Η adidas Running Team στο 31ο Κλασικό Μαραθώνιο Αθηνών – Αποτελέσματα

ΜΑΡΑΘΩΝΙΟΣ

 

Bib

FirstName

LastName

Sex

Finish

FinishTimeNet

1049

ANDREAS

FOTAKIS

M

2:37:00

2:36:58

1034

KONSTANTINOS

RETSAS

M

2:51:01

2:50:59

1025

ATHANASIOS

BARMPAGIANNIS

M

2:51:06

2:51:03

1029

STAMATIOS

PAPADAKIS

M

2:55:11

2:55:07

1046

GEORGIOS

TSIGERIDIS

M

2:55:17

2:55:12

1037

STAMATIOS

ROMAS

M

3:00:52

3:00:43

1045

GEORGE

TSAKIRIDIS

M

3:01:41

3:01:40

1008

ALEXANDROS

GEORGIOU

M

3:05:08

3:04:49

1014

CHRISTOS

KAKAVAS

M

3:07:43

3:07:35

1015

LEONIDAS

KALATHAS

M

3:09:27

3:09:18

1040

ANDREAS

SOURAS

M

3:10:49

3:10:35 Συνέχεια

7ος Γύρος λίμνης Ιωαννίνων. Αποτελέσματα

7ος Γύρος λίμνης Ιωαννίνων
Αγώνας 30 χλμ.

Γενική Φύλου Ηλ.Κατ. Αρ. Επώνυμο Όνομα Φύλο 15 χλμ 25 χλμ Χρόνος Καθαρός Ρυθμός Ομάδα
1 1 1 295 ΚΡΕΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Α 0:55:59 1:31:53 1:49:35 1:49:33 0:03:39 Α.Σ. ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
2 2 1 744 ΧΑΜΟΔΡΑΚΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ Α 0:54:45 1:31:54 1:50:19 1:50:17 0:03:41 ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ
3 3 2 784 ΤΣΩΛΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ Α 0:54:44 1:31:37 1:50:50 1:50:48 0:03:42 ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
4 4 3 140 ΔΟΒΑΝΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Α 0:58:46 1:36:20 1:54:33 1:54:30 0:03:49 ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
5 5 2 147 ΔΡΙΤΣΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Α 0:59:40 1:37:04 1:54:48 1:54:47 0:03:50 ΓΑΣ ΙΛΙΣΟΣ
6 6 1 38 ΑΡΚΟΥΜΑΝΗΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ Α 0:57:58 1:36:03 1:54:55 1:54:54 0:03:50 ΠΕΛΟΠΑΣ
7 7 4 9 ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΣΤΑΣ Α 0:56:34 1:35:21 1:55:19 1:55:18 0:03:51 –
8 8 5 353 ΜΑΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Α 0:58:43 1:36:17 1:55:20 1:55:16 0:03:51 Α.Π.Σ.»ΑΠΟΛΛΩΝ» ΔΥΤ.ΑΤΤΙΚΗΣ
9 9 6 713 ΤΣΙΠΗΣ ΑΡΗΣ Α 0:57:15 1:36:13 1:56:08 1:56:05 0:03:52 ΣΟΥΛΙ
10 10 1 535 ΠΑΠΑΣΤΑΥΡΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΣ Α 0:58:46 1:56:16 1:56:13 0:03:52 ΣΔΙ
11 11 1 45 ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Α 0:58:48 1:37:28 1:57:18 1:57:16 0:03:55 ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑ
12 12 2 208 ΚΑΡΑΚΩΣΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Α 0:58:46 1:37:57 1:57:49 1:57:47 0:03:56 ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΛΑΜΙΑΣ
13 13 2 460 ΝΑΤΣΙΑΣ ΗΛΙΑΣ Α 0:58:49 1:37:59 1:57:54 1:57:53 0:03:56 ΣΔΙ
14 1 1 124 ΔΗΜΑΚΗ ΝΤΕΝΙΖ Γ 0:59:47 1:39:02 1:58:12 1:58:11 0:03:56 ΓΑΣ ΙΛΙΣΟΣ
15 14 3 567 ΠΟΛΥΜΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ Α 0:59:53 1:39:08 1:58:31 1:58:31 0:03:57 Α.Π.Σ.»ΑΠΟΛΛΩΝ» ΔΥΤ.ΑΤΤΙΚΗΣ
16 15 7 62 ΒΛΑΧΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Α 0:59:39 1:38:58 1:59:24 1:59:21 0:03:59 ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
17 16 3 165 ΖΙΑΜΠΙΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Α 1:01:20 1:40:13 1:59:42 1:59:36 0:03:59 ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
18 17 4 595 ΡΩΜΑΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ Α 0:59:44 1:39:31 1:59:59 1:59:55 0:04:00 Γ.Σ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ- Romas Pro Training
19 18 4 728 ΤΥΠΟΥ ΒΙΚΤΩΡ Α 1:01:55 1:41:31 2:00:45 2:00:43 0:04:01 FIFTH ELEMENT
20 19 5 277 ΚΟΤΖΑΟΓΛΟΥ ΗΛΙΑΣ Α 1:00:56 1:41:14 2:00:48 2:00:43 0:04:01 σχολη οδηγων ΚΟΤΖΑΟΓΛΟΥ Συνέχεια

Αργειακός Ημιμαραθώνιος 2013 Αποτελέσματα

Αργειακός Ημιμαραθώνιος 2013

Αργειακός – Μυκηναϊκός Δρόμος 14 – 4 – 2013

aponomes Mykines-Argos half marathonΑ/Α Α/Α ΦΥΛΟ Α/Α ΚΑΤΗΓ. ΝΟ ΒΙΒ ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΦΥΛΟ ΕΤΟΣ ΓΕΝ. ΚΑΤΗΓ. ΧΡΟΝΟΣ ΤΕΡΜΑΤΙΣΜΟΥ ΚΑΘΑΡΟΣ ΧΡΟΝΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ
1 1 1 116 ΤΑΝΝΟΥΣ ΑΜΠΝΤΑΛΛΑ M 1975 30 – 39 01:22:48,3 01:22:47,8 ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡ. ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ
2 2 2 46 ΡΩΜΑΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ M 1974 30 – 39 01:23:59,8 01:23:59,7 Γ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
3 3 1 16 ΚΑΡΑΒΑΣΙΛΗΣ ΒΛΑΣΗΣ M 1973 40 – 49 01:24:00,1 01:23:51,7 Α.Π.Σ. »ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ» ΜΑΡΑΘΩΝΑ
4 4 2 187 ΘΕΟΧΑΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ M 1972 40 – 49 01:25:59,1 01:25:56,6 ΕΦΥΡΑΙΟΙ ΩΚΥΠΟΔΕΣ
5 5 1 5 ΓΕΩΡΓΟΥΛΙΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ M 1990 18 – 29 01:26:00,5 01:25:54,3 ΑΝΑΤΟΛΗ Ν. ΙΩΝΙΑΣ
6 6 3 21 ΚΟΛΑΪΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ M 1974 30 – 39 01:26:38,5 01:26:34,8 Α.Π.Σ. »ΑΠΟΛΛΩΝ» ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ
7 7 4 178 ΔΡΙΤΣΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ M 1976 30 – 39 01:27:11,6 01:27:06,1 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
8 8 5 179 ΔΡΙΤΣΑΚΟΣ ΠΕΤΡΟΣ M 1983 30 – 39 01:27:11,7 01:27:06,6 Ο.Α.Κ. ΑΙΓΙΝΑΣ
9 9 6 140 ΒΛΑΧΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ M 1974 30 – 39 01:28:02,5 01:28:00,0 ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡ. ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ
10 10 2 1 ΑΔΑΚΤΥΛΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ M 1985 18 – 29 01:30:01,7 01:30:01,6 Γ.Α.Σ. ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Συνέχεια

Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Ημιμαραθωνίου 2013

AΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

Αποτελέσματα Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Ημιμαραθωνίου 2013

Unofficial results – Finish

Greek Championship, Division Men

Rank BIB Athlete
Name
Sex-Year of Birth (Category) – Nationality – Club/Group 10 km
Finish
1 1 POULIOS KONSTANTINOS
Male – 1977 (35-39) – GRE – PANATHINAIKOS A.O 32:06
1:09:07
2 2 KARAVIDAS GEORGIOS
Male – 1972 (40-44) – GRE – AEK ATHINON 32:25
1:10:10
3 4 PAPADIMITRIOU ANTONIOS-DIMITRIOS
Male – 1980 (< 35) – GRE – AS ARIS THESSALON 33:42
1:12:12
4 42 SKOULARIKIS GRIGORIS
Male – 1981 (< 35) – GRE – GAS ILISOS 33:55
1:13:30
5 54 TSIOUNIS DIMITRIOS
Male – 1983 (< 35) – GRE – G.S. PILIS 34:16
1:14:26
6 9 KALOMOIRIS MICHAIL
Male – 1986 (< 35) – GRE – A.P.S APOLLON DIT 34:20
1:14:31
7 66 SIMIRIOTIS KIRIAKOS
Male – 1990 (< 35) – GRE – F.O VRONTADOU 35:02
1:14:59
8 7 MANOLIDIS PANAGIOTIS
Male – 1984 (< 35) – GRE – SAKA 35:11
1:16:25
9 44 PASPATIS ALEXIS
Male – 1987 (< 35) – GRE – GAS ILISOS 35:38
1:16:53
10 45 PALIS NIKOS
Male – 1990 (< 35) – GRE – GAS ILISOS 36:16
1:17:10
11 67 ATMATZIDIS DIMITRIOS
Male – 1991 (< 35) – GRE – OLIMPIAKOS S.F.P 36:25
1:17:26
12 40 GKREKAS IOANNIS
Male – 1982 (< 35) – GRE – AS ARIS THESSALON 36:25
1:17:29
13 59 RAPTIS ALEXANDROS
Male – 1982 (< 35) – GRE – A.G.S. IOANNINON 35:56
1:17:38
14 15 TZANAVARAS PAVLOS
Male – 1969 (40-44) – GRE – PANATHINAIKOS A.O 36:24
1:17:47
15 41 IOANNOU LEONIDAS
Male – 1990 (< 35) – GRE – G.S. TRIKALON 36:05
1:18:43
16 49 KONTARATOS ALEXIOS
Male – 1966 (45-49) – GRE – G.S AMAROUSIOU 36:42
1:19:11
17 55 CHAMODRAKAS IOANNIS
Male – 1975 (35-39) – GRE – MESSINIAKOS G.S 38:36
1:19:58
18 61 TSOLIS VASILEIOS
Male – 1992 (< 35) – GRE – A.G.S. IOANNINON 37:14
1:20:06
19 73 LAZARIS THEODOROS
Male – 1983 (< 35) – GRE – AE ESPEROS 2004 37:45
1:20:08
20 37 KOUKOUTEGOS STERGIOS
Male – 1992 (< 35) – GRE – A.S. FILIPPOS VER 38:40
1:20:28

21 47 TZOUVISTAS GIORGOS
Male – 1983 (< 35) – GRE – GAS KAMATEROU 38:45
1:21:19
22 18 ROMAS STAMATIOS
Male – 1974 (35-39) – GRE – G.S. ILIOUPOLIS 39:24
1:23:45
23 68 PASCHALIS IOANNIS
Male – 1992 (< 35) – GRE – OLIMPIAKOS S.F.P 39:18
1:23:58
24 27 DIONISOPOULOS DIONISIOS
Male – 1978 (35-39) – GRE – A.G.S. NEAS IONIA 38:52
1:24:04
25 51 RAMANTANIS NIKOLAOS
Male – 1968 (45-49) – GRE – G.S AMAROUSIOU 39:29
1:25:02 Συνέχεια

Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Διάθλου 2013-Aποτελέσματα

Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Διάθλου 2013

Ανεπίσημα αποτελέσματα (>18 ετων)

OVERALL RANKS BIB ATHLET TEAM-SPONSOR CAT Π12

1 2 ΣΚΟΥΛΑΡΙΚΗΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ www.trinews.gr Α2 01:00’26″671
2 42 ΞΑΝΘΟΣ ΗΛΙΑΣ – Α1 01:03’48″468
3 4 ΑΛΥΦΑΝΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ – Α2 01:05’06″217
4 57 ΤΣΕΠΕΤΗΣ ΑΙΜΙΛΙΟΣ – Α2 01:06’09″098
5 3 ΠΑΠΠΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ – Α3 01:06’11″291
6 49 ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ – Α1 01:06’54″384
7 6 ΖΟΡΜΠΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ – Α2 01:06’54″487
8 5 ΓΚΟΤΖΙΑΣ ΣΠΥΡΟΣ Bikeme.gr-Zipvit Α1 01:07’15″599
9 8 ΝΙΚΟΛΟΥΖΟΣ ΣΠΥΡΟΣ ZIPVIT Α2 01:07’25″257
10 9 ΚΑΦΩΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΛΚΗΣ – Α1 01:09’51″781 Συνέχεια