Zagori Mountain Running 2012 Aποτελέσματα

50 χλμ.

Γεν. Φύλου Ηλ. Κατ. Αρ.Συμ. Επώνυμο Όνομα Φύλο Ετ. Γεν. Χρόνος Καθ. Χρόνος Σύλλογος/Ομάδα
1 1 1 122 ΘΕΟΔΩΡΑΚΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Α 1978 5:08:34 5:08:34 SALOMON HELLAS
2 2 2 1 ΚΑΛΟΦΥΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Α 1970 5:20:46 5:20:46 SALOMON
3 3 3 48 ΑΡΚΟΥΜΑΝΗΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ Α 1972 5:23:40 5:23:39 ORKA TEAM
4 4 4 8 BOKOC JANCEK Α 1980 5:27:12 5:27:12 Kasimis Training-Orka Team
5 5 5 294 ΣΙΔΕΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Α 1981 5:31:26 5:31:25 SALOMON HELLAS
6 6 6 2 ΜΩΫΣΙΔΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ Α 1971 5:36:29 5:36:28 FIFTH ELEMENT
7 7 7 3 ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ Α 1965 5:45:50 5:45:50 SALOMON HELLAS
8 8 8 307 ΣΤΕΦΑΝΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ Α 1969 5:45:50 5:45:49 ODLO-LA SPORTIVA
9 9 9 15 MATRAS SLAWOMIR Α 1973 5:52:57 5:52:55 H5-ODLO-LASPORTIVA-OSTRACON
10 10 10 109 ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ Α 1980 5:55:02 5:55:00 NEW BALANCE
11 11 11 21 ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ Α 1982 5:56:51 5:56:50 JUST RUN TEAM
12 12 12 358 ΦΟΛΤΟΠΟΥΛΟΣ ΜΩΥΣΗΣ Α 1984 5:58:27 5:58:25 ARDASSA MOUNTAIN CLUB
13 13 13 170 ΚΟΥΡΚΟΥΡΙΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Α 1971 6:04:53 6:04:52 PEARL IZUMI
14 14 14 273 ΠΛΑΚΕΤΑΣ ΚΟΣΜΑΣ Α 1988 6:06:20 6:06:18 Orka team kasimis training
15 15 15 247 ΠΑΓΟΥΝΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΕΛΙΟΣ Α 1970 6:09:13 6:09:12 ALASKA FURS KASTORIA
16 16 16 223 ΜΠΑΛΙΩΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ Α 1975 6:11:21 6:11:19 JUST RUN – KASIMIS TRAINING
17 17 17 47 ΑΡΚΟΥΔΗΣ ΠΡΟΚΟΠΗΣ Α 1967 6:13:13 6:13:12 CORFUMOUNTAINTAIL NEW BALANCE
18 18 18 140 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ Α 1977 6:13:13 6:12:52
19 19 1 4 ΒΕΝΕΤΙΚΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Α 1956 6:15:12 6:15:11 Σ.Δ.Υ. ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
20 20 19 352 ΤΥΠΟΥ ΒΙΚΤΩΡ Α 1969 6:19:43 6:19:41 FIFTH ELEMENT
21 21 20 5 ΠΑΠΑΗΛΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Α 1973 6:20:23 6:20:21 FIFTH ELEMENT
22 22 21 269 ΠΕΡΙΚΛΕΟΥΣ ΒΑΣΙΛΗΣ Α 1981 6:24:52 6:24:48
23 23 22 6 ΞΑΝΘΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ Α 1984 6:30:37 6:30:35 FIFTH ELEMENT
24 24 23 55 ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ Α 1978 6:35:08 6:35:06 FIFTH ELEMENT
25 25 24 69 ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Α 1963 6:46:25 6:46:21
26 26 25 103 ΔΡΟΥΓΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Α 1980 6:47:07 6:47:04 APOLLONIO RUNNING CLUB
27 27 26 238 ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Α 1971 6:50:18 6:50:13 orka team
28 28 27 278 ΡΑΪΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ – Α 1989 6:50:18 6:50:12 ΑΘΛΟΣ ΑΓΡΙΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ
29 29 28 219 ΜΠΑΚΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ Α 1972 6:53:27 6:53:18 ΕΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ
30 30 29 135 ΚΑΜΠΑΞΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ Α 1968 6:54:16 6:54:14 NEW BALANCE
31 31 2 193 ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ Α 1957 6:54:42 6:54:24 ΣΑΦΑΝΣ
32 32 30 332 ΤΣΑΚΙΡΗΣ ΤΟΛΗΣ Α 1970 6:55:23 6:55:21 alpamayoPRO
33 1 1 206 ΜΑΤΘΑΙΟΥ ΑΜΑΛΙΑ Γ 1968 6:55:38 6:55:35 NUTRIXXION-Just Run-KASIMIS
34 33 31 10 DERVISHI LEFTER Α 1979 6:57:10 6:57:01
35 34 32 130 ΚΑΛΟΓΗΡΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Α 1983 6:57:35 6:57:31 FIFTH ELEMENT
36 2 2 131 ΚΑΛΟΓΗΡΟΥ ΜΑΡΑ Γ 1978 6:57:35 6:57:32 FIFTH ELEMENT
37 35 33 361 ΦΩΤΟΓΛΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ Α 1981 7:02:23 7:02:21 Kasimis Training-Orka Team
38 36 34 123 ΙΩΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Α 1983 7:02:36 7:02:35 orkateam.kasimistraining
39 37 3 129 ΚΑΛΟΓΗΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Α 1951 7:05:44 7:05:42
40 38 4 321 ΤΖΟΥΜΑΚΑΣ ΠΕΤΡΟΣ Α 1961 7:08:06 7:08:05 ΤΑΧΥΔΡΟΜΙΚΟ ΤΑΜΙΕΥΤΗΡΙΟ
41 39 35 371 ΧΑΤΖΗΚΩΣΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α 1973 7:08:07 7:07:59 ORKA TEAM
42 40 36 308 ΣΤΗΜΟΝΙΑΡΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Α 1967 7:13:12 7:12:59 Ε Ο Σ ΚΑΒΑΛΑΣ
43 41 37 84 ΓΟΥΝΑΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Α 1982 7:14:00 7:13:54
44 42 38 20 ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Α 1980 7:19:03 7:19:00 JUST RUN TEAM
45 43 39 39 ΑΝΔΡΟΜΕΔΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Α 1967 7:19:03 7:19:00 JUST RUN TEAM
46 3 3 198 ΜΑΛΙΜΠΟΡΣΚΑ- ΙΡΕΝΑ Γ 1980 7:19:04 7:18:59 JUST RUN
47 44 40 86 ΓΩΝΙΟΤΑΚΗΣ ΣΠΥΡΟΣ Α 1971 7:19:04 7:18:50
48 45 5 342 ΤΣΙΑΚΙΡΗΣ ΑΝΝΙΒΑΣ Α 1960 7:19:04 7:18:39
49 46 41 349 ΤΣΟΥΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Α 1970 7:20:02 7:19:53 FIFTH ELEMENT
50 47 42 96 ΔΙΟΝΥΣΟΠΟΥΛΟΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ Α 1978 7:20:03 7:19:57
51 48 43 262 ΠΑΠΑΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Α 1971 7:20:24 7:20:12
52 49 44 222 ΜΠΑΛΑΤΣΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ Α 1973 7:22:01 7:21:55
53 50 45 235 ΜΥΛΩΝΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ Α 1974 7:23:50 7:23:50 Hard Body
54 51 46 150 ΚΑΣΜΕΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΣ Α 1976 7:24:32 7:24:28
55 52 47 31 ΑΛΕΞΙΑΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ Α 1978 7:24:33 7:24:13 ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΡΟΔΟΠΗΣ
56 53 48 366 ΧΑΣΑΠΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ Α 1979 7:24:34 7:24:28 Σ.Δ.Υ. ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
57 4 4 196 ΜΑΚΚΟΗ ΡΑΝΝΕΛΛΕ Γ 1977 7:25:50 7:25:47 GO-MRP Team
58 54 49 11 DOMAZETOVIC ALEKSANDAR Α 1985 7:25:50 7:25:48
59 55 50 59 ΒΑΣΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Α 1980 7:27:12 7:27:10
60 56 51 177 ΚΥΡΙΑΚΑΚΗΣ ΜΑΝΟΣ Α 1969 7:28:06 7:28:02
61 57 52 37 ΑΝΔΡΕΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ Α 1985 7:28:06 7:28:01 Gosport
62 58 6 261 ΠΑΠΑΜΙΧΑΗΛ ΙΩΑΝΝΗΣ Α 1958 7:29:37 7:29:27 ΣΥΛ. ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΚΡΗΤΗΣ
63 59 53 106 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ Α 1974 7:30:23 7:30:16
64 60 54 162 ΚΟΣΚΙΝΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ Α 1979 7:30:47 7:30:44 FIFTH ELEMENT
65 61 55 34 ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ Α 1969 7:30:48 7:30:44 FIFTH ELEMENT
66 62 56 67 ΒΛΑΧΟΣ ΤΑΚΗΣ Α 1974 7:32:42 7:32:33
67 63 57 240 ΝΤΑΚΑΛΕΤΣΗΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ Α 1985 7:33:51 7:33:47 APOLLONIO RUNNING CLUB
68 64 58 160 ΚΟΖΑΝΙΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Α 1971 7:33:51 7:33:32 GO-mrp TEAM
69 65 59 53 ΒΑΡΒΑΡΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ Α 1967 7:33:57 7:33:51 REFUSE TEAM
70 66 60 272 ΠΛΑΒΟΥΚΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ Α 1989 7:33:57 7:33:53 PANELEFSINIAKOS APO/LA
71 67 61 367 ΧΑΣΑΠΙΔΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ Α 1980 7:34:49 7:34:42 Σ.Δ.Υ. ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
72 68 62 243 ΞΕΝΙΤΙΔΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ Α 1976 7:35:12 7:34:54 ΣΥΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΚΡΗΤΗΣ
73 5 5 78 ΓΙΩΤΗ ΕΙΡΗΝΗ Γ 1971 7:35:12 7:34:51 drift running team Komotini
74 69 63 225 ΜΠΑΤΣΟΥΛΗΣ ΣΥΜΕΩΝ Α 1966 7:35:38 7:35:30
75 70 64 368 ΧΑΣΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α 1987 7:37:24 7:37:20 Σ.Δ.ΤΡΙΚΑΛΩΝ
76 71 65 175 ΚΥΡΙΑΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α 1967 7:37:49 7:37:45 TOP ACTION
77 72 66 174 ΚΡΟΜΜΥΔΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Α 1979 7:38:15 7:38:11
78 73 67 116 ΖΑΚΥΝΘΙΝΟΣ ΕΥΓΕΝΙΟΣ Α 1977 7:38:33 7:38:24
79 74 68 266 ΠΑΤΣΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ Α 1979 7:38:33 7:38:22
80 75 69 326 ΤΟΥΜΠΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Α 1982 7:40:05 7:39:47 ADVENTURE ZONE
81 76 70 213 ΜΙΤΣΟΥΛΗΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ Α 1980 7:41:47 7:41:35
82 77 71 300 ΣΙΩΜΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Α 1979 7:47:32 7:47:25 ΣΔΥΘ
83 78 72 313 ΤΑΣΙΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΤΡΟΣ Α 1969 7:47:41 7:47:34 Path Runners
84 79 73 182 ΚΩΣΤΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ Α 1967 7:47:41 7:47:34 Path Runners
85 80 74 187 ΛΑΚΚΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ Α 1981 7:49:30 7:49:17
86 81 75 200 ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Α 1968 7:49:47 7:49:39 ALPAMAYO
87 6 6 348 ΤΣΟΥΚΑΝΕΛΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ Γ 1982 7:50:54 7:50:38 FIFTH ELEMENT
88 82 76 374 ΓΕΩΡΓΟΥΛΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ Α 1980 7:50:54 7:50:38
89 83 77 93 ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α 1977 7:51:03 7:50:44 WINTER-X
90 84 78 218 ΜΠΑΚΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ Α 1967 7:51:08 7:50:47
91 85 79 145 ΚΑΡΑΜΠΕΡΗΣ ΑΡΗΣ Α 1982 7:52:13 7:51:48 ο.π.ο.π.
92 86 80 256 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α 1974 7:53:52 7:53:43 ΣΔΥΑ
93 87 81 184 ΚΩΤΤΗΣ ΓΑΒΡΙΗΛ Α 1979 7:53:53 7:53:32
94 88 82 289 ΣΑΠΛΑΧΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Α 1980 7:54:06 7:53:48
95 89 83 282 ΡΟΥΣΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ Α 1984 7:59:56 7:59:27 ΝΟΜΑΣ-MEGA BIKE
96 90 84 50 ΑΥΓΕΡΗΣ ΤΑΣΟΣ Α 1974 8:00:37 8:00:22 Φ.Ο.Σ. «Ο ΠΑΝ»
97 91 85 281 ΡΟΥΜΠΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Α 1969 8:01:19 8:01:07 ΑΝΩ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ
98 92 86 251 ΠΑΝΤΑΖΗΣ ΚΩΣΤΑΣ Α 1980 8:02:26 8:02:16 FIFTH ELEMENT
99 93 7 217 ΜΠΑΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Α 1957 8:06:53 8:06:43 ΤΕΦΑΑ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ
100 94 87 197 ΜΑΛΙΖΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Α 1982 8:06:53 8:06:32 OSTRACON
101 95 88 154 ΚΑΤΣΑΡΟΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ Α 1984 8:06:58 8:06:43
102 96 8 331 ΤΣΑΓΚΕΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α 1961 8:07:34 8:07:20 Σ.Δ.Υ. ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
103 97 89 23 ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Α 1963 8:08:55 8:08:43 LEPANTO
104 98 90 167 ΚΟΥΓΙΟΥΜΤΖΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Α 1979 8:09:59 8:09:54
105 99 9 76 ΓΙΓΑΣ ΣΩΤΗΡΗΣ Α 1960 8:10:38 8:10:21 ΣΕΒΑΣ
106 100 10 44 ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΑΚΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ Α 1960 8:10:38 8:10:15 ΣΕΒΑΣ ΚΑΒΑΛΑΣ
107 101 91 292 ΣΙΑΡΛΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ Α 1979 8:11:40 8:11:29 ARDASSA MOUNTAIN CLUB
108 102 92 239 ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Α 1982 8:11:50 8:11:20 NOMAΣ MEGA-BIKE
109 103 93 323 ΤΖΩΡΤΖΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Α 1976 8:12:29 8:12:28 ΠΡΩΤΕΑΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ
110 104 11 13 GOUTORBE JEAN PAUL Α 1954 8:13:19 8:13:03 CORFUMOUNTAINTAIL NEW
111 105 94 79 ΓΚΙΟΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Α 1977 8:13:41 8:13:21 ΣΧΟΠ.ΘΗΒΑΣ
112 106 95 97 ΔΟΓΑΝΤΖΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ Α 1971 8:14:43 8:14:33 ΟΡΕΙΝΟΙ-ΔΡΟΜΕΙΣΧΑΙΔΑΡΙΟΥ
113 107 96 350 ΤΣΟΥΡΤΣΟΥΛΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ Α 1985 8:17:32 8:17:29 VERNON ENDURANCE
114 108 97 360 ΦΥΛΑΚΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α 1988 8:17:33 8:17:30 ΝΑΥΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
115 109 98 314 ΤΑΣΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α 1977 8:22:28 8:22:01 Σ.Δ.Υ. ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
116 110 99 12 GODSON LLOYD Α 1978 8:22:28 8:22:01
117 111 100 73 ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Α 1981 8:22:28 8:22:00 ΟΒΡΙΟΚΑΣΤΡΟ ΚΕΡΑΤΕΑΣ
118 112 101 227 ΜΠΕΝΕΚΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Α 1974 8:23:33 8:23:28 FIFTH ELEMENT
119 113 102 327 ΤΡΑΝΟΣ ΜΑΝΟΛΗΣ Α 1979 8:26:17 8:25:58
120 114 103 112 ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ Α 1981 8:26:40 8:26:27
121 115 104 276 ΠΟΡΦΥΡΗΣ ΤΕΛΗΣ Α 1968 8:26:40 8:26:24 corfu mountain trail-mountainistas
122 116 105 27 ΑΚΡΙΤΙΔΗΣ ΣΤΑΘΗΣ Α 1975 8:30:45 8:30:30 HUHU YUHU TEAM
123 117 106 108 ΕΞΑΡΧΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ Α 1969 8:33:08 8:33:03
124 118 107 133 ΚΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ ΘΑΝΑΣΗΣ Α 1966 8:33:08 8:33:03
125 119 12 328 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Α 1954 8:34:28 8:34:14
126 120 108 152 ΚΑΤΣΑΝΤΟΥΛΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Α 1976 8:35:21 8:35:21
127 121 109 121 ΖΟΥΡΑΣ ΝΙΚΟΣ Α 1979 8:35:26 8:35:13
128 122 110 226 ΜΠΑΤΣΟΥΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙOΣ Α 1971 8:35:53 8:35:45
129 123 111 315 ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Α 1989 8:37:26 8:37:25 FIFTH ELEMENT
130 124 112 52 ΒΑΡΑΔΑΣ ΗΛΙΑΣ Α 1966 8:38:39 8:38:15 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ
131 125 113 22 ΑΓΚΟΤΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ Α 1977 8:38:46 8:38:23 Φ.Ο.Σ. Σταυρού
132 126 13 89 ΔΑΝΙΗΛΙΔΗΣ ΝΙΚΟΣ Α 1960 8:40:14 8:39:45
133 127 114 201 ΜΑΡΓΑΡΙΤΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Α 1981 8:41:55 8:41:46 Kilkis Runners team
134 128 115 290 ΣΕΒΑΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ Α 1978 8:42:37 8:42:14
135 129 14 95 ΔΙΟΝΥΣΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Α 1957 8:43:20 8:43:14 ΕΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
136 130 116 128 ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΘΑΝΑΣΗΣ Α 1979 8:44:13 8:44:09
137 131 117 46 ΑΡΓΥΡΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ Α 1966 8:44:43 8:44:29
138 132 118 283 ΡΥΖΙΩΤΗΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΣ Α 1973 8:45:22 8:44:59 orestiada running.team
139 133 119 115 ΖΑΚΥΝΘΙΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Α 1975 8:48:35 8:48:24
140 134 120 246 ΟΡΤΑΚΤΣΙΔΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ Α 1971 8:49:18 8:48:58 ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ-ΡΟΔΟΠΗΣ
141 135 121 296 ΣΙΜΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Α 1976 8:50:00 8:49:34
142 136 122 189 ΛΑΜΠΡΙΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Α 1980 8:50:51 8:50:40 Σ.Δ.Υ. ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
143 137 123 165 ΚΟΣΜΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ Α 1980 8:50:51 8:50:42 Σ.Δ.Υ. ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
144 7 7 372 ΧΗΤΑ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ Γ 1970 8:51:18 8:51:14 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ
145 138 124 264 ΠΑΠΠΑΣ ΑΝΤΩΝΗΣ Α 1975 8:51:21 8:51:16
146 139 125 303 ΣΟΥΡΑΒΛΙΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Α 1977 8:51:50 8:51:32
147 140 126 126 ΚΑΛΑΤΖΗΣ ΜΠΑΜΠΗΣ Α 1967 8:52:07 8:51:39 ΦΛΟΓΑ
148 141 127 99 ΔΟΥΛΗΣ ΜΑΡΙΟΣ Α 1964 8:53:34 8:53:31 FIFTH ELEMENT
149 142 128 220 ΜΠΑΚΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Α 1967 8:54:04 8:53:43 ΓΥΜΝ.ΣΥΛ. Ν.ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ
150 143 129 153 ΚΑΤΣΑΡΟΣ ΜΙΧΑΗΛ Α 1980 8:55:55 8:55:41
151 144 130 287 ΣΑΛΒΑΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α 1979 8:55:55 8:55:48 CORFU MOUNTAIN TRAIL
152 145 131 30 ΑΛΕΚΟΠΟΥΛΟΣ ΣΑΒΒΑΣ Α 1976 8:55:56 8:55:47
153 8 8 16 NEAGELE GABI Γ 1964 8:57:42 8:57:33 Path Runners
154 146 132 215 ΜΟΣΙΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ Α 1970 8:58:18 8:58:12 ΣΔΥ Κοζάνης
155 147 133 302 ΣΚΟΡΔΑΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ Α 1972 8:58:19 8:58:13 ΣΔΥ ΚΟΖΑΝΗΣ
156 148 15 18 ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ Α 1955 8:58:45 8:58:35
157 149 134 172 ΚΡΙΓΚΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Α 1978 9:01:14 9:00:59
158 150 135 90 ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ Α 1965 9:02:29 9:02:17 ΣΔΥΑ
159 151 136 114 ΖΑΚΥΝΘΙΝΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ Α 1977 9:02:29 9:02:20 ALPAMAYO
160 152 137 274 ΠΟΙΑΣ ΠΑΥΛΟΣ Α 1973 9:02:45 9:02:34 anodos-edu
161 9 9 132 ΚΑΛΟΓΗΡΟΥ ΣΟΦΙΑ Γ 1980 9:03:15 9:03:05 FIFTH ELEMENT
162 153 138 340 ΤΣΕΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Α 1973 9:03:19 9:02:56 FIFTH ELEMENT
163 154 139 267 ΠΕΚΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Α 1965 9:03:39 9:03:28 ΑΝΟΔΟΣ
164 155 140 298 ΣΙΠΣΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ Α 1963 9:03:49 9:03:43
165 156 141 111 ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ Α 1970 9:03:51 9:03:36 HUHU YUHU TEAM
166 157 142 43 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΦΩΤΗΣ Α 1979 9:04:57 9:04:46 Ο.Ν. ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
167 158 16 51 ΒΑΜΒΟΥΚΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ Α 1954 9:07:07 9:06:50 ΟΥΚ ΚΡΗΤΗΣ
168 159 143 24 ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Α 1974 9:08:03 9:07:53 APOLLONIO RUNNING CLUB
169 10 10 61 ΒΙΝΟΥ ΗΡΑ Γ 1968 9:08:40 9:08:33 ΑΡΧΙΛΟΧΟΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ
170 160 144 164 ΚΟΣΜΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Α 1980 9:09:01 9:08:53 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΚΙΛΚΙΣ
171 161 145 32 ΑΛΕΥΡΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Α 1967 9:11:45 9:11:15
172 162 17 63 ΒΛΑΧΟΔΗΜΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Α 1958 9:11:57 9:11:32
173 163 18 62 ΒΛΑΧΟΔΗΜΟΣ ΚΩΝ\ΝΟΣ Α 1955 9:11:57 9:11:34 palaimaxoi kwphlates
174 164 146 107 ΕΞΑΡΧΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Α 1964 9:12:47 9:12:36 FAIRWAYS ADVENTURE
175 165 147 322 ΤΖΟΥΜΑΚΑΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ Α 1964 9:12:47 9:12:37 FIFTH ELEMENT
176 166 19 285 ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΔΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ Α 1960 9:14:24 9:14:11
177 167 148 101 ΔΟΥΤΣΙΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ Α 1979 9:14:34 9:14:28
178 11 11 304 ΣΤΑΜΑΤΕΛΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ Γ 1970 9:14:46 9:14:35
179 168 149 118 ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Α 1973 9:14:54 9:14:45 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΡΚΑΔΩΝ
180 169 150 228 ΜΠΙΡΜΠΙΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Α 1965 9:18:11 9:18:03
181 170 151 155 ΚΑΤΣΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Α 1979 9:19:24 9:19:05 ΦΛΟΓΑ
182 171 152 40 ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Α 1979 9:19:28 9:19:24
183 172 153 346 ΤΣΟΓΚΑΡΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Α 1972 9:19:34 9:19:09 Adventure Zone
184 173 154 125 ΚΑΙΑΦΑΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ Α 1967 9:19:44 9:19:35 ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ TRAIL RUN
185 174 155 159 ΚΝΟΥΝΗ ΑΓΚΟΠ Α 1965 9:21:37 9:21:33
186 175 20 143 ΚΑΡΑΛΙΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Α 1956 9:22:59 9:22:54
187 176 156 345 ΤΣΙΡΤΣΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Α 1963 9:24:08 9:23:49 Χιλιομόδι Κορινθίας
188 177 157 353 ΤΥΠΟΥ ΠΑΥΛΟΣ Α 1970 9:24:15 9:23:59 σκυδραικος
189 178 158 186 ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Α 1974 9:24:19 9:24:02
190 179 21 253 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΗΛ Α 1960 9:27:39 9:27:34 VFT
191 180 159 173 ΚΡΙΚΕΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Α 1978 9:29:34 9:29:27 FIFTH ELEMENT
192 181 160 163 ΚΟΣΜΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Α 1966 9:32:34 9:32:13
193 182 161 309 ΣΤΡΑΤΗΓΟΣ ΚΩΣΤΑΣ Α 1969 9:32:39 9:32:27
194 183 162 363 ΧΑΡΙΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Α 1984 9:36:16 9:36:13 FIFTH ELEMENT
195 184 163 87 ΔΑΜΙΑΝΙΔΗΣ ΔΑΜΙΑΝΟΣ Α 1978 9:36:20 9:36:01 Saligari Team
196 185 22 181 ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Α 1955 9:37:11 9:36:58 Σ.Δ.Υ. ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
197 186 164 65 ΒΛΑΧΟΣ ΦΩΤΗΣ Α 1970 9:38:50 9:38:45 EURODIET MED
198 187 165 341 ΤΣΕΚΟΥΡΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Α 1969 9:38:50 9:38:45
199 188 166 245 ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Α 1963 9:39:07 9:38:45
200 189 167 45 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ Α 1975 9:43:42 9:43:25
201 190 168 146 ΚΑΡΕΝΤΖΟΣ ΛΟΥΚΑΣ Α 1975 9:43:54 9:43:34
202 191 169 66 ΒΛΑΧΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Α 1971 9:44:36 9:44:09
203 192 170 138 ΚΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Α 1971 9:45:14 9:44:55 FIFTH ELEMENT
204 193 171 336 ΤΣΑΠΕΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Α 1965 9:49:07 9:48:54 TOP ACTION
205 194 172 176 ΚΥΡΙΑΖΗΣ ΠΕΤΡΟΣ Α 1969 9:49:08 9:48:55 TOP ACTION
206 195 173 188 ΛΑΜΠΑΚΗΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ Α 1974 9:51:22 9:51:09 HUHU YUHU TEAM
207 196 23 70 ΓΕΩΡΓΑΝΤΖΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Α 1959 9:53:06 9:52:44 ΟΡΕΙΒΑΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ
208 197 174 25 ΑΚΡΙΒΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ Α 1970 10:02:12 10:02:06
209 12 12 127 ΚΑΛΛΙΑ ΕΛΕΝΗ Γ 1980 10:02:52 10:02:36 Σ.Δ.Υ. ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
210 198 175 71 ΓΕΩΡΓΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Α 1978 10:03:41 10:03:26 lepantoruners
211 199 24 158 ΚΛΕΙΝΑΚΗΣ ΘΩΜΑΣ Α 1958 10:07:44 10:07:16
212 200 176 318 ΤΖΑΒΑΡΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Α 1979 10:08:09 10:07:41
213 13 13 209       ΜΕΛΕΤΟΠΟΥΛΟΥ ΒΙΚΥ Γ 1968 10:11:47 10:11:36 FAIRWAYS ADVENTURE
214 201 177 80 ΓΚΟΓΚΟΣ ΠΑΥΛΟΣ Α 1979 10:14:14 10:14:07
215 202 178 252 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ Α 1985 10:14:14 10:14:08 ΑΘΛΟΣ – ΑΓΡΙΑΣ
216 14 14 157       ΚΙΟΥΡΕΛΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ Γ 1971 10:14:38 10:14:31 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ
217 203 179 54 ΒΑΣΙΛΑΣ ΚΩΣΤΑΣ Α 1966 10:14:52 10:14:40
218 15 15 36 ΑΝΔΡΕΟΥ ΝΑΤΑΛΙ Γ 1964 10:17:27 10:17:15
219 204 25 233 ΜΠΡΟΚΟΣ ΝΙΚΟΣ Α 1958 10:18:25 10:18:13
220 205 180 280 ΡΑΧΙΩΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Α 1971 10:18:25 10:18:11
221 206 181 359 ΦΡΑΓΚΟΥΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Α 1976 10:27:57 10:27:46
222 207 182 248 ΠΑΚΑΠΟΥΚΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Α 1979 10:28:00 10:27:52 Το Περίπτερο
223 208 26 68       ΓΕΡΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Α 1944 10:30:24 10:30:08 ΟΛΥΜΠΙΟΙ
224 209 183 141 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΣ Α 1977 10:35:47 10:35:25 ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΡΟΔΟΠΗΣ
225 210 184 295 ΣΙΛΒΕΣΤΡΟΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ Α 1985 10:35:47 10:35:25
226 211 185 142 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΛΑΜΠΡΙΝΟΣ Α 1979 10:35:47 10:35:26 ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΡΟΔΟΠΗΣ
227 212 27 110 ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ ΠΕΤΡΟΣ Α 1957 10:37:00 10:36:41 FIFTH ELEMENT
228 213 186 339 ΤΣΕΚΑΣ ΝΙΚΟΣ Α 1966 10:37:01 10:36:44 FIFTH ELEMENT
229 214 187 334 ΤΣΑΜΠΟΥΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Α 1963 10:37:02 10:36:46 FIFTH ELEMENT
230 215 188 156 ΚΑΤΣΟΥΛΙΔΗΣ ΠΕΤΡΟΣ Α 1970 10:37:02 10:36:42 Α.Ο. ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
231 216 189 134 ΚΑΛΟΥΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Α 1966 10:44:52 10:44:31
232 217 190 258 ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Α 1965 10:50:58 10:50:29
233 218 191 149 ΚΑΣΙΩΛΑΣ ΤΑΣΟΣ Α 1966 10:51:50 10:51:33
234 219 192 83 ΓΟΥΒΙΑΣ ΠΑΥΛΟΣ Α 1973 10:52:41 10:52:19
235 220 193 259 ΠΑΠΑΚΩΣΤΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ Α 1971 10:53:23 10:53:10 ΚΑΤΩΓΙ
236 221 194 137 ΚΑΝΑΚΗΣ ΘΕΟΧΑΡΗΣ Α 1972 10:55:11 10:54:44
237 222 195 337 ΤΣΕΒΗΣ ΧΑΡΗΣ Α 1970 11:15:31 11:15:06
238 223 196 58 ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΣΤΕΛΙΟΣ Α 1990 11:34:09 11:33:45 Levadia Triathlon Team
239 224 197 57 ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΣΕΡΑΦΕΙΜ Α 1985 11:34:10 11:33:46 Levadia Triathlon Team
240 225 198 105 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Α 1967 11:37:35 11:37:11 Σ.Δ.Ο.ΕΟΡΑΔΑΙΑΣ
241 226 199 117 ΖΑΦΕΙΡΑΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Α 1980 11:37:35 11:37:06
242 227 200 7       ALTMANN DAVID Α 1977 11:37:35 11:37:26
243 228 201 286 ΣΑΚΚΑΓΙΑΝΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Α 1981 11:37:35 11:37:08 bn cycling
244 229 28 104 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α 1953 11:47:41 11:47:23
245 230 202 75 ΓΙΑΝΤΣΙΟΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ Α 1980 11:50:56 11:50:30 Σ.Δ.Υ. ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
246 231 203 375 ΡΑΧΙΩΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Α 1964 12:02:09 12:02:05
247 16 16 376 ΓΙΑΝΝΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ Γ 1966 12:02:10 12:02:10
248 232 204 94 ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ Α 1968 12:04:53 12:04:32

25χλμ.
Γεν. Φύλου Ηλ. Κατ. Αρ.Συμ. Επώνυμο Όνομα Φύλο Ετ. Γεν. Χρόνος Καθ. Χρόνος Σύλλογος/Ομάδα
1 1 1 125 ΚΟΥΡΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Α 1970 2:35:57 2:35:57 FIFTH ELEMENT
2 2 2 88 ΖΙΑΜΠΙΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Α 1976 2:49:40 2:49:38 ATHLETES FOR ANIMAL RIGHTS
3 3 3 314 ΚΑΡΛΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ Α 1980 2:50:59 2:50:59
4 4 4 281 ΤΥΡΟΛΟΓΟΣ ΠΕΤΡΟΣ Α 1984 2:51:14 2:51:14
5 5 5 33 ΒΑΦΕΙΑΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Α 1975 2:52:09 2:52:08 FIFTH ELEMENT
6 6 6 315 KΑΛΟΦΥΡΗΣ ΝΙΚΟΣ Α 1980 2:54:54 2:54:54
7 7 7 180 ΜΠΑΡΜΠΑΓΙΑΝΝΗΣ ΘΑΝΑΣΗΣ Α 1987 3:00:55 3:00:54
8 8 8 120 ΚΟΝΤΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Α 1971 3:01:07 3:01:07
9 9 9 272 ΤΣΙΠΗΣ ΑΡΗΣ Α 1991 3:03:00 3:02:57
10 10 10 288 ΦΩΤΕΙΝΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ Α 1973 3:03:38 3:03:33
11 11 11 181 ΜΠΑΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α 1983 3:06:15 3:06:14 ΟΡΕΙΒΑΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΣΠΑΤΩΝ
12 12 12 6 ΑΖΕΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Α 1979 3:07:01 3:06:48
13 13 13 274 ΤΣΙΡΩΝΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ Α 1979 3:09:44 3:09:44
14 14 14 1 FIJNAUT STAN Α 1968 3:12:05 3:12:03
15 1 1 178 ΜΠΑΡΑΤΣΑ ΙΩΑΝΝΑ Γ 1974 3:17:05 3:17:04 FIFTH ELEMENT
16 15 15 15 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΑΛΕΞΗΣ Α 1974 3:17:55 3:17:52 FIFTH ELEMENT
17 16 16 191 ΝΑΤΣΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Α 1980 3:18:25 3:18:22
18 17 17 217 ΠΑΠΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Α 1980 3:18:40 3:18:39 FIFTH ELEMENT
19 18 18 93 ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ Α 1990 3:19:33 3:19:33 TEΦΑΑ Runners and GO ORNAGE TEAM+L57
20 19 19 157 ΜΑΚΕΔΟΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ Α 1979 3:22:09 3:22:09
21 20 20 20 ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Α 1969 3:23:08 3:23:06
22 21 21 47 ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Α 1992 3:23:11 3:23:07
23 22 22 56 ΓΚΑΤΣΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Α 1978 3:24:42 3:24:31 ΟΣ ΜΠΟΥΡΙΝΟΣ
24 23 23 223 ΠΕΠΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ Α 1971 3:25:07 3:25:03
25 24 24 265 ΤΣΑΟΥΣΙΔΗΣ ΠΟΛΥΚΑΡΠΟΣ Α 1979 3:26:32 3:26:32 Respect The Nature
26 25 25 121 ΚΟΝΤΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ Α 1978 3:26:35 3:26:34 FIFTH ELEMENT
27 26 26 54 ΓΚΑΜΠΡΑΝΗΣ ΣΠΥΡΟΣ Α 1995 3:27:35 3:27:32
28 27 27 16 ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΗΛ Α 1963 3:27:53 3:27:49
29 28 28 239 ΣΚΛΗΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Α 1975 3:29:03 3:28:55 Α.Σ ΑΛΚΙΝΟΟΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ
30 2 2 177 ΜΠΑΚΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ Γ 1973 3:29:51 3:29:47 PATH RUNNERS
31 29 29 38 ΒΟΤΣΙΚΑΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ Α 1976 3:30:00 3:29:50
32 3 3 163 ΜΑΤΘΑΙΟΥ ΑΜΑΛΙΑ Γ 1968 3:30:42 3:30:41 NUTRIXXION-Just Run-KASIMIS TRAINING
33 30 30 60 ΓΚΟΝΤΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ Α 1976 3:31:53 3:31:53 FIFTH ELEMENT
34 31 31 190 ΝΑΟΥΜ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Α 1982 3:34:07 3:33:54 ΣΔΥ ΒΟΛΟΥ
35 32 32 253 ΤΖΑΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Α 1979 3:35:24 3:35:24 FIFTH ELEMENT
36 33 33 244 ΣΤΑΣΙΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α 1976 3:36:55 3:36:51
37 34 34 100 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ Α 1964 3:37:37 3:37:22
38 4 4 111 ΚΛΑΠΑΝΑΡΑ ΕΛΕΝΑ Γ 1980 3:37:45 3:37:45 ΣΟΧ Τρικάλων
39 35 35 206 ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ Α 1976 3:38:27 3:38:04
40 36 36 300 ΜΠΙΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Α 1980 3:38:38 3:38:37
41 37 37 294 ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ Α 1989 3:38:44 3:38:43 FIFTH ELEMENT
42 38 38 196 ΝΤΟΒΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Α 1987 3:38:45 3:38:43 FIFTH ELEMENT
43 39 39 84 ΖΑΡΠΑΛΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ Α 1981 3:38:55 3:38:44
44 40 40 309 ΣΧΟΡΤΣΙΑΝΙΤΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Α 1980 3:39:12 3:39:04
45 5 5 218 ΠΑΠΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΒΙΡΓΙΝΙΑ Γ 1980 3:39:12 3:39:12 FIFTH ELEMENT
46 41 1 147 ΛΑΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Α 1959 3:40:49 3:40:46
47 42 41 275 ΤΣΙΡΩΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ Α 1989 3:45:34 3:45:32
48 43 42 142 ΚΩΣΤΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α 1975 3:46:14 3:46:13 Lepanto Runners
49 44 43 185 ΜΠΟΛΟΣΗΣ ΔΟΝΑΤΟΣ Α 1977 3:46:16 3:46:13
50 45 44 34 ΒΙΤΟΛΙΑΝΟΣ ΚΩΣΤΑΣ Α 1968 3:46:50 3:46:43 ΣΕΒΑΣ ΕΔΕΣΣΑΣ
51 46 45 234 ΣΑΚΚΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Α 1978 3:48:28 3:48:18 Σ.Κ.Α. ΜΕΤΕΩΡΩΝ
52 47 46 122 ΚΟΥΚΕΣΗΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ – Α 1982 3:50:28 3:50:26 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
53 48 47 175 ΜΠΑΓΚΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ Α 1964 3:51:31 3:51:25
54 49 48 308 ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α 1968 3:51:32 3:51:32
55 50 49 179 ΜΠΑΡΚΑΜΠΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Α 1984 3:54:18 3:54:05
56 51 2 65 ΓΡΑΝΙΤΣΑΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ Α 1960 3:54:42 3:54:40 ΟΡΕΙΒΑΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
57 52 50 205 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ Α 1978 3:55:27 3:55:09 ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΙΚΟ ΣΩΜΑ
58 53 51 127 ΚΟΥΡΤΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ Α 1979 3:55:40 3:55:40 Ostracon
59 54 52 307 ΑΚΡΙΤΙΔΗΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ Α 1979 3:56:57 3:56:57
60 55 53 137 ΚΥΡΙΤΣΗΣ ΚΩΣΤΗΣ Α 1984 3:56:57 3:56:51 Olympus Team
61 56 54 262 ΤΣΑΚΙΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α 1967 3:57:15 3:57:09
62 57 55 113 ΚΟΖΑΝΙΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Α 1971 3:57:56 3:57:52 GO-mrp TEAM
63 58 3 83 ΖΑΓΚΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α 1962 3:58:14 3:58:09 Α.Ο.Μεσοτόπου
64 59 56 283 ΦΑΣΙΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α 1980 3:59:58 3:59:53
65 60 57 139 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΛΕΟΝΤΙΟΣ Α 1973 4:00:33 4:00:33
66 61 58 235 ΣΑΠΑΡΔΑΝΗΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ Α 1973 4:01:00 4:00:52 Συλλογος μαραθ-σερρων
67 62 59 233 ΡΑΠΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Α 1969 4:01:06 4:01:06
68 63 60 228 ΠΟΛΥΖΟΣ ΧΑΡΙΤΩΝ Α 1975 4:01:10 4:01:10 ΟΡΕΙΒΑΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ
69 64 61 238 ΣΙΟΥΤΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Α 1974 4:02:10 4:02:02 Σ.Κ.Α.Μ.
70 65 62 146 ΛΑΙΜΟΔΕΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Α 1971 4:03:23 4:03:18 APOLLONIO RUNNING CLUB
71 66 63 258 ΤΟΛΗΣ ΘΕΟΧΑΡΗΣ Α 1987 4:03:30 4:03:30 FIFTH ELEMENT
72 67 64 209 ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ Α 1980 4:03:57 4:03:55 Σ.Δ.Υ. ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
73 6 6 289 ΦΩΤΗ ΣΤΕΛΛΑ Γ 1988 4:03:59 4:03:37 APOLLONIO RUNNING CLUB
74 68 65 87 ΖΗΤΑΚΗΣ ΠΑΥΛΟΣ Α 1980 4:04:00 4:03:48
75 69 66 298 ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Α 1980 4:04:12 4:03:59
76 7 7 216 ΠΑΠΑΚΩΣΜΑ ΒΗΘΛΕΕΜ Γ 1969 4:04:17 4:03:57 orkateam/kasimis training
77 70 67 117 ΚΟΝΤΑΞΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Α 1967 4:05:06 4:05:03
78 71 68 156 ΛΥΚΙΣΣΑΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ – Α 1965 4:05:06 4:05:00 Corfu Mountain Trail ΣΠΥΡΙΔΩΝ
79 72 69 144 ΛΑΓΟΥΔΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Α 1966 4:05:29 4:05:28 LEPANTO RUNNERS
80 73 70 91 ΖΩΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ Α 1970 4:06:07 4:06:05
81 74 71 241 ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Α 1971 4:07:31 4:07:26 FIFTH ELEMENT
82 75 72 158 ΜΑΚΡΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ Α 1973 4:07:48 4:07:41 APOLLONIO RUNNING CLUB
83 76 73 53 ΓΙΩΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Α 1976 4:08:54 4:08:36
84 77 74 232 ΠΡΑΣΣΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Α 1970 4:10:27 4:10:24 FIFTH ELEMENT
85 8 8 110 ΚΑΤΣΙΑΠΗ ΜΑΤΙΝΑ Γ 1980 4:12:13 4:12:13 Σ.Δ.Υ. ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
86 78 75 248 ΣΤΕΦΑΝΙΔΗΣ ΝΙΚΟΣ Α 1979 4:12:13 4:12:01 SFENDAMI MOUNTAIN FESTIVAL
87 79 4 79 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ Α 1961 4:12:33 4:12:22 ΟΡΕΙΒΑΤΙΚΟΣ ΣΠΑΤΩΝ
88 80 76 69 ΔΑΓΔΗΛΕΛΗΣ ΛΟΥΚΑΣ Α 1980 4:13:29 4:13:29 Σ.Δ.Υ. ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
89 81 77 186 ΜΠΟΤΕΛΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ Α 1968 4:13:51 4:13:42 ΣΕΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
90 82 78 81 ΕΥΤΑΞΙΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Α 1969 4:14:05 4:13:57
91 83 79 25 ΑΥΓΕΡΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Α 1970 4:14:38 4:14:33 Α.Ο.ΠΟΣΕΙΔΩΝ
92 84 80 52 ΓΙΩΤΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Α 1974 4:14:44 4:14:44
93 85 81 282 ΦΑΓΟΓΕΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Α 1969 4:15:43 4:15:43 ΑΡΧΙΛΟΧΟΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ
94 86 82 273 ΤΣΙΠΟΥΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Α 1978 4:16:56 4:16:56
95 9 9 129 ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ Γ 1969 4:17:16 4:17:11
96 87 83 108 ΚΑΤΣΑΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Α 1970 4:17:41 4:17:20 ΣΔΥ Κοζάνης
97 88 84 168 ΜΗΤΣΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Α 1971 4:17:42 4:17:32
98 89 85 44 ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ Α 1981 4:18:32 4:18:26 APOLLONIO RUNNING CLUB
99 90 86 98 ΚΑΠΡΑΤΖΙΟΣ ΑΔΑΜΑΝΤΙΟΣ Α 1984 4:18:35 4:18:17 ΜΟΣ ΒΡΥΣΟΧΩΡΙΟΥ
100 10 10 152 ΛΙΟΥΤΑ ΛΑΜΠΡΙΝΗ Γ 1990 4:19:05 4:19:02 ATHLETES FOR ANIMAL RIGHTS
101 11 11 293 ΧΕΙΛΗ ΝΟΥΛΗ Γ 1969 4:19:31 4:19:18 ΓΥΜΝ. ΣΥΛ. ΑΝΑΤΑΣΙΣ
102 91 87 167 ΜΗΛΙΑΣ ΕΥΘΥΜΗΣ Α 1980 4:19:54 4:19:48 Σ.Δ.Υ. ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
103 92 88 187 ΜΠΟΥΚΟΒΑΛΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ Α 1963 4:20:25 4:20:17
104 93 89 112 ΚΛΟΥΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Α 1991 4:21:32 4:21:31 FIFTH ELEMENT
105 12 12 251 ΤΑΒΟΥΛΑΡΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ – Γ 1963 4:22:03 4:22:03 ΔΗΜΗΤΡΑ
106 94 90 48 ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Α 1980 4:22:30 4:22:22 Σ.Δ.Υ. ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
107 13 13 247 ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΑΛΙΚΗ Γ 1967 4:24:06 4:23:44 APOLLONIO RUNNING CLUB
108 95 91 28 ΒΑΡΑΔΑΣ ΗΛΙΑΣ Α 1966 4:25:24 4:25:16 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ
109 96 92 220 ΠΑΠΑΣΠΥΡΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ Α 1974 4:27:12 4:27:12
110 97 93 166 ΜΑΥΡΙΚΟΣ ΜΙΧΑΗΛ Α 1983 4:27:30 4:27:24 ΣΥΛ. ΔΡΟΜΕΩΝ ΥΓΕΙΑΣ ΠΑΤΡΑΣ
111 98 94 133 ΚΡΟΜΠΑΣ ΘΟΔΩΡΗΣ Α 1983 4:28:37 4:28:31
112 99 95 245 ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΝΑΣΟΣ Α 1976 4:28:58 4:28:45
113 14 14 14 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΟΥ ΒΙΚΥ Γ 1972 4:30:55 4:30:34
114 100 96 256 ΤΙΚΑΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ Α 1981 4:32:21 4:32:06 EXPLORE OUTSIDES
115 101 97 22 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Α 1970 4:32:23 4:32:17 ΔΙΕΘΝΗΣ ΕΝΩΣΗ ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΩΝ ΑΧΑΪΑΣ
116 102 98 18 ΑΝΔΡΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Α 1970 4:32:37 4:32:37 SALOMON
117 103 99 50 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ Α 1969 4:32:39 4:32:39
118 104 100 149 ΛΑΡΔΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ Α 1965 4:33:12 4:33:05 ΣΔΥΑ
119 105 101 246 ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ Α 1981 4:33:47 4:33:38
120 106 5 35 ΒΛΑΧΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Α 1953 4:34:04 4:33:51 ΣΕΒΑΣ ΚΑΒΑΛΑΣ
121 107 102 128 ΚΟΥΤΛΙΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Α 1968 4:34:04 4:33:51
122 108 103 57 ΓΚΕΒΡΕΚΗΣ ΣΤΑΘΗΣ Α 1970 4:35:17 4:35:10 ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΡΟΔΟΠΗΣ
123 15 15 59 ΓΚΟΛΑ ΑΦΡΟΔΙΤΗ Γ 1974 4:35:17 4:35:17 FIFTH ELEMENT
124 109 104 303 ΣΥΜΕΩΝΙΔΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ Α 1988 4:35:20 4:35:07 MDA RUNNER
125 110 105 90 ΖΩΓΡΑΦΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Α 1974 4:35:37 4:35:37
126 111 106 267 ΤΣΙΑΡΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Α 1967 4:36:00 4:35:44
127 112 6 285 ΦΙΤΣΙΟΣ ΔΑΝΙΗΛ Α 1961 4:38:57 4:38:55 free runner
128 113 107 198 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Α 1969 4:39:23 4:39:15
129 16 16 297 ΔΙΑΜΑΝΤΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ Γ 1980 4:39:29 4:39:23
130 114 108 76 ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ Α 1979 4:40:36 4:40:31
131 115 109 99 ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Α 1970 4:40:50 4:40:50
132 116 110 132 ΚΡΙΓΚΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Α 1978 4:41:09 4:40:54
133 117 7 266 ΤΣΕΛΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Α 1959 4:44:12 4:43:52
134 17 17 10 ΑΛΕΥΡΑ ΓΕΩΡΓΙΑ Γ 1977 4:45:17 4:45:09
135 118 111 199 ΟΚΚΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ Α 1988 4:45:24 4:45:13
136 119 112 27 ΒΑΓΓΕΛΙΔΗΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ Α 1987 4:45:24 4:45:24
137 120 113 211 ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Α 1978 4:46:16 4:46:04
138 18 18 237 ΣΙΔΕΡΗ ΙΩΑΝΝΑ Γ 1975 4:46:26 4:46:10
139 121 114 3 MATRAS SLAWOMIR Α 1973 4:46:26 4:46:09 H5-ODLO-LASPORTIVA-
140 19 19 161 ΜΑΡΤΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ Γ 1983 4:46:33 4:46:22
141 122 115 145 ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ Α 1963 4:46:37 4:46:17
142 20 20 109 ΚΑΤΣΑΡΕΛΗ ΦΩΤΕΙΝΗ Γ 1976 4:49:23 4:49:18 Σ.Δ.Υ.ΠΑΤΡΑΣ
143 123 116 138 ΚΩΝΣΤΑΝΤΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ Α 1975 4:49:27 4:49:18
144 124 117 193 ΝΙΟΠΛΙΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Α 1981 4:51:59 4:51:59 ΟΡ. ΣΥΛ. ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ
145 125 118 58 ΓΚΛΩΤΣΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Α 1977 4:52:12 4:51:58
146 126 119 21 ΑΝΡΟΥΤΣΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Α 1992 4:53:41 4:53:36 FIFTH ELEMENT
147 21 21 284 ΦΙΚΙΑ ΜΑΡΟΥΣΑ Γ 1977 4:54:02 4:53:48
148 22 22 126 ΚΟΥΡΛΕΣΗ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ Γ 1974 4:55:35 4:55:26 ΣΥΛ. ΔΡΟΜΕΩΝ ΥΓΕΙΑΣ ΠΑΤΡΑΣ
149 127 120 101 ΚΑΡΑΓΚΟΥΝΗΣ ΖΑΦΕΙΡΗΣ Α 1987 4:55:50 4:55:45 G.F.E.
150 128 121 162 ΜΑΣΤΑΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α 1975 4:55:59 4:55:59 FIFTH ELEMENT
151 129 122 26 ΑΥΛΩΝΙΤΗΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ Α 1971 4:57:39 4:57:32 ΑΡΧΙΛΟΧΟΣ
152 130 123 276 ΤΣΟΛΑΚΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ Α 1987 4:57:39 4:57:36 FIFTH ELEMENT
153 131 124 254 ΤΖΙΚΑΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ Α 1981 4:58:43 4:58:29 EXPLORE OUTSIDES
154 132 125 135 ΚΥΡΙΑΖΗΣ ΗΛΙΑΣ Α 1972 4:59:03 4:58:56
155 23 23 287 ΦΩΤΕΙΝΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ Γ 1975 4:59:07 4:58:53 WIND Running Team
156 133 126 71 ΔΑΥΙΔΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Α 1976 4:59:12 4:58:55
157 134 8 62 ΓΚΟΥΓΙΑΝΝΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Α 1961 4:59:54 4:59:34
158 135 127 124 ΚΟΥΝΑΤΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α 1975 5:01:25 5:01:05 octopus
159 136 128 172 ΜΟΥΤΑΦΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ Α 1973 5:01:25 5:01:05 OCTOPUS
160 137 9 194 ΝΟΥΤΣΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Α 1959 5:01:48 5:01:38 ΤΕΦΑΑ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΑΘΗΝΩΝ
161 138 129 174 ΜΠΑΓΙΟΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ Α 1991 5:01:48 5:01:39 ΠΤΔΕ Ρεθυμνου
162 139 10 173 ΜΠΑΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Α 1957 5:01:49 5:01:39 ΤΕΦΑΑ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΑΘΗΝΩΝ
163 140 130 176 ΜΠΑΖΑΣ ΞΕΝΟΦΩΝΤΑΣ Α 1980 5:02:11 5:02:00
164 141 131 39 ΒΡΑΧΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Α 1981 5:02:11 5:01:59
165 142 132 97 ΚΑΖΙΑΝΗΣ ΦΩΤΙΟΣ Α 1969 5:03:36 5:03:24
166 143 133 136 ΚΥΡΙΑΖΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Α 1978 5:03:37 5:03:29
167 144 134 204 ΠΑΝΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α 1979 5:03:38 5:03:21
168 145 135 171 ΜΟΥΡΜΟΥΡΗΣ ΠΡΟΚΟΠΗΣ Α 1974 5:06:01 5:05:57 Α.Ο.ΚΕΡΚΥΡΑ ΣΤΙΒΟΣ
169 146 136 230 ΠΟΥΛΙΑΣΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ Α 1974 5:06:02 5:05:58
170 147 11 151 ΛΙΑΜΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ Α 1961 5:06:39 5:06:26 Σ.Δ.Υ. ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
171 148 137 189 ΜΩΡΑΙΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Α 1970 5:12:03 5:11:58
172 149 138 107 ΚΑΡΙΤΣΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Α 1969 5:14:59 5:14:40
173 150 139 212 ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ Α 1966 5:19:53 5:19:43
174 151 12 170 ΜΙΣΑΗΛΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Α 1958 5:21:00 5:20:59
175 152 140 219 ΠΑΠΑΡΟΥΝΝΗΣ ΘΩΜΑΣ Α 1981 5:21:29 5:21:10 ΝΟΜΑΣ ΜΕGABIKE
176 24 24 131 ΚΡΑΝΑ ΣΟΦΙΑ Γ 1984 5:23:25 5:23:13
177 153 141 231 ΠΟΥΡΣΑΝΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Α 1971 5:24:17 5:24:00
178 25 25 184 ΜΠΛΑΧΟΥΡΑ ΙΩΑΝΝΑ Γ 1978 5:24:17 5:23:59
179 26 26 40 ΓΑΛΕΑΔΗ ΜΕΛΙΝΑ Γ 1976 5:25:52 5:25:52
180 154 142 310 ΑΡΑΒΑΝΤΙΝΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ Α 1980 5:25:53 5:25:36
181 155 13 42 ΓΕΩΡΓΑΚΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α 1948 5:26:38 5:26:21 Σ.Δ.Υ. ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
182 156 143 277 ΤΣΟΥΜΑΝΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ Α 1979 5:28:14 5:28:14 APOLLONIO RUNNING CLUB
183 157 144 154 ΛΥΓΔΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α 1982 5:28:18 5:28:03 APOLLONIO RUNNING CLUB
184 158 145 207 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Α 1981 5:28:23 5:28:09 APOLLONIO RUNNING CLUB
185 27 27 312 ΛΙΑΚΟΥ ΜΑΡΙΑΝΝΑ Γ 1982 5:28:41 5:28:17
186 159 146 200 ΟΥΣΑΝΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ Α 1974 5:31:03 5:30:58
187 160 14 134 ΚΥΔΩΝΙΑΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Α 1959 5:31:09 5:31:00 ΣΥΛ. ΔΡΟΜΕΩΝ ΥΓΕΙΑΣ ΠΑΤΡΑΣ
188 161 15 226 ΠΛΑΒΟΥΚΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Α 1953 5:35:29 5:35:24
189 162 147 68 ΔΑΓΔΗΛΕΛΗΣ ΣΑΚΗΣ Α 1965 5:35:40 5:35:37 ΣΔΥΘ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
190 163 148 242 ΣΤΑΜΠΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α 1965 5:36:05 5:35:55
191 28 28 286 ΦΛΕΓΚΑ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ Γ 1989 5:36:06 5:35:58
192 164 149 164 ΜΑΥΡΑΚΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ Α 1981 5:36:07 5:36:07
193 165 150 89 ΖΙΩΓΟΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ Α 1978 5:41:37 5:41:22
194 166 151 290 ΧΑΝΔΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Α 1983 5:41:37 5:41:26
195 29 29 227 ΠΟΛΑΤΙΔΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ Γ 1974 5:44:16 5:44:01
196 30 30 202 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ Γ 1965 5:51:37 5:51:37 ΣΔΥ ΠΑΤΡΑΣ
197 167 16 67 ΓΩΓΟΣ ΧΑΡΗΣ Α 1959 5:51:38 5:51:24 ΣΔΥ ΠΑΤΡΑΣ
198 168 152 32 ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ Α 1981 5:54:53 5:54:48 ΙΑΤΡΙΚΗ ΑΠΘ
199 31 31 301 ΔΟΥΝΗ ΙΟΥΛΙΑ Γ 1980 5:57:30 5:57:20
200 169 153 261 ΤΣΑΓΑΛΑΣ ΛΟΥΚΑΣ Α 1978 6:03:33 6:03:25
201 32 32 260 ΤΣΑΓΑΛΑ ΕΥΤΥΧΙΑ Γ 1958 6:03:57 6:03:49
202 33 33 140 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥ ΣΤΑΘΟΥΛΑ Γ 1980 6:06:26 6:06:09 Σ.Δ.Υ. ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
203 170 154 63 ΓΛΥΚΙΩΤΗΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ Α 1969 6:10:55 6:10:40 ΑΡΧΙΛΟΧΟΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ
204 34 34 30 ΒΑΣΙΛΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ Γ 1976 6:10:55 6:10:40 ΑΡΧΙΛΟΧΟΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ
205 35 35 224 ΠΕΡΔΙΚΑΡΗ ΑΛΚΗΣΤΙΣ Γ 1979 6:26:49 6:26:30 HUHU YUHU TEAM
206 171 155 295 ΧΟΥΧΟΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ Α 1974 6:26:52 6:26:32 Huhu Guhu
207 172 17 49 ΓΙΑΝΝΙΩΤΗΣ ΣΩΤΗΡΗΣ Α 1960 6:35:04 6:35:02
208 173 18 43 ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ Α 1960 6:38:23 6:38:07 ΣΔΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

10χλμ.

Γεν. Φύλου Αρ.Συμ. Επώνυμο Όνομα Φύλο Χρόνος Καθ. Χρόνος Σύλλογος/Ομάδα
1 1 701 ΤΣΩΛΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ Α 0:56:20 0:56:18
2 2 537 ΝΑΤΣΙΑΣ ΗΛΙΑΣ Α 0:57:13 0:57:13
3 3 441 ΓΟΥΛΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Α 1:00:10 1:00:08 FIFTH ELEMENT
4 4 492 ΚΟΥΤΣΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ Α 1:00:49 1:00:45
5 5 555 ΠΑΠΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΣΩΤΗΡΗΣ Α 1:00:59 1:00:59
6 6 693 ΣΟΥΛΙΩΤΗΣ ΕΥΤΥΧΙΟΣ Α 1:01:19 1:01:18
7 7 445 ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ ΦΩΤΗΣ Α 1:01:21 1:01:21
8 8 432 ΓΙΑΝΝΑΚΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ Α 1:02:56 1:02:56
9 9 670 ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ Α 1:03:20 1:03:18
10 10 608 ΤΟΜΑΡΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ Α 1:03:28 1:03:26 APOLLONIO RUNNING CLUB
11 11 491 ΚΟΥΡΟΥΤΗΣ ΣΠΥΡΟΣ Α 1:06:57 1:06:57
12 12 447 ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΘΩΜΑΣ Α 1:07:32 1:07:30
13 13 430 ΓΙΑΓΚΑΣ ΦΩΤΗΣ Α 1:07:35 1:07:34
14 14 703 ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ Α 1:07:43 1:07:41
15 15 603 ΤΖΟΥΜΑΚΑΣ ΠΕΤΡΟΣ Α 1:07:59 1:07:57 ΤΑΧΥΔΡΟΜΙΚΟ ΤΑΜΙΕΥΤΗΡΙΟ
16 1 590 ΤΑΜΒΑΚΟΥ ΑΛΕΚΑ Γ 1:08:19 1:08:19 APOLLONIO RUNNING CLUB
17 16 696 ΒΟΥΚΟΥΒΑΛΑΣ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ Α 1:08:47 1:08:41
18 17 415 ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ Α 1:09:00 1:08:57
19 18 692 ΦΙΛΙΜΕΓΚΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Α 1:11:10 1:10:52
20 19 634 ΦΡΟΥΣΚΛΙΑΣ ΜΙΧΑΛΗΣ Α 1:11:47 1:11:43
21 20 512 ΜΑΤΣΙΓΚΟΣ ΦΩΤΗΣ Α 1:11:47 1:11:43
22 21 694 ΜΑΝΔΕΛΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ Α 1:12:08 1:12:06
23 22 402 DOMAZETOVIC TOMAS Α 1:12:09 1:12:09
24 23 570 ΡΙΖΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ Α 1:12:19 1:12:15
25 24 616 ΤΣΑΜΠΑΛΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Α 1:12:57 1:12:56
26 25 582 ΣΙΩΧΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Α 1:13:01 1:12:58
27 26 514 ΜΑΤΣΙΚΑΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ Α 1:13:11 1:13:06
28 27 463 ΘΕΜΕΛΗΣ ΝΙΚΟΣ Α 1:13:12 1:13:00
29 28 404 ΜΟΥΡΤΟΣ ΝΙΚΟΣ Α 1:14:19 1:14:17
30 29 478 ΚΑΤΖΕΛΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ Α 1:14:34 1:14:28 ΤΑΧΥΔΡΟΜΙΚΟ ΤΑΜΙΕΥΤΗΡΙΟ
31 30 597 ΤΑΤΑΚΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Α 1:14:42 1:14:17 ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ ATHLETA
32 31 645 ΧΑΡΙΤΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ Α 1:14:45 1:14:41
33 32 588 ΣΙΟΡΕΝΤΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Α 1:15:37 1:15:23
34 33 591 ΛΙΤΣΙΚΑΣ ΜΑΡΙΟΣ Α 1:15:37 1:15:23
35 34 721 ΓΟΥΣΙΑΣ ΣΠΥΡΟΣ Α 1:15:55 1:15:51
36 35 592 ΤΑΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Α 1:16:10 1:16:08
37 36 498 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΜΙΧΑΗΛ Α 1:16:17 1:16:08
38 37 450 ΕΜΠΡΙΚΙΔΗΣ ΘΕΟΔΟΣΙΟΣ Α 1:16:19 1:16:12
39 38 594 ΠΛΑΒΟΥΚΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ Α 1:16:21 1:16:21 FIFTH ELEMENT
40 39 575 ΣΑΟΥΓΚΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Α 1:17:36 1:17:32 APOLLONIO RUNNING CLUB
41 40 606 ΤΖΟΥΜΑΚΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ Α 1:17:55 1:17:55 FIFTH ELEMENT
42 41 674 ΔΕΜΕΡΤΖΙΔΗΣ ΑΝΕΣΤΗΣ Α 1:18:01 1:17:59
43 42 531 ΜΠΟΥΤΖΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α 1:18:17 1:18:12
44 43 720 ΓΟΥΣΙΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ Α 1:18:20 1:18:16
45 2 627 ΤΣΟΥΚΑΝΕΛΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ Γ 1:18:25 1:18:17 FIFTH ELEMENT
46 44 563 ΠΡΕΝΤΖΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Α 1:18:45 1:18:45
47 45 598 ΤΑΤΣΗΣ ΠΕΤΡΟΣ Α 1:18:48 1:18:28
48 3 460 ΖΩΗ ΔΗΜΗΤΡΑ Γ 1:19:04 1:18:59
49 46 516 ΜΕΓΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Α 1:19:29 1:19:21
50 47 495 ΚΡΙΚΩΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Α 1:20:14 1:20:05
51 48 530 ΜΠΟΥΤΖΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Α 1:20:34 1:20:03
52 4 601 ΤΖΙΜΑ ΓΩΓΩ Γ 1:21:40 1:21:35 ΤΑΧΥΔΡΟΜΙΚΟ ΤΑΜΙΕΥΤΗΡΙΟ
53 49 554 ΠΑΠΑΠΕΤΡΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Α 1:21:40 1:21:37 APOLLONIO RUNNING CLUB
54 50 702 ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ Α 1:21:52 1:21:45
55 51 532 ΜΠΟΥΤΣΙΚΑΣ ΘΑΝΑΣΗΣ Α 1:21:58 1:21:56
56 52 448 ΔΗΜΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Α 1:22:02 1:21:53
57 53 642 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Α 1:22:09 1:22:01
58 54 697 ΤΣΟΥΜΑΝΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Α 1:22:14 1:21:56
59 55 431 ΓΙΑΚΟΥΝΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α 1:22:30 1:22:08
60 56 541 ΝΤΑΦΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ Α 1:22:42 1:22:34
61 57 655 ΓΙΩΤΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Α 1:22:44 1:22:15
62 58 501 ΛΑΒΔΙΩΤΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ Α 1:22:50 1:22:27
63 5 640 ΧΑΝΔΑΝΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ Γ 1:23:24 1:23:19
64 59 417 ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΠΑΥΛΟΣ Α 1:23:24 1:23:10
65 60 650 ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ Α 1:23:44 1:23:42 ΤΑΧΥΔΡΟΜΙΚΟ ΤΑΜΙΕΥΤΗΡΙΟ
66 6 489 ΚΟΥΚΑΚΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ Γ 1:23:47 1:23:46 ΣΔΥΧ
67 61 578 ΣΙΑΚΑΡΗΣ ΚΙΜΩΝ Α 1:24:06 1:23:52
68 62 455 ΖΗΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Α 1:24:07 1:23:52 APOLLONIO RUNNING CLUB
69 7 517 ΜΕΛΑ ΛΙΑ Γ 1:24:35 1:24:29 ΟΡΕΙΒΑΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ
70 63 626 ΛΕΟΝΤΑΡΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ Α 1:24:46 1:24:44 PC VLAXOS
71 8 487 ΚΟΤΡΩΤΣΙΟΥ ΚΩΝ/ΝΑ Γ 1:25:03 1:24:55 APOLLONIO RUNNING CLUB
72 9 560 ΠΙΤΣΟΥΝΗΣ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ Γ 1:25:26 1:25:23
73 10 556 ΠΕΓΚΑ ΣΟΦΙΑ Γ 1:25:49 1:25:47 APOLLONIO RUNNING CLUB
74 64 435 ΓΚΑΡΑΝΕΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Α 1:25:49 1:25:46 APOLLONIO RUNNING CLUB
75 65 470 ΚΑΜΤΣΙΟΣ ΣΠΥΡΟΣ Α 1:25:56 1:25:53
76 66 419 ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Α 1:26:08 1:26:05 APOLLONIO RUNNING CLUB
77 67 504 ΛΙΟΝΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α 1:26:11 1:26:03 APOLLONIO RUNNING CLUB
78 68 500 ΚΩΤΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Α 1:26:17 1:26:08
79 69 677 ΚΟΛΟΚΑΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ Α 1:26:33 1:26:31
80 70 618 ΤΣΕΣ ΜΙΧΑΛΗΣ Α 1:26:54 1:26:44
81 71 695 ΠΑΠΑΕΥΑΓΓΕΛΟΥ ΓΙΑΝΝΗΣ Α 1:27:29 1:27:11
82 72 574 ΣΑΜΙΟΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ Α 1:27:32 1:27:30 Σ.Χ.Ο.ΚΑΒΑΛΑΣ
83 73 553 ΠΑΠΑΝΩΤΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ Α 1:27:47 1:27:39 NOMAS MEGABIKE
84 74 595 ΤΑΣΟΥΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Α 1:28:01 1:27:48
85 75 407 ΑΛΕΚΙΖΟΓΛΟΥ ΠΑΥΛΟΣ Α 1:28:07 1:27:51
86 11 666 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΜΑΡΙΝΑ Γ 1:28:19 1:28:06
87 12 421 ΒΑΡΤΖΙΩΤΗ ΟΛΓΑ Γ 1:28:19 1:28:14
88 76 644 ΧΑΡΙΣΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Α 1:28:22 1:27:58
89 77 539 ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Α 1:28:30 1:28:27 ΦΡΟΝΤ.ΘΕΤΙΚΟ
90 78 565 ΡΑΙΚΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ Α 1:28:33 1:28:22 Κ.Ε.Α Κ.Λ ΚΕΡΚΥΡΑΣ
91 79 454 ΖΔΡΑΒΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Α 1:28:39 1:28:38 APOLLONIO RUNNING CLUB
92 80 424 ΒΟΥΚΟΥΒΑΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α 1:28:40 1:28:37
93 13 401 DERRIMAN MAI-LISS Γ 1:28:42 1:28:35 RomasProTraining
94 81 571 ΡΩΜΑΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ Α 1:28:42 1:28:34 RomasProTraining
95 82 496 ΚΡΟΚΙΔΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Α 1:28:53 1:28:49
96 83 533 ΜΥΛΩΝΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ Α 1:28:59 1:28:38
97 84 586 ΣΤΑΥΡΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΣ Α 1:29:03 1:28:42
98 85 706 ΜΑΡΙΝΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Α 1:30:00 1:29:30
99 86 656 ΓΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α 1:30:01 1:29:34
100 14 457 ΖΙΩΓΑ ΙΩΑΝΝΑ Γ 1:30:06 1:30:01 Ο.Μ.ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
101 87 673 ΠΟΠΠΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Α 1:30:17 1:29:40
102 88 700 ΚΩΤΣΟΡΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Α 1:30:20 1:30:01
103 89 569 ΡΕΓΓΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Α 1:30:23 1:30:01 AΡΧΙΛΟΧΟΣ
104 90 651 ΨΑΪΛΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Α 1:30:24 1:30:21
105 91 508 ΜΑΚΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Α
106 92 689 ΚΟΛΙΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ Α 1:30:37 1:30:21
107 93 596 ΤΑΣΣΙΟΣ ΜΑΡΙΟΣ Α 1:30:38 1:30:12 ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ ATHLETA
108 15 607 ΤΟΛΗ ΘΕΟΔΩΡΑ Γ 1:31:00 1:31:00 BODY ACTIVE GYM
109 16 612 ΓΚΟΡΛΑ ΔΙΟΝΗ Γ 1:31:32 1:31:13
110 94 474 ΚΑΡΒΕΛΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ Α 1:31:33 1:31:16
111 95 451 ΕΞΑΡΧΟΣ ΘΕΜΗΣ Α 1:32:12 1:31:41
112 96 423 ΒΟΥΚΟΥΒΑΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Α 1:32:13 1:32:08 Ν.Ο.Π.
113 97 605 ΤΖΟΥΜΑΚΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Α 1:32:13 1:32:10 ΤΑΧΥΔΡΟΜΙΚΟ ΤΑΜΙΕΥΤΗΡΙΟ
114 98 710 ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ Α 1:32:25 1:32:02
115 99 576 ΣΓΟΥΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Α 1:33:04 1:32:53
116 100 680 ΚΑΝΕΛΕΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ Α 1:33:29 1:33:09
117 101 593 ΤΑΣΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Α 1:33:57 1:33:24
118 102 659 ΛΥΚΟΓΙΩΡΓΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Α 1:33:58 1:33:24
119 17 405 MOURTOS AIYANA Γ 1:33:59 1:33:56
120 103 622 ΤΣΙΟΥΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Α 1:34:11 1:33:49
121 18 587 ΣΤΑΥΡΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ Γ 1:34:12 1:33:51
122 104 667 ΡΑΠΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Α 1:34:12 1:34:01
123 105 562 ΠΛΙΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ Α 1:34:49 1:34:18
124 106 639 ΧΑΝΔΑΝΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ Α 1:34:56 1:34:50
125 107 600 ΤΖΙΑΛΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Α 1:35:10 1:35:04
126 19 630 ΤΣΩΝΗ ΜΑΡΙΑ Γ 1:35:27 1:35:22 ΤΑΧΥΔΡΟΜΙΚΟ ΤΑΜΙΕΥΤΗΡΙΟ
127 108 711 ΠΑΠΠΑΣ ΝΙΚΟΣ Α 1:35:27 1:35:05
128 109 683 JESSICA JOHNSON Α 1:35:35 1:35:32
129 110 619 ΤΣΕΣ ΑΥΓΕΡΙΝΟΣ Α 1:35:48 1:35:39
130 111 584 ΣΠΑΘΑΚΗΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ Α 1:36:33 1:36:16
131 112 719 ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Α 1:36:43 1:36:10
132 20 690 ΑΛΕΒΙΖΑΤΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ Γ 1:36:44 1:36:27
133 21 483 ΚΟΛΠΟΝΔΙΝΟΥ ΑΝΙΚΑ Γ 1:36:52 1:36:43 APOLLONIO RUNNING CLUB
134 113 485 ΚΟΡΑΚΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Α 1:36:59 1:36:35
135 114 486 ΚΟΡΑΚΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Α 1:36:59 1:36:34 FIFTH ELEMENT
136 22 652 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗ ΘΕΟΔΩΡΑ Γ 1:37:00 1:36:31
137 115 464 ΘΕΜΕΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Α 1:37:03 1:36:50
138 23 511 ΜΑΡΓΑΡΙΤΗ ΔΑΝΑΗ Γ 1:37:19 1:37:11
139 116 707 ΓΚΡΟΥΙΔΗΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ Α 1:37:22 1:37:15
140 24 437 ΓΚΟΝΤΟΥΡΑ ΑΘΑΝΑΣΙΑ Γ 1:37:25 1:37:19
141 117 687 ΖΑΡΚΑΛΗΣ ΘΩΜΑΣ Α 1:38:02 1:37:45
142 118 637 ΦΩΤΟΓΛΟΥ ΜΙΧΑΗΛ Α 1:38:19 1:38:05
143 25 641 ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ Γ 1:38:24 1:38:17 ROUT
144 119 538 ΝΕΡΑΤΖΙΔΗΣ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ Α 1:38:24 1:38:17
145 120 473 ΚΑΡΑΣΛΑΝΙΔΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ Α 1:38:31 1:38:16
146 26 403 KLIMINA LARISA Γ 1:38:32 1:38:26
147 121 646 ΧΑΣΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α 1:38:34 1:38:29 ΤΑΧΥΔΡΟΜΙΚΟ ΤΑΜΙΕΥΤΗΡΙΟ
148 27 657 ΕΡΓΑΤΗ ΧΑΡΙΤΙΝΗ Γ 1:38:45 1:38:35
149 122 482 ΚΙΤΣΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Α 1:38:46 1:38:35
150 123 647 ΧΟΝΔΡΟΓΙΩΡΓΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Α 1:38:55 1:38:48
151 124 458 ΖΩΓΡΑΦΑΚΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ Α 1:39:10 1:38:39
152 125 522 ΜΕΣΣΗΝΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ A 1:39:11 1:38:58
153 126 585 ΣΠΥΡΟΥ ΘΩΜΑΣ Α 1:40:28 1:40:17
154 28 453 ΖΑΡΑΓΚΑ ΕΥΓΕΝΙΑ Γ 1:40:30 1:40:20 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ
155 127 515 ΜΑΥΡΟΠΑΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Α 1:41:04 1:40:49
156 128 668 ΝΟΥΣΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Α 1:41:46 1:41:33
157 129 604 ΤΖΟΥΜΑΚΑΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ Α 1:41:55 1:41:52 FIFTH ELEMENT
158 29 503 ΛΑΖΑΚΗ ΑΜΑΛΙΑ Γ 1:42:15 1:42:06
159 30 484 ΚΟΝΤΖΙΑΛΗ ΕΛΕΝΗ Γ 1:42:20 1:42:04
160 31 420 ΒΑΛΑΚΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ Γ 1:42:20 1:42:15 FIFTH ELEMENT
161 32 709 ΛΕΚΚΑ ΑΣΠΑ Γ 1:42:48 1:42:26
162 33 465 ΘΕΟΔΩΡΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ Γ 1:43:22 1:43:10
163 34 439 ΓΚΡΟΥΙΔΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ Γ 1:43:59 1:43:47 Ippos-Shop
164 35 513 ΜΑΤΣΙΓΚΟΥ ΕΥΑ Γ 1:44:12 1:44:09
165 36 408 ΑΛΕΚΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ Γ 1:44:53 1:44:37
166 130 543 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΘΑΝΑΣΗΣ Α 1:44:56 1:44:55
167 131 452 ΕΞΑΡΧΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Α 1:45:19 1:44:47
168 37 523 ΜΗΛΙΩΤΗ ΜΑΡΙΝΑ Γ 1:45:20 1:45:05
169 38 528 ΜΠΕΤΗ ΑΘΗΝΑ Γ 1:45:37 1:45:35
170 39 505 ΛΙΣΓΑΡΑ ΜΑΡΙΝΑ Γ 1:45:40 1:45:31 NOMAS MEGABIKE
171 132 409 ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Α 1:46:24 1:46:04
172 40 699 ΠΑΠΑΕΥΑΓΓΕΛΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ Γ 1:46:26 1:46:06
173 133 665 ΧΑΡΙΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Α 1:47:52 1:47:24
174 134 620 ΤΣΙΚΝΙΑΣ ΚΩΣΤΑΣ Α 1:48:03 1:47:30
175 135 546 ΠΑΝΤΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Α 1:48:35 1:48:05
176 136 550 ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Α 1:48:57 1:48:32 ΔΡΟΜΕΙΣ ΥΓΕΙΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
177 41 479 ΚΑΤΣΑΔΗΜΑ ΕΦΗ Γ 1:49:02 1:48:56
178 42 691 ΔΟΓΟΡΙΤΗ ΕΥΗ Γ 1:49:02 1:48:58
179 137 684 ΦΕΡΕΝΤΙΝΟΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ Α 1:49:04 1:48:59
180 43 480 ΚΑΤΣΟΥΛΙΔΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ Γ 1:49:42 1:49:39
181 44 624 ΛΙΟΝΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ Γ 1:49:46 1:49:41
182 138 561 ΠΛΑΤΩΝΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Α 1:49:46 1:49:34
183 45 648 ΧΟΡΤΗ ΑΘΗΝΑ Γ 1:49:46 1:49:35
184 139 678 ΤΖΑΜΠΑΖΗ ΦΑΝΗ Α 1:50:02 1:49:59
185 46 493 ΚΟΥΤΣΟΥΚΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ Γ 1:50:10 1:49:35
186 140 705 ΜΑΡΙΝΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ Α 1:51:08 1:50:39
187 47 545 ΠΑΝΤΕΛΙΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ Γ 1:51:40 1:51:27
188 141 669 ΜΑΧΑΙΡΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Α 1:52:59 1:52:26
189 142 679 ΜΕΤΡΗΤΙΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Α 1:53:06 1:52:48
190 48 636 ΦΩΤΙΟΥ ΚΑΛΛΙΡΡΟΗ Γ 1:54:32 1:53:57
191 143 623 ΤΣΙΤΣΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ Α 1:55:15 1:54:39
192 49 461 ΖΩΗ ΠΟΛΥΞΕΝΗ Γ 1:56:32 1:56:24 STEP GYM CLUB
193 144 609 ΤΟΜΑΡΑΣ ΠΑΥΛΟΣ Α 1:56:32 1:56:23 STEP GYM CLUB
194 145 456 ΖΗΚΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ Α 1:56:34 1:56:06 ΣΚ.Ο.Π.Ι.
195 50 664 ΤΣΙΓΚΟΥ ΜΑΡΙΑ Γ 1:56:35 1:56:31
196 51 449 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΧΡΥΣΑ Γ 1:57:23 1:56:44 ΟΜΑΔΑ ΔΡΟΜΕΩΝ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
197 146 551 ΠΑΠΑΘΕΟΔΩΡΟΥ ΕΥΘΥΜΙΟΣ Α 1:57:23 1:56:44 ΟΜΑΔΑ ΔΡΟΜΕΩΝ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
198 52 602 ΤΖΟΥΜΑΚΑ ΑΛΚΜΗΝΗ Γ 1:57:38 1:57:34
199 147 462 ΘΑΥΜΑΣΤΟΣ ΧΑΡΗΣ Α 1:57:39 1:57:34
200 148 411 ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ Α 1:57:44 1:57:38 FIFTH ELEMENT
201 53 414 ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΑ Γ 1:57:44 1:57:38 FIFTH ELEMENT
202 54 519 ΜΕΣΣΗΝΗ ΔΩΡΟΘΕΑ Γ 1:57:57 1:57:44
203 149 688 ΖΑΡΚΑΛΗΣ ΣΩΤΗΡΗΣ Α 1:58:46 1:58:31
204 55 676 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΤΑΤΙΑΝΑ Γ 1:59:52 1:59:12
205 150 406 ΑΚΡΙΤΙΔΗΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ – Α 2:00:15 2:00:02
206 56 611 ΛΙΟΝΤΟΥ ΕΛΕΝΗ Γ 2:00:15 2:00:11
207 151 534 ΝΑΝΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Α 2:00:27 1:59:52
208 152 412 ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Α 2:00:55 2:00:55
209 57 579 ΣΙΑΦΑΚΑ ΒΙΚΤΩΡΙΑ Γ 2:01:26 2:00:57 ΣΚ.Ο.Π.Ι.
210 58 475 ΚΑΡΒΟΥΝΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ Γ 2:01:30 2:01:12
211 59 682 ΣΤΑΜΑΤΑΚΟΥ ΙΩΑΝΝΑ Γ 2:01:33 2:01:14
212 153 471 ΚΑΝΤΙΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ Α 2:01:36 2:01:31
213 154 580 ΣΙΑΦΑΚΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ Α 2:01:37 2:01:09 ΣΚ.Ο.Π.Ι.
214 155 671 ΤΟΥΜΠΑΣ ΜΑΡΙΟΣ Α 2:02:25 2:02:13
215 60 548 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ Γ 2:02:37 2:02:25
216 61 610 ΤΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ Γ 2:02:43 2:02:25
217 62 547 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ Γ 2:02:45 2:02:14
218 156 427 ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ Α 2:02:57 2:02:39
219 63 698 ΚΩΤΣΟΡΙΔΗ ΕΛΕΝΗ Γ 2:03:09 2:02:49
220 64 527 ΜΠΕΤΗ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ Γ 2:03:12 2:03:07
221 157 544 ΠΑΛΛΗΣ ΘΑΝΟΣ Α 2:04:05 2:03:34
222 158 662 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ Α 2:04:39 2:04:13
223 65 557 ΠΕΡΙΣΤΕΡΑ ΦΩΤΕΙΝΗ Γ 2:04:42 2:04:38
224 159 568 ΡΑΠΤΗΣ ΗΛΙΑΣ Α 2:04:55 2:04:54
225 160 685 ΡΑΠΤΗΣ ΚΛΕΑΡΧΟΣ Α 2:05:36 2:05:31
226 161 494 ΚΡΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Α 2:08:01 2:07:42
227 162 552 ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΓΑΒΡΙΗΛ Α 2:08:11 2:08:11
228 163 572 ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΟΥ ΜΑΝΘΟΣ Α 2:08:27 2:08:14
229 164 686 SMOLIK WOITEK Α 2:08:37 2:08:27
230 66 564 ΠΡΟΔΡΟΜΙΔΟΥ ΡΑΝΙΑ Γ 2:08:37 2:08:27
231 67 506 ΜΑΚΑΝΙΚΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ Γ 2:09:24 2:09:15
232 165 509 ΜΑΝΔΡΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ Α 2:09:36 2:09:10 ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ ATHLETA
233 166 540 ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ ΠΡΟΔΡΟΜΟΣ Α 2:10:55 2:10:25
234 68 643 ΧΑΡΙΣΗ ΝΑΥΣΙΚΑ Γ 2:14:13 2:13:49
235 69 558 ΠΗΧΑ ΑΛΕΞΙΑ Γ 2:18:24 2:17:49 FIFTH ELEMENT
236 70 617 ΤΣΑΠΟΥΚΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ Γ 2:18:45 2:18:07
237 71 429 ΓΕΩΡΓΟΥΛΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ Γ 2:18:45 2:18:07
238 72 714 ΣΠΥΡΟΥ ΜΥΡΤΩ Γ 2:24:20 2:24:11
239 167 613 ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ Α 2:24:59 2:24:52
240 73 625 ΤΣΟΛΗ ΕΛΕΝΗ Γ 2:25:00 2:24:53
241 74 589 ΜΠΑΛΑΜΑΤΣΙΑ ΕΙΡΗΝΗ Γ 2:26:24 2:26:08
242 75 559 ΝΤΑΡΑ ΙΖΑΜΠΕΛΛΑ Γ 2:26:24 2:26:08
243 168 583 ΜΠΑΛΑΜΑΤΣΙΑΣ ΚΩΣΤΑΣ Α 2:26:25 2:26:10
244 76 472 ΚΑΡΑΜΟΥΤΣΟΥ ΕΒΙΤΑ Γ 2:26:26 2:25:49
245 77 708 ΣΤΑΛΙΚΑ ΡΟΔΟΠΗ Γ 2:26:30 2:25:50
246 169 712 ΞΑΝΘΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Α 2:28:46 2:28:06
247 170 599 ΤΑΤΣΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Α 2:32:19 2:31:40 ΣΚ.Ο.Π.Ι.
248 171 566 ΡΑΠΤΗ ΑΦΡΟΔΙΤΗ Α 2:34:04 2:33:40 ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ ATHLETA
249 78 442 ΔΑΛΛΑ ΓΙΑΝΝΟΥΛΑ Γ 2:34:04 2:33:41 AFAR
250 172 446 ΔΕΡΕΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ A 2:34:23 2:33:59 AFAR
251 173 410 ΑΜΒΡΑΖΗΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ Α 2:34:24 2:34:01 ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ ATHLETA
252 174 510 ΜΑΡΑΒΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α 2:38:51 2:38:18
253 175 631 ΦΕΡΕΝΤΙΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Α 2:40:07 2:39:32 ΣΚ.Ο.Π.Ι.
254 79 632 ΦΕΡΕΝΤΙΝΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ Γ 2:40:07 2:39:38 ΣΚ.Ο.Π.Ι.
255 80 681 ΤΣΟΥΜΑΝΗ ΛΑΜΠΡΙΝΗ Γ 2:43:03 2:43:02
256 81 520 ΜΕΣΣΗΝΗ ΕΥΓΕΝΙΑ Γ 2:50:56 2:50:40
257 176 521 ΜΕΣΣΗΝΗΣ ΘΩΜΑΣ A 2:52:01 2:51:44
258 82 469 ΚΑΛΟΓΗΡΟΥ ΒΑΣΩ Γ 2:58:17 2:58:09 FIFTH ELEMENT
259 83 549 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ Γ 3:03:59 3:03:21
260 84 715 ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΜΕΡΟΠΗ Γ 3:15:44 3:15:18
261 177 716 ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ ΝΙΚΟΣ Α 3:15:46 3:15:19
262 85 426 ΓΕΩΡΓΟΥΛΑ ΓΕΩΡΓΙΑ Γ 3:58:19 3:58:01