝΑ 59.08
2 ΓΙΑΚΟΥΜΗ ΜΑΡΙΤΙΝΑ ΑΝΕΞ 1.11.57
3 ΚΑΡΑΜΑΝΟΥ ΑΙΜΙΛΙΑ ΑΝΕΞ 1.12.03

ΝΙΚΗΤΡΙΕΣ 2ης ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ(20-29)
1 ΧΑΡΑΤΣΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΣΔΥΑ 58.34
2 ΚΑΡΕΛΟΥ ΕΛΕΝΗ ΣΔΥ Πειραιά 1.07.05
3 ΠΑΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΠΑΝ/ΤΑ ΑΠΟΛΛΩΝ Δ.Α 1.07.06

ΝΙΚΗΤΡΙΕΣ 3ης ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ(30-39)
1 ΜΠΟΥΣΤΑ ΑΝΝΑ ΣΔΥΑ 48.21
2 ΜΑΝΤΖΟΥΝΕΑ ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΜΑΝΙΑΞ 48.31
3 ΔΕΛΙΑΚΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΑΝΕΞ 51.12

ΝΙΚΗΤΡΙΕΣ 4ης ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ(40-49)
1 ΤΑΒΟΥΛΑΡΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΑΝΕΞ 48.36
2 ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΣΔΥΑ 48.44
3 ΚΛΗΣΑΡΗ ΜΑΤΑ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΑΡΓΟΛΙΔΟΣ 49.51
ΝΙΚΗΤΡΙΕΣ 5ης ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ(50-59)
1 ΤΖΗΚΑ ΓΙΟΥΛΑ ΣΔΥ Πειραιά 1.03.02
2 ΚΑΡΕΛΟΥ ΣΑΝΑ ΣΔΥ Πειραιά 1.05.30
3 ΜΑΖΑΡΑΚΗ ΑΝΤΙΓΟΝΗ ΦΕΙΔΙΠΠΙΔΗΣ

ΝΙΚΗΤΡΙΕΣ 6ης ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ(60-69)
1 ΓΑΡΙΔΗ ΧΡΙΣΤΙΑΝΑ ΣΔΥΜ 56.15
2 ΜΟΝΟΓΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΣΕΒΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ 1.08.57
3 ΜΠΕΡΤΣΑΤΟΥ ΕΛΕΝΗ ΣΔΥΑ 1.13.35

ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΗ ΟΜΑΔΙΚΗ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ (ΕΠΑΘΛΟ ΔΗΜΗΤΡΗ ΓΙΑΝΝΟΥΛΗ)
ΣΔΥ ΠΕΙΡΑΙΑ(29)

ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΟΣ ΣΕ ΗΛΙΚΙΑ ΑΘΛΗΤΗΣ (ΕΠΑΘΛΟ ΣΟΥΛΗ ΑΓΓΕΛΑΚΟΥ)
ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ(ΣΔΥΠ)

ΤΙΜΗΤΙΚΕΣ ΒΡΑΒΕΥΣΕΙΣ
1) ΟΜΑΔΑ ΔΙΑΣΩΣΗΣ
2) Κα ΕΛΕΝΗ ΜΠΕΡΤΣΑΤΟΥ ΠΡΟΕΔΡΟΥ ΣΔΥΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΡΟΣΦΟΡΑ ΤΗΣ ΣΤΟΝ ΛΑΪΚΟ ΜΑΖΙΚΟ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟ
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 3ου ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΕΙΟΥ ΔΡΟΜΟΥ ΠΑΙΔΙΩΝ ΕΩΣ 15 ΕΤΩΝ

ΝΙΚΗΤΕΣ ΓΕΝΙΚΗΣ ΚΑΤΑΤΑΞΗΣ ΑΓΟΡΙΩΝ
1 ΜΑΝΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
2 ΔΡΟΣΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
3 ΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ

ΝΙΚΗΤΡΙΕΣ ΓΕΝΙΚΗΣ ΚΑΤΑΤΑΞΗΣ ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ
1 ΠΑΝΤΑΖΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ
2 ΣΙΝΑΝΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
3 ΠΑΝΤΑΖΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ
Ο ΠΡΟΕΔΡΟΣ Ο ΓΕΝ. ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ
ΠΑΝ/ΤΗΣ ΠΑΠΑΝΤΩΝΙΟΥ ΜΑΡΚΟΣ ΤΟΥΝΤΑΣ