37ος Αγώνας Δρόμου Υγείας Αθήνας 20 χλμ. Aποτελέσματα

Πατήστε εδώ για να δείτε τα αποτελέσματα του αγώνα, αναζητώντας το όνομα ή τον αριθμό σας και εκτυπώστε το αναμνηστικό δίπλωμα συμμετοχής σας με το όνομα και τον ατομικό σας χρόνο.

Δίαθλο Κυπαρισσίας 2014. AΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

Romas StamatisΤΕΛΙΚΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΓΩΝΩΝ ΔΙΑΘΛΟΥ – ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑ 23-2-2014

Έφηβοι- Νεανίδες- Άνδρες- Γυναίκες – Βετεράνοι –Σκυταλοδρομία (Ομαδικό).

ΚΑΤΑΤΑΞΗ – ΑΓΩΝ/ΚΟΣ ΑΡΙΘΜΟΣ – ΤΡΕΞΙΜΟ 5.000Μ ΠΟΔΗΛΑΤΟ 20.000Μ – ΤΡΕΞΙΜΟ 2.500 – ΤΕΛΙΚΟΣ ΧΡΟΝΟΣ

1 35, ΡΩΜΑΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ 18,27 35,23 10,08

1,03,58

2 40, ΔΑΝΙΗΛ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 20,40 33,20 10,47

1,04,47

3 56, ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΟΣ 20,41 39,06 11,38

1,11,25

4 41, ΖΑΡΟΚΩΣΤΑΣ ΗΛΙΑΣ 22,09 37,56 11,41

1,11,46

5 100 , ΚΟΛΛΙΑΣ ΠΕΤΡΟΣ/ΚΑΝΝΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜ 22,09 39,18 12,04

1,13,31

6 64, ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ ΠΑΥΛΟΣ 22,09 39,31 12,00

1,13,40

7 47, ΜΑΝΟΥΣΟΠΟΥΛΟΣ/ΚΑΛΟΓΕΡΑΣ 26,10 35,17 12,33 1,14,00

8 55, ΠΕΡΑΜΑΤΖΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ 21,50 42,25 12,19

1,16,34

9 34, ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜ, 23,50 41,13 13,14

1,18,17

10 82, ΟΡΦΑΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 23,59 41,11 14,27

1,18,37

11 36, ΞΗΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΚΩΣΤΗΣ 25,02 41,25 13,26

1,19,53

12 73, ΚΑΤΣΑΡΟΣ ΑΛΕΞΗΣ 23,37 43,03 13,15 Συνέχεια

15ος Δρόμος Βουνού -Υμηττός 2014- Αποτελέσματα

ΓΕΝΙΚΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ
ΘΕΣΗ ΦΥΛΟΥ ΗΛ. ΚΑΤ. bib ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ Birth Sex KAT. 10,5 ΧΛΜ. ΧΡΟΝΟΣ ΚΑΘΑΡΟΣ ΧΡΟΝΟΣ ΣΥΛ. ΟΜΑΔΑ
1 1 1 246 ΜΑΥΡΙΚΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1976 Α M35 00:42:56 01:25:50 01:25:49 ODLO-LASPORTIVA
2 2 1 675 FIJAUT STANISCAUS 1968 Α M45 00:45:06 01:29:09 01:29:09 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
3 3 1 208 ΚΩΝΣΤΑΝΤΕΛΟΣ ΣΩΤΗΡΗΣ 1973 Α M40 00:45:28 01:29:22 01:29:22 SATRAPISTAS
4 4 1 491 ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΝΤΡΕΑΣ 1980 Α M 00:45:00 01:29:54 01:29:54 ΓΣ.ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
5 5 2 590 ΡΕΤΣΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1980 Α M 00:45:29 01:30:23 01:30:23 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
6 6 2 142 ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 1971 Α M40 00:45:52 01:31:08 01:31:08 ΑΓΕΛΗ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
7 7 3 374 ΡΩΜΑΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ 1974 Α M40 00:46:02 01:32:01 01:32:01 Γ.Σ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
8 8 2 695 ΜΠΕΣΣΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 1968 Α M45 00:46:10 01:32:19 01:32:19 Γ.Σ. ΝΙΚΗ ΒΥΡΩΝΑ
9 9 3 57 ΓΕΡΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ 1985 Α M 00:47:30 01:32:44 01:32:44 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
10 10 4 5 ΑΒΟΥΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1973 Α M40 00:47:15 01:33:24 01:33:18 ΣΑΦΑΝΣ-Pulse100 Συνέχεια

X event Ladonas Results

X-Event Λάδωνα

ΓΕΝΙΚΗ
Rank Category Gender BIB
Name Swim T1 Bike T2 Finish
1 A2 Male 28
ΚΩΣΤΑΣ ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ 0:06:43 0:07:32 1:28:56 1:29:48 2:08:07
2 A2 Male 29
ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΡΩΜΑΣ 0:08:52 0:10:13 1:27:35 1:28:25 2:08:33
3 A2 Male 25
ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ 0:11:15 0:13:13 1:43:22 1:44:19 2:28:45
4 A1 Male 8
ΠΑΡΗΣ ΒΕΝΕΤΗΣ 0:10:17 0:13:36 1:42:22 1:44:01 2:29:16
5 A2 Male 4
ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΛΕΞΙΟΥ 0:05:21 0:12:45 1:41:37 1:42:27 2:31:59
6 A2 Male 34
ΓΙΑΝΝΗΣ ΨΥΧΟΓΥΟΣ 0:11:28 0:13:51 1:50:42 1:51:56 2:42:32
7 A2 Male 17
ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΚΑΒΑΛΙΕΡΑΤΟΣ 0:10:51 0:12:29 1:43:19 1:44:40 2:45:33
8 A4 Male 23
ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΟΥΡΤΗΣ 0:11:06 0:17:55 1:48:01 1:50:42 2:48:39
9 A3 Male 20
ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΕΡΑΜΙΔΑΣ 0:10:17 0:12:54 2:08:15 2:08:59 3:09:59
10 A2 Male 24
ΠΕΤΡΟΣ ΚΟΥΡΤΗΣ 0:10:21 0:11:40 1:56:55 1:57:54 3:11:44
11 A2 Male 21
ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΟΤΣΙΔΑΣ 0:11:10 0:13:38 2:17:16 2:18:15 3:12:23
12 A2 Male 11
ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΓΚΟΝΗΣ 0:10:11 0:14:27 2:22:24 2:23:10 3:13:27
13 A2 Male 1
ΤΑΣΟΣ ΑΤΜΑΤΖΙΔΗΣ 0:09:55 0:12:32 2:16:56 2:18:03 3:20:38
14 A3 Male 33
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΤΣΕΚΟΥΡΑΣ 0:10:19 0:14:02 2:19:29 2:23:20 3:20:40
15 A2 Male 26
ΓΙΑΝΝΗΣ ΛΕΒΕΝΤΗΣ 0:11:43 0:13:49 2:09:48 2:11:11 3:26:59
16 A3 Male 6
ΓΙΑΝΝΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗΣ 0:09:32 0:16:38 2:34:46 2:34:59 3:29:10
17 A3 Male 2
ΣΑΚΑΛΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 0:00:19 0:14:39 2:16:56 2:17:37 3:33:26
18 A2 Male 27
ΑΝΔΡΕΑΣ ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ 0:16:00 0:20:12 2:16:07 2:18:08 3:33:48
19 Γ Female 32
ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΣΤΑΜΟΥ 0:08:58 0:10:20 2:25:56 2:27:25 3:37:47
20 Γ Female 10
ΜΑΡΙΑ ΒΛΑΧΟΥ 0:15:01 0:19:00 2:40:00 2:40:57 3:50:55
21 A2 Male 18
ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΑΓΙΑΥΤΑΚΗΣ 0:16:44 0:21:06 2:50:42 2:51:36 3:56:11
22 Γ Female 19
ΛΑΜΠΡΙΝΗ ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΗ 0:11:37 0:13:21 2:47:30 2:48:30 4:12:19
1 ΟΜΑΔΙΚΟ Male 15
ΠΟΛΥΖΟΣ ΘΩΜΑΣ-ΜΠΑΚΟΥΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 0:11:34 0:11:41 1:58:02 2:01:50 2:57:30
2 ΟΜΑΔΙΚΟ Male 31
ΚΩΣΤΑΣ ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ- ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ ΚΟΥΛΟΥΜΠΗ 0:14:09 0:19:09 2:58:13 2:58:32 4:20:23
3 ΟΜΑΔΙΚΟ Male 30
ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ- ΣΑΡΑΝΤΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗΣ 0:11:28 0:14:01 0:42:44
23 A4 Male 16
ΙΣΑΑΚ ΙΣΑΑΚΙΔΗΣ 0:12:01 0:14:33 2:37:19 2:39:30 DNF
Α1 Male 35 ΔΗΜΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ DNS
Α2 Male 36 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΦΙΛΗΣ DNS
Α2 Male 37 ΓΙΑΝΝΗΣ ΦΩΤΙΑΔΗΣ DNS
Α3 Male 38 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ DNS
Α2 Male 39 ΠΕΤΡΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ DNS
Α2 Male 40 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΦΥΛΙΩΤΗΣ DNS
Α4 Male 41 ΛΑΜΠΡΟΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΑΚΟΣ DNS
Α2 Male 42 ΘΩΜΑΣ ΤΣΑΡΟΠΟΥΛΟΣ DNS
Α2 Male 43 ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΠΑΥΛΟΥ DNS
ΟΜΑΔΕΣ
Rank Category Gender BIB
Name Swim T1 Bike T2 Finish
1 ΟΜΑΔΙΚΟ Male 15
ΠΟΛΥΖΟΣ ΘΩΜΑΣ-ΜΠΑΚΟΥΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 0:11:34 0:11:41 1:58:02 2:01:50 2:57:30
2 ΟΜΑΔΙΚΟ Male/Female 31
ΚΩΣΤΑΣ ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ- ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ ΚΟΥΛΟΥΜΠΗ 0:14:09 0:19:09 2:58:13 2:58:32 4:20:23
3 ΟΜΑΔΙΚΟ Male 30
ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ- ΣΑΡΑΝΤΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗΣ 0:11:28 0:14:01 0:42:44 DNF

ΓΥΝΑΙΚΕΣ

Rank Category Gender BIB
Name Swim T1 Bike T2 Finish
1 Γ Female 32
ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΣΤΑΜΟΥ 0:08:58 0:10:20 2:25:56 2:27:25 3:37:47
2 Γ Female 10
ΜΑΡΙΑ ΒΛΑΧΟΥ 0:15:01 0:19:00 2:40:00 2:40:57 3:50:55
3 Γ Female 19
ΛΑΜΠΡΙΝΗ ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΗ 0:11:37 0:13:21 2:47:30 2:48:30 4:12:19

Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Ημιμαραθωνίου 2013

AΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

Αποτελέσματα Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Ημιμαραθωνίου 2013

Unofficial results – Finish

Greek Championship, Division Men

Rank BIB Athlete
Name
Sex-Year of Birth (Category) – Nationality – Club/Group 10 km
Finish
1 1 POULIOS KONSTANTINOS
Male – 1977 (35-39) – GRE – PANATHINAIKOS A.O 32:06
1:09:07
2 2 KARAVIDAS GEORGIOS
Male – 1972 (40-44) – GRE – AEK ATHINON 32:25
1:10:10
3 4 PAPADIMITRIOU ANTONIOS-DIMITRIOS
Male – 1980 (< 35) – GRE – AS ARIS THESSALON 33:42
1:12:12
4 42 SKOULARIKIS GRIGORIS
Male – 1981 (< 35) – GRE – GAS ILISOS 33:55
1:13:30
5 54 TSIOUNIS DIMITRIOS
Male – 1983 (< 35) – GRE – G.S. PILIS 34:16
1:14:26
6 9 KALOMOIRIS MICHAIL
Male – 1986 (< 35) – GRE – A.P.S APOLLON DIT 34:20
1:14:31
7 66 SIMIRIOTIS KIRIAKOS
Male – 1990 (< 35) – GRE – F.O VRONTADOU 35:02
1:14:59
8 7 MANOLIDIS PANAGIOTIS
Male – 1984 (< 35) – GRE – SAKA 35:11
1:16:25
9 44 PASPATIS ALEXIS
Male – 1987 (< 35) – GRE – GAS ILISOS 35:38
1:16:53
10 45 PALIS NIKOS
Male – 1990 (< 35) – GRE – GAS ILISOS 36:16
1:17:10
11 67 ATMATZIDIS DIMITRIOS
Male – 1991 (< 35) – GRE – OLIMPIAKOS S.F.P 36:25
1:17:26
12 40 GKREKAS IOANNIS
Male – 1982 (< 35) – GRE – AS ARIS THESSALON 36:25
1:17:29
13 59 RAPTIS ALEXANDROS
Male – 1982 (< 35) – GRE – A.G.S. IOANNINON 35:56
1:17:38
14 15 TZANAVARAS PAVLOS
Male – 1969 (40-44) – GRE – PANATHINAIKOS A.O 36:24
1:17:47
15 41 IOANNOU LEONIDAS
Male – 1990 (< 35) – GRE – G.S. TRIKALON 36:05
1:18:43
16 49 KONTARATOS ALEXIOS
Male – 1966 (45-49) – GRE – G.S AMAROUSIOU 36:42
1:19:11
17 55 CHAMODRAKAS IOANNIS
Male – 1975 (35-39) – GRE – MESSINIAKOS G.S 38:36
1:19:58
18 61 TSOLIS VASILEIOS
Male – 1992 (< 35) – GRE – A.G.S. IOANNINON 37:14
1:20:06
19 73 LAZARIS THEODOROS
Male – 1983 (< 35) – GRE – AE ESPEROS 2004 37:45
1:20:08
20 37 KOUKOUTEGOS STERGIOS
Male – 1992 (< 35) – GRE – A.S. FILIPPOS VER 38:40
1:20:28

21 47 TZOUVISTAS GIORGOS
Male – 1983 (< 35) – GRE – GAS KAMATEROU 38:45
1:21:19
22 18 ROMAS STAMATIOS
Male – 1974 (35-39) – GRE – G.S. ILIOUPOLIS 39:24
1:23:45
23 68 PASCHALIS IOANNIS
Male – 1992 (< 35) – GRE – OLIMPIAKOS S.F.P 39:18
1:23:58
24 27 DIONISOPOULOS DIONISIOS
Male – 1978 (35-39) – GRE – A.G.S. NEAS IONIA 38:52
1:24:04
25 51 RAMANTANIS NIKOLAOS
Male – 1968 (45-49) – GRE – G.S AMAROUSIOU 39:29
1:25:02 Συνέχεια