Εξαιρετική εμφάνιση Σουβατζόγλου και Ρώμα στο Ευρωπαικό Πρωτάθλημα Τριάθλου!

Μετά από 3,8χλμ. κολύμβησης, 180χλμ. ποδηλασίας και 42,2χλμ. τρεξίματος ο Γρηγόρης Σουβατζόγλου κατέκτησε την 12η θέση στην πρώτη του συμμετοχή σε Ευρωπαϊκό πρωτάθλημα τριάθλου μεγάλης απόστασης…Ο Έλληνας πρωταθλητής ολοκλήρωσε την προσπάθειά του σε χρόνο 08:38:54…Εντυπωσιακή εμφάνιση και για τον Σταμάτη Ρώμα ο οποίος κατέλαβε την 5η θέση στην κατηγορία 40-44 ετών

Poznam

Συνέχεια

Ευρωπαϊκό Κύπελλο/Μεσογειακό Πρωτάθλημα Τριάθλου

swim 3

Ο Νορβηγός Κρίστιαν Μπλούμενφελτ από το Ισραήλ και η Ιταλία Πετρίνι κατέκτησαν τα χρυσά μετάλλια στο Ευρωπαϊκό Κύπελλο τριάθλου που διεξήχθη σε Λουτράκι και Κόρινθο. Η Πετρίνι ήταν πρώτη και στο Μεσογειακό Πρωτάθλημα, ενώ αντίστοιχα στους άνδρες πρώτευσε ο Ισραηλινός Σαγκίβ. Από ελληνικής πλευράς, την καλύτερη θέση στο Ευρωπαϊκό Κύπελλο κατέλαβε ο Νίκος Βίλτσεκ που ήταν 30ος.

Να θυμίσουμε ότι η διοργάνωση, στην οποία συμμετείχαν 127 αθλητές και αθλήτριες από 22 χώρες, συμπεριλαμβανόταν το καλαντάρι της Ευρωπαϊκής Ομοσπονδίας Τριάθλου ενώ τελούσε υπό την αιγίδα της Μεσογειακής Ομοσπονδίας Τριάθλου.

Στους ελίτ άνδρες η πρώτη θέση του Ευρωπαϊκού Κυπέλλου, μετά από συναρπαστικό σπριντ στο τελευταίο ενάμιση χιλιόμετρο, κατέληξε στον Μπλούμενφελτ, ο οποίος τερμάτισε σε 54 λεπτά 17 δευτερόλεπτα. Ακολούθησε ο Ισραηλινός Σαχάρ Σαγκίφ με επίδοση 54.21, ενώ στην τρίτη θέση του βάθρου των νικητών ανέβηκε ο Ολλανδός Μάρκο Φαν ντε Στελ με χρόνο 54.28.

Από ελληνικής πλευράς ο Νίκος Βίλτσεκ ήταν 30ος με 56.26, ενώ ακολούθησαν οι Τζέιμς Χρόνης (32ος, 56.56), Γρηγόρης Σουβατζόγλου (33ος, 57.02), Γρηγόρης Σκουλαρίκης (39ος, 1:02.44), Παναγιώτης Χριστοδουλόπουλος (41ος, 1:03.11) και Χρήστος Γαρέφης (42ος, 1:05.41). Η πρώτη τριάδα του Μεσογειακού Πρωταθλήματος ήταν κατά σειρά Σαγκίφ, Κίτι και Αλιό.

Στις ελίτ γυναίκες, η πρώτη τριάδα του Ευρωπαϊκού Κυπέλλου ήταν αυτή που κατέκτησε και τα αντίστοιχα τρόπαια στο Μεσογειακό Πρωτάθλημα. Συγκεκριμένα, στην κορυφή της κατάταξης βρέθηκε η Έλενα Μαρία Πετρίνι από την Ιταλία (1:03.31) και ακολούθησαν οι Αλέσια Όρλα (Ιταλία, 1:03.32) και Ζουλί Νιβό (Γαλλία, 1:03.45). Στην τέταρτη θέση βρέθηκε η Χάνα Μάτισιακ από την Πολωνία με 1:04.18, ενώ την πρώτη πεντάδα συμπλήρωσε η Τσέχα Τερέζα Ζιμοβιανόβα με 1:04.33.

Στα Age Groups (ερασιτέχνες), την πρώτη θέση κατέκτησαν οι Άγγελος Μαυρογιάννης (κατηγορία C1, 1:03.42), Ντάνιελ Νόα (ΗΠΑ, κατηγορία C2, 1:04.30), Παναγιώτης Σιούτας (κατηγορία C3, 1:07.05), Σταμάτης Ρώμας (κατηγορία C4, 1:07.36) , Στέλιος Ανδρεάδης (κατηγορία C5, 1:04.57) και Μάνια Μπίκοφ (γυναίκες, 1:21.15).

Το Loutraki ETU Triathlon European Cup & Mediterranean Championship πραγματοποιήθηκε σε συνεργασία με την Περιφέρεια Πελοποννήσου, το Δήμο Λουτρακίου-Περαχώρας-Αγ. Θεοδώρων και το Δήμο Κορινθίων. Επίσημοι υποστηρικτές ήταν ο Τουριστικός οργανισμός ανάπτυξης και προβολής Λουτρακίου (LTO), η Μυθική Πελοπόννησος, η Ελληνική Αστυνομία Κορίνθου, το Λιμενικό Σώμα Λουτρακίου, το Πυροσβεστικό Σώμα Κορίνθου και η Ολυμπία Οδός.

Aποτελέσματα:

2014 Loutraki ETU Triathlon European Cup and Mediterranean Championships

Elite Men
rankTotal Bib Surname Name Swim T1 Bike T2+Run FinishTime Country
1 6 Blummenfelt Kristian 00:09:44 00:00:31 00:28:02 00:16:21 00:54:39 NOR
2 16 Sagiv Shachar 00:09:53 00:00:27 00:27:58 00:16:23 00:54:43 ISR
3 2 Van Der Stel Marco 00:09:36 00:00:31 00:28:11 00:16:31 00:54:50 NED
4 11 Chitti Dario 00:09:49 00:00:30 00:27:59 00:16:43 00:55:01 ITA
5 17 Alliot Nicolas 00:09:48 00:00:29 00:28:01 00:16:44 00:55:04 FRA
6 10 Breinlinger Jonas 00:09:38 00:00:33 00:28:07 00:16:50 00:55:10 GER
7 5 Vasilevich Aliaksandr 00:09:39 00:00:30 00:28:10 00:16:55 00:55:16 BLR
8 34 Parreno Albert 00:09:37 00:00:30 00:28:10 00:16:57 00:55:16 ESP
9 7 Stenderup Korch Casper 00:09:41 00:00:32 00:28:06 00:16:58 00:55:18 DEN
10 41 Lund Hansen Anders 00:10:23 00:00:31 00:28:22 00:16:02 00:55:19 DEN
11 9 Stojanović Ognjen 00:09:55 00:00:33 00:28:48 00:16:03 00:55:20 SRB
12 15 Tarnai Laszlo 00:10:14 00:00:30 00:28:34 00:16:01 00:55:20 HUN
13 22 Lukina Matija 00:09:42 00:00:30 00:28:08 00:17:03 00:55:25 CRO
14 23 Maire Alexandre 00:09:49 00:00:34 00:28:53 00:16:14 00:55:32 FRA
15 25 García Gracia Jordi 00:09:56 00:00:34 00:28:51 00:16:14 00:55:36 ESP
16 19 Haller Adrian 00:09:59 00:00:32 00:28:46 00:16:19 00:55:37 SUI
17 12 Iden Gustav 00:10:34 00:00:28 00:28:15 00:16:20 00:55:39 NOR
18 37 Klemmesen Henrik 00:09:54 00:00:31 00:28:56 00:16:30 00:55:53 DEN
19 3 Johnston Travis 00:10:36 00:00:28 00:28:19 00:16:46 00:56:10 RSA
20 14 Saby Yohan 00:10:25 00:00:31 00:28:22 00:16:56 00:56:16 FRA
21 20 Gundersen Jørgen 00:09:33 00:00:32 00:28:15 00:17:58 00:56:19 NOR
22 30 Exel Dominik 00:10:21 00:00:33 00:28:25 00:17:02 00:56:23 AUT
23 21 Pivo Dylan 00:10:22 00:00:31 00:28:29 00:17:02 00:56:25 RSA
24 8 De Ponti Massimo 00:09:59 00:00:32 00:28:51 00:17:03 00:56:27 ITA
25 26 Zuaretz Roy 00:09:56 00:00:34 00:28:53 00:17:04 00:56:29 ISR
26 45 Intagliata Stefano 00:09:54 00:00:30 00:28:58 00:17:06 00:56:31 ITA
27 49 Lambolez Audric 00:10:22 00:00:29 00:28:29 00:17:20 00:56:42 FRA
28 18 Siska Lukas 00:09:47 00:00:34 00:28:59 00:17:22 00:56:44 SVK
29 28 Krivec Matija 00:10:24 00:00:31 00:28:24 00:17:25 00:56:46 CRO
30 42 Wilczek Nikos 00:10:18 00:00:31 00:28:30 00:17:27 00:56:48 GRE
31 24 Marteau Matthieu 00:10:13 00:00:32 00:28:34 00:17:46 00:57:06 FRA
32 4 Chronis James 00:09:58 00:00:28 00:28:52 00:17:58 00:57:18 GRE
33 27 Souvatzoglou Grigoris 00:09:50 00:00:36 00:28:53 00:18:04 00:57:24 GRE
34 44 Tomin Milan 00:10:00 00:00:29 00:28:50 00:18:25 00:57:46 SRB
35 43 Mutlu Ali 00:10:12 00:00:31 00:28:38 00:18:23 00:57:46 TUR
36 39 Prem Andreas 00:10:20 00:00:32 00:28:27 00:18:38 00:58:00 AUT
37 46 Pages Aaron 00:10:19 00:00:29 00:28:35 00:19:05 00:58:29 ESP
38 48 Atlan Ali 00:11:12 00:00:28 00:33:04 00:17:45 01:02:31 TUR
39 38 Skoularikis Grigoris 00:12:19 00:00:37 00:31:52 00:18:16 01:03:05 GRE
40 51 Leroy Julien 00:10:39 00:00:31 00:33:39 00:18:29 01:03:20 FRA
41 33 Xristodoulopoulos Panagiotis 00:11:18 00:00:43 00:32:48 00:18:42 01:03:32 GRE
42 31 Garefis Christos 00:11:11 00:00:40 00:32:56 00:21:14 01:06:03 GRE
43 32 Agbaba Djordje 00:11:18 00:00:41 00:32:51 00:22:03 01:06:55 SRB
LAP 52 Kutanovski Nikola MKD
LAP 36 Garevski Luka MKD
DNF 47 Leitner Christoph AUT
DNF 35 Ilker Gucuyener Melih TUR

Elite Women
rankTotal Bib Surname Name Split1Time Split2NetTime Lap3NetTime Split6NetTime FinishTime Group
1 4 Petrini Elena Maria 00:10:51 00:00:33 00:33:16 00:18:48 01:03:31 ITA
2 2 Orla Alessia 00:10:32 00:00:32 00:33:35 00:18:51 01:03:32 ITA
3 3 Nivoix Julie 00:10:48 00:00:33 00:33:19 00:19:04 01:03:45 FRA
4 7 Matysiak Hanna 00:10:47 00:00:37 00:33:18 00:19:34 01:04:18 POL
5 9 Zimovjanova Tereza 00:10:33 00:00:34 00:33:34 00:19:50 01:04:33 CZE
6 15 Gomez Ramon Laura 00:11:31 00:00:33 00:33:35 00:19:07 01:04:46 ESP
7 1 Kotfica Paulina 00:11:33 00:00:34 00:33:33 00:19:21 01:05:02 POL
8 5 Horvath Zsanett 00:10:31 00:00:33 00:33:37 00:20:23 01:05:05 HUN
9 6 Bakici Ece 00:11:34 00:00:33 00:33:33 00:19:36 01:05:17 TUR
10 12 Flaquer Anna 00:11:32 00:00:34 00:33:35 00:20:24 01:06:06 ESP
11 11 Gez Avital 00:11:31 00:00:34 00:33:35 00:22:33 01:08:14 ISR
12 10 Chretien Florence 00:12:12 00:00:40 00:37:24 00:21:08 01:11:26 USA
DNF 8 Oztosun Ipek TUR

Age Groups
rankTotal rankSex rankCategory Bib Surname Name FinishTime Swim T1+Bike T2+Run Cat
1 1 1 114 Angelos Mavrogiannis 01:03:42 00:11:21 00:34:15 00:18:05 C1
2 2 1 120 Daniel Noah 01:04:30 00:13:14 00:34:16 00:16:59 C2
3 3 1 57 Stelios Andreadis 01:04:57 00:10:57 00:32:59 00:21:01 C5
4 4 2 69 Manousos Damorakis 01:05:28 00:12:12 00:33:15 00:20:00 C2
5 5 1 136 Panagiotis Sioutas 01:07:05 00:10:19 00:36:25 00:20:20 C3
6 6 1 134 Stamatios Romas 01:07:36 00:13:52 00:34:08 00:19:35 C4
7 7 2 59 Dimitris Antonopoulos 01:08:39 00:10:41 00:36:02 00:21:55 C1
8 8 2 131 Christos Rafailidis 01:08:49 00:13:28 00:33:58 00:21:21 C3
9 9 3 116 Dimosthenis Megaritis 01:09:38 00:12:11 00:36:02 00:21:24 C2
10 10 4 109 Ilias Liberis 01:10:03 00:12:40 00:34:50 00:22:32 C2
11 11 3 104 Ioannis Kouris 01:11:01 00:11:42 00:37:54 00:21:24 C3
12 12 4 117 Stefanos Michalis 01:11:31 00:13:04 00:35:24 00:23:03 C3
13 13 5 70 Nikos Davrados 01:12:04 00:12:26 00:39:38 00:19:58 C2
14 14 5 106 George Koutsouridis 01:12:51 00:11:05 00:36:59 00:24:46 C3
15 15 6 96 Tassos Kavalieratos 01:13:13 00:15:42 00:35:47 00:21:43 C3
16 16 2 89 Yannis Kandounakis 01:13:24 00:14:16 00:35:31 00:23:36 C5
17 17 6 78 Christos Geitonas 01:13:36 00:13:10 00:38:43 00:21:42 C2
18 18 3 147 Arion Tsourgiannis 01:13:48 00:13:09 00:38:01 00:22:37 C5
19 19 7 95 Nikolaos Katsipis 01:16:21 00:15:23 00:38:17 00:22:40 C2
20 20 3 62 Anastasios Barberis 01:16:36 00:13:05 00:40:28 00:23:01 C1
21 21 7 159 Tsantilas Konstantinos 01:17:03 00:15:24 00:39:38 00:21:59 C3
22 22 8 72 Athanasios Dimakis 01:17:06 00:15:41 00:38:55 00:22:29 C3
23 23 9 100 Nicholas Konstantinidis 01:17:51 00:11:31 00:41:41 00:24:39 C3
24 24 2 137 Alfredo Skazas 01:19:16 00:18:03 00:37:49 00:23:23 C4
25 25 10 71 Sotirios Dedes 01:19:25 00:14:21 00:40:14 00:24:49 C3
26 26 3 141 Dimitris Thomas 01:19:29 00:17:21 00:38:14 00:23:53 C4
27 27 4 146 Sotirios Tsergas 01:19:49 00:16:49 00:40:33 00:22:25 C4
28 28 5 74 Dionisios Dimopoulos 01:19:51 00:15:22 00:40:18 00:24:10 C4
29 29 1 115 Spyridon Megaklis 01:19:56 00:17:36 00:39:12 00:23:07 C6
30 30 11 149 Alexandros Vamvakidis 01:19:57 00:13:09 00:42:01 00:24:47 C3
31 31 4 98 Manos Konstantankis 01:20:09 00:14:25 00:40:43 00:25:00 C5
32 32 12 110 Konstantinos Logaras 01:20:24 00:15:34 00:40:21 00:24:28 C3
33 33 8 105 Athanasios Koutroumpis 01:20:54 00:17:57 00:40:32 00:22:24 C2
34 1 1 154 Mania Mpikof 01:21:15 00:12:39 00:43:44 00:24:52 F
35 34 1 65 Ioannis Chatzimpeis 01:21:54 00:15:11 00:43:41 00:23:01 P
36 35 2 82 Konstantinos Haramis 01:22:43 00:16:42 00:40:40 00:25:20 C6
37 36 9 126 Lefteris Parlalis 01:22:54 00:16:14 00:41:13 00:25:26 C2
38 37 10 158 Kourtidis Dimitris 01:22:59 00:15:27 00:43:16 00:24:14 C2
39 38 13 113 Bartosz Matysiak 01:23:10 00:17:54 00:38:51 00:26:23 C3
40 39 5 119 Konstantinos Nasioulis 01:23:38 00:13:31 00:42:30 00:27:36 C5
41 40 14 88 Angelos Kanaginis 01:24:00 00:14:54 00:42:11 00:26:55 C3
42 2 2 142 Anastasia Tombra 01:24:01 00:17:11 00:42:56 00:23:54 F
43 41 11 107 George Kyriazidis 01:26:35 00:21:23 00:40:28 00:24:43 C2
44 42 4 63 Nicolas Barranger 01:29:08 00:14:46 00:45:53 00:28:27 C1
45 43 6 86 Christos Ioannou 01:31:36 00:17:31 00:43:37 00:30:27 C4
46 44 3 144 Georgios Topouzidis 01:32:13 00:17:24 00:46:16 00:28:31 C6
47 45 5 124 Philip Papaspirou 01:33:42 00:14:04 00:46:28 00:33:09 C1
48 46 6 85 Spyridon Hiotis 01:34:06 00:17:20 00:47:14 00:29:31 C5
49 3 3 56 Mirella Alexiou 01:35:24 00:15:13 00:47:55 00:32:14 F
50 47 12 61 Dimitris Bakoulis 01:35:26 00:20:12 00:43:32 00:31:41 C2
51 48 15 102 Giannis Kothros 01:36:05 00:15:35 00:47:12 00:33:18 C3
52 49 4 128 Giannis Pothitos 01:36:25 00:18:32 00:47:59 00:29:53 C6
53 50 13 101 Konstantinos Kostogiannis 01:36:34 00:18:15 00:52:01 00:26:17 C2
54 51 16 64 Tassos Chatzakos 01:40:17 00:15:20 00:51:12 00:33:44 C3
55 52 7 84 John Hazlewood 01:40:39 00:25:39 00:43:28 00:31:30 C5
56 53 7 121 Spyridon Ntilis 01:44:14 00:20:03 00:51:28 00:32:42 C4
57 4 4 135 Aliki Samaropoulou 01:44:41 00:20:55 00:53:20 00:30:25 F
Relays
rankTotal Bib Team Athletes FinishTime Swim T1+Bike T2+Run
1 156 Ο.Φ. ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Tzanavaras H – Aivatidis P – Tzanavaras P 01:00:52 00:11:02 00:32:22 00:17:27
2 155 WAVES Vamvakidis – Athanassoulas – Katsaros 01:06:07 00:11:12 00:35:27 00:19:27
3 157 Ν. Ο. ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ – ΑΓ.ΘΕΟΔΩΡΩΝ Karpetas D – Thomaidis G – Roumelioti E 01:14:06 00:12:45 00:36:09 00:25:11

Πηγή: trinews.gr

Transition Sports Sprint & Olympic Triathlon

 

Psomopoulos sprint triathlonpsomopoulos lazarosΑνεπίσημα αποτελεσματα

UNOFFICIAL – OLYMPIC DISTANCE

O.R. C.R. BIB LASTNAME NAME GEN AGE CAT SWIM T1 T2 BIKE T3 RUN TOTAL
1 1 7 ΣΟΥΒΑΤΖΟΓΛΟΥ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ M 25 ΠA 00:20:30 00:00:51 00:00:40 00:59:48 00:00:47 00:39:50 02:02:28
2 2 113 ΞΑΝΘΟΣ ΗΛΙΑΣ M 26 ΠA 00:22:01 00:00:51 00:00:34 01:03:58 00:00:33 00:37:47 02:05:47
3 3 4 ΚΡΟΜΜΥΔΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ M 43 ΠA 00:22:29 00:00:46 00:00:33 01:00:28 00:00:42 00:41:38 02:06:38
4 4 5 ΑΛΥΦΑΝΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ M 34 ΠA 00:22:03 00:00:51 00:00:32 01:03:37 00:00:45 00:39:32 02:07:22
5 1 30 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ M 27 OL_A2 00:22:03 00:01:00 00:00:56 01:03:40 00:00:43 00:39:16 02:07:40
6 5 6 ΣΚΟΥΛΑΡΙΚΗΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ M 32 ΠA 00:27:29 00:00:46 00:00:40 01:00:29 00:00:51 00:38:42 02:08:58
7 2 27 ΝΙΚΟΛΟΥΖΟΣ ΣΠΥΡΟΣ M 38 OL_A4 00:27:41 00:01:01 00:00:56 01:02:35 00:00:52 00:42:44 02:15:51
8 1 1 ΔΗΜΑΚΗ ΝΤΕΝΙΖ F 36 ΠΓ 00:25:21 00:00:59 00:00:42 01:10:53 00:00:38 00:39:05 02:17:40
9 2 10 ΠΑΠΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ M 45 BA1 00:26:48 00:01:03 00:01:08 01:05:07 00:00:42 00:43:21 02:18:12
10 6 15 ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΣΤΑΣ M 31 ΠA 00:26:00 00:00:57 00:00:52 01:09:03 00:00:51 00:42:31 02:20:17 Συνέχεια

Ψάθαθλον 2013

Αποτελέσματα

ΨΑΘΑΘΛΟΝ

06/02/2013
Sprint Distance Triathlon

Ψάθαθλον 2013 ΖόγληRANK BIB ATHLET TEAM/SPONSOR CAT TOTAL TIME
1 164 ΚΡΟΜΜΥΔΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ Coaching Services M 00:56’15″090
2 151 ΚΑΦΩΡΟΣ ΑΛΚΗΣ ΑΕ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ M 01:03’19″587
3 312 ΜΕΓΑΡΙΤΗΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ M 01:04’14″631
4 240 ΠΡΟΔΡΟΜΙΔΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ-ΛΕΩΝΙΔΑΣ – M 01:05’26″239
5 227 ΞΥΝΟΜΙΛΑΚΗΣ ΝΤΑΒΙΝΤΕ ΓΑΣ ΙΛΙΣΟΣ M 01:06’24″177
6 310 ΑΡΓΥΡΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ M 01:06’38″984
7 208 ΜΙΝΤΖΙΒΙΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ BIKE THIRTY VOLOS M 01:06’45″142
8 148 ΚΑΥΚΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ NS COACHING M 01:07’47″386
9 268 ΤΖΟΥΑΝΑΚΗΣ ΝΕΟΦΥΤΟΣ ΟΛΥΜΠΙΟΙ M 01:07’53″134
10 231 ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ ΟΛΥΜΠΙΟΙ M 01:08’07″319
11 118 ΙΩΣΗΦΙΔΗΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ – M 01:08’08″580
12 243 ΡΙΠΗΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ – M 01:09’14″211
13 33 ΒΑΜΒΑΚΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Π.Ο. ΚΟΡΙΝΘΙΑΚΟΣ M 01:09’27″404
14 146 ΚΑΤΣΙΟΣ ΝΕΣΤΟΡΑΣ ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΟΙ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ M 01:09’48″310
15 214 ΜΠΟΝΑΣ ΑΛΕΞΙΟΣ – M 01:10’42″671
16 304 ΧΑΤΖΗΜΠΕΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ Coaching Services M 01:11’24″213
17 168 ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ ΣΔΥ ΠΕΙΡΑΙΑ M 01:12’21″739
18 116 ΙΓΓΛΕΖΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ – M 01:13’06″899
19 19 ΑΛΕΞΙΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ – M 01:13’45″174
20 21 ΑΝΑΓΝΩΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ – M 01:13’45″422
21 273 ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ – M 01:14’01″902
22 114 ΘΩΜΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ MUSTUKULURU RUNNING TEAM F 01:14’12″283
23 239 ΠΟΥΛΙΟΣ ΑΧΙΛΕΑΣ – M 01:14’36″600
24 266 ΤΖΑΤΖΑΝΗΣ ΣΠΥΡΟΣ ΚΟΝΑΚΙ TEAM M 01:14’38″357
25 113 ΖΩΓΛΗ ΑΝΝΑ-ΜΑΡΙΑ – F 01:15’08″381 Romas Pro Training
26 156 ΚΟΡΑΛΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ Α.Σ. ΟΛΥΜΠΙΟΙ M 01:15’13″386
27 303 ΧΑΣΙΩΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ – M 01:15’31″665
28 311 ΓΡΑΜΜΕΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ M 01:16’44″058
29 68 ΓΚΟΥΝΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ – M 01:16’50″654
30 27 ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΠΣ «ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ» ΜΑΡΑΘΩΝΑ M 01:16’58″016 Συνέχεια