ITI EPIC MARATHON MTB RACE

ITI EPIC 2014Γενική κατάταξη 60km

Rank No Family Name First Name Group Category Finish Time
1 4 ΒΡΟΧΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ E EM1 3:05:09
2 113 ΠΕΤΡΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ E EM1 3:13:39
3 129 ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ E EM1 3:18:49
4 120 ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ E EM1 3:19:16
5 1 ΝΕΙΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ E EM2 3:21:16
6 29 ΓΚΑΖΩΝΗΣ ΠΕΤΡΟΣ E EM1 3:22:25
7 131 ΠΟΤΑΜΙΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ E EM1 3:24:58
8 8 ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ E EM2 3:25:50
9 6 ΣΚΥΛΟΔΗΜΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ E EM3 3:26:47
10 80 ΠΑΡΡΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ E EM1 3:31:19
11 135 ΜΥΛΩΝΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ E EM3 3:32:48
12 79 ΠΑΡΑΣΑΒΒΑΣ ΜΙΧΑΛΗΣ E EM2 3:34:03
13 86 ΡΟΒΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ E EM3 3:34:55
14 78 ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ E EM1 3:35:24
15 62 ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ ΛΕΥΤΕΡΗΣ E EM3 3:39:31
16 100 ΜΑΤΘΑΙΑΣΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ E EM2 3:41:15
17 112 ΤΣΑΚΑΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ E EM3 3:41:38
18 41 ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ E EM2 3:44:29
19 132 ΚΑΜΠΟΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ E EM3 3:46:18
20 126 ΜΟΥΡΙΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ E EM3 3:47:48
21 51 ΚΟΥΚΟΥΛΙΕΡΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ E EM3 3:49:35
22 5 ΙΟΡΔΑΝΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ E EM1 3:49:39
23 10 ΒΕΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ E EM2 3:50:43
24 88 ΡΩΜΑΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ E EM3 3:50:58
25 11 COLE SIMON E EM3 3:51:09
26 68 ΜΠΑΛΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ E EM1 3:51:58
27 119 ΚΑΤΣΙΚΑΡΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ E EM1 3:52:05
28 108 ΜΑΝΤΑΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ E EM3 3:52:26
29 73 ΟΡΦΑΝΟΥΔΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ E EM3 3:53:15
30 42 ΚΑΚΟΥΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ E EM1 3:53:33
31 14 ΑΛΕΞΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ E EM1 3:56:45
32 3 ΠΑΤΤΕΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ E EM1 3:58:06
33 117 ΚΑΡΑΒΟΥΛΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ E EM2 3:58:06
34 137 ΜΠΟΥΚΑΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ E EM1 3:58:28
35 104 ΚΑΡΑΜΠΕΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ E EM2 3:59:10
36 128 ΨΩΜΟΠΟΥΛΟΣ ΛΑΖΑΡΟΣ E EM2 4:01:13
37 95 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ E EM2 4:03:57
38 9 ΒΕΡΓΕΤΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ E EM3 4:04:08
39 31 ΓΟΥΛΙΜΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ E EM2 4:04:08
40 85 ΠΟΛΥΠΑΘΕΛΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ E EM2 4:06:59
41 139 ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΘΗΣ E EM1 4:07:40
42 433 ΡΙΖΟΓΙΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ E EM2 4:08:21
43 48 ΚΑΣΙΔΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ E EM2 4:10:25
44 56 ΚΟΥΦΟΠΑΝΤΕΛΗΣ ΜΑΡΚΟΣ E EM1 4:15:42
45 7 ΣΚΟΡΔΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ E EM2 4:19:15
46 72 ΝΤΑΡΔΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ E EM2 4:19:15
47 35 ΔΗΜΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ E EM2 4:23:06
48 39 ΖΑΧΑΡΙΑΔΗΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ E EM2 4:25:39
49 12 ΑΓΓΕΛΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ E EM3 4:26:42
50 33 ΔΕΛΑΠΟΡΤΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ E EM2 4:27:04
51 57 ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ E EM3 4:27:13
52 90 ΣΤΕΦΑΝΟΥΔΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ E EM2 4:27:39
53 77 ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ E EM3 4:27:41
54 25 ΓΑΛΛΗΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ E EM3 4:30:17
55 43 ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΗΣ ΣΠΥΡΟΣ E EM3 4:30:25
56 32 ΔΑΦΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ E EM3 4:30:41
57 75 ΠΑΝΑΓΟΥ ΝΤΙΝΟΣ E EM3 4:33:21
58 74 ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΘΩΜΑΣ E EM1 4:35:39
59 50 ΚΟΥΒΕΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ E EM1 4:36:50
60 27 ΓΙΑΜΙΝ ΓΕΩΡΓΙΟΣ E EM2 4:37:15
61 133 ΠΛΟΚΑΣ ΗΛΙΑΣ E EM2 4:39:19
62 69 ΜΠΕΡΤΣΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ E EM2 4:41:08
63 46 ΚΑΡΑΒΕΖΗΣ ΡΟΜΗΛΟΣ E EM2 4:42:47
64 130 ΒΟΛΤΕΡΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ E EM3 4:43:20
65 134 ΒΡΑΧΑΜΗΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ E EM1 4:44:35
66 54 ΚΟΥΡΤΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ E EM3 4:45:36
67 89 ΣΤΑΘΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ E EM3 4:47:12
68 38 ΔΟΥΚΑΤΑΣ ΧΡΟΝΗΣ E EM3 4:51:56
69 122 ΑΓΓΕΛΑΤΟΣ ΣΑΒΒΑΣ E EM3 4:57:28
70 101 ΠΑΠΑΔΗΜΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ E EM2 4:57:54
71 64 ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΥΛΟΣ E EM1 4:58:39
72 107 ΜΗΤΡΟΥΛΙΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ E EM3 4:59:56
73 59 ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ E EM2 5:00:23
74 53 ΚΟΥΜΠΑΡΕΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ E EM1 5:00:49
75 99 ΣΥΡΙΒΕΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ E EM2 5:01:01
76 45 ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ E EM2 5:02:52
77 65 ΜΙΚΕΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ E EM2 5:02:52
78 118 ΛΙΒΑΔΑΡΟΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ E EM1 5:03:27
79 67 ΜΟΥΚΑ ΕΙΡΗΝΗ E EW 5:15:55
80 105 ΚΑΤΡΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ E EM1 5:15:55
81 97 ΤΡΥΦΩΝΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ E EM3 5:24:49
82 28 ΓΙΑΜΙΝ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ E EM2 5:25:25
83 49 ΚΙΤΣΕΛΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ E EM2 5:27:00
84 96 ΚΟΥΛΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ E EM2 5:34:49
85 93 ΦΛΩΡΑΚΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ E EM3 5:37:30
86 94 ΧΑΨΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ E EM3 5:39:14
87 16 ΑΡΓΥΡΑΚΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ E EM3 5:45:24
88 124 PLEWA ANETA E EW 5:45:48
89 18 ΑΤΖΑΜΠΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ E EM1 5:48:59
90 61 ΛΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ E EM3 5:48:59
91 55 ΚΟΥΤΣΙΚΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ E EM2 5:50:44
92 30 ΓΚΙΟΥΡΤΖΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ E EM3 5:52:10
93 82 ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ E EM3 5:58:52
94 102 ΑΣΛΑΝΗΣ ΣΠΥΡΟΣ E EM3 5:59:40
95 22 ΒΕΛΙΤΖΕΛΟΣ ΠΑΥΛΟΣ E EM3 5:59:55
96 91 ΤΣΑΓΚΟΥΡΗΣ ΦΩΤΗΣ E EM2 6:00:00
97 125 ARCISZEWSKI RADEK E EM3 6:05:40
98 60 ΛΕΣΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ E EM2 6:08:07
99 121 ΜΠΡΟΝΤΖΟΣ ΗΛΙΑΣ E EM3 6:09:04
100 432 ΡΑΦΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ E EM2 6:17:58
101 58 ΚΟΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ E EM3 6:19:08
102 127 ΚΑΡΑΜΑΝΤΖΙΑΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ E EM3 6:22:31
103 98 ΚΑΛΟΓΗΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ E EM2 6:36:10
104 109 ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ E EM2 6:38:00
105 136 ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ E EM3 6:38:00
106 106 ΣΑΠΟΥΝΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ E EM3 6:40:00
107 23 ΓΚΟΥΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ E EM3 6:51:57
108 63 ΜΑΥΡΙΔΗΣ ΗΛΙΑΣ E EM2 6:51:57
109 19 ΒΑΡΔΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ E EM3 7:08:56
110 71 ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΤΑΣΟΣ E EM3 7:08:56
111 20 ΒΑΡΘΟΛΟΜΑΤΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ E EM2 7:19:35
112 13 ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ E EM3 7:20:02
113 15 ΑΝΤΥΠΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ E EM1 7:49:30
114 123 ΚΑΣΙΟΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ E EM3 7:51:19
115 2 ΔΑΝΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ E EM2 DNF
116 21 ΒΑΡΙΜΙΤΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ E EM2 DNF
117 26 ΓΙΑΚΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ E EM1 DNF
118 34 ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ E EM2 DNF
119 47 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΗΛΙΑΣ E EM1 DNF
120 76 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ E EM3 DNF
121 81 ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ E EM2 DNF
122 83 ΠΕΤΡΟΥΤΣΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ E EM2 DNF
123 87 ΡΟΥΣΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ E EM2 DNF
124 103 ΒΑΛΑΒΑΝΗΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ E EM3 DNF
125 115 ΛΟΥΜΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ E EM1 DNF

Γενική κατάταξη 35km

Rank No Family Name First Name Group Category Finish Time
1 364 ΚΟΛΟΒΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ S SM1 2:03:52
2 501 ΑΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ S SM1 2:05:49
3 530 ΖΙΑΚΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ S SM1 2:18:40
4 318 ΒΙΤΖΗΛΑΙΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ S SM1 2:20:43
5 315 ΒΑΣΚΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ S SM1 2:24:23
6 319 ΒΛΑΧΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ S SM1 2:24:45
7 494 ΜΑΤΙΑΤΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ S SM1 2:27:35
8 345 ΘΕΟΦΙΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ S SM1 2:27:57
9 529 ΓΥΦΤΟΥΛΑΣ ΠΕΤΡΟΣ S SM1 2:32:05
10 514 ΣΜΠΙΛΙΡΗΣ ΝΙΚΟΣ S SM1 2:32:22
11 472 WILBERT VICENTE GACUTAN S SM2 2:36:47
12 411 ΛΑΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ S SM2 2:38:18
13 375 ΛΑΘΟΥΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ S SM2 2:38:20
14 307 ΑΝΘΙΜΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ S SM1 2:38:37
15 354 ISUFAJ BESAR ΒΑΣΙΛΗΣ S SM1 2:38:55
16 502 ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ S SM1 2:39:46
17 334 ΔΟΣΧΟΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ S SM1 2:41:13
18 301 ΦΑΣΙΑΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ S SM1 2:42:09
19 302 ΑΓΓΕΛΗΣ ΗΛΙΑΣ S SM2 2:43:14
20 492 ΜΠΟΤΣΑΡΗΣ ΑΡΗΣ S SM2 2:43:39
21 373 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ S SM1 2:46:43
22 370 ΚΟΥΣΕΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ S SM1 2:46:45
23 325 ΓΙΑΝΝΑΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ S SM1 2:47:02
24 352 ΚΑΠΕΤΑΝΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ S SM1 2:47:52
25 110 ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΝΙΚΟΣ S SM1 2:48:56
26 335 ΔΟΥΣΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ S SM2 2:51:14
27 440 ΣΟΥΦΛΗΣ ΑΡΗΣ S SM1 2:51:58
28 407 ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ S SM1 2:52:15
29 408 ΝΙΚΟΒΙΟΤΗΣ ΝΙΚΟΣ S SM1 2:52:34
30 430 ΠΟΛΙΤΑΚΗΣ ΜΑΝΟΥΣΟΣ S SM1 2:53:06
31 479 ΧΑΡΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ S SM1 2:53:39
32 349 ΚΑΛΟΜΗΝΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ S SM1 2:54:37
33 392 ΜΑΤΙΑΤΟΣ ΣΠΥΡΟΣ S SM2 2:54:37
34 498 ΚΑΝΑΒΑΡΙΩΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ S SM2 2:54:37
35 531 ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ S SM1 2:55:29
36 435 ΣΑΡΑΤΣΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ S SM1 2:55:46
37 394 ΜΕΝΤΖΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ S SM1 2:56:03
38 383 ΛΟΥΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ S SM2 2:56:16
39 327 ΓΚΟΤΖΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ S SM2 2:57:25
40 386 ΜΑΚΡΙΝΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ S SM2 2:58:23
41 380 ΛΙΑΣΚΟΣ ΘΑΝΟΣ S SM1 2:58:36
42 507 ΚΑΤΡΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ S SM1 2:59:26
43 516 ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ S SM1 3:00:41
44 520 ΘΑΛΑΣΣΗΣ ΑΝΑΡΓΥΡΟΣ S SM1 3:02:35
45 513 ΜΠΑΓΙΝΕΤΑΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ S SM1 3:02:40
46 418 ΠΑΝΤΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ S SM2 3:02:59
47 470 ΤΥΡΑΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ S SM1 3:03:06
48 450 ΤΑΜΠΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ S SM2 3:03:16
49 451 ΤΑΜΠΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΕΡΜΗΣ S SM1 3:03:16
50 368 ΚΟΡΙΤΣΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ S SM2 3:03:36
51 111 ΚΑΤΟΓΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ S SM1 3:04:53
52 321 ΓΕΡΑΛΕΞΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ S SM2 3:05:16
53 446 ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ S SM2 3:05:25
54 527 ΣΤΑΜΟΥ ΝΙΚΟΣ S SM2 3:05:42
55 70 ΜΠΟΝΕΛΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ S SM1 3:06:12
56 322 ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΓΥΡΗΣ S SM2 3:06:30
57 366 ΚΟΝΤΟΚΩΣΤΑΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ S SM1 3:06:30
58 462 ΤΣΙΚΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ S SM1 3:06:54
59 425 ΠΕΠΟΝΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ S SM2 3:07:00
60 510 ΘΕΟΧΑΡΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ S SM1 3:08:16
61 391 ΜΑΡΚΟΥΤΣΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ S SM1 3:10:05
62 395 ΜΕΡΓΙΑΝΟΣ ΔΑΥΙΔ S SM1 3:10:15
63 393 ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ ΦΩΤΗΣ S SM1 3:10:22
64 431 ΡΑΛΛΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ S SM1 3:11:23
65 320 ΒΟΛΗΣ ΜΑΡΚΟΣ S SM2 3:11:29
66 326 ΓΚΙΤΙΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ S SM1 3:11:29
67 355 ΚΑΡΑΙΣΚΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ S SM2 3:12:43
68 361 ΚΑΤΣΑΝΤΩΝΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ S SM1 3:12:44
69 504 ΚΕΡΑΤΙΩΤΗΣ ΑΝΑΡΓΥΡΟΣ S SM1 3:13:18
70 66 ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ S SM2 3:13:37
71 495 ΑΛΕΞΑΝΔΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ S SM2 3:13:55
72 459 ΤΣΑΟΥΡΔΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ S SM1 3:14:06
73 515 ΝΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ S SM1 3:16:31
74 426 ΠΕΣΜΑΤΖΟΓΛΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΣ S SM1 3:16:51
75 452 ΤΕΡΖΗ ΕΙΡΗΝΗ S SW 3:17:17
76 389 ΜΑΝΩΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ S SM1 3:17:41
77 539 ΑΓΟΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΡΗΣ S SM1 3:18:31
78 114 ΚΑΜΜΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ S SM2 3:18:57
79 356 ΚΑΡΑΜΕΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ S SM1 3:19:30
80 471 ΦΑΡΜΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ S SM1 3:19:30
81 496 ΓΑΙΤΑΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ S SM1 3:22:33
82 511 ΜΑΡΤΙΝΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ S SM2 3:22:52
83 401 ΜΠΑΚΑΘΑΝΑΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ S SM2 3:23:48
84 477 ΦΡΟΝΙΣΤΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ S SM1 3:25:11
85 358 ΚΑΡΖΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ S SM2 3:25:24
86 400 ΜΙΕΣΤΡΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ S SW 3:25:35
87 444 ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΣΟΦΙΑ S SW 3:25:35
88 500 ΔΕΔΕΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ S SM1 3:27:14
89 381 ΛΙΒΙΤΣΑΝΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ S SM2 3:27:47
90 365 ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ S SM1 3:28:05
91 406 ΜΥΛΩΝΑΣ ΞΕΝΟΦΩΝ S SM2 3:29:00
92 330 ΓΩΓΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ S SM1 3:29:27
93 422 ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ ΑΡΓΥΡΗΣ S SM2 3:30:31
94 417 ΠΑΝΑΓΟΥΛΙΑΣ ΦΩΤΗΣ S SM1 3:31:22
95 523 ΚΟΡΔΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ S SM2 3:32:04
96 497 ΘΑΝΑΣΟΥΡΑΣ ΝΙΚΟΣ S SM1 3:32:55
97 311 ΑΣΠΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ S SM2 3:33:59
98 348 ΙΩΑΝΝΟΥ ΑΝΔΡΕΑΣ S SM1 3:33:59
99 337 ΔΡΑΜΗΤΙΝΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ S SM1 3:35:36
100 333 ΔΙΟΛΕΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ S SM1 3:36:02
101 506 ΚΟΥΤΣΟΒΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ S SM1 3:36:32
102 503 ΚΟΝΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ S SM1 3:37:43
103 522 ΠΑΝΑΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ S SM1 3:37:46
104 442 ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ S SM2 3:38:28
105 505 ΠΑΛΚΟΠΟΥΛΟΣ ΤΑΣΟΣ S SM1 3:38:39
106 455 ΤΟΓΙΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ S SM1 3:40:02
107 493 ΧΕΜΙΝΓΚΣ ΝΙΚΗ S SW 3:40:09
108 525 ΠΑΠΑΓΡΗΓΟΡΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ S SM1 3:40:16
109 412 ΝΙΚΟΥ ΝΙΚΟΣ S SM1 3:40:36
110 476 ΦΟΥΡΛΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ S SM1 3:40:38
111 473 ΦΑΤΟΥΛΟΓΛΟΥ ΑΓΑΠΙΟΣ S SM1 3:41:12
112 457 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΚΕΡΑΣΙΑ S SW 3:41:23
113 37 ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ S SM1 3:43:16
114 353 ΚΑΡΑΒΙΔΑΣ ΦΩΤΗΣ S SM2 3:43:49
115 509 ΝΤΕΓΙΑΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ S SM1 3:44:04
116 447 ΣΤΑΡΒΟΠΟΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ S SM2 3:46:29
117 331 ΔΗΜΑΙΝΑΣ ΤΑΚΗΣ S SM2 3:47:39
118 537 ΠΕΡΔΙΚΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ S SM2 3:48:50
119 396 ΜΕΡΤΖΑΝΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ S SM1 3:51:46
120 341 ΖΥΓΟΥΡΟΣ ΛΟΥΚΑΣ S SM1 3:52:42
121 382 ΛΙΠΑΤΕΤΖΟΓΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ S SM1 3:52:42
122 485 ΧΑΤΖΗΙΧΡΙΣΤΟΦΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ S SM2 3:52:52
123 378 ΛΕΦΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ S SM1 3:53:35
124 387 ΜΑΝΤΑΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ S SM1 3:54:41
125 526 ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΥ ΓΙΑΝΝΑ S SW 3:55:19
126 313 ΒΑΣΙΛΙΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ S SM2 3:55:40
127 427 ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ S SM1 3:55:40
128 456 ΤΟΛΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ S SM1 3:57:04
129 409 ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ S SM2 3:57:36
130 508 ΑΡΑΜΠΑΤΖΗΣ ΣΑΡΑΝΤΗΣ S SM2 3:58:18
131 438 ΣΙΔΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ S SM1 3:58:24
132 487 ΒΛΑΧΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ S SM2 4:00:29
133 490 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ S SM2 4:02:00
134 419 ΠΑΠΑΓΓΕΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ S SM1 4:02:58
135 317 ΒΗΤΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ S SM1 4:03:49
136 453 ΤΖΑΒΑΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ S SM1 4:04:19
137 521 ΔΗΜΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΗΣ S SM1 4:04:20
138 398 ΜΕΣΣΗΝΗΣ ΣΠΥΡΟΣ S SM1 4:06:01
139 377 ΛΕΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ S SM1 4:06:04
140 532 ΖΑΝΟΣ ΣΠΥΡΟΣ S SM2 4:07:27
141 336 ΔΟΥΣΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ S SM2 4:07:40
142 308 ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΚΥΡΙΑΚΟΣ S SM1 4:09:32
143 489 ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ S SM1 4:11:58
144 360 ΚΑΣΤΑΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ S TANDEM 4:14:01
145 499 ΛΥΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ S SM2 4:14:53
146 316 ΒΗΤΤΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ S SM1 4:15:19
147 449 ΣΥΝΑΡΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ S SM2 4:19:03
148 323 ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ S SM2 4:20:10
149 384 ΛΥΤΡΑΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ S SM2 4:21:55
150 524 ΚΩΣΤΟΥΛΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ S SM1 4:22:27
151 338 ΔΡΟΣΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ S SM1 4:24:20
152 339 ΖΑΦΕΙΡΑΚΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ S SM1 4:25:17
153 314 ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ S SM2 4:25:39
154 324 ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ S SM2 4:25:39
155 332 ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ S SM1 4:26:42
156 460 ΤΣΑΡΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ S SM1 4:26:52
157 486 ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ S SM1 4:27:18
158 517 ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ S SM1 4:27:41
159 405 ΜΠΟΥΓΑΤΣΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ S SM1 4:28:11
160 328 ΓΡΑΤΣΑΝΗΣ ΦΩΤΗΣ S SM1 4:32:06
161 329 ΓΡΗΓΟΡΑΤΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ S SM1 4:33:48
162 362 ΚΑΥΚΙΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ S SM1 4:34:09
163 376 ΛΑΠΠΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ S SM1 4:34:32
164 441 ΣΠΑΝΟΓΙΑΝΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ S SM1 4:34:42
165 448 ΣΤΡΟΓΓΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ S SM1 4:34:42
166 371 ΚΟΥΤΟΥΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ S SM2 4:35:09
167 519 ΞΑΡΧΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ S SM1 4:35:35
168 309 ΑΡΒΑΝΙΤΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ S SM2 4:38:19
169 488 ΣΙΓΑΛΑΣ ΝΙΚΟΣ S SM2 4:38:49
170 445 ΣΤΕΦΑΝΗΣ ΒΑΛΕΝΤΙΝΟΣ S SM1 4:39:00
171 480 ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΜΑΡΙΑ S SW 4:39:31
172 312 ΒΑΡΔΑΚΑΣΤΑΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ S SM1 4:42:17
173 533 ΠΕΤΤΑΣ ΑΡΗΣ S SM1 4:44:36
174 518 ΦΩΤΕΙΝΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ S SW 4:46:10
175 416 ΟΥΛΚΕΡΟΓΛΟΥ ΛΟΥΚΑΣ S SM1 4:47:12
176 482 ΧΑΤΖΗΤΣΟΠΑΝΗΣ ΝΙΚΟΣ S SM2 4:47:12
177 483 ΧΑΤΖΗΤΣΟΠΑΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ S SM2 4:47:12
178 484 ΧΑΤΖΗΤΣΟΠΑΝΗΣ ΠΑΝΟΣ S SM2 4:47:12
179 491 ΣΤΑΜΑΤΙΑΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ S SM2 4:47:12
180 372 ΚΡΙΤΣΙΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ S SM2 4:48:06
181 478 ΧΑΡΙΤΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ S SM1 4:48:17
182 528 ΚΙΤΣΑΔΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ S SM1 4:48:17
183 469 ΤΥΜΠΑΝΙΔΗΣ ΝΙΚΟΣ S SM1 4:48:30
184 475 ΦΙΛΙΠΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ S SM2 4:48:35
185 306 ΑΝΔΡΙΚΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΣ S SM2 4:48:39
186 350 ΚΑΛΥΒΑ ΚΑΤΕΡΙΝΑ S SW 4:49:49
187 512 ΚΑΡΑΧΡΗΣΤΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ S SM1 4:50:42
188 436 ΣΕΒΑΣΤΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ S SM2 4:51:56
189 404 ΜΠΟΣΚΟΒΙΤΣ ΚΟΣΜΑΣ S SM2 4:53:22
190 415 OKTAH SHERIF S SM2 4:55:10
191 437 ΣΕΛΤΣΙΩΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ S SM1 4:55:36
192 346 ΙΣΣΑΚΙΔΗΣ ΙΣΑΑΚ S SM2 4:58:45
193 439 ΣΙΔΕΡΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ S SM1 5:04:18
194 434 ΣΑΚΑΡΕΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ S SM2 5:04:25
195 351 ΚΑΛΥΒΑΣ ΘΑΝΟΣ S SM1 5:06:32
196 402 ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ S SM2 5:06:58
197 536 ΑΓΓΕΛΕΤΟΥ ΒΑΣΩ S SW 5:07:13
198 92 ΦΙΛΙΠΠΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΟΣ S SM1 5:07:44
199 465 ΤΣΙΡΛΙΓΚΑΝΗΣ ΘΩΜΑΣ S SM1 5:08:58
200 303 ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ S SM2 5:10:31
201 116 ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ S SM1 5:12:00
202 379 ΛΙΑΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ S SM1 5:12:30
203 374 ΚΩΣΤΑΚΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ S SM1 5:12:39
204 385 ΜΑΚΡΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ S SM1 5:12:45
205 344 ΘΕΟΦΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ S SM2 5:14:45
206 443 ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΘΑΝΟΣ S SM2 5:14:45
207 540 ΓΙΟΛΔΑΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ S SM1 5:14:45
208 369 ΚΟΡΦΙΑΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ S SM1 5:15:55
209 463 ΤΣΙΟΚΑΣ ΝΙΚΟΣ S SM1 5:15:55
210 474 ΦΕΡΡΟΥΣ ΤΙΜΟΛΕΩΝ S SM1 5:15:55
211 363 ΚΟΚΚΙΝΑΚΗΣ ΗΛΙΑΣ S SM2 5:18:05
212 342 ΖΩΙΔΗΣ ΜΕΝΕΛΑΟΣ S SM1 5:19:53
213 429 ΠΛΕΥΡΗΣ ΜΥΡΩΝ S SM2 5:23:05
214 343 ΖΩΝΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ S SM2 5:30:16
215 420 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΝΙΚΟΣ S SM1 5:31:02
216 467 ΤΣΙΡΛΙΓΚΑΝΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ S SM2 5:32:39
217 466 ΤΣΙΡΛΙΓΚΑΝΗΣ ΙΑΣΩΝ S SM1 5:33:32
218 388 ΜΑΝΤΖΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ S SM1 5:34:49
219 399 ΜΗΤΣΑΚΟΥ ΒΕΝΕΤΣΙΑΝΑ S SW 5:34:49
220 458 ΤΣΑΜΟΥΡΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ S SM1 5:34:49
221 390 ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ S SM1 5:37:00
222 403 ΜΠΟΣΚΟΒΙΤΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ S SM2 5:46:33
223 414 ΔΟΥΡΑΚΗΣ ΗΛΙΑΣ S SM1 5:52:02
224 310 ΑΡΓΥΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ S SM1 5:54:20
225 410 ΝΙΚΟΛΙΔΑΚΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ S SM2 5:54:20
226 534 ΣΤΕΦΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ S SM1 6:05:13
227 535 ΝΟΥΣΣΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ S SM1 6:05:13
228 397 ΜΕΡΤΙΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ S SM1 6:08:59
229 538 ΛΕΟΝΑΡΔΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ S SM2 6:51:20
230 300 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ S SM1 DNF
231 421 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΕΙΡΗΝΗ S SW DNF
232 468 ΤΣΟΥΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ S SM1 DNF
233 340 ΖΗΚΟΣ ΠΕΤΡΟΣ S SM2 DNF
234 481 ΧΑΤΖΗΜΠΑΡΜΠΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ S SM1 DNF
235 305 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΠΕΤΡΟΣ S SM1 DNF

 

Rank No Family Name First Name Group Category Finish Time
1 360 ΚΑΣΤΑΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
360 KΑΣΤΑΝΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ S TANDEM 4:14:01

XTERRA Trail Run +MTB 2014 Aποτελέσματα

x terra athens ekkinisiXTERRA Trail Run +MTB, Πανόραμα Βούλας
15km RUN
rankTotal rankSex rankCategory Bib Surname Name FinishTime FinishNetTime Cat
1 1 1 237 ΘΕΟΔΩΡΑΚΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 00:56:43 00:56:43 M30
2 2 2 190 ΜΑΓΓΙΝΑΣ ΔΗΜΟΣ 00:59:49 00:59:49 M30
3 3 3 243 ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 01:01:12 01:01:12 M30
4 4 4 184 ΚΡΟΜΜΥΔΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 01:01:39 01:01:38 M30
5 5 1 188 ΛΟΥΦΕΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 01:05:27 01:05:27 M19
6 6 5 213 ΡΩΜΑΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ 01:06:33 01:06:32 M30
7 7 6 344 ΚΩΣΤΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 01:06:42 01:06:39 M30
8 8 1 241 ΚΟΥΚΟΛΗΣ ΠΕΤΡΟΣ 01:09:03 01:09:01 M50
9 1 1 164 ΔΗΜΑΚΗ ΝΤΕΝΙΖ 01:09:59 01:09:58 F30
10 2 2 240 ΚΟΛΟΒΟΥ ΒΙΚΥ 01:10:03 01:10:02 F30 Συνέχεια

Περικλής Ηλίας και Α.Ο Θησέας Ζωγράφου πρωταθλητές στο ΜΤΒ

cross  country mtb championship 2013

Team relay mtb 2013

Στο Καρπενήσι διεξήχθη το Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Ορεινής Ποδηλασίας με τον Περικλή Ηλία (Π.Σ. Κρόνος Νίκαιας) να αναδεικνύεται πρωταθλητής Ελλάδος για 10η φορά στην καριέρα του στο συγκεκριμένο αγώνισμα. Στην δεύτερη θέση ακολούθησε ο νεαρός ποδηλάτης του Α.Ο. Θησέα  Μολλά Χαρούν και το ολοκληρώθηκε με τον Χασαπίδη Δημήτρη του Α.Σ. Μαχητές Πεύκων.

Στο Team Relay, πρωταθλήτρια ομάδα για το 2013 κυρήχθηκε ο Α.Ο. Θησέας με τους Βασιλαντωνάκη Στέφανο, Μούκα Ειρήνη, Ματιάτο Χαράλαμπο και Μολλά Χαρούν, ενώ στην δεύτερη θέση ακολούθησε η ομάδα του Α.Σ. Ο Ποδηλάτη και στην τρίτη ο Π.Σ. Κρόνος Νίκαιας.

Στην κατηγορία Εφήβων, ο Κακαβελάκης Γιάννης (Π.Ο.Χ. Τάλως) μετά την νίκη του στο Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Δρόμου αναδείχθηκε πρωταθλητής και στην ορεινή ποδηλασία. Το βάθρο συμπλήρωσαν οι Βροχίδης Αλέξανδρος (Α.Σ. Άρης) και Δοξαράς Ευάγγελος (Π.Γ.Σ. Λάρισας) στην δεύτερη και τρίτη θέση αντίστοιχα.

Η Λαζοπούλου Βασιλική (Π.Σ. Κρόνος Νίκαιας) ήταν η Πρωταθλήτρια Ελλάδος στην κατηγορία των γυναικών και ο Κουφοπαντελής Μάρκος (Α.Ο. Παράδεισος), πρωταθλητής στην κατηγορία παίδων. Συνέχεια

2 κύπελλο Ελλάδας ΜΤΒ Σπηλιά Λάρισας

Haroun topiko mtb 2013

τοπικό 2013Αποτελέσματα 2ο ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΛΛΑΔΟΣ MTB Σπηλιά Λάρισα

Κατηγορία Ανδρών:
01. Αντωνιάδης Δημήτριος – Μαχητές Πεύκων 1.30.20
02. Μολλά Αμετ Αλι Ογλού Χαρούν – Θησέας 1.37.40
03. Ιορδανίδης Αλέξανδρος – Χίλια Δέντρα 1.40.16
04. Αδάμου Απόστολος – ΠΓΣ Λάρισας 1.43.26
05. Πάρας Παναγιώτης – Ατλας Μυτιλήνη -2 στροφές
06. Μπαταλογίαννης Χρήστος – ΠΓΣ Λάρισας -2 στροφές
07. Μπαξεβάνος Αλέξανδρος – ΠΓΣ Λάρισας -3 στροφές
08. Ευθυμίου Αθανάσιος – Άκρατος -3 στροφές
09. Βάσκος Στέφανος – Ασκληπιός -3στροφές
10. Κάντζουρας Γεώργιος – Ιπποκλής -4 στροφές
11. Δουλκιάρογλου Κοσμάς – Κύκλοτρον -4 στροφές
12. Ζέστας Νικόλας – ΠΓΣ Λάρισας -4 στροφές
13. Πέτρου Ευάγγελος – ΠΓΣ Λάρισας -5 στροφές
14. Γώγος Πέτρος – ΠΓΣ Λάρισας -6 στροφές
15. Διομήδης Παναγιώτης – ΠΓΣ Λάρισας -6 στροφές
DNF Κακαλόπουλος Δημήτριος – ΒΕΛΟΣ Συνέχεια

Γαλατάς ΜΤΒ race

Galatas TyrologosΠολύ καλές εμφανίσεις από τους αθλητές του Romas Pro Training στον open marathon mtb αγώνα στον Γαλατά! Ο Πέτρος Τυρολόγος για άλλη μια φορά στο πιο ψηλό σκαλί  του βάθρου στην κατηγορία του, αλλά και στη γενική κατάταξη! Ο Αντώνης Κούρτης με πολύ καλή εμφάνιση εξίσου πήρε το αργυρό μετάλιο στην κατηγορία του (Α4), ενώ ο Λάμπρος Στάθης πάντα σταθερός τερμάτισε 10ος στην Α2.

Αναλυτικά τα αποτελέσματα:

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΟΜΑΔΑ/ΧΟΡΗΓΟΣ ΝΟΥΜΕΡΟ ΧΡΟΝΟΣ ΘΕΣΗ
ΤΥΡΟΛΟΓΟΣ ΠΕΤΡΟΣ Π.Ο.ΑΡΤΑΣ-RomasProTraining 101 02:30:12 1
ΠΑΠΑΣΑΒΒΑΣ ΜΙΧΑΛΗΣ LESTOS BIKES 605 02:32:13 2
GOBEL SYLVAIN Σ.Ο.Π.ΠΡΕΒΕΖΑΣ 306 02:38:40 3
ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΣ ZIPVIT – BN CYCLING – ΣΑΦΑΝΣ 316 02:38:40 4
ΣΤΕΡΓΙΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 613 02:42:20 5
ΒΙΤΖΗΛΑΙΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ Α.Ο. ΛΕΥΚΑΔΑΣ ΦΙΛΑΝΔΡΟΣ 609 02:42:25 6
ΠΑΛΗΟΣΠΥΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Π.Ο.ΑΡΤΑΣ 208 02:46:20 7
COLE SIMON PO LEFKADA 318 02:50:50 8
ΣΑΝΤΟΡΙΝΑΙΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ SPORTLIFE 608 02:51:20 9
ΛΙΑΠΠΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ   Pharmnet.gr / Montis Ordo 126 02:52:03 10
ΛΑΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Π.Δ.Σ. ΟΔΥΣΣΕΑΣ 325 02:58:30 11
ΠΑΛΜΟΣ ΒΗΣΣΑΡΙΩΝ φίλανδρος 210 02:59:25 12
ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ NΙGΗT RIDER 221 03:01:15 13
ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΘΟΔΩΡΗΣ ΣΑΦΑΝΣ 606 03:04:02 14
ΚΑΡΑΒΟΥΛΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ night rider 226 03:06:25 15
ΠΕΤΡΟΥΤΣΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Pharmnet.gr / Montis Ordo 240 03:06:40 16
ΣΧΟΙΝΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 122 03:07:00 17
ΣΠΑΓΚΟΥΡΟΣ ΑΛΚΗΣ BNCYCLING 202 03:07:00 18
ΜΠΑΛΔΙΜΤΣΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΗΣ PHARMNET.GR/MONTIS ORDO 125 03:08:30 19
ΜΙΧΑΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ PlanB 236 03:10:09 20
ΓΚΟΤΣΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ Π.Ο.ΠΑΤΡΩΝ 326 03:10:30 21
ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 319 03:10:47 22
ΣΤΑΘΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ   GHOST-RomasProTraining 244 03:10:48 23 Συνέχεια