Αποτελέσματα 2ου Αγώνα Δρόμου Λίμνης Μαραθώνα

απονομές 10km race λίμνης ΜαραθώναΤΕΛΙΚΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΓΩΝΑ 10km ΛΙΜΝΗΣ ΜΑΡΑΘΩΝΑ 08-06-2014
ΓΕΝΙΚΗ ΚΑΤΑΤATAΞΗ ΚΑΤΑΤ./ΦΥΛΟ ΒΙΒ ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΦΥΛΟ ΕΤΟΣ ΓΕΝ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΧΡΟΝΟΣ ΤΕΡΜΑΤΙΣΜΟΥ (h:min:sec)
1 1 204 ΣΚΟΥΤΑΡΗΣ ΝΙΚΟΣ M 1982 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:36:37,30
2 2 485 ΧΑΜΟΔΡΑΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ M 1975 ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ 0:36:50,52
3 3 393 ΡΩΜΑΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ M 1974 Γ.Σ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 0:38:36,54
4 4 48 ΒΑΦΕΙΑΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ M 1988 ΠΡΟΕΔΡΙΚΗ ΦΡΟΥΡΑ 0:38:52,62
5 5 231 ΛΑΓΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ M 1969 ΣΑΦΑΝΣ 0:40:01,53
6 6 301 ΝΟΜΙΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ M 1977 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 0:40:07,05
7 7 271 ΜΗΝΑΣ ΜΗΝΑΣ M 1980 0:41:05,19
8 8 80 ΓΚΙΚΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ M 1983 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 0:41:39,57
9 9 544 ΓΙΑΝΝΙΣΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ M ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:41:52,91
10 10 162 ΚΑΡΑΚΩΣΤΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ M 1973 RUN&FUN 0:41:54,33
11 11 407 ΣΚΑΛΙΩΤΗΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ M 1975 My Runner 0:42:40,72
12 12 197 ΚΟΚΜΟΤΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ M 1983 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 0:42:54,36
13 13 548 ΑΔΑΚΤΥΛΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ M ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 0:43:25,59
14 14 155 ΚΑΡΑΒΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ M 1990 ΝΙΚΕ 0:43:30,50
15 15 26 ΑΝΔΡΙΑΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ M 1981 ΣΔΥ ΠΕΙΡΑΙΑΣ 0:43:31,55
16 16 461 ΤΣΙΚΡΙΚΟΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ M 1973 My Runner 0:43:38,96
17 17 187 ΚΕΧΑΓΙΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ M 1975 ΣΕΔΑΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 0:43:58,60
18 18 219 ΚΟΥΤΣΙΟΥΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ M 1959 ΣΥΔΜ 0:43:59,90
19 19 24 ΠΑΛΑΤΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ M 0:44:01,70
20 20 120 ΖΙΝΔΡΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ M 1973 0:44:05,01 Συνέχεια

Οι καλύτεροι Έλληνες Μαραθωνοδρόμοι για το 2014

ΑΝΔΡΕΣ (όλες οι επιδόσεις κάτω από 3 ώρες)

Αθλητής – Επίδοση – Έτος γέννησης – Σύλλογος – Τόπος – Ημερομηνία

  1. Μερούσης Χριστόφορος 1982 ΦΟ Βροντάδου Χίου 2:23:53 Ρότερνταμ 13/4
  2. Παπαδημητρίου Αντώνης 1980 ΑΣ Άρης Θεσσαλονίκης 2:24:52 Χιούστον 19/1
  3. Καλιακούδης Δημήτρης 1984 ΑΕ Μεσογείων Αμείνιας ο Παλληνεύς 2:29:42 Ναγκάνο 20/4
  4. Συμιριώτης Κυριάκος 1990 ΦΟ Βροντάδου Χίου 2:33:23 Θεσσαλονίκη 6/4
  5. Χαμόδρακας Γιάννης 1975 Μεσσηνιακός 2:36:42 Ρότερνταμ 13/4
  6. Κακαρόντζας Αντώνης 1968 ΑΕ Λάρισας 2:39:18 Ρότερνταμ 13/4
  7. Σκλαβούνης Βαγγέλης 1969 Marathon Club 2:41:07 Βιέννη 13/4
  8. Παπανικήτας Μάρκος – – 2:42:00 Αντβέρπ 27/4
  9. Δριτσάκος Δημήτρης 1976 ΓΑΣ Ιλισσός 2:44:26 Βιέννη 13/4
  10. Ράπτης Αλέξανδρος 1982 ΑΓΣ Ιωαννίνων 2:44:44 Ναύπλιο 23/3
  11. Αθανασόπουλος Λεωνίδας 1971 Hex Chronolog 2:45:39 Ρότερνταμ 13/4
  12. Γκίκας Βαγγέλης 1966 Εφυραίοι Ωκύποδες 2:45:43 Ναύπλιο 23/3
  13. Σίκαλος Γιώργος 1965 ΣΜ Σερρών 2:46:11 Θεσσαλονίκη 6/4
  14. Κατάκαλος Γιώργος 1983 ΟΚΑ Καβάλας 2:46:36 Θεσσαλονίκη 6/4
  15. Σηφάκης Μανώλης 1973 Marathon Club 2:46:50 Λεμεσός 16/3
  16. Βουτσελάς Χρήστος 1975 Marathon Club 2:47:31 Βιέννη 13/4
  17. Μαρης Γιάννης 1976 ΑΟ Δρομέας Αμαρουσίου 2:47:49 Βαρκελώνη 16/3
  18. Τζεφαλής Δημήτρης 1974 ΣΚΑ Δράμας 2:48:11 Θεσσαλονίκη 6/4
  19. Τσιγερίδης Γιώργος 1982 ανεξάρτητος 2:48:13 Θεσσαλονίκη 6/4
  20. Διονυσόπουλος Διονύσης 1978 ΑΓΣ Ανατολή Νέας Ιωνίας 2:48:33 Κοπεγχάγη 18/4
  21. Κυδωνιάτης Πολύκαρπος 1965 ΣΔΥ Πάτρας 2:48:56 Βιέννη 13/4
  22. Παπαδόπουλος Γιάννης 1984 Αίας Κιλκίς 2:49:33 Βοστώνη 21/4
  23. Ζαχαράτος Γιάννης 1979 Ολυμπιακός ΣΦΠ 2:50:25 Θεσσαλονίκη 6/4
  24. Νυσταζάκης Βασίλης 1990 Holmes Place Running Club 2:50:53 Βαρκελώνη 16/3
  25. Γιακίμης Ηλίας 1975 ΣΔ Τρικάλων 2:50:55 Ντύσελντορφ 27/4
  26. Κουρκούτης Σάββας 1980 Satrapistas 2:51:11 Κοπεγχάγη 18/4
  27. Μελαχρινός Παναγιώτης 1974 ΣΔΥ Πειραιά 2:51:34 Βαρκελώνη 16/3
  28. Δημητρέλος Μάριος 1987 ΑΚΟ Λιβαδειάς 2:52:12 Βιέννη 13/4
  29. Μπαλιώτης Σταύρος 1975 KassimisTraining.gr 2:53:15 Θεσσαλονίκη 6/4
  30. Μάντσος Νίκος 1968 ΣΜ Σερρών 2:53:31 Βιέννη 13/4
  31. Σιαμήτρας Κώστας 1988 ΑΠΣΔ Πιερίας Ζευς 2:53:54 Θεσσαλονίκη 6/4
  32. Αρμαμέντος Αντώνης 1984 Σκιάθος 2:54:04 Θεσσαλονίκη 6/4
  33. Τύπου Βίκτωρας 1969 Fifth Element 2:54:12 Θεσσαλονίκη 6/4
  34. Τζώρτζης Χρήστος 1976 ΓΣ Πρωτέας Ηγουμενίτσας 2:54:19 Μιλάνο 6/4
  35. Ρέτσας Κώστας 1980 Adidas Running Team 2:54:26 Ναύπλιο 23/3
  36. Καλίκας Γιάννης 1982 Τραχίνα Φθιώτιδας 2:54:24 Ρώμη 23/3
  37. Καραβασίλης Βλάσης 1973 Τελμησός Νέας Μάκρης 2:55:10 Θεσσαλονίκη 6/4
  38. Αντωνίου Χρύσανθος 1964 «stelios kyriakidis” 2:55:18 Θεσσαλονίκη 6/4
  39. Μπαγιούμι Χατέμε 1980 ΣΔΥ Πειραιά 2:55:28 Θεσσαλονίκη 6/4
  40. Σούρας Ανδρέας 1979 ΣΔΥ Αθήνας 2:55:38 Θεσσαλονίκη 6/4
  41. Μπάκας Ηλίας 1979 ΠΑΣ Ζωγράφου 2:55:38 Βιέννη 13/4
  42. Ρώμας Σταμάτης 1974 ΣΔΥ Αθήνας 2:55:42 Θεσσαλονίκη 6/4
  43. Χρυσαφέλης Αποστόλης 1981 Marathon Club 2:55:42 Ρότερνταμ 13/4
  44. Τουλγέρογλου Νίκος 1972 ανεξάρτητος 2:55:49 Ρότερνταμ 13/4
  45. Τσακιρίδης Γιώργος 1972 KassimisTraining.gr 2:56:32 Θεσσαλονίκη 6/4
  46. Φυγετάκης Στέφανος 1970 ανεξάρτητος 2:56:57 Πράγα 11/4
  47. Αμπντάλα Τανούς 1975 Εθνικός ΓΣ 2:57:02 Μεσσήνη 30/3
  48. Νεοφώτιστος Νίκος 1976 ΣΔΥ Κοζάνης 2:57:07 Παρίσι 6/4
  49. Φορμόζης Δημήτρης 1978 ΑΓΣ Ανατολή Νέας Ιωνίας 2:57:19 Ναύπλιο 23/3
  50. Σαριδάκης Γιάννης 1956 Όμιλος Υπεραποστάσεων Κρήτης 2:57:30 Ναύπλιο 23/3
  51. Χουβαρδάς Στράτος 1976 ΣΑΦΑΝΣ 2:57:38 Βιέννη 13/4
  52. Μαραγκός Γιάννης 1972 ανεξάρτητος-Κερατσίνι 2:58:02 Ναύπλιο 23/3
  53. Κουκουτέγος Αντώνης 1968 ΣΔ Βέροιας 2:58:11 Ζυρίχη 6/4
  54. Καλογερόπουλος Θανάσης 1979 ΣΔΥ Αθήνας 2:58:15 Θεσσαλονίκη 6/4
  55. Κουτσουμπίδης Δημήτρης 1983 ΣΔΟ Εορδαίας 2:58:28 Θεσσαλονίκη 6/4
  56. Μαυρογιάννης Παύλος 1966 ανεξάρτητος-Θεσσαλονίκη 2:58:50 Θεσσαλονίκη 6/4
  57. Κουρτέλης Κώστας 1976 Satrapistas 2:58:55 Κοπεγχάγη 18/4
  58. Μουρατίδης Φώτης 1983 Λύκοι Κεχαγιόγλου 2:59:00 Θεσσαλονίκη 6/4
  59. Κωνσταντινίδης Κοσμάς 1969 ανεξάρτητος-Θεσσαλονίκη 2:59:11 Θεσσαλονίκη 6/4
  60. Στυλιανάκης Στέλιος 1980 KassimisTraining.gr 2:59:11 Θεσσαλονίκη 6/4
  61. Χουβαρδάς Κώστας 1976 MArathon Club 2:59:20 Παρίσι 6/4
  62. Βασιλείου Αλέξης 1974 ΣΑΦΑΝΣ 2:59:24 Ντύσελντορφ 27/4
  63. Γκουτζουρέλας Νίκος 1988 ΣΜΝ Λάρισας 2:59:34 Θεσσαλονίκη 6/4
  64. Μπούρας Νίκος 1970 ΑΠΣ Απόλλων Δ.Αττικής 2:59:37 Ναύπλιο 23/3
  65. Σούκος Γιάννης 1967 ΟΜ Γιαννιτσών 2:59:59 Θεσσαλονίκη 6/4

ΓΥΝΑΙΚΕΣ (όλες οι επιδόσεις κάτω από τις 4 ώρες)

Αθλήτρια – Επίδοση – Έτος γέννησης – Σύλλογος – Τόπος – Ημερομηνία

  1. Γαζέα Μάγδα 1977 ΑΓΕ Ζακύνθου 2:47:04 Θεσσαλονίκη 6/4
  2. Κατσιμάντου Ξένια 1984 ΑΕ Μεσογείων Αμείνιας ο Παλληνεύς 2:50:22 Ναγκάνο 20/4
  3. Καρίμαλη-Πούλος Μάγδα  1973 ΓΑΣ Ιλισσός 3:03:10 Καμπέρα 13/4
  4. Δόμβρου Ανδριανή 1974 Marathon Club 3:03:58 Χιούστον 19/1
  5. Πουλίδου Φιλίππα 1969 ΓΑΣ Ιλισσός 3:04:28 Ρότερνταμ 13/4
  6. Καραγεωργάκη Βάσω 1973 ΣΑΠΚ Νεάπολης 3:05:12 Θεσσαλονίκη 6/4
  7. Μπαζάκα Αναστασία 1973 ΑΟ Δρομέας Αμαρουσίου 3:11:06 Ζυρίχη 6/4
  8. Φίλιου Αθανασία 1978 ΓΣ Τρικάλων 3:15:12 Θεσσαλονίκη 6/4
  9. Δεμέστιχα Χριστίνα 1972 Εθνικός ΓΣ 3:16:34 Θεσσαλονίκη 6/4
  10. Κολυφά Μυρσίνη 1979 ΑΠΣ Απόλλων Δ.Αττικής 3:20:23 Θεσσαλονίκη 6/4
  11. Ιορδανίδου Δήμητρα 1979 ΜΕΑΣ Τρίτων Θεσσαλονίκης 3:22:18 Θεσσαλονίκη 6/4
  12. Μαρκάκου Στέλλα 1977 ΣΜ Κρήτης 3:24:04 Ναύπλιο 23/3
  13. Μακρίδη Ελίνα 1972 Satrapistas 3:24:30 Μιλάνο 6/4
  14. Κορόζη Αντωνία 1990 ΓΣ Νεάπολης Χαλκίδας 3:24:34 Θεσσαλονίκη 6/4
  15. Ράννου Αλεξάνδρα – – 3:26:18 Παρίσι 6/4
  16. Βεσυροπούλου Άννα 1983 ΑΓΣ Ανατολή Νέας Ιωνίας 3:27:12 Θεσσαλονίκη 6/4
  17. Γεράρδη Νικολέτα 1981 Κομοτηνή 3:27:37 Βιέννη 13/4
  18. Παπαποστόλου Μαρία 1975 Έσπερος Λαμίας 3:29:30 Θεσσαλονίκη 6/4
  19. Καλλία Ελένη 1978 ΣΔΥ Θεσσαλονίκης 3:29:56 Θεσσαλονίκη 6/4
  20. Αρσένη Κυριακή 1967 ΣΕΒΑΣ Καβάλας 3:32:07 Θεσσαλονίκη 6/4
  21. Τσιλιμίδου Μαρία 1978 Medicins Sans Frontiers 3:32:25 Θεσσαλονίκη 6/4
  22. Γκούμα Μάγδα 1976 The Flying Geese 3:33:12 Αντβέρπ 27/4
  23. Κισσονέργη Χριστίνα 1968 ΣΔΥ Βόλου 3:33:55 Ντουμπάι 24/1
  24. Τσιμπίδου Αθηνά 1980 Marathon Club 3:33:58 Βιέννη 13/4
  25. Τζουμελέκα Αθανασία 1982 ΦΣ Αστέρας Πρέβεζας 3:37:08 Παρίσι 6/4
  26. Μπάκα Σταυρούλα 1974 ΣΔΥ Μεσσηνίας 3:37:12 Μεσσήνη 30/3
  27. Μπουλμέτη Ευγενία 1986 ΣΜ Αργολίας 3:37:41 Ναύπλιο 23/3
  28. Βογιατζή Δήμητρα 1968 ΣΜ Κρήτης 3:40:10 Ναύπλιο 23/3
  29. Παπαδοπούλου Ελευθερία 1970 ΣΔΥ Θεσσαλονίκης 3:42:08
  30. Μαυρουδή Κική 1969 ΣΔΥ Θεσσαλονίκης 3:42:37 Θεσσαλονίκη 6/4
  31. Χρηστάκη Ειρήνη 1985 ανεξάρτητη 3:43:05 Βαρκελώνη 16/3
  32. Ορφανουδάκη Ελένη 1976 Ορίζοντας Χανιά 3:43:50 Θεσσαλονίκη 6/4
  33. Ταβουλάρη Χρυσούλα-Δήμητρα 1963 Πανιώνιος ΓΣ 3:43:51 Παρίσι 6/4
  34. Ράπτη Μίνα 1965 ΣΔΥ Πειραιά 3:44:39 Θεσσαλονίκη 6/4
  35. Κλησάρη Μάτα 1970 ΣΜ Αργολίδας 3:45:15 Ναύπλιο 23/3
  36. Τσελεπίδη Ανδρονίκη 1987 ανεξάρτητη 3:46:10 Ναύπλιο 23/3
  37. Φάκου Ουρανία 1987 ανεξάρτητη 3:46:10 Ναύπλιο 23/3
  38. Ορφανού Μαρία-Χριστίνα 1983 ανεξάρτητη 3:49:36 Θεσσαλονίκη 6/4
  39. Παπαγεωργίου Κατερίνα 1967 ΣΔΥ Θεσσαλονίκης 3:50:36 Θεσσαλονίκη 6/4
  40. Καρπούζα Βίκυ 1964 Salomon Hellas – ΣΔΥ Πειραιά 3:51:08 Θεσσαλονίκη 6/4
  41. Τερζή Άντζελα1974 ΣΔΥ Πειραιά 3:51:09 Θεσσαλονίκη 6/4
  42. Στεφανή Αγγελική 1976 – 3:51:32 Ναύπλιο 23/3
  43. Πετρίδου Βάσω 1967 ΣΔΥ Πειραιά 3:52:38 Ναύπλιο 23/3
  44. Γκερδούκη Ελευθερία 1965 ΣΔΥ Αθήνας 3:52:46 Θεσσαλονίκη 6/4
  45. Τσούτσια Ουρανία 1963 ΣΔΥ Αθήνας 3:55:02 Θεσσαλονίκη 6/4
  46. Κατσέλη Λόις 1981 Smartrun 3:55:38 Ζυρίχη 6/4
  47. Καπέλιου Σωτηρία 1971 ΣΔΥΜ Θήβας 3:57:12 Ναύπλιο 23/3
  48. Μίσιου Νίκη 1978 ανεξάρτητη 3:57:36 Θεσσαλονίκη 6/4
  49. Γκότση Μαρία 1968 Wind Running Team 3:57:36 Θεσσαλονίκη 6/4
  50. Δημπάρη Νεβένα 1976 Σκυδραϊκός 3:57:49 Θεσσαλονίκη 6/4

ITI EPIC MARATHON MTB RACE

ITI EPIC 2014Γενική κατάταξη 60km

Rank No Family Name First Name Group Category Finish Time
1 4 ΒΡΟΧΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ E EM1 3:05:09
2 113 ΠΕΤΡΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ E EM1 3:13:39
3 129 ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ E EM1 3:18:49
4 120 ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ E EM1 3:19:16
5 1 ΝΕΙΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ E EM2 3:21:16
6 29 ΓΚΑΖΩΝΗΣ ΠΕΤΡΟΣ E EM1 3:22:25
7 131 ΠΟΤΑΜΙΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ E EM1 3:24:58
8 8 ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ E EM2 3:25:50
9 6 ΣΚΥΛΟΔΗΜΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ E EM3 3:26:47
10 80 ΠΑΡΡΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ E EM1 3:31:19
11 135 ΜΥΛΩΝΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ E EM3 3:32:48
12 79 ΠΑΡΑΣΑΒΒΑΣ ΜΙΧΑΛΗΣ E EM2 3:34:03
13 86 ΡΟΒΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ E EM3 3:34:55
14 78 ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ E EM1 3:35:24
15 62 ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ ΛΕΥΤΕΡΗΣ E EM3 3:39:31
16 100 ΜΑΤΘΑΙΑΣΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ E EM2 3:41:15
17 112 ΤΣΑΚΑΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ E EM3 3:41:38
18 41 ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ E EM2 3:44:29
19 132 ΚΑΜΠΟΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ E EM3 3:46:18
20 126 ΜΟΥΡΙΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ E EM3 3:47:48
21 51 ΚΟΥΚΟΥΛΙΕΡΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ E EM3 3:49:35
22 5 ΙΟΡΔΑΝΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ E EM1 3:49:39
23 10 ΒΕΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ E EM2 3:50:43
24 88 ΡΩΜΑΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ E EM3 3:50:58
25 11 COLE SIMON E EM3 3:51:09
26 68 ΜΠΑΛΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ E EM1 3:51:58
27 119 ΚΑΤΣΙΚΑΡΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ E EM1 3:52:05
28 108 ΜΑΝΤΑΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ E EM3 3:52:26
29 73 ΟΡΦΑΝΟΥΔΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ E EM3 3:53:15
30 42 ΚΑΚΟΥΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ E EM1 3:53:33
31 14 ΑΛΕΞΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ E EM1 3:56:45
32 3 ΠΑΤΤΕΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ E EM1 3:58:06
33 117 ΚΑΡΑΒΟΥΛΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ E EM2 3:58:06
34 137 ΜΠΟΥΚΑΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ E EM1 3:58:28
35 104 ΚΑΡΑΜΠΕΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ E EM2 3:59:10
36 128 ΨΩΜΟΠΟΥΛΟΣ ΛΑΖΑΡΟΣ E EM2 4:01:13
37 95 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ E EM2 4:03:57
38 9 ΒΕΡΓΕΤΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ E EM3 4:04:08
39 31 ΓΟΥΛΙΜΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ E EM2 4:04:08
40 85 ΠΟΛΥΠΑΘΕΛΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ E EM2 4:06:59
41 139 ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΘΗΣ E EM1 4:07:40
42 433 ΡΙΖΟΓΙΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ E EM2 4:08:21
43 48 ΚΑΣΙΔΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ E EM2 4:10:25
44 56 ΚΟΥΦΟΠΑΝΤΕΛΗΣ ΜΑΡΚΟΣ E EM1 4:15:42
45 7 ΣΚΟΡΔΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ E EM2 4:19:15
46 72 ΝΤΑΡΔΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ E EM2 4:19:15
47 35 ΔΗΜΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ E EM2 4:23:06
48 39 ΖΑΧΑΡΙΑΔΗΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ E EM2 4:25:39
49 12 ΑΓΓΕΛΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ E EM3 4:26:42
50 33 ΔΕΛΑΠΟΡΤΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ E EM2 4:27:04
51 57 ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ E EM3 4:27:13
52 90 ΣΤΕΦΑΝΟΥΔΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ E EM2 4:27:39
53 77 ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ E EM3 4:27:41
54 25 ΓΑΛΛΗΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ E EM3 4:30:17
55 43 ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΗΣ ΣΠΥΡΟΣ E EM3 4:30:25
56 32 ΔΑΦΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ E EM3 4:30:41
57 75 ΠΑΝΑΓΟΥ ΝΤΙΝΟΣ E EM3 4:33:21
58 74 ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΘΩΜΑΣ E EM1 4:35:39
59 50 ΚΟΥΒΕΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ E EM1 4:36:50
60 27 ΓΙΑΜΙΝ ΓΕΩΡΓΙΟΣ E EM2 4:37:15
61 133 ΠΛΟΚΑΣ ΗΛΙΑΣ E EM2 4:39:19
62 69 ΜΠΕΡΤΣΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ E EM2 4:41:08
63 46 ΚΑΡΑΒΕΖΗΣ ΡΟΜΗΛΟΣ E EM2 4:42:47
64 130 ΒΟΛΤΕΡΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ E EM3 4:43:20
65 134 ΒΡΑΧΑΜΗΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ E EM1 4:44:35
66 54 ΚΟΥΡΤΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ E EM3 4:45:36
67 89 ΣΤΑΘΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ E EM3 4:47:12
68 38 ΔΟΥΚΑΤΑΣ ΧΡΟΝΗΣ E EM3 4:51:56
69 122 ΑΓΓΕΛΑΤΟΣ ΣΑΒΒΑΣ E EM3 4:57:28
70 101 ΠΑΠΑΔΗΜΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ E EM2 4:57:54
71 64 ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΥΛΟΣ E EM1 4:58:39
72 107 ΜΗΤΡΟΥΛΙΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ E EM3 4:59:56
73 59 ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ E EM2 5:00:23
74 53 ΚΟΥΜΠΑΡΕΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ E EM1 5:00:49
75 99 ΣΥΡΙΒΕΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ E EM2 5:01:01
76 45 ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ E EM2 5:02:52
77 65 ΜΙΚΕΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ E EM2 5:02:52
78 118 ΛΙΒΑΔΑΡΟΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ E EM1 5:03:27
79 67 ΜΟΥΚΑ ΕΙΡΗΝΗ E EW 5:15:55
80 105 ΚΑΤΡΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ E EM1 5:15:55
81 97 ΤΡΥΦΩΝΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ E EM3 5:24:49
82 28 ΓΙΑΜΙΝ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ E EM2 5:25:25
83 49 ΚΙΤΣΕΛΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ E EM2 5:27:00
84 96 ΚΟΥΛΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ E EM2 5:34:49
85 93 ΦΛΩΡΑΚΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ E EM3 5:37:30
86 94 ΧΑΨΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ E EM3 5:39:14
87 16 ΑΡΓΥΡΑΚΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ E EM3 5:45:24
88 124 PLEWA ANETA E EW 5:45:48
89 18 ΑΤΖΑΜΠΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ E EM1 5:48:59
90 61 ΛΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ E EM3 5:48:59
91 55 ΚΟΥΤΣΙΚΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ E EM2 5:50:44
92 30 ΓΚΙΟΥΡΤΖΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ E EM3 5:52:10
93 82 ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ E EM3 5:58:52
94 102 ΑΣΛΑΝΗΣ ΣΠΥΡΟΣ E EM3 5:59:40
95 22 ΒΕΛΙΤΖΕΛΟΣ ΠΑΥΛΟΣ E EM3 5:59:55
96 91 ΤΣΑΓΚΟΥΡΗΣ ΦΩΤΗΣ E EM2 6:00:00
97 125 ARCISZEWSKI RADEK E EM3 6:05:40
98 60 ΛΕΣΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ E EM2 6:08:07
99 121 ΜΠΡΟΝΤΖΟΣ ΗΛΙΑΣ E EM3 6:09:04
100 432 ΡΑΦΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ E EM2 6:17:58
101 58 ΚΟΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ E EM3 6:19:08
102 127 ΚΑΡΑΜΑΝΤΖΙΑΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ E EM3 6:22:31
103 98 ΚΑΛΟΓΗΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ E EM2 6:36:10
104 109 ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ E EM2 6:38:00
105 136 ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ E EM3 6:38:00
106 106 ΣΑΠΟΥΝΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ E EM3 6:40:00
107 23 ΓΚΟΥΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ E EM3 6:51:57
108 63 ΜΑΥΡΙΔΗΣ ΗΛΙΑΣ E EM2 6:51:57
109 19 ΒΑΡΔΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ E EM3 7:08:56
110 71 ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΤΑΣΟΣ E EM3 7:08:56
111 20 ΒΑΡΘΟΛΟΜΑΤΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ E EM2 7:19:35
112 13 ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ E EM3 7:20:02
113 15 ΑΝΤΥΠΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ E EM1 7:49:30
114 123 ΚΑΣΙΟΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ E EM3 7:51:19
115 2 ΔΑΝΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ E EM2 DNF
116 21 ΒΑΡΙΜΙΤΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ E EM2 DNF
117 26 ΓΙΑΚΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ E EM1 DNF
118 34 ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ E EM2 DNF
119 47 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΗΛΙΑΣ E EM1 DNF
120 76 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ E EM3 DNF
121 81 ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ E EM2 DNF
122 83 ΠΕΤΡΟΥΤΣΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ E EM2 DNF
123 87 ΡΟΥΣΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ E EM2 DNF
124 103 ΒΑΛΑΒΑΝΗΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ E EM3 DNF
125 115 ΛΟΥΜΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ E EM1 DNF

Γενική κατάταξη 35km

Rank No Family Name First Name Group Category Finish Time
1 364 ΚΟΛΟΒΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ S SM1 2:03:52
2 501 ΑΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ S SM1 2:05:49
3 530 ΖΙΑΚΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ S SM1 2:18:40
4 318 ΒΙΤΖΗΛΑΙΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ S SM1 2:20:43
5 315 ΒΑΣΚΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ S SM1 2:24:23
6 319 ΒΛΑΧΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ S SM1 2:24:45
7 494 ΜΑΤΙΑΤΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ S SM1 2:27:35
8 345 ΘΕΟΦΙΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ S SM1 2:27:57
9 529 ΓΥΦΤΟΥΛΑΣ ΠΕΤΡΟΣ S SM1 2:32:05
10 514 ΣΜΠΙΛΙΡΗΣ ΝΙΚΟΣ S SM1 2:32:22
11 472 WILBERT VICENTE GACUTAN S SM2 2:36:47
12 411 ΛΑΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ S SM2 2:38:18
13 375 ΛΑΘΟΥΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ S SM2 2:38:20
14 307 ΑΝΘΙΜΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ S SM1 2:38:37
15 354 ISUFAJ BESAR ΒΑΣΙΛΗΣ S SM1 2:38:55
16 502 ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ S SM1 2:39:46
17 334 ΔΟΣΧΟΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ S SM1 2:41:13
18 301 ΦΑΣΙΑΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ S SM1 2:42:09
19 302 ΑΓΓΕΛΗΣ ΗΛΙΑΣ S SM2 2:43:14
20 492 ΜΠΟΤΣΑΡΗΣ ΑΡΗΣ S SM2 2:43:39
21 373 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ S SM1 2:46:43
22 370 ΚΟΥΣΕΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ S SM1 2:46:45
23 325 ΓΙΑΝΝΑΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ S SM1 2:47:02
24 352 ΚΑΠΕΤΑΝΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ S SM1 2:47:52
25 110 ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΝΙΚΟΣ S SM1 2:48:56
26 335 ΔΟΥΣΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ S SM2 2:51:14
27 440 ΣΟΥΦΛΗΣ ΑΡΗΣ S SM1 2:51:58
28 407 ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ S SM1 2:52:15
29 408 ΝΙΚΟΒΙΟΤΗΣ ΝΙΚΟΣ S SM1 2:52:34
30 430 ΠΟΛΙΤΑΚΗΣ ΜΑΝΟΥΣΟΣ S SM1 2:53:06
31 479 ΧΑΡΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ S SM1 2:53:39
32 349 ΚΑΛΟΜΗΝΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ S SM1 2:54:37
33 392 ΜΑΤΙΑΤΟΣ ΣΠΥΡΟΣ S SM2 2:54:37
34 498 ΚΑΝΑΒΑΡΙΩΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ S SM2 2:54:37
35 531 ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ S SM1 2:55:29
36 435 ΣΑΡΑΤΣΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ S SM1 2:55:46
37 394 ΜΕΝΤΖΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ S SM1 2:56:03
38 383 ΛΟΥΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ S SM2 2:56:16
39 327 ΓΚΟΤΖΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ S SM2 2:57:25
40 386 ΜΑΚΡΙΝΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ S SM2 2:58:23
41 380 ΛΙΑΣΚΟΣ ΘΑΝΟΣ S SM1 2:58:36
42 507 ΚΑΤΡΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ S SM1 2:59:26
43 516 ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ S SM1 3:00:41
44 520 ΘΑΛΑΣΣΗΣ ΑΝΑΡΓΥΡΟΣ S SM1 3:02:35
45 513 ΜΠΑΓΙΝΕΤΑΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ S SM1 3:02:40
46 418 ΠΑΝΤΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ S SM2 3:02:59
47 470 ΤΥΡΑΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ S SM1 3:03:06
48 450 ΤΑΜΠΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ S SM2 3:03:16
49 451 ΤΑΜΠΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΕΡΜΗΣ S SM1 3:03:16
50 368 ΚΟΡΙΤΣΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ S SM2 3:03:36
51 111 ΚΑΤΟΓΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ S SM1 3:04:53
52 321 ΓΕΡΑΛΕΞΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ S SM2 3:05:16
53 446 ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ S SM2 3:05:25
54 527 ΣΤΑΜΟΥ ΝΙΚΟΣ S SM2 3:05:42
55 70 ΜΠΟΝΕΛΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ S SM1 3:06:12
56 322 ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΓΥΡΗΣ S SM2 3:06:30
57 366 ΚΟΝΤΟΚΩΣΤΑΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ S SM1 3:06:30
58 462 ΤΣΙΚΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ S SM1 3:06:54
59 425 ΠΕΠΟΝΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ S SM2 3:07:00
60 510 ΘΕΟΧΑΡΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ S SM1 3:08:16
61 391 ΜΑΡΚΟΥΤΣΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ S SM1 3:10:05
62 395 ΜΕΡΓΙΑΝΟΣ ΔΑΥΙΔ S SM1 3:10:15
63 393 ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ ΦΩΤΗΣ S SM1 3:10:22
64 431 ΡΑΛΛΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ S SM1 3:11:23
65 320 ΒΟΛΗΣ ΜΑΡΚΟΣ S SM2 3:11:29
66 326 ΓΚΙΤΙΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ S SM1 3:11:29
67 355 ΚΑΡΑΙΣΚΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ S SM2 3:12:43
68 361 ΚΑΤΣΑΝΤΩΝΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ S SM1 3:12:44
69 504 ΚΕΡΑΤΙΩΤΗΣ ΑΝΑΡΓΥΡΟΣ S SM1 3:13:18
70 66 ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ S SM2 3:13:37
71 495 ΑΛΕΞΑΝΔΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ S SM2 3:13:55
72 459 ΤΣΑΟΥΡΔΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ S SM1 3:14:06
73 515 ΝΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ S SM1 3:16:31
74 426 ΠΕΣΜΑΤΖΟΓΛΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΣ S SM1 3:16:51
75 452 ΤΕΡΖΗ ΕΙΡΗΝΗ S SW 3:17:17
76 389 ΜΑΝΩΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ S SM1 3:17:41
77 539 ΑΓΟΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΡΗΣ S SM1 3:18:31
78 114 ΚΑΜΜΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ S SM2 3:18:57
79 356 ΚΑΡΑΜΕΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ S SM1 3:19:30
80 471 ΦΑΡΜΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ S SM1 3:19:30
81 496 ΓΑΙΤΑΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ S SM1 3:22:33
82 511 ΜΑΡΤΙΝΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ S SM2 3:22:52
83 401 ΜΠΑΚΑΘΑΝΑΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ S SM2 3:23:48
84 477 ΦΡΟΝΙΣΤΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ S SM1 3:25:11
85 358 ΚΑΡΖΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ S SM2 3:25:24
86 400 ΜΙΕΣΤΡΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ S SW 3:25:35
87 444 ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΣΟΦΙΑ S SW 3:25:35
88 500 ΔΕΔΕΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ S SM1 3:27:14
89 381 ΛΙΒΙΤΣΑΝΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ S SM2 3:27:47
90 365 ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ S SM1 3:28:05
91 406 ΜΥΛΩΝΑΣ ΞΕΝΟΦΩΝ S SM2 3:29:00
92 330 ΓΩΓΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ S SM1 3:29:27
93 422 ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ ΑΡΓΥΡΗΣ S SM2 3:30:31
94 417 ΠΑΝΑΓΟΥΛΙΑΣ ΦΩΤΗΣ S SM1 3:31:22
95 523 ΚΟΡΔΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ S SM2 3:32:04
96 497 ΘΑΝΑΣΟΥΡΑΣ ΝΙΚΟΣ S SM1 3:32:55
97 311 ΑΣΠΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ S SM2 3:33:59
98 348 ΙΩΑΝΝΟΥ ΑΝΔΡΕΑΣ S SM1 3:33:59
99 337 ΔΡΑΜΗΤΙΝΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ S SM1 3:35:36
100 333 ΔΙΟΛΕΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ S SM1 3:36:02
101 506 ΚΟΥΤΣΟΒΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ S SM1 3:36:32
102 503 ΚΟΝΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ S SM1 3:37:43
103 522 ΠΑΝΑΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ S SM1 3:37:46
104 442 ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ S SM2 3:38:28
105 505 ΠΑΛΚΟΠΟΥΛΟΣ ΤΑΣΟΣ S SM1 3:38:39
106 455 ΤΟΓΙΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ S SM1 3:40:02
107 493 ΧΕΜΙΝΓΚΣ ΝΙΚΗ S SW 3:40:09
108 525 ΠΑΠΑΓΡΗΓΟΡΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ S SM1 3:40:16
109 412 ΝΙΚΟΥ ΝΙΚΟΣ S SM1 3:40:36
110 476 ΦΟΥΡΛΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ S SM1 3:40:38
111 473 ΦΑΤΟΥΛΟΓΛΟΥ ΑΓΑΠΙΟΣ S SM1 3:41:12
112 457 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΚΕΡΑΣΙΑ S SW 3:41:23
113 37 ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ S SM1 3:43:16
114 353 ΚΑΡΑΒΙΔΑΣ ΦΩΤΗΣ S SM2 3:43:49
115 509 ΝΤΕΓΙΑΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ S SM1 3:44:04
116 447 ΣΤΑΡΒΟΠΟΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ S SM2 3:46:29
117 331 ΔΗΜΑΙΝΑΣ ΤΑΚΗΣ S SM2 3:47:39
118 537 ΠΕΡΔΙΚΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ S SM2 3:48:50
119 396 ΜΕΡΤΖΑΝΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ S SM1 3:51:46
120 341 ΖΥΓΟΥΡΟΣ ΛΟΥΚΑΣ S SM1 3:52:42
121 382 ΛΙΠΑΤΕΤΖΟΓΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ S SM1 3:52:42
122 485 ΧΑΤΖΗΙΧΡΙΣΤΟΦΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ S SM2 3:52:52
123 378 ΛΕΦΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ S SM1 3:53:35
124 387 ΜΑΝΤΑΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ S SM1 3:54:41
125 526 ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΥ ΓΙΑΝΝΑ S SW 3:55:19
126 313 ΒΑΣΙΛΙΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ S SM2 3:55:40
127 427 ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ S SM1 3:55:40
128 456 ΤΟΛΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ S SM1 3:57:04
129 409 ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ S SM2 3:57:36
130 508 ΑΡΑΜΠΑΤΖΗΣ ΣΑΡΑΝΤΗΣ S SM2 3:58:18
131 438 ΣΙΔΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ S SM1 3:58:24
132 487 ΒΛΑΧΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ S SM2 4:00:29
133 490 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ S SM2 4:02:00
134 419 ΠΑΠΑΓΓΕΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ S SM1 4:02:58
135 317 ΒΗΤΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ S SM1 4:03:49
136 453 ΤΖΑΒΑΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ S SM1 4:04:19
137 521 ΔΗΜΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΗΣ S SM1 4:04:20
138 398 ΜΕΣΣΗΝΗΣ ΣΠΥΡΟΣ S SM1 4:06:01
139 377 ΛΕΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ S SM1 4:06:04
140 532 ΖΑΝΟΣ ΣΠΥΡΟΣ S SM2 4:07:27
141 336 ΔΟΥΣΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ S SM2 4:07:40
142 308 ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΚΥΡΙΑΚΟΣ S SM1 4:09:32
143 489 ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ S SM1 4:11:58
144 360 ΚΑΣΤΑΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ S TANDEM 4:14:01
145 499 ΛΥΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ S SM2 4:14:53
146 316 ΒΗΤΤΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ S SM1 4:15:19
147 449 ΣΥΝΑΡΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ S SM2 4:19:03
148 323 ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ S SM2 4:20:10
149 384 ΛΥΤΡΑΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ S SM2 4:21:55
150 524 ΚΩΣΤΟΥΛΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ S SM1 4:22:27
151 338 ΔΡΟΣΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ S SM1 4:24:20
152 339 ΖΑΦΕΙΡΑΚΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ S SM1 4:25:17
153 314 ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ S SM2 4:25:39
154 324 ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ S SM2 4:25:39
155 332 ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ S SM1 4:26:42
156 460 ΤΣΑΡΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ S SM1 4:26:52
157 486 ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ S SM1 4:27:18
158 517 ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ S SM1 4:27:41
159 405 ΜΠΟΥΓΑΤΣΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ S SM1 4:28:11
160 328 ΓΡΑΤΣΑΝΗΣ ΦΩΤΗΣ S SM1 4:32:06
161 329 ΓΡΗΓΟΡΑΤΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ S SM1 4:33:48
162 362 ΚΑΥΚΙΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ S SM1 4:34:09
163 376 ΛΑΠΠΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ S SM1 4:34:32
164 441 ΣΠΑΝΟΓΙΑΝΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ S SM1 4:34:42
165 448 ΣΤΡΟΓΓΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ S SM1 4:34:42
166 371 ΚΟΥΤΟΥΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ S SM2 4:35:09
167 519 ΞΑΡΧΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ S SM1 4:35:35
168 309 ΑΡΒΑΝΙΤΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ S SM2 4:38:19
169 488 ΣΙΓΑΛΑΣ ΝΙΚΟΣ S SM2 4:38:49
170 445 ΣΤΕΦΑΝΗΣ ΒΑΛΕΝΤΙΝΟΣ S SM1 4:39:00
171 480 ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΜΑΡΙΑ S SW 4:39:31
172 312 ΒΑΡΔΑΚΑΣΤΑΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ S SM1 4:42:17
173 533 ΠΕΤΤΑΣ ΑΡΗΣ S SM1 4:44:36
174 518 ΦΩΤΕΙΝΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ S SW 4:46:10
175 416 ΟΥΛΚΕΡΟΓΛΟΥ ΛΟΥΚΑΣ S SM1 4:47:12
176 482 ΧΑΤΖΗΤΣΟΠΑΝΗΣ ΝΙΚΟΣ S SM2 4:47:12
177 483 ΧΑΤΖΗΤΣΟΠΑΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ S SM2 4:47:12
178 484 ΧΑΤΖΗΤΣΟΠΑΝΗΣ ΠΑΝΟΣ S SM2 4:47:12
179 491 ΣΤΑΜΑΤΙΑΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ S SM2 4:47:12
180 372 ΚΡΙΤΣΙΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ S SM2 4:48:06
181 478 ΧΑΡΙΤΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ S SM1 4:48:17
182 528 ΚΙΤΣΑΔΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ S SM1 4:48:17
183 469 ΤΥΜΠΑΝΙΔΗΣ ΝΙΚΟΣ S SM1 4:48:30
184 475 ΦΙΛΙΠΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ S SM2 4:48:35
185 306 ΑΝΔΡΙΚΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΣ S SM2 4:48:39
186 350 ΚΑΛΥΒΑ ΚΑΤΕΡΙΝΑ S SW 4:49:49
187 512 ΚΑΡΑΧΡΗΣΤΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ S SM1 4:50:42
188 436 ΣΕΒΑΣΤΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ S SM2 4:51:56
189 404 ΜΠΟΣΚΟΒΙΤΣ ΚΟΣΜΑΣ S SM2 4:53:22
190 415 OKTAH SHERIF S SM2 4:55:10
191 437 ΣΕΛΤΣΙΩΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ S SM1 4:55:36
192 346 ΙΣΣΑΚΙΔΗΣ ΙΣΑΑΚ S SM2 4:58:45
193 439 ΣΙΔΕΡΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ S SM1 5:04:18
194 434 ΣΑΚΑΡΕΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ S SM2 5:04:25
195 351 ΚΑΛΥΒΑΣ ΘΑΝΟΣ S SM1 5:06:32
196 402 ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ S SM2 5:06:58
197 536 ΑΓΓΕΛΕΤΟΥ ΒΑΣΩ S SW 5:07:13
198 92 ΦΙΛΙΠΠΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΟΣ S SM1 5:07:44
199 465 ΤΣΙΡΛΙΓΚΑΝΗΣ ΘΩΜΑΣ S SM1 5:08:58
200 303 ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ S SM2 5:10:31
201 116 ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ S SM1 5:12:00
202 379 ΛΙΑΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ S SM1 5:12:30
203 374 ΚΩΣΤΑΚΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ S SM1 5:12:39
204 385 ΜΑΚΡΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ S SM1 5:12:45
205 344 ΘΕΟΦΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ S SM2 5:14:45
206 443 ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΘΑΝΟΣ S SM2 5:14:45
207 540 ΓΙΟΛΔΑΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ S SM1 5:14:45
208 369 ΚΟΡΦΙΑΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ S SM1 5:15:55
209 463 ΤΣΙΟΚΑΣ ΝΙΚΟΣ S SM1 5:15:55
210 474 ΦΕΡΡΟΥΣ ΤΙΜΟΛΕΩΝ S SM1 5:15:55
211 363 ΚΟΚΚΙΝΑΚΗΣ ΗΛΙΑΣ S SM2 5:18:05
212 342 ΖΩΙΔΗΣ ΜΕΝΕΛΑΟΣ S SM1 5:19:53
213 429 ΠΛΕΥΡΗΣ ΜΥΡΩΝ S SM2 5:23:05
214 343 ΖΩΝΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ S SM2 5:30:16
215 420 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΝΙΚΟΣ S SM1 5:31:02
216 467 ΤΣΙΡΛΙΓΚΑΝΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ S SM2 5:32:39
217 466 ΤΣΙΡΛΙΓΚΑΝΗΣ ΙΑΣΩΝ S SM1 5:33:32
218 388 ΜΑΝΤΖΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ S SM1 5:34:49
219 399 ΜΗΤΣΑΚΟΥ ΒΕΝΕΤΣΙΑΝΑ S SW 5:34:49
220 458 ΤΣΑΜΟΥΡΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ S SM1 5:34:49
221 390 ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ S SM1 5:37:00
222 403 ΜΠΟΣΚΟΒΙΤΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ S SM2 5:46:33
223 414 ΔΟΥΡΑΚΗΣ ΗΛΙΑΣ S SM1 5:52:02
224 310 ΑΡΓΥΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ S SM1 5:54:20
225 410 ΝΙΚΟΛΙΔΑΚΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ S SM2 5:54:20
226 534 ΣΤΕΦΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ S SM1 6:05:13
227 535 ΝΟΥΣΣΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ S SM1 6:05:13
228 397 ΜΕΡΤΙΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ S SM1 6:08:59
229 538 ΛΕΟΝΑΡΔΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ S SM2 6:51:20
230 300 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ S SM1 DNF
231 421 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΕΙΡΗΝΗ S SW DNF
232 468 ΤΣΟΥΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ S SM1 DNF
233 340 ΖΗΚΟΣ ΠΕΤΡΟΣ S SM2 DNF
234 481 ΧΑΤΖΗΜΠΑΡΜΠΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ S SM1 DNF
235 305 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΠΕΤΡΟΣ S SM1 DNF

 

Rank No Family Name First Name Group Category Finish Time
1 360 ΚΑΣΤΑΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
360 KΑΣΤΑΝΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ S TANDEM 4:14:01

Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Διάθλου 2014

Ανεπίσημα Αποτελέσματα, Transition Sports

 

ΓΕΝΙΚΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ
Γ.Κ. Κ.Κ. BIB ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΧΟΡΗΓΟΣ Κατ. Φυλ. Δρόμος T1 Ποδηλασία T2 Δρόμος Σύνολο
1 1 2 ΣΚΟΥΛΑΡΙΚΗΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ www.trinews.gr ΠΑ M 0:19:56 0:25 0:30:09 0:36 0:10:07 1:01:15
2 1 57 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ TRI-ADDICT TRAINING, TRANSITION SPORTS, ZIPVIT A2 M 0:20:26 0:25 0:30:19 0:22 0:10:19 1:01:54
3 2 4 ΚΡΟΜΜΥΔΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ – ΠΑ M 0:20:16 0:26 0:30:24 0:27 0:10:31 1:02:05
4 2 3 ΣΟΥΒΑΤΖΟΓΛΟΥ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ NS COACHING – PEARL IZUMI A2 M 0:21:04 0:31 0:29:34 0:23 0:10:34 1:02:08
5 1 97 ΝΙΚΟΛΟΥΖΟΣ ΣΠΥΡΟΣ zip vit- your bike A4 M 0:22:27 0:49 0:30:02 0:42 0:11:27 1:05:29
6 1 18 ΡΩΜΑΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ Romas Pro Training  ΘΗΣΕΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΒΑ M 0:21:05 0:44 0:32:57 0:44 0:11:02 1:06:34
7 1 26 ΜΑΥΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΓΑΣ ΙΛΙΣΟΣ ΠΕΦ M 0:21:21 0:27 0:33:54 0:34 0:10:33 1:06:50
8 3 14 ΤΣΕΠΕΤΗΣ ΑΙΜΙΛΙΟΣ Άνεμος Χανίων ΠΑ M 0:22:54 0:45 0:31:03 0:32 0:11:37 1:06:53
9 2 93 ΖΟΡΜΠΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ . A4 M 0:21:04 0:29 0:33:51 0:28 0:11:34 1:07:28
10 4 12 ΚΟΚΟΛΑΚΗΣ ΜΑΡΙΟΣ ΘΗΣΕΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΠΑ M 0:23:13 0:27 0:31:46 0:28 0:11:35 1:07:32
11 1 73 ΑΓΓΕΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ – A3 M 0:22:07 0:46 0:32:43 0:44 0:11:34 1:07:56
12 2 64 ΔΑΜΟΡΑΚΗΣ ΜΑΝΟΥΣΟΣ Athens Triathlon Team A3 M 0:22:28 0:35 0:33:21 0:36 0:11:47 1:08:50
13 5 162 ΜΕΓΑΡΙΤΗΣ ΔΗΜΟΣ Krommidas Coaching Services ΠΑ M 0:22:34 0:27 0:33:49 0:12 0:11:51 1:08:55
14 6 10 ΚΑΚΑΕΣ ΒΑΪΟΣ – ΠΑ M 0:21:06 0:26 0:35:22 0:31 0:11:36 1:09:03
15 3 67 ΞΥΝΟΜΙΛΑΚΗΣ DAVIDE NS COACHING A3 M 0:23:53 0:24 0:32:42 0:20 0:11:57 1:09:17 Συνέχεια

37ος Αγώνας Δρόμου Υγείας Αθήνας 20 χλμ. Aποτελέσματα

Πατήστε εδώ για να δείτε τα αποτελέσματα του αγώνα, αναζητώντας το όνομα ή τον αριθμό σας και εκτυπώστε το αναμνηστικό δίπλωμα συμμετοχής σας με το όνομα και τον ατομικό σας χρόνο.