Ευρωπαϊκό Κύπελλο/Μεσογειακό Πρωτάθλημα Τριάθλου

swim 3

Ο Νορβηγός Κρίστιαν Μπλούμενφελτ από το Ισραήλ και η Ιταλία Πετρίνι κατέκτησαν τα χρυσά μετάλλια στο Ευρωπαϊκό Κύπελλο τριάθλου που διεξήχθη σε Λουτράκι και Κόρινθο. Η Πετρίνι ήταν πρώτη και στο Μεσογειακό Πρωτάθλημα, ενώ αντίστοιχα στους άνδρες πρώτευσε ο Ισραηλινός Σαγκίβ. Από ελληνικής πλευράς, την καλύτερη θέση στο Ευρωπαϊκό Κύπελλο κατέλαβε ο Νίκος Βίλτσεκ που ήταν 30ος.

Να θυμίσουμε ότι η διοργάνωση, στην οποία συμμετείχαν 127 αθλητές και αθλήτριες από 22 χώρες, συμπεριλαμβανόταν το καλαντάρι της Ευρωπαϊκής Ομοσπονδίας Τριάθλου ενώ τελούσε υπό την αιγίδα της Μεσογειακής Ομοσπονδίας Τριάθλου.

Στους ελίτ άνδρες η πρώτη θέση του Ευρωπαϊκού Κυπέλλου, μετά από συναρπαστικό σπριντ στο τελευταίο ενάμιση χιλιόμετρο, κατέληξε στον Μπλούμενφελτ, ο οποίος τερμάτισε σε 54 λεπτά 17 δευτερόλεπτα. Ακολούθησε ο Ισραηλινός Σαχάρ Σαγκίφ με επίδοση 54.21, ενώ στην τρίτη θέση του βάθρου των νικητών ανέβηκε ο Ολλανδός Μάρκο Φαν ντε Στελ με χρόνο 54.28.

Από ελληνικής πλευράς ο Νίκος Βίλτσεκ ήταν 30ος με 56.26, ενώ ακολούθησαν οι Τζέιμς Χρόνης (32ος, 56.56), Γρηγόρης Σουβατζόγλου (33ος, 57.02), Γρηγόρης Σκουλαρίκης (39ος, 1:02.44), Παναγιώτης Χριστοδουλόπουλος (41ος, 1:03.11) και Χρήστος Γαρέφης (42ος, 1:05.41). Η πρώτη τριάδα του Μεσογειακού Πρωταθλήματος ήταν κατά σειρά Σαγκίφ, Κίτι και Αλιό.

Στις ελίτ γυναίκες, η πρώτη τριάδα του Ευρωπαϊκού Κυπέλλου ήταν αυτή που κατέκτησε και τα αντίστοιχα τρόπαια στο Μεσογειακό Πρωτάθλημα. Συγκεκριμένα, στην κορυφή της κατάταξης βρέθηκε η Έλενα Μαρία Πετρίνι από την Ιταλία (1:03.31) και ακολούθησαν οι Αλέσια Όρλα (Ιταλία, 1:03.32) και Ζουλί Νιβό (Γαλλία, 1:03.45). Στην τέταρτη θέση βρέθηκε η Χάνα Μάτισιακ από την Πολωνία με 1:04.18, ενώ την πρώτη πεντάδα συμπλήρωσε η Τσέχα Τερέζα Ζιμοβιανόβα με 1:04.33.

Στα Age Groups (ερασιτέχνες), την πρώτη θέση κατέκτησαν οι Άγγελος Μαυρογιάννης (κατηγορία C1, 1:03.42), Ντάνιελ Νόα (ΗΠΑ, κατηγορία C2, 1:04.30), Παναγιώτης Σιούτας (κατηγορία C3, 1:07.05), Σταμάτης Ρώμας (κατηγορία C4, 1:07.36) , Στέλιος Ανδρεάδης (κατηγορία C5, 1:04.57) και Μάνια Μπίκοφ (γυναίκες, 1:21.15).

Το Loutraki ETU Triathlon European Cup & Mediterranean Championship πραγματοποιήθηκε σε συνεργασία με την Περιφέρεια Πελοποννήσου, το Δήμο Λουτρακίου-Περαχώρας-Αγ. Θεοδώρων και το Δήμο Κορινθίων. Επίσημοι υποστηρικτές ήταν ο Τουριστικός οργανισμός ανάπτυξης και προβολής Λουτρακίου (LTO), η Μυθική Πελοπόννησος, η Ελληνική Αστυνομία Κορίνθου, το Λιμενικό Σώμα Λουτρακίου, το Πυροσβεστικό Σώμα Κορίνθου και η Ολυμπία Οδός.

Aποτελέσματα:

2014 Loutraki ETU Triathlon European Cup and Mediterranean Championships

Elite Men
rankTotal Bib Surname Name Swim T1 Bike T2+Run FinishTime Country
1 6 Blummenfelt Kristian 00:09:44 00:00:31 00:28:02 00:16:21 00:54:39 NOR
2 16 Sagiv Shachar 00:09:53 00:00:27 00:27:58 00:16:23 00:54:43 ISR
3 2 Van Der Stel Marco 00:09:36 00:00:31 00:28:11 00:16:31 00:54:50 NED
4 11 Chitti Dario 00:09:49 00:00:30 00:27:59 00:16:43 00:55:01 ITA
5 17 Alliot Nicolas 00:09:48 00:00:29 00:28:01 00:16:44 00:55:04 FRA
6 10 Breinlinger Jonas 00:09:38 00:00:33 00:28:07 00:16:50 00:55:10 GER
7 5 Vasilevich Aliaksandr 00:09:39 00:00:30 00:28:10 00:16:55 00:55:16 BLR
8 34 Parreno Albert 00:09:37 00:00:30 00:28:10 00:16:57 00:55:16 ESP
9 7 Stenderup Korch Casper 00:09:41 00:00:32 00:28:06 00:16:58 00:55:18 DEN
10 41 Lund Hansen Anders 00:10:23 00:00:31 00:28:22 00:16:02 00:55:19 DEN
11 9 Stojanović Ognjen 00:09:55 00:00:33 00:28:48 00:16:03 00:55:20 SRB
12 15 Tarnai Laszlo 00:10:14 00:00:30 00:28:34 00:16:01 00:55:20 HUN
13 22 Lukina Matija 00:09:42 00:00:30 00:28:08 00:17:03 00:55:25 CRO
14 23 Maire Alexandre 00:09:49 00:00:34 00:28:53 00:16:14 00:55:32 FRA
15 25 García Gracia Jordi 00:09:56 00:00:34 00:28:51 00:16:14 00:55:36 ESP
16 19 Haller Adrian 00:09:59 00:00:32 00:28:46 00:16:19 00:55:37 SUI
17 12 Iden Gustav 00:10:34 00:00:28 00:28:15 00:16:20 00:55:39 NOR
18 37 Klemmesen Henrik 00:09:54 00:00:31 00:28:56 00:16:30 00:55:53 DEN
19 3 Johnston Travis 00:10:36 00:00:28 00:28:19 00:16:46 00:56:10 RSA
20 14 Saby Yohan 00:10:25 00:00:31 00:28:22 00:16:56 00:56:16 FRA
21 20 Gundersen Jørgen 00:09:33 00:00:32 00:28:15 00:17:58 00:56:19 NOR
22 30 Exel Dominik 00:10:21 00:00:33 00:28:25 00:17:02 00:56:23 AUT
23 21 Pivo Dylan 00:10:22 00:00:31 00:28:29 00:17:02 00:56:25 RSA
24 8 De Ponti Massimo 00:09:59 00:00:32 00:28:51 00:17:03 00:56:27 ITA
25 26 Zuaretz Roy 00:09:56 00:00:34 00:28:53 00:17:04 00:56:29 ISR
26 45 Intagliata Stefano 00:09:54 00:00:30 00:28:58 00:17:06 00:56:31 ITA
27 49 Lambolez Audric 00:10:22 00:00:29 00:28:29 00:17:20 00:56:42 FRA
28 18 Siska Lukas 00:09:47 00:00:34 00:28:59 00:17:22 00:56:44 SVK
29 28 Krivec Matija 00:10:24 00:00:31 00:28:24 00:17:25 00:56:46 CRO
30 42 Wilczek Nikos 00:10:18 00:00:31 00:28:30 00:17:27 00:56:48 GRE
31 24 Marteau Matthieu 00:10:13 00:00:32 00:28:34 00:17:46 00:57:06 FRA
32 4 Chronis James 00:09:58 00:00:28 00:28:52 00:17:58 00:57:18 GRE
33 27 Souvatzoglou Grigoris 00:09:50 00:00:36 00:28:53 00:18:04 00:57:24 GRE
34 44 Tomin Milan 00:10:00 00:00:29 00:28:50 00:18:25 00:57:46 SRB
35 43 Mutlu Ali 00:10:12 00:00:31 00:28:38 00:18:23 00:57:46 TUR
36 39 Prem Andreas 00:10:20 00:00:32 00:28:27 00:18:38 00:58:00 AUT
37 46 Pages Aaron 00:10:19 00:00:29 00:28:35 00:19:05 00:58:29 ESP
38 48 Atlan Ali 00:11:12 00:00:28 00:33:04 00:17:45 01:02:31 TUR
39 38 Skoularikis Grigoris 00:12:19 00:00:37 00:31:52 00:18:16 01:03:05 GRE
40 51 Leroy Julien 00:10:39 00:00:31 00:33:39 00:18:29 01:03:20 FRA
41 33 Xristodoulopoulos Panagiotis 00:11:18 00:00:43 00:32:48 00:18:42 01:03:32 GRE
42 31 Garefis Christos 00:11:11 00:00:40 00:32:56 00:21:14 01:06:03 GRE
43 32 Agbaba Djordje 00:11:18 00:00:41 00:32:51 00:22:03 01:06:55 SRB
LAP 52 Kutanovski Nikola MKD
LAP 36 Garevski Luka MKD
DNF 47 Leitner Christoph AUT
DNF 35 Ilker Gucuyener Melih TUR

Elite Women
rankTotal Bib Surname Name Split1Time Split2NetTime Lap3NetTime Split6NetTime FinishTime Group
1 4 Petrini Elena Maria 00:10:51 00:00:33 00:33:16 00:18:48 01:03:31 ITA
2 2 Orla Alessia 00:10:32 00:00:32 00:33:35 00:18:51 01:03:32 ITA
3 3 Nivoix Julie 00:10:48 00:00:33 00:33:19 00:19:04 01:03:45 FRA
4 7 Matysiak Hanna 00:10:47 00:00:37 00:33:18 00:19:34 01:04:18 POL
5 9 Zimovjanova Tereza 00:10:33 00:00:34 00:33:34 00:19:50 01:04:33 CZE
6 15 Gomez Ramon Laura 00:11:31 00:00:33 00:33:35 00:19:07 01:04:46 ESP
7 1 Kotfica Paulina 00:11:33 00:00:34 00:33:33 00:19:21 01:05:02 POL
8 5 Horvath Zsanett 00:10:31 00:00:33 00:33:37 00:20:23 01:05:05 HUN
9 6 Bakici Ece 00:11:34 00:00:33 00:33:33 00:19:36 01:05:17 TUR
10 12 Flaquer Anna 00:11:32 00:00:34 00:33:35 00:20:24 01:06:06 ESP
11 11 Gez Avital 00:11:31 00:00:34 00:33:35 00:22:33 01:08:14 ISR
12 10 Chretien Florence 00:12:12 00:00:40 00:37:24 00:21:08 01:11:26 USA
DNF 8 Oztosun Ipek TUR

Age Groups
rankTotal rankSex rankCategory Bib Surname Name FinishTime Swim T1+Bike T2+Run Cat
1 1 1 114 Angelos Mavrogiannis 01:03:42 00:11:21 00:34:15 00:18:05 C1
2 2 1 120 Daniel Noah 01:04:30 00:13:14 00:34:16 00:16:59 C2
3 3 1 57 Stelios Andreadis 01:04:57 00:10:57 00:32:59 00:21:01 C5
4 4 2 69 Manousos Damorakis 01:05:28 00:12:12 00:33:15 00:20:00 C2
5 5 1 136 Panagiotis Sioutas 01:07:05 00:10:19 00:36:25 00:20:20 C3
6 6 1 134 Stamatios Romas 01:07:36 00:13:52 00:34:08 00:19:35 C4
7 7 2 59 Dimitris Antonopoulos 01:08:39 00:10:41 00:36:02 00:21:55 C1
8 8 2 131 Christos Rafailidis 01:08:49 00:13:28 00:33:58 00:21:21 C3
9 9 3 116 Dimosthenis Megaritis 01:09:38 00:12:11 00:36:02 00:21:24 C2
10 10 4 109 Ilias Liberis 01:10:03 00:12:40 00:34:50 00:22:32 C2
11 11 3 104 Ioannis Kouris 01:11:01 00:11:42 00:37:54 00:21:24 C3
12 12 4 117 Stefanos Michalis 01:11:31 00:13:04 00:35:24 00:23:03 C3
13 13 5 70 Nikos Davrados 01:12:04 00:12:26 00:39:38 00:19:58 C2
14 14 5 106 George Koutsouridis 01:12:51 00:11:05 00:36:59 00:24:46 C3
15 15 6 96 Tassos Kavalieratos 01:13:13 00:15:42 00:35:47 00:21:43 C3
16 16 2 89 Yannis Kandounakis 01:13:24 00:14:16 00:35:31 00:23:36 C5
17 17 6 78 Christos Geitonas 01:13:36 00:13:10 00:38:43 00:21:42 C2
18 18 3 147 Arion Tsourgiannis 01:13:48 00:13:09 00:38:01 00:22:37 C5
19 19 7 95 Nikolaos Katsipis 01:16:21 00:15:23 00:38:17 00:22:40 C2
20 20 3 62 Anastasios Barberis 01:16:36 00:13:05 00:40:28 00:23:01 C1
21 21 7 159 Tsantilas Konstantinos 01:17:03 00:15:24 00:39:38 00:21:59 C3
22 22 8 72 Athanasios Dimakis 01:17:06 00:15:41 00:38:55 00:22:29 C3
23 23 9 100 Nicholas Konstantinidis 01:17:51 00:11:31 00:41:41 00:24:39 C3
24 24 2 137 Alfredo Skazas 01:19:16 00:18:03 00:37:49 00:23:23 C4
25 25 10 71 Sotirios Dedes 01:19:25 00:14:21 00:40:14 00:24:49 C3
26 26 3 141 Dimitris Thomas 01:19:29 00:17:21 00:38:14 00:23:53 C4
27 27 4 146 Sotirios Tsergas 01:19:49 00:16:49 00:40:33 00:22:25 C4
28 28 5 74 Dionisios Dimopoulos 01:19:51 00:15:22 00:40:18 00:24:10 C4
29 29 1 115 Spyridon Megaklis 01:19:56 00:17:36 00:39:12 00:23:07 C6
30 30 11 149 Alexandros Vamvakidis 01:19:57 00:13:09 00:42:01 00:24:47 C3
31 31 4 98 Manos Konstantankis 01:20:09 00:14:25 00:40:43 00:25:00 C5
32 32 12 110 Konstantinos Logaras 01:20:24 00:15:34 00:40:21 00:24:28 C3
33 33 8 105 Athanasios Koutroumpis 01:20:54 00:17:57 00:40:32 00:22:24 C2
34 1 1 154 Mania Mpikof 01:21:15 00:12:39 00:43:44 00:24:52 F
35 34 1 65 Ioannis Chatzimpeis 01:21:54 00:15:11 00:43:41 00:23:01 P
36 35 2 82 Konstantinos Haramis 01:22:43 00:16:42 00:40:40 00:25:20 C6
37 36 9 126 Lefteris Parlalis 01:22:54 00:16:14 00:41:13 00:25:26 C2
38 37 10 158 Kourtidis Dimitris 01:22:59 00:15:27 00:43:16 00:24:14 C2
39 38 13 113 Bartosz Matysiak 01:23:10 00:17:54 00:38:51 00:26:23 C3
40 39 5 119 Konstantinos Nasioulis 01:23:38 00:13:31 00:42:30 00:27:36 C5
41 40 14 88 Angelos Kanaginis 01:24:00 00:14:54 00:42:11 00:26:55 C3
42 2 2 142 Anastasia Tombra 01:24:01 00:17:11 00:42:56 00:23:54 F
43 41 11 107 George Kyriazidis 01:26:35 00:21:23 00:40:28 00:24:43 C2
44 42 4 63 Nicolas Barranger 01:29:08 00:14:46 00:45:53 00:28:27 C1
45 43 6 86 Christos Ioannou 01:31:36 00:17:31 00:43:37 00:30:27 C4
46 44 3 144 Georgios Topouzidis 01:32:13 00:17:24 00:46:16 00:28:31 C6
47 45 5 124 Philip Papaspirou 01:33:42 00:14:04 00:46:28 00:33:09 C1
48 46 6 85 Spyridon Hiotis 01:34:06 00:17:20 00:47:14 00:29:31 C5
49 3 3 56 Mirella Alexiou 01:35:24 00:15:13 00:47:55 00:32:14 F
50 47 12 61 Dimitris Bakoulis 01:35:26 00:20:12 00:43:32 00:31:41 C2
51 48 15 102 Giannis Kothros 01:36:05 00:15:35 00:47:12 00:33:18 C3
52 49 4 128 Giannis Pothitos 01:36:25 00:18:32 00:47:59 00:29:53 C6
53 50 13 101 Konstantinos Kostogiannis 01:36:34 00:18:15 00:52:01 00:26:17 C2
54 51 16 64 Tassos Chatzakos 01:40:17 00:15:20 00:51:12 00:33:44 C3
55 52 7 84 John Hazlewood 01:40:39 00:25:39 00:43:28 00:31:30 C5
56 53 7 121 Spyridon Ntilis 01:44:14 00:20:03 00:51:28 00:32:42 C4
57 4 4 135 Aliki Samaropoulou 01:44:41 00:20:55 00:53:20 00:30:25 F
Relays
rankTotal Bib Team Athletes FinishTime Swim T1+Bike T2+Run
1 156 Ο.Φ. ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Tzanavaras H – Aivatidis P – Tzanavaras P 01:00:52 00:11:02 00:32:22 00:17:27
2 155 WAVES Vamvakidis – Athanassoulas – Katsaros 01:06:07 00:11:12 00:35:27 00:19:27
3 157 Ν. Ο. ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ – ΑΓ.ΘΕΟΔΩΡΩΝ Karpetas D – Thomaidis G – Roumelioti E 01:14:06 00:12:45 00:36:09 00:25:11

Πηγή: trinews.gr

Αγώνας Τριάθλου Σπριντ, Λίμνη Δόξα

Πηγή:triathlonworld.gr

Αγώνας Σπριντ στην Τεχνητή Λίμνη Δόξα στην Ορεινή Κορινθία.

Κολύμβηση : 1060 μέτρα (με wetsuit). Τριγωνική διαδρομή με κυματισμό.

Ποδηλασία 21,5χλμ (5 στροφές κυκλικής διαδρομής, 5 Χ4,3χλμ)

Τρέξιμο 4,7 χλμ (ασφάλτινη κυκλική διαδρομή υπο σκιά το μεγαλύτερο τμήμα το αγώνα)

Ώρα Έναρξης 18:15

Ατμοσφαιρική Θερμοκρασία : 27  Βαθμούς Κελσίου

Ταχύτητα Ανέμου : 13χλμ./ώρα από  Δυτικές- Νοτιοδυτικές Διευθύνσεις

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

Κατ. Κατ. Επίθετο Ονομα Κατ. Swim Bike Run Total
1 1 ΔΑΝΙΗΛ ΓΕΩΡΓΙΟΣ A2 0:14:23 0:30:36 0:18:31 1:07:06
2 1 ΓΑΡΕΦΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ A7 0:15:26 0:32:45 0:18:14 1:07:40
3 1 ΑΛΥΦΑΝΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ A4 0:15:41 0:33:39 0:18:10 1:08:52
4 1 ΧΡΥΣΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΟΣ A1 0:14:25 0:33:54 0:19:46 1:09:10
5 2 ΣΙΟΥΤΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ A4 0:14:52 0:35:48 0:17:51 1:10:08
6 1 ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ A3 0:17:17 0:35:44 0:16:53 1:11:42
7 2 ΔΑΜΟΡΑΚΗΣ ΜΑΝΟΥΣΟΣ A3 0:17:56 0:33:32 0:17:37 1:12:08
8 3 ΚΑΣΜΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ A3 0:16:20 0:37:11 0:17:17 1:12:11
9 2 ΚΑΦΩΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ-ΑΛΚΗΣ A1 0:16:06 0:36:28 0:18:32 1:12:35
10 1 ΡΩΜΑΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ A5 0:19:22 0:34:07 0:17:00 1:12:49
11 2 ΜΠΑΜΠΑΝΙΚΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ A5 0:16:31 0:35:23 0:19:51 1:13:03
12 1 ΨΑΡΕΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ A6 0:17:48 0:35:08 0:18:39 1:13:03
13 1 ΔΗΜΑΚΗ ΝΤΕΝΙΖ Γ2 0:15:49 : 0:20:17 1:13:13
14 3 ΓΚΟΥΝΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ A5 0:17:30 0:35:30 0:18:56 1:13:19
15 4 ΞΥΝΟΜΗΛΑΚΗΣ DAVIDE A3 0:19:44 0:34:21 0:18:16 1:13:32
16 3 ΔΡΑΓΟΥΤΣΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ A4 0:17:40 0:34:13 0:20:37 1:13:39
17 4 ΣΑΡΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ A4 0:17:11 0:34:30 0:21:04 1:14:12
18 3 ΤΣΕΡΕΝΤΖΟΥΛΙΑΣ ΜΑΡΙΟΣ A1 0:20:10 0:35:30 0:18:23 1:15:34
19 5 ΜΕΓΑΡΙΤΗΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ A3 0:18:17 0:36:09 0:19:21 1:15:35
20 6 ΚΑΤΣΙΟΣ ΝΕΣΤΟΡΑΣ A3 0:20:32 0:35:08 0:17:42 1:15:37
21 5 ΚΟΥΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ A4 0:16:49 0:36:36 0:19:14 1:15:38
22 7 ΔΑΜΑΛΑΣ ΣΩΤΗΡΗΣ A3 0:19:16 : 0:21:36 1:15:42
23 6 ΚΑΚΑΒΟΓΙΑΝΝΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ A4 0:15:27 0:36:11 0:22:29 1:16:07
24 7 ΡΑΦΑΗΛΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ A4 0:21:29 0:33:36 0:19:07 1:16:37
25 1 KILLAM CARLY Γ1 0:17:48 0:38:32 0:19:00 1:17:22
26 4 ΚΑΠΕΤΑΝΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ A5 0:19:27 0:37:27 0:19:03 1:17:34
27 8 ΓΕΙΤΟΝΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ A3 0:19:47 0:36:09 0:19:12 1:17:34
28 9 STOCK DANNY A3 0:19:31 0:37:29 0:19:38 1:17:36
29 4 ΚΕΡΑΜΕΙΑΝΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ A1 0:16:50 0:39:24 0:20:22 1:18:09
30 5 ΤΕΚΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ A5 0:17:56 0:36:42 0:21:23 1:18:09
31 2 ΓΕΡΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ A6 0:17:47 0:37:44 0:20:47 1:18:15
32 8 ΞΥΝΟΓΑΛΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ A4 0:20:53 0:35:48 0:19:44 1:18:22
33 10 ΔΑΒΡΑΔΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ A3 0:18:00 0:38:39 0:18:20 1:18:31
34 2 ΑΛΙΦΕΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ A2 0:19:20 0:36:25 0:20:57 1:18:37
35 11 ΧΑΝΤΖΙΑΡΑΣ ΠΟΛΥΔΕΥΚΗΣ A3 0:22:09 0:35:49 0:19:19 1:19:26
36 6 ΝΙΑΡΗΣ ΚΛΕΑΝΘΗΣ A5 0:22:38 0:35:36 0:19:46 1:19:53
37 9 ΒΑΜΒΑΚΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ A4 0:15:50 0:39:31 0:22:47 1:20:11
38 7 ΚΑΣΤΡΙΤΣΕΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ A5 0:19:11 0:37:18 0:21:30 1:20:20
39 3 ΜΠΑΣΤΕΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ A6 0:20:49 0:37:37 0:20:16 1:20:21
40 12 ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΗΛΟΣ A3 0:18:27 0:39:22 0:21:15 1:21:00
41 8 ΙΣΡΑΕΛΙΑΝ ΛΑΜΠΡΟΣ A5 0:18:20 0:39:08 0:21:40 1:21:11
42 10 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ A4 0:17:11 : 0:23:17 1:21:17
43 2 ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΟΥ ΑΝΔΡΕΑΣ A7 0:21:36 0:36:17 0:21:21 1:21:18
44 13 ΜΑΛΑΤΟΣ ΜΗΝΑΣ A3 0:22:04 0:34:22 0:23:37 1:21:27
45 5 ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ A1 0:23:34 0:39:58 0:16:37 1:21:33
46 4 ΤΣΑΟΥΤΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ A6 0:22:01 0:36:22 0:21:28 1:21:39
47 11 ΑΣΠΡΟΜΟΥΓΓΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ A4 0:21:30 0:37:50 0:20:53 1:21:46
48 5 ΚΑΝΤΟΥΝΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ A6 0:22:13 0:36:04 0:21:46 1:21:49
49 12 ΠΕΡΙΣΤΕΡΑΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ A4 0:21:04 0:35:55 0:23:40 1:22:11
50 14 ΑΝΑΓΝΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ A3 0:24:07 0:35:53 0:20:59 1:22:50
51 9 ΜΑΥΡΙΚΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ A5 0:21:02 0:40:07 0:20:12 1:23:08
52 13 ΜΠΟΣΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ A4 0:17:46 0:39:20 0:22:49 1:23:13
53 14 ΠΑΝΑΓΩΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ A4 0:24:43 0:35:57 0:20:37 1:23:28
54 6 ΠΑΠΠΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ A1 0:19:57 0:37:59 0:24:27 1:23:44
55 6 ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΚΗΣ ΜΑΝΟΣ A6 0:20:00 0:38:32 0:23:23 1:23:47
56 15 ΔΟΥΔΑΛΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ A4 0:19:59 0:38:41 0:24:35 1:25:03
57 16 ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ A4 0:25:31 0:38:16 0:20:16 1:25:10
58 7 VERSTEEG JAN A6 0:21:12 0:41:02 0:21:50 1:25:44
59 2 ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΥ ΓΚΡΕΤΑ Γ2 0:19:46 0:39:52 0:23:55 1:25:52
60 10 ΜΑΛΑΧΙΑΣ ΘΕΟΛΟΓΟΣ A5 0:17:50 0:40:50 0:25:08 1:26:16
61 15 ΚΑΤΣΙΠΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ A3 0:25:45 0:37:21 0:21:55 1:26:50
62 16 ΚΑΨΟΥΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ A3 0:21:55 0:40:33 0:21:04 1:26:50
63 17 ΙΩΑΝΝΟΓΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ A4 0:19:17 0:43:08 0:22:52 1:26:58
64 3 ΑΛΕΒΙΖΑΚΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ Γ2 0:22:39 0:41:49 0:20:40 1:27:11
65 11 ΡΑΥΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΗΣ A5 0:23:12 0:37:31 0:25:40 1:27:20
66 18 ΤΣΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ A4 0:21:38 0:41:40 0:20:25 1:27:21
67 17 ΓΑΛΑΝΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ A3 0:24:33 0:40:11 0:20:32 1:27:26
68 3 ΔΡΥΜΩΝΑΚΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ A2 0:16:37 0:40:03 0:27:09 1:27:28
69 2 ΙΩΑΝΝΙΔΗ ΟΛΓΑ Γ1 0:18:00 0:45:16 0:22:42 1:27:30
70 3 ΛΙΑΤΣΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ A7 0:26:20 0:37:58 0:22:07 1:27:35
71 18 ΚΩΤΣΟΓΙΑΝΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ A3 0:20:45 0:42:42 0:23:17 1:27:54
72 4 ΑΛΕΞΙΟΥ ΕDDY A7 0:21:16 0:38:36 0:26:01 1:28:00
73 12 ΠΑΝΑΓΟΥ ΝΤΙΝΟΣ A5 0:24:47 0:36:21 0:24:31 1:28:07
74 19 ΚΑΡΤΕΛΙΑΣ ΚΗΡΥΚΟΣ A3 0:19:22 0:42:20 0:25:11 1:28:11
75 8 ΧΑΤΖΗΣ ΤΑΣΟΣ A6 0:23:52 0:37:29 0:25:13 1:28:24
76 9 WAGNER STEPHANE A6 0:24:01 0:37:46 0:25:42 1:28:51
77 19 ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ A4 0:21:57 0:41:35 0:22:33 1:29:00
78 3 ΒΕΛΛΗ ΟΛΓΑ Γ1 0:22:44 0:40:47 0:24:26 1:29:03
79 13 ΑΛΕΥΡΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ A5 0:20:56 0:40:26 0:26:07 1:29:22
80 14 ΜΙΧΕΛΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ A5 0:21:09 0:41:06 0:25:24 1:29:32
81 5 ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΕΛΙΟΣ A7 0:21:15 0:42:44 0:22:30 1:29:34
82 15 ΒΟΡΔΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ A5 0:23:03 0:43:19 0:20:55 1:29:37
83 20 ΠΑΡΛΑΛΗΣ ΛΕΥΤΕΡΗΣ A3 0:24:10 0:40:41 0:23:43 1:29:48
84 20 ΜΑΛΑΧΙΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ A4 0:21:26 0:43:37 0:22:30 1:29:56
85 7 ΣΩΤΗΡΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ A1 0:24:14 0:42:14 0:22:02 1:30:03
86 16 ΠΙΠΕΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ A5 0:27:41 0:39:01 0:21:58 1:30:21
87 4 ΜΠΙΚΩΦ ΜΑΝΙΑ Γ2 0:19:47 0:44:48 0:22:59 1:30:22
88 21 ΛΟΓΑΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ A4 0:23:14 0:41:16 0:22:44 1:30:28
89 4 ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ A2 0:24:42 0:41:43 0:22:20 1:30:31
90 6 ΜΕΓΑΚΛΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ A7 0:27:02 : 0:25:29 1:30:36
91 5 ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ A2 0:22:58 0:43:30 0:22:09 1:30:54
92 10 ΘΕΟΔΩΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ A6 0:28:56 0:40:50 0:18:37 1:31:35
93 17 ΜΑΥΡΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ A5 0:29:09 0:35:37 0:24:16 1:31:56
94 21 ΜΑΛΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ A3 0:26:02 0:40:43 0:23:12 1:32:02
95 7 ΠΕΡΔΙΚΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ A7 0:24:26 0:38:19 0:26:08 1:32:18
96 18 ΧΑΛΚΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ A5 0:19:59 0:44:18 0:25:15 1:32:36
97 8 ΓΙΑΝΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ A7 0:26:34 0:01:30 0:23:48 1:32:47
98 4 ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ Γ1 0:21:41 0:44:27 0:23:27 1:33:33
99 9 KLOPFER AXEL A7 0:29:48 0:38:41 0:22:12 1:33:39
100 22 ΣΕΦΤΕΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ A4 0:27:01 0:43:43 0:22:30 1:34:00
101 19 ΤΕΡΓΑΣ ΣΩΤΗΡΗΣ A5 0:29:50 0:39:46 0:21:08 1:34:05
102 20 ΚΑΚΑΡΑΝΤΖΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ A5 0:18:50 0:43:10 0:26:03 1:34:05
103 11 ΚΟΜΠΟΠΟΥΛΟΣ ΑΔΡΙΑΝΟΣ A6 0:24:22 0:42:23 0:25:26 1:34:11
104 23 ΔΗΜΟΣ ΘΩΜΑΣ A4 0:24:55 0:42:09 0:24:10 1:34:16
105 24 CAMPUS PAOLO A4 0:22:04 0:48:33 0:23:12 1:34:22
106 25 ΚΟΥΡΤΗΣ ΠΕΤΡΟΣ A4 0:24:35 0:38:40 0:27:13 1:34:30
107 12 ΙΝΤΖΕΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ A6 0:24:08 0:45:03 0:23:47 1:35:24
108 5 ΧΑΡΔΑΛΙΑ ΜΑΡΙΑ Γ1 0:22:01 0:47:02 0:26:13 1:35:51
109 21 ΣΟΥΚΙΟΥΡΟΓΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ A5 0:25:01 0:42:59 0:25:04 1:36:11
110 6 ΣΑΡΡΗ ΝΙΟΒΗ Γ1 0:24:10 0:42:34 0:27:39 1:36:19
111 5 ΕΥΣΤΡΑΤΙΑΔΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ Γ2 0:24:40 0:43:16 0:25:38 11:32:21
112 26 ΛΑΜΠΡΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ A4 0:28:05 0:01:30 0:19:24 1:36:44
113 27 ΤΣΙΡΙΜΩΚΟΣ ΦΩΤΗΣ A4 0:34:15 0:40:40 0:19:47 1:36:46
114 13 ΜΙΛΗΔΑΚΗΣ ΔΟΞΗΣ A6 0:31:18 0:40:37 0:21:38 1:37:35
115 8 ΚΥΛΙΚΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ A1 0:25:20 : 1:09:29 1:37:43
116 14 ΚΥΛΙΚΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ A6 0:26:23 0:44:43 0:23:20 1:37:43
117 22 ΛΕΒΕΝΤΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ A3 0:29:08 0:41:44 0:23:39 1:37:48
118 10 ΧΑΡΑΜΗΣ ΚΩΣΤΑΣ A7 0:28:09 0:42:05 0:24:01 1:38:03
119 23 ΣΥΡΕΓΓΕΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ A3 0:27:42 0:43:27 0:23:34 1:38:07
120 28 ΚΑΤΣΙΚΑΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ A4 0:25:26 0:49:55 0:20:24 1:38:20
121 22 ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ A5 0:27:57 0:42:48 0:24:46 1:38:20
122 23 ΚΕΡΚΟΥΛΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ A5 0:30:46 0:00:27 0:22:24 1:38:31
123 24 ΚΥΡΙΑΖΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ A3 0:30:44 0:40:26 0:22:37 1:38:44
124 29 ΠΕΤΣΟΥΛΑΣ ΜΑΡΙΟΣ A4 0:27:51 0:44:04 0:24:06 1:39:03
125 15 ΛΑΜΠΑΔΙΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ A6 0:23:01 0:43:12 0:26:26 1:39:50
126 25 ΚΛΟΥΤΣΙΝΙΟΤΗΣ ΠΑΝΟΣ A3 0:24:36 0:49:28 0:25:27 1:39:52
127 6 ΜΗΛΑ ΜΑΡΙΑ Γ2 0:29:42 0:01:25 0:24:52 1:40:02
128 24 ΚΟΣΒΟΓΙΑΝΝΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ A5 0:23:37 0:44:48 0:28:54 1:40:32
129 7 ΤΖΟΥΜΕΛΕΚΑ ΑΘΑΝΑΣΙΑ Γ1 0:32:43 0:43:07 0:21:08 1:40:33
130 11 ΑΝΑΤΟΛΙΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ A7 0:24:29 0:42:31 0:30:48 1:40:54
131 25 ΜΕΛΑΣ ΝΙΚΟΣ A5 0:27:39 0:48:13 0:24:53 1:41:33
132 7 ΡΩΣΣΗ ΣΤΕΛΛΑ Γ2 0:25:55 0:02:10 0:25:52 1:41:53
133 6 BARRANGER NICOLAS A2 0:20:22 0:01:33 0:27:17 1:42:01
134 26 ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ A3 0:29:35 0:45:05 0:25:35 1:42:28
135 12 ΤΣΙΑΜΠΟΥΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ A7 0:29:06 0:44:10 0:25:10 1:43:17
136 27 ΜΠΑΚΟΥΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ A3 0:32:58 0:41:14 0:28:21 1:45:12
137 28 ΜΠΡΙΣΙΜΙΤΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ A3 0:33:27 0:45:16 0:25:27 1:45:34
138 13 ΠΟΘΗΤΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ A7 0:29:08 0:46:33 0:28:07 1:45:41
139 16 ΠΑΠΑΔΕΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ A6 0:28:02 0:48:49 0:26:00 1:46:46
140 26 ΜΠΕΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ A5 0:32:46 0:45:08 0:24:47 1:46:50
141 30 ΓΕΝΙΤΣΑΡΕΛΗΣ ΣΑΡΑΝΤΗΣ A4 0:29:47 0:49:28 0:26:22 1:48:40
142 8 ΜΠΟΥΤΟΥΡΗ ΦΩΤΕΙΝΗ Γ2 0:35:25 0:43:19 0:27:22 1:48:47
143 14 ΣΤΑΜΠΟΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ A7 0:34:34 0:46:12 0:26:36 1:50:17
144 17 ΤΑΒΟΥΛΑΡΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ A6 0:29:20 0:51:32 0:26:52 1:50:34
145 31 ΣΤΡΙΓΚΟΣ ΣΩΤΗΡΗΣ A4 0:33:54 0:49:04 0:24:51 1:50:39
146 32 ΜΩΥΣΙΑΔΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ A4 0:37:52 0:47:48 0:21:47 1:50:41
147 1 ΚΟΡΔΑΤΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ PAR 0:29:57 0:47:13 0:32:09 1:52:14
148 27 ΚΟΥΤΣΟΜΗΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΗΣ A5 0:32:06 0:51:32 0:24:08 1:52:28
149 7 ΚΕΡΑΜΙΔΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ GIUSEPPE A2 0:33:38 0:48:13 0:30:48 1:53:07
150 28 ΓΙΑΝΝΙΤΣΙΩΤΗΣ ΣΑΒΒΑΣ A5 0:25:37 0:57:53 0:27:10 1:53:15
151 29 ΝΤΙΛΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ A5 0:33:59 0:45:32 0:32:16 1:56:38
152 29 ΔΗΜΑΚΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ A3 0:40:41 : 0:30:03 1:57:28
153 33 ΜΑΛΙΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ A4 0:32:06 1:00:30 0:22:21 1:57:29
154 15 ΤΣΙΡΔΗΜΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ A7 0:43:12 0:44:36 0:34:08 2:06:03
155 34 ΠΑΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ A4 0:40:17 : 1:31:36 2:14:47

Συνέχεια

Transition Sports Sprint & Olympic Triathlon

 

Psomopoulos sprint triathlonpsomopoulos lazarosΑνεπίσημα αποτελεσματα

UNOFFICIAL – OLYMPIC DISTANCE

O.R. C.R. BIB LASTNAME NAME GEN AGE CAT SWIM T1 T2 BIKE T3 RUN TOTAL
1 1 7 ΣΟΥΒΑΤΖΟΓΛΟΥ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ M 25 ΠA 00:20:30 00:00:51 00:00:40 00:59:48 00:00:47 00:39:50 02:02:28
2 2 113 ΞΑΝΘΟΣ ΗΛΙΑΣ M 26 ΠA 00:22:01 00:00:51 00:00:34 01:03:58 00:00:33 00:37:47 02:05:47
3 3 4 ΚΡΟΜΜΥΔΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ M 43 ΠA 00:22:29 00:00:46 00:00:33 01:00:28 00:00:42 00:41:38 02:06:38
4 4 5 ΑΛΥΦΑΝΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ M 34 ΠA 00:22:03 00:00:51 00:00:32 01:03:37 00:00:45 00:39:32 02:07:22
5 1 30 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ M 27 OL_A2 00:22:03 00:01:00 00:00:56 01:03:40 00:00:43 00:39:16 02:07:40
6 5 6 ΣΚΟΥΛΑΡΙΚΗΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ M 32 ΠA 00:27:29 00:00:46 00:00:40 01:00:29 00:00:51 00:38:42 02:08:58
7 2 27 ΝΙΚΟΛΟΥΖΟΣ ΣΠΥΡΟΣ M 38 OL_A4 00:27:41 00:01:01 00:00:56 01:02:35 00:00:52 00:42:44 02:15:51
8 1 1 ΔΗΜΑΚΗ ΝΤΕΝΙΖ F 36 ΠΓ 00:25:21 00:00:59 00:00:42 01:10:53 00:00:38 00:39:05 02:17:40
9 2 10 ΠΑΠΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ M 45 BA1 00:26:48 00:01:03 00:01:08 01:05:07 00:00:42 00:43:21 02:18:12
10 6 15 ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΣΤΑΣ M 31 ΠA 00:26:00 00:00:57 00:00:52 01:09:03 00:00:51 00:42:31 02:20:17 Συνέχεια

Lake Doxa Sprint Triathlon 2013

sprint triathlon DoxaΑνεπίσημα αποτελέσματα

ΓΕΝΙΚΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ

ATOMIKO

BIB OVERALL RANK CATEGORY RANK LASTNAME FIRSTNAME GEND AGE CAT SPONSOR SWIM T1 BIKE T2 RUN TOTAL
1 1 1 ΑΛΥΦΑΝΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ M 34 A3 – 0:10:18 0:00:24 0:31:45 0:00:30 0:17:53 1:00:51
2 2 2 ΣΚΟΥΛΑΡΙΚΗΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ M 32 A3 www.trinews.gr 0:12:36 0:00:47 0:30:21 0:00:37 0:16:32 1:00:56
30 3 1 ΔΑΝΙΗΛ ΓΕΩΡΓΙΟΣ M 28 A2 – 0:09:50 0:00:38 0:33:17 0:00:31 0:18:50 1:03:08
3 4 1 ΓΑΡΕΦΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ M 58 A7 – 0:10:06 0:00:40 0:32:03 0:00:29 0:20:01 1:03:21
5 5 1 ΝΙΚΟΛΟΥΖΟΣ ΣΠΥΡΟΣ M 38 A4 YOUR BIKE-ZIPVIT 0:12:37 0:01:01 0:31:32 0:00:51 0:18:46 1:04:49
9 6 3 ΠΑΧΟΣ ΜΑΡΚΟΣ M 34 A3 pharmshop.gr 0:10:54 0:01:16 0:32:03 0:00:32 0:20:33 1:05:20
4 7 1 ΑΝΔΡΕΑΔΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ M 46 A6 – 0:11:21 0:00:49 0:32:47 0:00:41 0:20:10 1:05:50
7 8 1 ΨΑΡΕΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ M 44 A5 ATHENS TRIATHLON TEAM 0:11:24 0:00:41 0:32:53 0:00:33 0:20:28 1:06:02
74 9 1 ΜΑΥΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ M 19 A1 ΓΑΣ ΙΛΙΣΟΣ 0:11:51 0:00:36 0:35:41 0:00:29 0:17:52 1:06:32
133 10 2 ΧΡΥΣΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΟΣ M 22 A1 – 0:09:17 0:00:43 0:34:49 0:00:21 0:21:52 1:07:05
8 11 2 ΣΑΡΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ M 36 A4 ATHENS TRIATHLON TEAM 0:11:20 0:00:48 0:32:33 0:00:31 0:22:24 1:07:38
29 12 4 ΔΑΜΟΡΑΚΗΣ ΜΑΝΟΥΣΟΣ M 31 A3 ATHENS TRIATHLON TEAM 0:12:03 0:01:16 0:33:44 0:00:49 0:20:05 1:07:59
100 13 3 ΡΩΜΑΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ M 39 A4 ROMAS Pro Training 0:14:25 0:01:00 0:32:50 0:00:52 0:18:52 1:08:01
23 14 2 ΒΛΑΧΟΣ ΠΑΝΟΣ M 28 A2 BIKEME.GR ΣΔΥ ΑΙΓΙΝΑΣ 0:13:24 0:01:12 0:34:28 0:00:29 0:18:34 1:08:08
121 15 5 ΔΑΜΑΛΑΣ ΣΩΤΗΡΗΣ M 32 A3 – 0:13:21 0:01:06 0:33:34 0:00:44 0:19:40 1:08:28 Συνέχεια