Xterra Greece Championship 2015

Αποτελέσματα Xterra Greece Championship 2015

Αποτελέσματα του αγώνα

Αποτελέσματα Xterra Greece Championship 2015 – Sprint Distance

rankTotal rankSex rankCategory Bib Surname Name FinishTime Swim T1 Bike T2 Run Sex Group Cat
1 1 1 516 ANASTASIOU NIKOLAOS 01:37:53 00:13:01 00:01:53 00:55:57 00:00:34 00:26:26 Α Greece Age group 30–34 Individual Registration
2 2 1 543 GOUNTAS GIORGOS ΓΙΩΡΓΟΣ 01:38:03 00:10:59 00:01:06 00:59:41 00:00:41 00:25:34 Α Greece Age group 40–44 Individual Registration
3 3 1 571 CHATZIPOPIS MAKIS 01:38:10 00:16:27 00:01:10 00:57:29 00:00:49 00:22:13 Α Greece Age group 45-49
4 4 1 572 WAAIJENBERG QUIRIJN 01:38:15 00:13:21 00:01:11 00:55:41 00:00:48 00:27:12 Α Netherlands Age group 16–19
5 5 1 533 BERRY RICK 01:39:09 00:14:55 00:01:26 00:59:53 00:00:40 00:22:13 Α United Kingdom Age group 35–39 Individual Registration
6 6 2 520 ΔΙΠΛΑΣ ΠΑΥΛΟΣ 01:46:07 00:10:58 00:01:04 01:02:07 00:00:48 00:31:09 Α Greece Age group 30–34 Individual Registration
7 7 2 531 PAPADOPOULOS VASILEIOS 01:46:26 00:18:37 00:01:38 00:57:20 00:00:36 00:28:14 Α Greece Age group 35–39 Individual Registration
8 8 3 528 ΓΚΟΡΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 01:47:54 00:16:13 00:02:33 01:03:28 00:00:43 00:24:54 Α Greece Age group 35–39 Individual Registration
9 9 2 561 ΠΑΝΑΓΟΥ ΝΤΙΝΟΣ 01:54:05 00:20:23 00:02:07 00:57:31 00:01:16 00:32:46 Α Greece Age group 45–49 Individual Registration
10 10 2 502 KYLIKAS ANGELOS 01:54:19 00:15:54 00:02:27 01:04:34 00:00:42 00:30:40 Α Greece Age group 16–19 Individual Registration
11 11 3 559 KASAPIDIS ATHANASIOS 01:55:22 00:16:08 00:02:51 01:08:12 00:00:40 00:27:29 Α Greece Age group 45–49 Individual Registration
12 12 4 549 ΚΑΛΥΒΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 01:57:37 00:14:51 00:03:11 01:10:05 00:01:13 00:28:15 Α Greece Age group 45–49 Individual Registration
13 13 5 570 PAPAGIANNAKELIS NINOS 01:57:56 00:19:40 00:03:19 01:03:47 00:01:43 00:29:25 Α Greece Age group 45–49
14 14 2 545 CHATZOPOULOS PAVLOS 01:58:42 00:20:16 00:02:19 01:08:05 00:00:42 00:27:18 Α Greece Age group 40–44 Individual Registration
15 15 6 558 ARGYRAKOS ANTONIS 01:59:08 00:15:11 00:02:01 01:09:50 00:01:35 00:30:30 Α Greece Age group 45–49 Individual Registration
16 16 4 524 ΝΤΟΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 02:00:05 00:14:55 00:02:17 01:05:20 00:01:23 00:36:08 Α Greece Age group 35–39 Individual Registration
17 17 3 538 PARZIGKAS GEORGE 02:02:03 00:12:41 00:01:35 01:17:49 00:01:37 00:28:19 Α Greece Age group 40–44 Individual Registration
18 18 3 517 ΓΚΙΟΝΟΓΛΟΥ ΗΡΑΚΛΗΣ 02:03:31 00:20:02 00:03:38 01:10:22 00:00:56 00:28:32 Α Greece Age group 30–34 Individual Registration
19 19 5 529 TSOUMANIS DIMITRIOS 02:03:36 00:15:10 00:03:24 01:15:56 00:01:00 00:28:05 Α Greece Age group 35–39 Individual Registration
20 20 4 537 LAGOS STAVROS 02:04:17 00:13:07 00:01:56 01:18:45 00:01:07 00:29:20 Α Greece Age group 40–44 Individual Registration
21 21 4 519 ΤΣΙΓΚΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 02:04:56 00:17:15 00:04:46 01:10:29 00:01:10 00:31:15 Α Greece Age group 30–34 Individual Registration
22 22 5 536 PATERAS KOSTAS 02:05:38 00:12:47 00:02:07 01:18:14 00:01:09 00:31:19 Α Greece Age group 40–44 Individual Registration
23 23 5 518 ΜΟΣΧΟΝΑΣ ΑΛΚΗΣ 02:05:54 00:18:24 00:02:57 01:12:25 00:01:16 00:30:50 Α Greece Age group 30–34 Individual Registration
24 24 6 522 ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΚΥΠΡΙΑΝΟΣ 02:06:08 00:16:25 00:03:09 01:15:27 00:00:56 00:30:09 Α Greece Age group 35–39 Individual Registration
25 25 7 221 MAGGOS ATHANASIOS 02:06:59 00:20:39 00:03:05 01:10:32 00:01:12 00:31:29 Α Greece Age group 35–39 Individual Registration
26 26 7 560 ΓΕΡΑΣΗΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ 02:07:17 00:19:51 00:03:08 01:05:57 00:01:55 00:36:23 Α Greece Age group 45–49 Individual Registration
27 27 8 550 FASSIADIS NIKOLAOS 02:07:31 00:17:22 00:03:29 01:17:10 00:01:53 00:27:35 Α Greece Age group 45–49 Individual Registration
28 1 1 527 GEORGA ELENI 02:07:47 00:17:45 00:01:13 01:16:59 00:01:04 00:30:46 Γ Greece Age group 35–39 Individual Registration
29 28 8 530 GOUSIAS GEORGIOS 02:07:49 00:19:25 00:02:57 01:11:56 00:01:10 00:32:18 Α Greece Age group 35–39 Individual Registration
30 29 9 567 ΣΜΥΡΝΙΩΤΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 02:07:57 Α Greece Age group 35–39
31 30 1 564 BOOLES KEVAN 02:08:14 00:20:20 00:01:11 01:14:51 00:01:02 00:30:48 Α Greece Age group 55–59 Individual Registration
32 31 9 554 KYLIKAS ANDREAS 02:08:33 00:15:12 00:03:27 01:23:55 00:00:54 00:25:02 Α Greece Age group 45–49 Individual Registration
33 32 1 507 FATES LEFTERIS 02:10:22 00:22:04 00:01:49 01:12:45 00:00:32 00:33:10 Α Greece Age group 25–29 Individual Registration
34 33 6 515 SIOUZOS APOSTOLOS 02:12:17 00:20:11 00:04:50 01:15:15 00:01:22 00:30:38 Α Greece Age group 30–34 Individual Registration
35 34 7 514 BAKOULIS DIMITRIOS 02:13:24 00:18:53 00:01:56 01:14:33 00:00:56 00:37:04 Α Greece Age group 30–34 Individual Registration
36 35 10 557 ΓΙΑΝΝΟΥΣΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ 02:13:33 00:17:49 00:03:10 01:19:16 00:01:45 00:31:31 Α Greece Age group 45–49 Individual Registration
37 36 6 547 ΤΑΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 02:13:51 00:19:55 00:04:19 01:09:45 00:01:56 00:37:53 Α Greece Age group 40–44 Individual Registration
38 37 11 548 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 02:13:53 00:21:56 00:03:14 01:12:50 00:01:40 00:34:10 Α Greece Age group 45–49 Individual Registration
39 38 7 539 ΤΣΑΚΩΝΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 02:13:53 00:21:13 00:03:35 01:10:37 00:02:33 00:35:52 Α Greece Age group 40–44 Individual Registration
40 39 8 568 PITSIOS MARINOS 02:14:10 00:18:40 00:01:48 01:16:03 00:00:47 00:36:50 Α Greece Age group 40–44
41 40 10 532 PANAGIOTIS PSARRAS 02:16:21 00:16:52 00:03:28 01:18:09 00:02:19 00:35:31 Α Greece Age group 35–39 Individual Registration
42 41 9 546 STEFANIDIS CHARALAMPOS 02:17:41 00:20:21 00:02:55 01:19:17 00:00:57 00:34:09 Α Greece Age group 40–44 Individual Registration
43 42 10 195 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΘΩΜΑΣ 02:17:42 00:26:28 00:02:22 01:17:08 00:00:37 00:31:05 Α Greece Age group 40–44 Individual Registration
44 43 11 526 GKOUTZOURELAS NIKOLAOS 02:17:45 00:19:50 00:02:02 01:22:14 00:01:09 00:32:28 Α Greece Age group 35–39 Individual Registration
45 44 2 508 ΔΕΛΛΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 02:18:01 00:23:49 00:04:55 01:11:34 00:02:56 00:34:45 Α Greece Age group 25–29 Individual Registration
46 45 12 569 NIKOLAOU FOTIS 02:18:08 00:25:05 00:01:56 01:19:16 00:01:30 00:30:19 Α Greece Age group 45–49
47 46 2 565 ΦΑΚΙΡΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 02:19:58 00:18:17 00:04:03 01:20:56 00:01:48 00:34:52 Α Greece Age group 55–59 Individual Registration
48 47 11 544 ANDRIANOS HARIS 02:20:01 00:12:33 00:01:56 01:29:39 00:00:57 00:34:53 Α Greece Age group 40–44 Individual Registration
49 48 13 556 PAPANIKOLAS IOANNIS 02:20:14 00:18:08 00:02:21 01:22:34 00:01:16 00:35:52 Α Greece Age group 45–49 Individual Registration
50 49 1 563 KAZAKOS PANOS 02:21:58 00:21:37 00:03:53 01:23:49 00:01:53 00:30:44 Α Greece Age group 50–54 Individual Registration
51 50 3 506 GIAKAS GRIGORIS 02:25:30 00:18:37 00:04:42 01:33:53 00:01:29 00:26:47 Α Greece Age group 25–29 Individual Registration
52 51 14 551 TSEKOURAS VASSILIS 02:28:52 00:16:07 00:05:30 01:23:49 00:02:23 00:41:00 Α Greece Age group 45–49 Individual Registration
53 52 12 160 STAVROPOULOS ANTONIS 02:37:10 00:14:24 00:02:57 01:49:00 00:01:07 00:29:41 Α Greece Age group 35–39 Individual Registration
54 53 8 513 GRIZOS ALEXIS 02:37:33 00:19:52 00:03:28 01:33:56 00:01:23 00:38:52 Α Greece Age group 30–34 Individual Registration
55 54 3 566 ΚΥΠΡΙΩΤΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 02:39:47 00:18:25 00:03:15 01:41:39 00:01:40 00:34:46 Α Greece Age group 55–59 Individual Registration
56 55 13 521 EXARCHOU FOTIOS 02:40:51 00:16:56 00:03:57 01:42:42 00:01:22 00:35:53 Α Greece Age group 35–39 Individual Registration
57 56 9 512 PELEKOUDAS PANAGIOTIS 02:48:29 00:18:41 00:04:34 01:46:17 00:02:00 00:36:55 Α Greece Age group 30–34 Individual Registration
58 2 1 504 KARAGEORGI LINA 02:49:46 00:18:37 00:02:30 01:54:48 00:02:05 00:31:42 Γ Greece Age group 16–19 Individual Registration
59 57 15 555 KORAKAS DIMITRIS 02:51:26 00:19:21 00:05:13 01:43:42 00:04:32 00:38:36 Α Greece Age group 45–49 Individual Registration
60 58 3 503 CRESSY DAMIAN 04:04:56 00:29:04 00:05:18 02:42:58 00:01:28 00:46:06 Α Bulgaria Age group 16–19 Individual Registration
61 59 12 540 ΓΕΡΟΘΑΝΑΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 04:05:33 00:29:56 00:05:27 02:46:59 00:06:30 00:36:38 Α Greece Age group 40–44 Individual Registration

Αποτελέσματα Xterra Greece Championship 2015 – Sprint Distance Relay

rankTotal Bib Team Surname FinishTime Swim T1 Bike T2 Run Country
1 606 ΠΟΚ NIKOLAOU A – PALASKAS V – PAPATHANASIOU K 01:37:11 00:26:43 00:00:49 00:48:40 00:00:32 00:20:24 Greece
2 603 ELLI NIKOS TEAM ΣΙΑΚΟΥΦΗΣ Ν – ΜΑΝΘΑ Ε 01:40:26 00:09:59 00:00:30 01:03:32 00:01:44 00:24:39 Greece
3 602 Paul Yannis ATHANASIOU G – CHARALABIDIS P – CHARALABIDIS Μ 01:45:53 00:19:06 00:00:35 00:57:53 00:00:35 00:27:42 Greece
4 605 IBI Group 2 RICHETTA A – ILIADIS S 02:13:04 00:14:20 00:02:50 01:23:58 00:00:48 00:31:06 Greece
5 604 ΠΡΩΤΑΡΗΔΕΣ ΟΡΦΑΝΙΔΗΣ Α – ΤΣΙΑΜΟΥΡΑΣ Β – ΚΟΝΤΟΧΡΗΣΤΟΣ Β 02:13:36 00:21:40 00:00:44 01:18:55 00:00:52 00:31:22 United Kingdom
6 601 IBI Group RICHETTA A – ΠΟΛΥΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ A – ΠΟΛΥΔΩΡΟΠΟΥΛΟY A 03:03:23 00:23:50 00:01:29 01:53:43 00:00:53 00:43:26 Greece

Αποτελέσματα Xterra Greece Championship 2015 – Full Distance

rankTotal rankSex rankCategory Bib Surname Name FinishTime Swim T1 Bike T2 Run Sex Country Cat
1 1 1 106 CODDENS KRIS 02:20:28 00:21:14 00:00:39 01:18:52 00:00:28 00:39:13 Μ Belgium Professional Athletes All Categories
2 2 2 125 SERANO ROGER 02:21:03 00:17:57 00:00:38 01:21:26 00:00:39 00:40:21 Μ Spain Professional Athletes All Categories
3 3 3 105 CARLONI FRANCOIS 02:22:07 00:19:12 00:00:32 01:19:03 00:00:32 00:42:46 Μ France Professional Athletes All Categories
4 4 4 113 JURKOVIC TOMAS 02:24:54 00:19:28 00:00:37 01:22:01 00:00:34 00:42:11 Μ Slovakia Professional Athletes All Categories
5 5 5 121 VAN DAELE TIM 02:28:41 00:21:16 00:00:28 01:24:11 00:00:33 00:42:10 Μ Belgium Professional Athletes All Categories
6 6 1 225 KERNER THOMAS 02:28:44 00:23:21 00:00:44 01:23:15 00:00:33 00:40:48 Μ Germany Age group 25–29
7 7 6 124 SOLEY ALBERT 02:28:50 00:20:31 00:00:38 01:24:57 00:00:30 00:42:12 Μ Spain Professional Athletes All Categories
8 8 7 101 BENESCH MARKUS 02:29:48 00:20:59 00:00:46 01:24:09 00:00:44 00:43:09 Μ Austria Professional Athletes All Categories
9 9 8 114 KUBEK TOMAS 02:30:09 00:19:27 00:00:35 01:23:42 00:00:30 00:45:52 Μ Slovakia Professional Athletes All Categories
10 10 9 120 SOUVATZOGLOU GRIGORIS 02:32:01 00:17:56 00:00:52 01:27:24 00:00:39 00:45:09 Μ Greece Professional Athletes All Categories
11 11 10 119 SLEIGHT HENRY 02:32:17 00:21:30 00:00:45 01:25:38 00:00:41 00:43:41 Μ United Kingdom Professional Athletes All Categories
12 12 11 110 FABRIZIO BARTOLI 02:32:35 00:21:34 00:00:37 01:27:29 00:00:32 00:42:22 Μ Italy Professional Athletes All Categories
13 13 2 132 CORENTIN NICOLAS 02:35:01 00:22:34 00:00:57 01:28:37 00:00:21 00:42:29 Μ Belgium Age group 25–29 Individual Registration
14 14 12 112 HOLMES LLEWELLYN 02:35:05 00:22:05 00:00:48 01:26:47 00:01:49 00:43:33 Μ United Kingdom Professional Athletes All Categories
15 15 1 165 CLAYTON MARK 02:40:20 00:21:56 00:00:52 01:33:06 00:00:40 00:43:43 Μ United Kingdom Age group 35–39 Individual Registration
16 16 3 138 BADOUX FLORIAN 02:41:33 00:21:58 00:01:19 01:30:04 00:00:48 00:47:22 Μ Belgium Age group 25–29 Individual Registration
17 17 1 135 VALENTIN GENEWE 02:42:09 00:19:16 00:00:57 01:36:56 00:00:31 00:44:27 Μ Germany Age group 20–24 Individual Registration
18 18 13 108 DOWNIE RORY 02:42:11 00:19:13 00:00:44 01:31:35 00:00:44 00:49:54 Μ United Kingdom Professional Athletes All Categories
19 19 14 104 CALAMAI SIMONE 02:42:47 00:22:29 00:01:20 01:30:37 00:00:40 00:47:39 Μ Italy Professional Athletes All Categories
20 20 4 137 CYPRIEN DION 02:43:07 00:24:55 00:00:49 01:30:35 00:01:08 00:45:38 Μ Belgium Age group 25–29 Individual Registration
21 21 15 122 WALKER JAMES 02:43:42 00:26:00 00:00:54 01:31:35 00:00:47 00:44:25 Μ United Kingdom Professional Athletes All Categories
22 1 1 109 ERBENOVÁ HELENA 02:44:02 00:24:18 00:00:58 01:32:37 00:00:38 00:45:28 F Czech Republic Professional Athletes All Categories
23 22 5 139 PIRON JULIEN 02:44:45 00:25:41 00:01:09 01:30:54 00:00:53 00:46:07 Μ Belgium Age group 25–29 Individual Registration
24 2 2 103 BRIGITTA POÓR 02:44:48 00:21:44 00:00:52 01:34:14 00:00:47 00:47:09 F Hungary Professional Athletes All Categories
25 3 3 123 WASLE CARINA 02:46:29 00:22:24 00:00:46 01:35:26 00:00:41 00:47:10 F Austria Professional Athletes All Categories
26 23 2 168 DENIS DETINNE 02:48:16 00:26:05 00:00:47 01:32:44 00:00:39 00:47:59 Μ Belgium Age group 35–39 Individual Registration
27 24 1 181 ANCEL PIERRE YVES 02:48:29 00:27:17 00:01:09 01:28:43 00:00:56 00:50:24 Μ France Age group 40–44 Individual Registration
28 25 3 171 VRŠANSKÝ PETER 02:52:26 00:23:47 00:01:04 01:35:45 00:00:38 00:51:10 Μ Slovakia Age group 35–39 Individual Registration
29 26 6 140 CÔTÉ CARL 02:54:47 00:23:53 00:00:45 01:41:35 00:00:42 00:47:50 Μ Canada Age group 25–29 Individual Registration
30 27 1 191 ΡΩΜΑΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ 02:55:36 00:26:30 00:01:16 01:40:36 00:01:07 00:46:05 Μ Greece Age group 40–44 Individual Registration
31 4 4 111 FOX LOUISE 02:56:26 00:22:23 00:00:53 01:44:43 00:00:48 00:47:37 F United Kingdom Professional Athletes All Categories
32 28 2 176 SCHMID MARK 02:56:47 Μ Switzerland Age group 40–44 Individual Registration
33 29 3 187 NIKOLOUZOS SPYROS 02:57:06 00:25:55 00:01:16 01:39:12 00:00:52 00:49:49 Μ Greece Age group 40–44 Individual Registration
34 30 2 147 GILLES KELBERT 02:58:12 00:23:00 00:01:14 01:38:37 00:00:38 00:54:40 Μ France Age group 30–34 Individual Registration
35 31 2 134 ΧΡΥΣΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΟΣ 03:00:47 00:18:45 00:01:00 01:46:09 00:00:32 00:54:19 Μ Greece Age group 20–24 Individual Registration
36 32 1 206 BUCHELER DIDIER 03:00:58 00:26:03 00:00:58 01:39:13 00:01:08 00:53:34 Μ France Age group 45–49 Individual Registration
37 5 5 117 ROBERTS JESSIE 03:01:21 00:22:26 00:01:06 01:41:38 00:01:03 00:55:05 F United Kingdom Professional Athletes All Categories
38 6 6 116 RIOU MORGANE 03:01:31 00:22:20 00:00:45 01:47:49 00:01:07 00:49:28 F France Professional Athletes All Categories
39 33 4 179 ΧΑΝΟΥΜΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 03:03:03 00:28:34 00:00:52 01:41:06 00:00:44 00:51:45 Μ Greece Age group 40–44 Individual Registration
40 34 5 186 MICHALIS STEFANOS 03:04:06 00:24:01 00:01:27 01:45:49 00:00:52 00:51:56 Μ Greece Age group 40–44 Individual Registration
41 35 6 178 ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ ΒΑΓΓΕΛΗΣ 03:05:33 00:29:31 00:01:11 01:40:39 00:01:32 00:52:39 Μ Greece Age group 40–44 Individual Registration
42 36 2 205 MOUSOURIS MILTIADIS 03:08:00 00:28:54 00:01:33 01:46:50 00:01:11 00:49:30 Μ Greece Age group 45–49 Individual Registration
43 37 3 222 XYNOMILAKIS DAVIDE 03:11:02 00:27:11 00:01:00 01:50:23 00:00:50 00:51:36 Μ Greece Age group 30–34
44 38 3 133 ΧΡΥΣΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ 03:11:06 00:30:25 00:01:16 01:45:36 00:01:01 00:52:46 Μ Greece Age group 20–24 Individual Registration
45 39 4 174 IMBRIANI MAURO 03:11:36 00:27:55 00:02:11 01:50:00 00:01:04 00:50:24 Μ Italy Age group 35–39 Individual Registration
46 40 4 150 ΧΑΝΤΖΙΑΡΑΣ ΠΟΛΥΔΕΥΚΗΣ 03:13:42 00:25:10 00:01:24 01:52:55 00:00:54 00:53:16 Μ Greece Age group 30–34 Individual Registration
47 41 5 169 DRAGOUTSIS ALEXANDROS 03:16:13 00:26:13 00:00:56 01:48:31 00:00:40 00:59:51 Μ Greece Age group 35–39 Individual Registration
48 42 6 224 DECRESSAC STEPHANE 03:16:31 00:25:39 00:01:06 02:02:14 00:00:54 00:46:37 Μ France Age group 35–39
49 43 5 152 GEITONAS CHRISTOS 03:17:03 00:26:22 00:01:40 01:55:00 00:00:52 00:53:08 Μ Greece Age group 30–34 Individual Registration
50 44 1 210 WAAIJENBERG MARK 03:17:13 00:25:43 00:01:16 01:55:56 00:01:08 00:53:08 Μ Netherlands Age group 50–54 Individual Registration
51 45 2 213 DROUGIAS CHRONIS 03:18:32 00:31:12 00:02:20 01:50:46 00:01:28 00:52:44 Μ Greece Age group 50–54 Individual Registration
52 7 1 192 BORRELLY LEBRUN ALEXANDRA 03:19:19 00:25:43 00:00:52 01:55:21 00:01:22 00:55:58 F France Age group 40–44 Individual Registration
53 46 7 173 SIOUTAS PANAGIOTIS 03:19:57 00:19:44 00:01:04 02:10:51 00:01:08 00:47:08 Μ Greece Age group 35–39 Individual Registration
54 8 7 107 DIMAKI DENIZ 03:20:15 00:22:25 00:00:58 02:07:25 00:00:47 00:48:37 F Greece Professional Athletes All Categories
55 47 7 220 TSONGAS ARISTOTELIS 03:23:21 00:25:54 00:01:10 01:53:17 00:02:54 01:00:06 Μ Greece Age group 40–44
56 48 8 194 ΣΑΡΑΝΤΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ 03:24:26 00:22:30 00:03:01 02:06:10 00:01:16 00:51:27 Μ Greece Age group 40–44 Individual Registration
57 49 6 156 VOGIATZIDIS CHRISTOS 03:24:41 00:27:14 00:01:46 01:58:26 00:01:27 00:55:46 Μ Greece Age group 30–34 Individual Registration
58 50 7 155 ΧΑΤΝΑΚΗΣ ΘΑΝΑΣΗΣ 03:25:53 00:30:47 00:01:32 01:57:39 00:00:44 00:55:09 Μ Greece Age group 30–34 Individual Registration
59 51 9 183 SIOPIDIS KONSTANTINOS 03:25:56 00:34:40 00:02:34 01:58:28 00:01:14 00:48:59 Μ Greece Age group 40–44 Individual Registration
60 52 3 207 ΤΣΟΥΡΓΙΑΝΝΗΣ ΑΡΙΩΝ 03:28:54 00:25:52 00:00:57 01:58:19 00:01:34 01:02:10 Μ Greece Age group 45–49 Individual Registration
61 53 10 185 ΔΙΒΑΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 03:30:21 00:30:54 00:01:12 01:58:00 00:01:34 00:58:39 Μ Greece Age group 40–44 Individual Registration
62 54 7 145 ΚΩΤΟΥΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 03:33:12 00:30:29 00:02:53 02:01:33 00:01:56 00:56:19 Μ Greece Age group 25–29 Individual Registration
63 9 2 175 MUELLER SCHMID NADJA 03:37:21 00:28:18 00:01:44 02:10:01 00:01:12 00:56:05 F Switzerland Age group 40–44 Individual Registration
64 55 11 184 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΗΛΙΑΣ 03:37:51 00:26:03 00:01:39 01:59:51 00:01:46 01:08:31 Μ Greece Age group 40–44 Individual Registration
65 56 3 208 DUDAS MICHAEL 03:37:52 00:30:52 00:01:28 02:09:17 00:02:33 00:53:41 Μ United States Age group 50–54 Individual Registration
66 57 4 212 DIMOULAS KONSTANTINOS 03:42:57 00:29:28 00:02:32 02:06:37 00:01:53 01:02:25 Μ Greece Age group 50–54 Individual Registration
67 58 8 167 NEZERGIOTIS VASILEIOS 03:45:31 00:26:17 00:01:50 02:23:14 00:01:55 00:52:12 Μ Greece Age group 35–39 Individual Registration
68 59 8 143 VAN LERBERGHE CLÉMENT 03:45:54 00:29:55 00:02:04 02:06:39 00:01:38 01:05:36 Μ Belgium Age group 25–29 Individual Registration
69 60 12 223 THOMAIDIS GEORGE 03:46:15 00:29:35 00:02:12 02:15:39 00:01:38 00:57:08 Μ Greece Age group 40–44
70 61 5 217 KIPOS SPIRIDON 03:47:26 00:34:27 00:01:41 02:09:59 00:00:57 01:00:21 Μ Greece Age group 50–54 Individual Registration
71 62 8 154 KOMESSARIOS NIKOLAOS 03:52:14 00:33:52 00:02:15 02:12:49 00:00:51 01:02:25 Μ Greece Age group 30–34 Individual Registration
72 63 9 151 PARLALIS LEFTERIS 03:53:30 00:31:55 00:01:22 02:13:42 00:00:38 01:05:52 Μ Greece Age group 30–34 Individual Registration
73 10 1 219 PETERSON BARBARA 03:54:48 00:29:56 00:02:25 02:17:16 00:01:58 01:03:12 F United States Age group 55–59 Individual Registration
74 64 6 214 MORAITIS DIMITRIOS 03:57:35 00:41:30 00:01:49 02:05:30 00:02:13 01:06:30 Μ Greece Age group 50–54 Individual Registration
75 65 4 204 ΠΑΡΑΣΧΟΥ ΑΓΓΕΛΟΣ 03:59:25 00:27:51 00:01:50 02:22:42 00:01:37 01:05:23 Μ Greece Age group 45–49 Individual Registration
76 66 7 216 ΚΑΛΛΙΤΣΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 04:01:14 00:30:33 00:03:12 02:24:01 00:02:36 01:00:49 Μ Greece Age group 50–54 Individual Registration
77 67 13 180 SALMATAS GEORGE 04:02:52 Μ Greece Age group 40–44 Individual Registration
78 11 1 215 LAZZARI MARIA ROSARIA 04:03:00 00:31:16 00:01:58 02:19:18 00:01:25 01:09:02 F Italy Age group 50–54 Individual Registration
79 68 10 148 ΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ 04:03:09 00:31:02 00:02:25 02:20:31 00:00:46 01:08:22 Μ Greece Age group 30–34 Individual Registration
80 69 14 193 ΝΤΑΛΛΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 04:05:21 00:34:17 00:02:09 02:24:31 00:01:05 01:03:17 Μ Greece Age group 40–44 Individual Registration
81 70 15 196 ΓΚΑΤΖΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 04:07:50 00:30:23 00:04:09 02:32:01 00:01:08 01:00:08 Μ Greece Age group 40–44 Individual Registration
82 12 1 144 JULIA KELBERT 04:08:11 00:29:27 00:01:56 02:27:25 00:01:22 01:07:59 F France Age group 25–29 Individual Registration
83 71 4 136 ΜΠΑΜΠΛΕΚΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 04:09:25 00:23:34 00:02:21 02:41:44 00:00:57 01:00:47 Μ Greece Age group 20–24 Individual Registration
84 72 8 211 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 04:09:31 00:34:01 00:02:02 02:31:34 00:02:10 00:59:42 Μ Greece Age group 50–54 Individual Registration
85 73 16 188 ΛΑΜΠΑΚΗΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ 04:11:58 00:32:40 00:02:47 02:27:42 00:01:05 01:07:43 Μ Greece Age group 40–44 Individual Registration
86 74 9 161 PRUSALIS ADONIS 04:14:41 00:40:21 00:03:16 02:19:30 00:01:38 01:09:55 Μ Greece Age group 35–39 Individual Registration
87 75 9 142 KARACHALIOS MARIOS 04:15:04 00:21:40 00:01:31 02:37:55 00:00:46 01:13:10 Μ Greece Age group 25–29 Individual Registration
88 76 10 170 PAPATHANASIOU DIMITRIOS 04:19:14 00:34:28 00:03:42 02:37:46 00:01:59 01:01:17 Μ Greece Age group 35–39 Individual Registration
89 77 11 172 WINTERS PIETER 04:23:57 00:31:22 00:03:05 02:33:39 00:02:57 01:12:53 Μ Greece Age group 35–39 Individual Registration
90 78 5 200 LIADAKIS DIMITRIS 04:26:25 00:36:33 00:01:58 02:39:35 00:02:04 01:06:13 Μ Greece Age group 45–49 Individual Registration
91 79 17 177 IOANNOU CHRISTOS 04:34:44 00:32:10 00:01:33 02:44:20 00:02:24 01:14:15 Μ Greece Age group 40–44 Individual Registration
92 80 12 162 GKATZIAS MARIOS 04:52:25 00:33:59 00:02:29 02:49:50 00:01:25 01:24:41 Μ Greece Age group 35–39 Individual Registration
93 81 18 189 CRESSY CYRIL 04:58:26 00:44:32 00:04:18 02:48:11 00:01:28 01:19:56 Μ France Age group 40–44 Individual Registration
94 82 19 190 SALDUCCI PIERRE 04:58:26 00:43:10 00:03:29 01:17:40 01:34:12 01:19:55 Μ France Age group 40–44 Individual Registration

Αποτελέσματα Xterra Greece Championship 2015 – Full Distance Relay

rankTotal Bib Team Surname FinishTime Swim T1 Bike T2 Run Country
1 310 Action Bike Specialized ΣΑΧΠΑΖΙΔΗΣ Τ – ΠΑΓΚΑΛΤΣΟΣ Α – ΛΥΠΗΡΙΔΗΣ Γ 02:43:57 00:18:10 00:00:21 01:36:21 00:00:24 00:48:39 Greece
2 309 Top Cycles-Zougla PAPADOPOULOS X – GAZONIS P – VAKIRIS N 02:44:04 00:17:49 00:00:21 01:31:27 00:00:26 00:53:58 Greece
3 307 MORTIROLO PAPANIKOLAOU Κ – ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Α – ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ι 02:46:47 00:20:00 00:00:18 01:37:33 00:00:19 00:48:35 Greece
4 302 Lamia Team LIASKAS Α – FASIANIS Κ – KALIKAS Ι 02:47:36 00:22:04 00:00:30 01:41:12 00:00:23 00:43:25 Greece
5 312 KORAKAS Κ – ORFANOUDAKIS Κ – PILITSIS T 02:48:05 00:25:00 00:00:25 01:33:20 00:00:23 00:48:55 Greece
6 303 WALK ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ Φ – ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Ε – TROND LIE EVEN 02:57:42 00:25:24 00:00:43 01:40:01 00:00:30 00:51:02 Greece
7 308 Tri like a Girl IORDANIDOU D – KAMISAKI M – ELEFTHERIADOU K 03:02:26 00:25:36 00:00:19 01:48:59 00:00:20 00:47:11 Greece
8 305 Credo S Victoria KASAPIS Τ- LOWE Κ – SIDERIDIS Τ 03:14:48 00:23:50 00:00:31 02:01:31 00:00:22 00:48:33 Greece
9 311 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Α – ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Γ – ΣΥΚΑΣ Π 03:16:54 00:22:15 00:00:21 01:54:20 00:00:23 00:59:33 Greece
10 304 ΣΚΑ ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΘΕΟΔΩΡΑΚΟΣ Δ – ΚΟΝΤΟΓΟΥΛΑΣ Χ – ΚΟΥΚΟΥ Σ 03:19:10 00:28:48 00:00:25 01:53:43 00:00:29 00:55:43 Greece
11 301 INSANE 4EVER ΓΙΑΝΝΟΥΤΑΚΗΣ Κ – ΜΑΝΩΛΟΠΟΥΛΟΥ Μ – ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ Ε 03:57:50 00:40:38 00:00:36 01:48:37 00:00:26 01:27:31 Greece
12 306 hot girls ALEXIOU A – VOTSIOU F – KATSOGIANNI 04:31:34 00:41:11 00:00:34 02:54:09 00:00:23 00:55:16 Greece

πηγή: runningmagazine.gr

ITI EPIC MARATHON MTB RACE

ITI EPIC 2014Γενική κατάταξη 60km

Rank No Family Name First Name Group Category Finish Time
1 4 ΒΡΟΧΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ E EM1 3:05:09
2 113 ΠΕΤΡΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ E EM1 3:13:39
3 129 ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ E EM1 3:18:49
4 120 ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ E EM1 3:19:16
5 1 ΝΕΙΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ E EM2 3:21:16
6 29 ΓΚΑΖΩΝΗΣ ΠΕΤΡΟΣ E EM1 3:22:25
7 131 ΠΟΤΑΜΙΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ E EM1 3:24:58
8 8 ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ E EM2 3:25:50
9 6 ΣΚΥΛΟΔΗΜΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ E EM3 3:26:47
10 80 ΠΑΡΡΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ E EM1 3:31:19
11 135 ΜΥΛΩΝΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ E EM3 3:32:48
12 79 ΠΑΡΑΣΑΒΒΑΣ ΜΙΧΑΛΗΣ E EM2 3:34:03
13 86 ΡΟΒΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ E EM3 3:34:55
14 78 ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ E EM1 3:35:24
15 62 ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ ΛΕΥΤΕΡΗΣ E EM3 3:39:31
16 100 ΜΑΤΘΑΙΑΣΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ E EM2 3:41:15
17 112 ΤΣΑΚΑΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ E EM3 3:41:38
18 41 ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ E EM2 3:44:29
19 132 ΚΑΜΠΟΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ E EM3 3:46:18
20 126 ΜΟΥΡΙΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ E EM3 3:47:48
21 51 ΚΟΥΚΟΥΛΙΕΡΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ E EM3 3:49:35
22 5 ΙΟΡΔΑΝΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ E EM1 3:49:39
23 10 ΒΕΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ E EM2 3:50:43
24 88 ΡΩΜΑΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ E EM3 3:50:58
25 11 COLE SIMON E EM3 3:51:09
26 68 ΜΠΑΛΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ E EM1 3:51:58
27 119 ΚΑΤΣΙΚΑΡΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ E EM1 3:52:05
28 108 ΜΑΝΤΑΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ E EM3 3:52:26
29 73 ΟΡΦΑΝΟΥΔΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ E EM3 3:53:15
30 42 ΚΑΚΟΥΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ E EM1 3:53:33
31 14 ΑΛΕΞΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ E EM1 3:56:45
32 3 ΠΑΤΤΕΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ E EM1 3:58:06
33 117 ΚΑΡΑΒΟΥΛΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ E EM2 3:58:06
34 137 ΜΠΟΥΚΑΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ E EM1 3:58:28
35 104 ΚΑΡΑΜΠΕΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ E EM2 3:59:10
36 128 ΨΩΜΟΠΟΥΛΟΣ ΛΑΖΑΡΟΣ E EM2 4:01:13
37 95 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ E EM2 4:03:57
38 9 ΒΕΡΓΕΤΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ E EM3 4:04:08
39 31 ΓΟΥΛΙΜΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ E EM2 4:04:08
40 85 ΠΟΛΥΠΑΘΕΛΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ E EM2 4:06:59
41 139 ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΘΗΣ E EM1 4:07:40
42 433 ΡΙΖΟΓΙΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ E EM2 4:08:21
43 48 ΚΑΣΙΔΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ E EM2 4:10:25
44 56 ΚΟΥΦΟΠΑΝΤΕΛΗΣ ΜΑΡΚΟΣ E EM1 4:15:42
45 7 ΣΚΟΡΔΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ E EM2 4:19:15
46 72 ΝΤΑΡΔΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ E EM2 4:19:15
47 35 ΔΗΜΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ E EM2 4:23:06
48 39 ΖΑΧΑΡΙΑΔΗΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ E EM2 4:25:39
49 12 ΑΓΓΕΛΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ E EM3 4:26:42
50 33 ΔΕΛΑΠΟΡΤΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ E EM2 4:27:04
51 57 ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ E EM3 4:27:13
52 90 ΣΤΕΦΑΝΟΥΔΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ E EM2 4:27:39
53 77 ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ E EM3 4:27:41
54 25 ΓΑΛΛΗΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ E EM3 4:30:17
55 43 ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΗΣ ΣΠΥΡΟΣ E EM3 4:30:25
56 32 ΔΑΦΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ E EM3 4:30:41
57 75 ΠΑΝΑΓΟΥ ΝΤΙΝΟΣ E EM3 4:33:21
58 74 ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΘΩΜΑΣ E EM1 4:35:39
59 50 ΚΟΥΒΕΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ E EM1 4:36:50
60 27 ΓΙΑΜΙΝ ΓΕΩΡΓΙΟΣ E EM2 4:37:15
61 133 ΠΛΟΚΑΣ ΗΛΙΑΣ E EM2 4:39:19
62 69 ΜΠΕΡΤΣΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ E EM2 4:41:08
63 46 ΚΑΡΑΒΕΖΗΣ ΡΟΜΗΛΟΣ E EM2 4:42:47
64 130 ΒΟΛΤΕΡΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ E EM3 4:43:20
65 134 ΒΡΑΧΑΜΗΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ E EM1 4:44:35
66 54 ΚΟΥΡΤΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ E EM3 4:45:36
67 89 ΣΤΑΘΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ E EM3 4:47:12
68 38 ΔΟΥΚΑΤΑΣ ΧΡΟΝΗΣ E EM3 4:51:56
69 122 ΑΓΓΕΛΑΤΟΣ ΣΑΒΒΑΣ E EM3 4:57:28
70 101 ΠΑΠΑΔΗΜΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ E EM2 4:57:54
71 64 ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΥΛΟΣ E EM1 4:58:39
72 107 ΜΗΤΡΟΥΛΙΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ E EM3 4:59:56
73 59 ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ E EM2 5:00:23
74 53 ΚΟΥΜΠΑΡΕΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ E EM1 5:00:49
75 99 ΣΥΡΙΒΕΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ E EM2 5:01:01
76 45 ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ E EM2 5:02:52
77 65 ΜΙΚΕΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ E EM2 5:02:52
78 118 ΛΙΒΑΔΑΡΟΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ E EM1 5:03:27
79 67 ΜΟΥΚΑ ΕΙΡΗΝΗ E EW 5:15:55
80 105 ΚΑΤΡΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ E EM1 5:15:55
81 97 ΤΡΥΦΩΝΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ E EM3 5:24:49
82 28 ΓΙΑΜΙΝ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ E EM2 5:25:25
83 49 ΚΙΤΣΕΛΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ E EM2 5:27:00
84 96 ΚΟΥΛΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ E EM2 5:34:49
85 93 ΦΛΩΡΑΚΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ E EM3 5:37:30
86 94 ΧΑΨΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ E EM3 5:39:14
87 16 ΑΡΓΥΡΑΚΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ E EM3 5:45:24
88 124 PLEWA ANETA E EW 5:45:48
89 18 ΑΤΖΑΜΠΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ E EM1 5:48:59
90 61 ΛΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ E EM3 5:48:59
91 55 ΚΟΥΤΣΙΚΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ E EM2 5:50:44
92 30 ΓΚΙΟΥΡΤΖΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ E EM3 5:52:10
93 82 ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ E EM3 5:58:52
94 102 ΑΣΛΑΝΗΣ ΣΠΥΡΟΣ E EM3 5:59:40
95 22 ΒΕΛΙΤΖΕΛΟΣ ΠΑΥΛΟΣ E EM3 5:59:55
96 91 ΤΣΑΓΚΟΥΡΗΣ ΦΩΤΗΣ E EM2 6:00:00
97 125 ARCISZEWSKI RADEK E EM3 6:05:40
98 60 ΛΕΣΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ E EM2 6:08:07
99 121 ΜΠΡΟΝΤΖΟΣ ΗΛΙΑΣ E EM3 6:09:04
100 432 ΡΑΦΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ E EM2 6:17:58
101 58 ΚΟΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ E EM3 6:19:08
102 127 ΚΑΡΑΜΑΝΤΖΙΑΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ E EM3 6:22:31
103 98 ΚΑΛΟΓΗΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ E EM2 6:36:10
104 109 ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ E EM2 6:38:00
105 136 ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ E EM3 6:38:00
106 106 ΣΑΠΟΥΝΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ E EM3 6:40:00
107 23 ΓΚΟΥΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ E EM3 6:51:57
108 63 ΜΑΥΡΙΔΗΣ ΗΛΙΑΣ E EM2 6:51:57
109 19 ΒΑΡΔΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ E EM3 7:08:56
110 71 ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΤΑΣΟΣ E EM3 7:08:56
111 20 ΒΑΡΘΟΛΟΜΑΤΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ E EM2 7:19:35
112 13 ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ E EM3 7:20:02
113 15 ΑΝΤΥΠΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ E EM1 7:49:30
114 123 ΚΑΣΙΟΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ E EM3 7:51:19
115 2 ΔΑΝΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ E EM2 DNF
116 21 ΒΑΡΙΜΙΤΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ E EM2 DNF
117 26 ΓΙΑΚΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ E EM1 DNF
118 34 ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ E EM2 DNF
119 47 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΗΛΙΑΣ E EM1 DNF
120 76 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ E EM3 DNF
121 81 ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ E EM2 DNF
122 83 ΠΕΤΡΟΥΤΣΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ E EM2 DNF
123 87 ΡΟΥΣΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ E EM2 DNF
124 103 ΒΑΛΑΒΑΝΗΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ E EM3 DNF
125 115 ΛΟΥΜΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ E EM1 DNF

Γενική κατάταξη 35km

Rank No Family Name First Name Group Category Finish Time
1 364 ΚΟΛΟΒΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ S SM1 2:03:52
2 501 ΑΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ S SM1 2:05:49
3 530 ΖΙΑΚΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ S SM1 2:18:40
4 318 ΒΙΤΖΗΛΑΙΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ S SM1 2:20:43
5 315 ΒΑΣΚΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ S SM1 2:24:23
6 319 ΒΛΑΧΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ S SM1 2:24:45
7 494 ΜΑΤΙΑΤΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ S SM1 2:27:35
8 345 ΘΕΟΦΙΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ S SM1 2:27:57
9 529 ΓΥΦΤΟΥΛΑΣ ΠΕΤΡΟΣ S SM1 2:32:05
10 514 ΣΜΠΙΛΙΡΗΣ ΝΙΚΟΣ S SM1 2:32:22
11 472 WILBERT VICENTE GACUTAN S SM2 2:36:47
12 411 ΛΑΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ S SM2 2:38:18
13 375 ΛΑΘΟΥΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ S SM2 2:38:20
14 307 ΑΝΘΙΜΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ S SM1 2:38:37
15 354 ISUFAJ BESAR ΒΑΣΙΛΗΣ S SM1 2:38:55
16 502 ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ S SM1 2:39:46
17 334 ΔΟΣΧΟΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ S SM1 2:41:13
18 301 ΦΑΣΙΑΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ S SM1 2:42:09
19 302 ΑΓΓΕΛΗΣ ΗΛΙΑΣ S SM2 2:43:14
20 492 ΜΠΟΤΣΑΡΗΣ ΑΡΗΣ S SM2 2:43:39
21 373 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ S SM1 2:46:43
22 370 ΚΟΥΣΕΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ S SM1 2:46:45
23 325 ΓΙΑΝΝΑΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ S SM1 2:47:02
24 352 ΚΑΠΕΤΑΝΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ S SM1 2:47:52
25 110 ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΝΙΚΟΣ S SM1 2:48:56
26 335 ΔΟΥΣΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ S SM2 2:51:14
27 440 ΣΟΥΦΛΗΣ ΑΡΗΣ S SM1 2:51:58
28 407 ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ S SM1 2:52:15
29 408 ΝΙΚΟΒΙΟΤΗΣ ΝΙΚΟΣ S SM1 2:52:34
30 430 ΠΟΛΙΤΑΚΗΣ ΜΑΝΟΥΣΟΣ S SM1 2:53:06
31 479 ΧΑΡΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ S SM1 2:53:39
32 349 ΚΑΛΟΜΗΝΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ S SM1 2:54:37
33 392 ΜΑΤΙΑΤΟΣ ΣΠΥΡΟΣ S SM2 2:54:37
34 498 ΚΑΝΑΒΑΡΙΩΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ S SM2 2:54:37
35 531 ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ S SM1 2:55:29
36 435 ΣΑΡΑΤΣΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ S SM1 2:55:46
37 394 ΜΕΝΤΖΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ S SM1 2:56:03
38 383 ΛΟΥΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ S SM2 2:56:16
39 327 ΓΚΟΤΖΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ S SM2 2:57:25
40 386 ΜΑΚΡΙΝΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ S SM2 2:58:23
41 380 ΛΙΑΣΚΟΣ ΘΑΝΟΣ S SM1 2:58:36
42 507 ΚΑΤΡΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ S SM1 2:59:26
43 516 ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ S SM1 3:00:41
44 520 ΘΑΛΑΣΣΗΣ ΑΝΑΡΓΥΡΟΣ S SM1 3:02:35
45 513 ΜΠΑΓΙΝΕΤΑΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ S SM1 3:02:40
46 418 ΠΑΝΤΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ S SM2 3:02:59
47 470 ΤΥΡΑΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ S SM1 3:03:06
48 450 ΤΑΜΠΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ S SM2 3:03:16
49 451 ΤΑΜΠΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΕΡΜΗΣ S SM1 3:03:16
50 368 ΚΟΡΙΤΣΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ S SM2 3:03:36
51 111 ΚΑΤΟΓΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ S SM1 3:04:53
52 321 ΓΕΡΑΛΕΞΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ S SM2 3:05:16
53 446 ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ S SM2 3:05:25
54 527 ΣΤΑΜΟΥ ΝΙΚΟΣ S SM2 3:05:42
55 70 ΜΠΟΝΕΛΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ S SM1 3:06:12
56 322 ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΓΥΡΗΣ S SM2 3:06:30
57 366 ΚΟΝΤΟΚΩΣΤΑΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ S SM1 3:06:30
58 462 ΤΣΙΚΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ S SM1 3:06:54
59 425 ΠΕΠΟΝΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ S SM2 3:07:00
60 510 ΘΕΟΧΑΡΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ S SM1 3:08:16
61 391 ΜΑΡΚΟΥΤΣΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ S SM1 3:10:05
62 395 ΜΕΡΓΙΑΝΟΣ ΔΑΥΙΔ S SM1 3:10:15
63 393 ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ ΦΩΤΗΣ S SM1 3:10:22
64 431 ΡΑΛΛΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ S SM1 3:11:23
65 320 ΒΟΛΗΣ ΜΑΡΚΟΣ S SM2 3:11:29
66 326 ΓΚΙΤΙΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ S SM1 3:11:29
67 355 ΚΑΡΑΙΣΚΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ S SM2 3:12:43
68 361 ΚΑΤΣΑΝΤΩΝΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ S SM1 3:12:44
69 504 ΚΕΡΑΤΙΩΤΗΣ ΑΝΑΡΓΥΡΟΣ S SM1 3:13:18
70 66 ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ S SM2 3:13:37
71 495 ΑΛΕΞΑΝΔΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ S SM2 3:13:55
72 459 ΤΣΑΟΥΡΔΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ S SM1 3:14:06
73 515 ΝΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ S SM1 3:16:31
74 426 ΠΕΣΜΑΤΖΟΓΛΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΣ S SM1 3:16:51
75 452 ΤΕΡΖΗ ΕΙΡΗΝΗ S SW 3:17:17
76 389 ΜΑΝΩΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ S SM1 3:17:41
77 539 ΑΓΟΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΡΗΣ S SM1 3:18:31
78 114 ΚΑΜΜΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ S SM2 3:18:57
79 356 ΚΑΡΑΜΕΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ S SM1 3:19:30
80 471 ΦΑΡΜΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ S SM1 3:19:30
81 496 ΓΑΙΤΑΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ S SM1 3:22:33
82 511 ΜΑΡΤΙΝΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ S SM2 3:22:52
83 401 ΜΠΑΚΑΘΑΝΑΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ S SM2 3:23:48
84 477 ΦΡΟΝΙΣΤΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ S SM1 3:25:11
85 358 ΚΑΡΖΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ S SM2 3:25:24
86 400 ΜΙΕΣΤΡΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ S SW 3:25:35
87 444 ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΣΟΦΙΑ S SW 3:25:35
88 500 ΔΕΔΕΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ S SM1 3:27:14
89 381 ΛΙΒΙΤΣΑΝΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ S SM2 3:27:47
90 365 ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ S SM1 3:28:05
91 406 ΜΥΛΩΝΑΣ ΞΕΝΟΦΩΝ S SM2 3:29:00
92 330 ΓΩΓΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ S SM1 3:29:27
93 422 ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ ΑΡΓΥΡΗΣ S SM2 3:30:31
94 417 ΠΑΝΑΓΟΥΛΙΑΣ ΦΩΤΗΣ S SM1 3:31:22
95 523 ΚΟΡΔΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ S SM2 3:32:04
96 497 ΘΑΝΑΣΟΥΡΑΣ ΝΙΚΟΣ S SM1 3:32:55
97 311 ΑΣΠΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ S SM2 3:33:59
98 348 ΙΩΑΝΝΟΥ ΑΝΔΡΕΑΣ S SM1 3:33:59
99 337 ΔΡΑΜΗΤΙΝΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ S SM1 3:35:36
100 333 ΔΙΟΛΕΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ S SM1 3:36:02
101 506 ΚΟΥΤΣΟΒΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ S SM1 3:36:32
102 503 ΚΟΝΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ S SM1 3:37:43
103 522 ΠΑΝΑΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ S SM1 3:37:46
104 442 ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ S SM2 3:38:28
105 505 ΠΑΛΚΟΠΟΥΛΟΣ ΤΑΣΟΣ S SM1 3:38:39
106 455 ΤΟΓΙΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ S SM1 3:40:02
107 493 ΧΕΜΙΝΓΚΣ ΝΙΚΗ S SW 3:40:09
108 525 ΠΑΠΑΓΡΗΓΟΡΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ S SM1 3:40:16
109 412 ΝΙΚΟΥ ΝΙΚΟΣ S SM1 3:40:36
110 476 ΦΟΥΡΛΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ S SM1 3:40:38
111 473 ΦΑΤΟΥΛΟΓΛΟΥ ΑΓΑΠΙΟΣ S SM1 3:41:12
112 457 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΚΕΡΑΣΙΑ S SW 3:41:23
113 37 ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ S SM1 3:43:16
114 353 ΚΑΡΑΒΙΔΑΣ ΦΩΤΗΣ S SM2 3:43:49
115 509 ΝΤΕΓΙΑΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ S SM1 3:44:04
116 447 ΣΤΑΡΒΟΠΟΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ S SM2 3:46:29
117 331 ΔΗΜΑΙΝΑΣ ΤΑΚΗΣ S SM2 3:47:39
118 537 ΠΕΡΔΙΚΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ S SM2 3:48:50
119 396 ΜΕΡΤΖΑΝΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ S SM1 3:51:46
120 341 ΖΥΓΟΥΡΟΣ ΛΟΥΚΑΣ S SM1 3:52:42
121 382 ΛΙΠΑΤΕΤΖΟΓΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ S SM1 3:52:42
122 485 ΧΑΤΖΗΙΧΡΙΣΤΟΦΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ S SM2 3:52:52
123 378 ΛΕΦΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ S SM1 3:53:35
124 387 ΜΑΝΤΑΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ S SM1 3:54:41
125 526 ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΥ ΓΙΑΝΝΑ S SW 3:55:19
126 313 ΒΑΣΙΛΙΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ S SM2 3:55:40
127 427 ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ S SM1 3:55:40
128 456 ΤΟΛΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ S SM1 3:57:04
129 409 ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ S SM2 3:57:36
130 508 ΑΡΑΜΠΑΤΖΗΣ ΣΑΡΑΝΤΗΣ S SM2 3:58:18
131 438 ΣΙΔΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ S SM1 3:58:24
132 487 ΒΛΑΧΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ S SM2 4:00:29
133 490 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ S SM2 4:02:00
134 419 ΠΑΠΑΓΓΕΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ S SM1 4:02:58
135 317 ΒΗΤΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ S SM1 4:03:49
136 453 ΤΖΑΒΑΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ S SM1 4:04:19
137 521 ΔΗΜΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΗΣ S SM1 4:04:20
138 398 ΜΕΣΣΗΝΗΣ ΣΠΥΡΟΣ S SM1 4:06:01
139 377 ΛΕΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ S SM1 4:06:04
140 532 ΖΑΝΟΣ ΣΠΥΡΟΣ S SM2 4:07:27
141 336 ΔΟΥΣΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ S SM2 4:07:40
142 308 ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΚΥΡΙΑΚΟΣ S SM1 4:09:32
143 489 ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ S SM1 4:11:58
144 360 ΚΑΣΤΑΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ S TANDEM 4:14:01
145 499 ΛΥΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ S SM2 4:14:53
146 316 ΒΗΤΤΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ S SM1 4:15:19
147 449 ΣΥΝΑΡΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ S SM2 4:19:03
148 323 ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ S SM2 4:20:10
149 384 ΛΥΤΡΑΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ S SM2 4:21:55
150 524 ΚΩΣΤΟΥΛΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ S SM1 4:22:27
151 338 ΔΡΟΣΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ S SM1 4:24:20
152 339 ΖΑΦΕΙΡΑΚΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ S SM1 4:25:17
153 314 ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ S SM2 4:25:39
154 324 ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ S SM2 4:25:39
155 332 ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ S SM1 4:26:42
156 460 ΤΣΑΡΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ S SM1 4:26:52
157 486 ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ S SM1 4:27:18
158 517 ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ S SM1 4:27:41
159 405 ΜΠΟΥΓΑΤΣΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ S SM1 4:28:11
160 328 ΓΡΑΤΣΑΝΗΣ ΦΩΤΗΣ S SM1 4:32:06
161 329 ΓΡΗΓΟΡΑΤΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ S SM1 4:33:48
162 362 ΚΑΥΚΙΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ S SM1 4:34:09
163 376 ΛΑΠΠΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ S SM1 4:34:32
164 441 ΣΠΑΝΟΓΙΑΝΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ S SM1 4:34:42
165 448 ΣΤΡΟΓΓΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ S SM1 4:34:42
166 371 ΚΟΥΤΟΥΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ S SM2 4:35:09
167 519 ΞΑΡΧΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ S SM1 4:35:35
168 309 ΑΡΒΑΝΙΤΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ S SM2 4:38:19
169 488 ΣΙΓΑΛΑΣ ΝΙΚΟΣ S SM2 4:38:49
170 445 ΣΤΕΦΑΝΗΣ ΒΑΛΕΝΤΙΝΟΣ S SM1 4:39:00
171 480 ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΜΑΡΙΑ S SW 4:39:31
172 312 ΒΑΡΔΑΚΑΣΤΑΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ S SM1 4:42:17
173 533 ΠΕΤΤΑΣ ΑΡΗΣ S SM1 4:44:36
174 518 ΦΩΤΕΙΝΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ S SW 4:46:10
175 416 ΟΥΛΚΕΡΟΓΛΟΥ ΛΟΥΚΑΣ S SM1 4:47:12
176 482 ΧΑΤΖΗΤΣΟΠΑΝΗΣ ΝΙΚΟΣ S SM2 4:47:12
177 483 ΧΑΤΖΗΤΣΟΠΑΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ S SM2 4:47:12
178 484 ΧΑΤΖΗΤΣΟΠΑΝΗΣ ΠΑΝΟΣ S SM2 4:47:12
179 491 ΣΤΑΜΑΤΙΑΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ S SM2 4:47:12
180 372 ΚΡΙΤΣΙΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ S SM2 4:48:06
181 478 ΧΑΡΙΤΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ S SM1 4:48:17
182 528 ΚΙΤΣΑΔΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ S SM1 4:48:17
183 469 ΤΥΜΠΑΝΙΔΗΣ ΝΙΚΟΣ S SM1 4:48:30
184 475 ΦΙΛΙΠΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ S SM2 4:48:35
185 306 ΑΝΔΡΙΚΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΣ S SM2 4:48:39
186 350 ΚΑΛΥΒΑ ΚΑΤΕΡΙΝΑ S SW 4:49:49
187 512 ΚΑΡΑΧΡΗΣΤΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ S SM1 4:50:42
188 436 ΣΕΒΑΣΤΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ S SM2 4:51:56
189 404 ΜΠΟΣΚΟΒΙΤΣ ΚΟΣΜΑΣ S SM2 4:53:22
190 415 OKTAH SHERIF S SM2 4:55:10
191 437 ΣΕΛΤΣΙΩΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ S SM1 4:55:36
192 346 ΙΣΣΑΚΙΔΗΣ ΙΣΑΑΚ S SM2 4:58:45
193 439 ΣΙΔΕΡΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ S SM1 5:04:18
194 434 ΣΑΚΑΡΕΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ S SM2 5:04:25
195 351 ΚΑΛΥΒΑΣ ΘΑΝΟΣ S SM1 5:06:32
196 402 ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ S SM2 5:06:58
197 536 ΑΓΓΕΛΕΤΟΥ ΒΑΣΩ S SW 5:07:13
198 92 ΦΙΛΙΠΠΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΟΣ S SM1 5:07:44
199 465 ΤΣΙΡΛΙΓΚΑΝΗΣ ΘΩΜΑΣ S SM1 5:08:58
200 303 ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ S SM2 5:10:31
201 116 ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ S SM1 5:12:00
202 379 ΛΙΑΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ S SM1 5:12:30
203 374 ΚΩΣΤΑΚΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ S SM1 5:12:39
204 385 ΜΑΚΡΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ S SM1 5:12:45
205 344 ΘΕΟΦΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ S SM2 5:14:45
206 443 ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΘΑΝΟΣ S SM2 5:14:45
207 540 ΓΙΟΛΔΑΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ S SM1 5:14:45
208 369 ΚΟΡΦΙΑΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ S SM1 5:15:55
209 463 ΤΣΙΟΚΑΣ ΝΙΚΟΣ S SM1 5:15:55
210 474 ΦΕΡΡΟΥΣ ΤΙΜΟΛΕΩΝ S SM1 5:15:55
211 363 ΚΟΚΚΙΝΑΚΗΣ ΗΛΙΑΣ S SM2 5:18:05
212 342 ΖΩΙΔΗΣ ΜΕΝΕΛΑΟΣ S SM1 5:19:53
213 429 ΠΛΕΥΡΗΣ ΜΥΡΩΝ S SM2 5:23:05
214 343 ΖΩΝΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ S SM2 5:30:16
215 420 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΝΙΚΟΣ S SM1 5:31:02
216 467 ΤΣΙΡΛΙΓΚΑΝΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ S SM2 5:32:39
217 466 ΤΣΙΡΛΙΓΚΑΝΗΣ ΙΑΣΩΝ S SM1 5:33:32
218 388 ΜΑΝΤΖΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ S SM1 5:34:49
219 399 ΜΗΤΣΑΚΟΥ ΒΕΝΕΤΣΙΑΝΑ S SW 5:34:49
220 458 ΤΣΑΜΟΥΡΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ S SM1 5:34:49
221 390 ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ S SM1 5:37:00
222 403 ΜΠΟΣΚΟΒΙΤΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ S SM2 5:46:33
223 414 ΔΟΥΡΑΚΗΣ ΗΛΙΑΣ S SM1 5:52:02
224 310 ΑΡΓΥΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ S SM1 5:54:20
225 410 ΝΙΚΟΛΙΔΑΚΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ S SM2 5:54:20
226 534 ΣΤΕΦΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ S SM1 6:05:13
227 535 ΝΟΥΣΣΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ S SM1 6:05:13
228 397 ΜΕΡΤΙΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ S SM1 6:08:59
229 538 ΛΕΟΝΑΡΔΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ S SM2 6:51:20
230 300 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ S SM1 DNF
231 421 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΕΙΡΗΝΗ S SW DNF
232 468 ΤΣΟΥΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ S SM1 DNF
233 340 ΖΗΚΟΣ ΠΕΤΡΟΣ S SM2 DNF
234 481 ΧΑΤΖΗΜΠΑΡΜΠΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ S SM1 DNF
235 305 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΠΕΤΡΟΣ S SM1 DNF

 

Rank No Family Name First Name Group Category Finish Time
1 360 ΚΑΣΤΑΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
360 KΑΣΤΑΝΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ S TANDEM 4:14:01

XTERRA Trail Run +MTB 2014 Aποτελέσματα

x terra athens ekkinisiXTERRA Trail Run +MTB, Πανόραμα Βούλας
15km RUN
rankTotal rankSex rankCategory Bib Surname Name FinishTime FinishNetTime Cat
1 1 1 237 ΘΕΟΔΩΡΑΚΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 00:56:43 00:56:43 M30
2 2 2 190 ΜΑΓΓΙΝΑΣ ΔΗΜΟΣ 00:59:49 00:59:49 M30
3 3 3 243 ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 01:01:12 01:01:12 M30
4 4 4 184 ΚΡΟΜΜΥΔΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 01:01:39 01:01:38 M30
5 5 1 188 ΛΟΥΦΕΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 01:05:27 01:05:27 M19
6 6 5 213 ΡΩΜΑΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ 01:06:33 01:06:32 M30
7 7 6 344 ΚΩΣΤΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 01:06:42 01:06:39 M30
8 8 1 241 ΚΟΥΚΟΛΗΣ ΠΕΤΡΟΣ 01:09:03 01:09:01 M50
9 1 1 164 ΔΗΜΑΚΗ ΝΤΕΝΙΖ 01:09:59 01:09:58 F30
10 2 2 240 ΚΟΛΟΒΟΥ ΒΙΚΥ 01:10:03 01:10:02 F30 Συνέχεια

X event Ladonas Results

X-Event Λάδωνα

ΓΕΝΙΚΗ
Rank Category Gender BIB
Name Swim T1 Bike T2 Finish
1 A2 Male 28
ΚΩΣΤΑΣ ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ 0:06:43 0:07:32 1:28:56 1:29:48 2:08:07
2 A2 Male 29
ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΡΩΜΑΣ 0:08:52 0:10:13 1:27:35 1:28:25 2:08:33
3 A2 Male 25
ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ 0:11:15 0:13:13 1:43:22 1:44:19 2:28:45
4 A1 Male 8
ΠΑΡΗΣ ΒΕΝΕΤΗΣ 0:10:17 0:13:36 1:42:22 1:44:01 2:29:16
5 A2 Male 4
ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΛΕΞΙΟΥ 0:05:21 0:12:45 1:41:37 1:42:27 2:31:59
6 A2 Male 34
ΓΙΑΝΝΗΣ ΨΥΧΟΓΥΟΣ 0:11:28 0:13:51 1:50:42 1:51:56 2:42:32
7 A2 Male 17
ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΚΑΒΑΛΙΕΡΑΤΟΣ 0:10:51 0:12:29 1:43:19 1:44:40 2:45:33
8 A4 Male 23
ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΟΥΡΤΗΣ 0:11:06 0:17:55 1:48:01 1:50:42 2:48:39
9 A3 Male 20
ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΕΡΑΜΙΔΑΣ 0:10:17 0:12:54 2:08:15 2:08:59 3:09:59
10 A2 Male 24
ΠΕΤΡΟΣ ΚΟΥΡΤΗΣ 0:10:21 0:11:40 1:56:55 1:57:54 3:11:44
11 A2 Male 21
ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΟΤΣΙΔΑΣ 0:11:10 0:13:38 2:17:16 2:18:15 3:12:23
12 A2 Male 11
ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΓΚΟΝΗΣ 0:10:11 0:14:27 2:22:24 2:23:10 3:13:27
13 A2 Male 1
ΤΑΣΟΣ ΑΤΜΑΤΖΙΔΗΣ 0:09:55 0:12:32 2:16:56 2:18:03 3:20:38
14 A3 Male 33
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΤΣΕΚΟΥΡΑΣ 0:10:19 0:14:02 2:19:29 2:23:20 3:20:40
15 A2 Male 26
ΓΙΑΝΝΗΣ ΛΕΒΕΝΤΗΣ 0:11:43 0:13:49 2:09:48 2:11:11 3:26:59
16 A3 Male 6
ΓΙΑΝΝΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗΣ 0:09:32 0:16:38 2:34:46 2:34:59 3:29:10
17 A3 Male 2
ΣΑΚΑΛΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 0:00:19 0:14:39 2:16:56 2:17:37 3:33:26
18 A2 Male 27
ΑΝΔΡΕΑΣ ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ 0:16:00 0:20:12 2:16:07 2:18:08 3:33:48
19 Γ Female 32
ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΣΤΑΜΟΥ 0:08:58 0:10:20 2:25:56 2:27:25 3:37:47
20 Γ Female 10
ΜΑΡΙΑ ΒΛΑΧΟΥ 0:15:01 0:19:00 2:40:00 2:40:57 3:50:55
21 A2 Male 18
ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΑΓΙΑΥΤΑΚΗΣ 0:16:44 0:21:06 2:50:42 2:51:36 3:56:11
22 Γ Female 19
ΛΑΜΠΡΙΝΗ ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΗ 0:11:37 0:13:21 2:47:30 2:48:30 4:12:19
1 ΟΜΑΔΙΚΟ Male 15
ΠΟΛΥΖΟΣ ΘΩΜΑΣ-ΜΠΑΚΟΥΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 0:11:34 0:11:41 1:58:02 2:01:50 2:57:30
2 ΟΜΑΔΙΚΟ Male 31
ΚΩΣΤΑΣ ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ- ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ ΚΟΥΛΟΥΜΠΗ 0:14:09 0:19:09 2:58:13 2:58:32 4:20:23
3 ΟΜΑΔΙΚΟ Male 30
ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ- ΣΑΡΑΝΤΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗΣ 0:11:28 0:14:01 0:42:44
23 A4 Male 16
ΙΣΑΑΚ ΙΣΑΑΚΙΔΗΣ 0:12:01 0:14:33 2:37:19 2:39:30 DNF
Α1 Male 35 ΔΗΜΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ DNS
Α2 Male 36 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΦΙΛΗΣ DNS
Α2 Male 37 ΓΙΑΝΝΗΣ ΦΩΤΙΑΔΗΣ DNS
Α3 Male 38 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ DNS
Α2 Male 39 ΠΕΤΡΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ DNS
Α2 Male 40 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΦΥΛΙΩΤΗΣ DNS
Α4 Male 41 ΛΑΜΠΡΟΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΑΚΟΣ DNS
Α2 Male 42 ΘΩΜΑΣ ΤΣΑΡΟΠΟΥΛΟΣ DNS
Α2 Male 43 ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΠΑΥΛΟΥ DNS
ΟΜΑΔΕΣ
Rank Category Gender BIB
Name Swim T1 Bike T2 Finish
1 ΟΜΑΔΙΚΟ Male 15
ΠΟΛΥΖΟΣ ΘΩΜΑΣ-ΜΠΑΚΟΥΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 0:11:34 0:11:41 1:58:02 2:01:50 2:57:30
2 ΟΜΑΔΙΚΟ Male/Female 31
ΚΩΣΤΑΣ ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ- ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ ΚΟΥΛΟΥΜΠΗ 0:14:09 0:19:09 2:58:13 2:58:32 4:20:23
3 ΟΜΑΔΙΚΟ Male 30
ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ- ΣΑΡΑΝΤΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗΣ 0:11:28 0:14:01 0:42:44 DNF

ΓΥΝΑΙΚΕΣ

Rank Category Gender BIB
Name Swim T1 Bike T2 Finish
1 Γ Female 32
ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΣΤΑΜΟΥ 0:08:58 0:10:20 2:25:56 2:27:25 3:37:47
2 Γ Female 10
ΜΑΡΙΑ ΒΛΑΧΟΥ 0:15:01 0:19:00 2:40:00 2:40:57 3:50:55
3 Γ Female 19
ΛΑΜΠΡΙΝΗ ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΗ 0:11:37 0:13:21 2:47:30 2:48:30 4:12:19

XTERRA GREECE 2013

XTERRA Greece 2013- RESULTS

XTERRA GREECEGENERAL RANKING

rankTotal Registration Type Forename / Όνομα Surname / Επώνυμο FinishTime Swim T1 Bike T2 Run
1 Pro Athlete Benjamin Allen 02:17:37 00:18:03 00:00:31 01:15:55 00:00:44 00:42:22
2 Pro Athlete Kris Coddens 02:19:05 00:20:45 00:00:40 01:17:05 00:00:50 00:39:43
3 Pro Athlete Yeray Luxem 02:19:16 00:19:09 00:00:44 01:18:13 00:00:46 00:40:21
4 Pro Athlete Nicolas Lebrun 02:21:58 00:20:59 00:00:42 01:17:22 00:00:49 00:42:04
5 Pro Athlete Asa Shaw 02:21:59 00:18:34 00:00:44 01:21:10 00:00:38 00:40:51
6 Pro Athlete Cedric Lassonde 02:24:42 00:19:31 00:00:50 01:20:50 00:00:53 00:42:36
7 Pro Athlete Felix Schumann 02:26:03 00:19:05 00:00:42 01:22:24 00:00:52 00:42:57
8 Pro Athlete Marvin Gruget 02:29:22 00:18:59 00:00:45 01:17:52 00:00:52 00:50:51
9 Pro Athlete Francois Carloni 02:33:45 00:20:32 00:00:50 01:18:55 00:00:48 00:52:39
10 Pro Athlete Sergey Yakovlev 02:35:59 00:20:30 00:01:07 01:29:34 00:01:23 00:43:25
11 Age group 25–29 Individual Registration Grigorios Souvatzoglou 02:37:31 00:18:04 00:00:56 01:26:47 00:00:55 00:50:48
12 Age group 35–39 Individual Registration Heinis Julien 02:38:15 00:20:58 00:01:20 01:25:03 00:00:59 00:49:53
13 Professional Athletes All Categories Helena Erbenová 02:38:17 00:22:59 00:00:48 01:28:00 00:00:48 00:45:41
14 Age group 30–34 Individual Registration Boris Chambon 02:38:30 00:19:10 00:00:44 01:27:44 00:00:49 00:50:01
15 Age group 30–34 Individual Registration Jan Pyott 02:39:54 00:19:23 00:00:50 01:26:42 00:00:57 00:52:00
16 Age group 25–29 Individual Registration Balint Mester 02:40:04 00:21:15 00:01:07 01:29:12 00:00:58 00:47:31
17 Age group 20–24 Individual Registration Niels Ost 02:42:01 00:21:19 00:00:45 01:29:51 00:00:44 00:49:20
18 Age group 40–44 Individual Registration Lichtsteiner Patrick 02:42:06 00:23:47 00:00:54 01:28:34 00:01:00 00:47:49
19 Age group 40–44 Individual Registration Yannick Rusch 02:42:12 00:19:58 00:00:35 01:28:51 00:01:03 00:51:44
20 Professional Athletes All Categories Jacqueline Slack 02:42:51 00:20:20 00:00:36 01:31:30 00:00:57 00:49:27
21 Age group 45–49 Individual Registration Dimitris Papas 02:43:26 00:22:19 00:01:08 01:28:19 00:01:02 00:50:36
22 Professional Athletes All Categories Kathrin Mueller 02:43:40 00:19:09 00:01:11 01:31:34 00:00:55 00:50:49
23 Age group 35–39 Individual Registration Markus Benesch 02:44:43 00:20:55 00:01:00 01:35:46 00:01:17 00:45:43
24 Professional Athletes All Categories Tyronne White 02:45:12 00:21:07 00:00:38 01:28:34 00:00:57 00:53:54
25 Age group 25–29 Individual Registration Petros Tyrologos 02:47:16 00:23:50 00:00:56 01:29:13 00:00:52 00:52:23
26 Age group 35–39 Individual Registration Nikola Boric 02:47:35 00:23:16 00:00:45 01:27:32 00:00:48 00:55:13
27 Professional Athletes All Categories Renata Bucher 02:48:08 00:22:16 00:00:42 01:31:00 00:00:52 00:53:16
28 Age group 35–39 Individual Registration Alessandro Cassetti 02:50:09 00:23:45 00:01:12 01:30:57 00:00:57 00:53:15
29 Professional Athletes All Categories Carina Wasle 02:50:42 00:21:28 00:00:56 01:35:54 00:01:13 00:51:08
30 Professional Athletes All Categories Poór Brigitta 02:50:50 00:21:04 00:00:54 01:35:40 00:00:57 00:52:13 Συνέχεια